Topiknyitó: Portfolio 2017. 05. 04. 10:41

A kemény tél miatt csúsznak az építkezések?  

Ugrás a cikkhez
2017 I. negyedévében 2061 új lakás épült, 47 százalékkal több, mint egy évvel korábban. A kiadott lakásépítési engedélyek és az egyszerû bejelentések együttes száma 9525 volt, 89 százalékkal több, mint az elõzõ év azonos
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2017. 05. 29. 08:00
#3
Ha esetleg valaki mégsem talált még munkát, itt lehet keresgélni építőmunkás állásokat: link
qwertz77 2017. 05. 04. 10:41
Előzmény: #1  portfolio
#2
Meg az is benne van, hogy a rohadtul egyszerűsített bejelentéssel is szívtunk egy éve (azóta ez rendeződött, már csak a naplóba kell feltölteni), most meg ugye a használatbavételi engedély helyett csak egy egyszerű hatósági bizonyítvány kellett csak. Na ez is tök egyszerű tényleg, február 15.én adtam be az igényt, április 24.én adták postára (bár egyébként kértem, hogy ne postázzák, bemegyek érte személyesen), tehát bő két hónap kellett hozzá, hiába olyan egyszerű, ezt is lehet baromi lassan csinálni :-(((( Na mindegy, most már megvan, így mi a 2. negyedévet fogjuk megnyomni, bár egyébként dec 30.án beköltöztünk, és február már tényleg kész volt minden nélkülözhetetlen és lezártuk a naplókat is, tehát jogilag kész volt , csak nem volt róla bizonyítványunk. Később nyilván ebbe is belerázódnak és gördülékenyebben megy majd, az is megpörgeti majd a statisztikát.

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek