Topiknyitó: Törölt felhasználó 2008. 12. 05. 13:45

0912 határidő  

megnyílt



buék:))



csak hogy értelmes legyen:)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2009. 10. 05. 09:11
Előzmény: #19157  Törölt felhasználó
#19160
hogy döntsél be mindent.
Törölt felhasználó 2009. 10. 05. 09:10
Előzmény: #19156  Törölt felhasználó
#19159
20040
Törölt felhasználó 2009. 10. 05. 09:10
Előzmény: #19157  Törölt felhasználó
#19158
ja nem
175 ponttal
Törölt felhasználó 2009. 10. 05. 09:09
Előzmény: #19155  Törölt felhasználó
#19157
eszrevettem hogy egesz mostanaig nem volt grafikon a richternek...

ugyhogy csinaltam neki
bedontottem 125 ponttal :)

hogy nez ki mit szoltok? :)
Törölt felhasználó 2009. 10. 05. 09:08
Előzmény: #19155  Törölt felhasználó
#19156
tudna valaki árfolyamot beírni, nem megy a felület, köszi
Törölt felhasználó 2009. 10. 05. 08:12
#19155
Az snp-t támasza megtartotta /MA50. Mivel a hét első felében fontos adat sem nagyon lesz dömpingben, ill. esett múlt héten eleget az index, elképzelhető egy oldalazás, ill. Akár a következő elliott hullám felépítésének megkezdése? Hm?
BudFox
BudFox 2009. 10. 03. 17:27
Előzmény: #19151  Törölt felhasználó
#19154
Gekko jön vissza a piacra :D

már ki is szemelte magának a Bux Hatit hogy jól megspekizze :DD

"a kékvirág szereti a BUX0912 őt:"

:-)))
Törölt felhasználó 2009. 10. 03. 16:58
Előzmény: #19152  Törölt felhasználó
#19153
Volt egy sciennet fórum, de már nem találom. Törölték? Vagy nem sciennetes címe volt a topicnak? Nem tudod belinkelni? Szívesen elolvasnám az ottani eszmecserét!
Törölt felhasználó 2009. 10. 03. 16:41
Előzmény: #19151  Törölt felhasználó
#19152
Csinált pár napja valaki egy ilyen fórumot azért írtam ezt.Oda leírta valaki elég jól a helyzetet olvasd el.
Törölt felhasználó 2009. 10. 03. 13:33
Előzmény: #19148  Törölt felhasználó
#19151
A tőzsdecápák 2.-t reklámozzi a maci, nem sciennetet. Amit egyébként én rühellek....Ha valaki jártas benne elmagyarázhatná, hogy a scienneten, meg egy-két még a korai időszakban belépett hálózatépítőn kívül kinek éri meg? Mert szerintem drágább boltokban vásárolni nem poén, mégha adnak is valami kedvezményt. A boltoknak meg nem éri meg kedvezményt adni, mert annyival úgyse nő meg a forgalmuk....gyakorlatilag a sciennet leveszi a maga 1%-át aztán mossa kezeit. Pl a múltkor összehasonlítás képpen megnézettem egy könyvet egyy sciennetes ismerőssel: 8700-ft. Másnap megvettem egy könyvesboltban egy ezressel olcsóbban. Köszi, puszilom a sciennetes gyökereket! :-D
Törölt felhasználó 2009. 10. 03. 12:50
Előzmény: #19147  Törölt felhasználó
#19150
Törölt felhasználó 2009. 10. 03. 12:27
Előzmény: #19147  Törölt felhasználó
#19149
link

stressszday 2.0
Törölt felhasználó 2009. 10. 03. 10:35
Előzmény: #19147  Törölt felhasználó
#19148
A sciennetet reklámozza maga is?Vagy a cikk az érdekes?:))
Törölt felhasználó 2009. 10. 03. 09:58
Előzmény: #19103  BudFox
#19147
Törölt felhasználó 2009. 10. 02. 21:44
Előzmény: #19133  Törölt felhasználó
#19146
Rozsdas osz, mord szel...
de nezd csak a gesztenyet:
most is meregzold!
Törölt felhasználó 2009. 10. 02. 21:36
Előzmény: #19144  Törölt felhasználó
#19145
elkepzelheto,
varj! gyorsan utananezek...

hmmm nem
kiderult
en magam vagyok ilyen hulye nem kell hozza segitseg

mit veded amugy mindig?
Törölt felhasználó 2009. 10. 02. 21:31
Előzmény: #19131  Törölt felhasználó
#19144
Mike! Valaki ellopta az account-odat, és baromságokat ír. Lehet, hogy a a tőzsdén is ő játszik helyetted?
Törölt felhasználó 2009. 10. 02. 21:27
#19143
Nem hiszem ,hogy korrekció inkább injekció ami fájni fog.
Törölt felhasználó 2009. 10. 02. 21:00
Előzmény: #19134  mondoka
#19142
naon jó! :DD
Törölt felhasználó 2009. 10. 02. 20:59
#19141
...a

3
6
12
24

Topik gazda

opcioka
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek