Topiknyitó: Törölt felhasználó 2008. 12. 05. 13:45

0912 határidő  

megnyílt



buék:))



csak hogy értelmes legyen:)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2009. 10. 02. 20:53
Előzmény: #19133  Törölt felhasználó
#19140
hat igen
es raadasul megint egyedul toltom az egesz hetveget mert nincs felesegem....
hmm

es 9 ev utan mar csak 2 resz van hatra a kedvenc sorozatombol is
mi lesz ezutan
nem tudom meg
Törölt felhasználó 2009. 10. 02. 20:52
Előzmény: #19132  Törölt felhasználó
#19139
dehogy
meg reggel inditottam mert en is biztam egy kis 20K-t megnezunk vagy fole nezunk korrekcioban
aztan sokat nem foglalkoztam vele
mikor beesett 700-nal en is fostam hogy tonkreteszem a jo statisztikamat
gyorsan vettem az aljan es mikor felrantottak egybol kidobtam a vegen meg egyet raadtam

-230 ft a mai nap :) de meg ennek is orulok
elkezdte a bux a rest betolteni es elmozdult rola
de a vege ez mar csak ilyen felhuzom a dolgot vetelek voltak
persze lehet hogy majd ki tudsz szallni
ha fentebb megy en majd meg adok ra
mondoka 2009. 10. 02. 20:51
Előzmény: #19137  Törölt felhasználó
#19138
Tekerj lentebb a hozzászólások közt...
link
Törölt felhasználó 2009. 10. 02. 20:46
Előzmény: #19134  mondoka
#19137
honnan van
url azonnal ide
Törölt felhasználó 2009. 10. 02. 20:45
Előzmény: #19134  mondoka
#19136
hűűű...ugyanilyen bikából nincs véletlenül?
Törölt felhasználó 2009. 10. 02. 20:44
Előzmény: #19134  mondoka
#19135
Frankó vagy!!!
mondoka 2009. 10. 02. 20:37
Előzmény: #19133  Törölt felhasználó
#19134
░░░░░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░░░░░░▓▓█░░░░██▓░░░░░░░░░░░░░░░░░░▓▓▓▓░░░
░░░░░░░▓█░░░░░░█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░▓▓████▓▓░░
░░░░░░░▓█░░░█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███░░░░░▓░
░░░░░░░▓▓██▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█░░░█▓░
░░░░░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█░█▓░░
░░░░░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█▓░░░
░░░░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░░░
░░░░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░
░░░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓░░░
░░░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▓▓░░░
░░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓░░░
░░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█░░░░░░░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░░
░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█░░░░░█████░░░░█▓▓▓▓▓▓▓░░
░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█░░░░░░░████░░░░░▓▓▓▓▓▓▓░░
░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█░░░░░░░█░░░░░░█▓▓▓▓▓▓▓░░
░▓░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█▓█▒▒▒▒▒▒████▓▓▓▓▓▓▓▓░░
░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█▓█▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░░
░░░▓░▓▓░▓▓░▓▓▓▓▓▓▓▓█▓▓█▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▓░░▓▓▓░░
░░░░░░░░░░░░░▓▓▓▓▓▓▓█▓▓███▓█▓▓▓▓▓░░░
.... ???
Törölt felhasználó 2009. 10. 02. 20:28
Előzmény: #19131  Törölt felhasználó
#19133
kiscsibe ))
Törölt felhasználó 2009. 10. 02. 20:25
Előzmény: #19131  Törölt felhasználó
#19132
Na, azt hittem nagyobb zakót kapok, Ez a 20050 "csak 100-150 ponttal van a bekerem alatt. Kicsit idegrongy lennék ha elszórtam volna 19700-on. Nekem úgy tűnik korrekció volt és nincs trendtörés. Persze hvg.-jön sokminden történhet. Mindenesetre az okt 23.-i időszakot nem szeretném longolni sokkal inkább LONG-olni. Remélem ezek ott kint kicsit megemberelik és plusszosak lesznek. Akkor sanszos h ki tudok szállni min. 0-ba. Vagy egy kis nyerőbe???? Hmmmm. Álom.

Neked mi volt, jól láttam longoltál? Megvolt az 5%?
Törölt felhasználó 2009. 10. 02. 20:19
Előzmény: #19130  Törölt felhasználó
#19131
figyelj
most komolyan leulok veled beszelgetni
a kovetkezot akarom mondani jotanacskent:

eloszor tanulj meg tozsdezni aztan idezgessel be ilyeneket amikrol azt sem tudod hogy micsoda....

Törölt felhasználó 2009. 10. 02. 18:22
Előzmény: #19127  Törölt felhasználó
#19130
Törölt felhasználó 2009. 10. 02. 17:53
Előzmény: #19127  Törölt felhasználó
#19129
:)
Törölt felhasználó 2009. 10. 02. 17:49
Előzmény: #19127  Törölt felhasználó
#19128
:-)))))))

szép hétvégét mindenkinek
Törölt felhasználó 2009. 10. 02. 17:46
Előzmény: #19126  Törölt felhasználó
#19127
pozi határozza meg a tudatot?
1x év múlva majd olyan lesz mint egy feleség
nem kell, de ha nincs ott hiányzik )))
Törölt felhasználó 2009. 10. 02. 17:41
Előzmény: #19124  Törölt felhasználó
#19126
Hétvégére nem szeretek átvinni semmit ,mert akkor nem alszom jól.Majd hétfőtől újra.
Törölt felhasználó 2009. 10. 02. 17:38
Előzmény: #19114  Törölt felhasználó
#19125
forintra
267
Törölt felhasználó 2009. 10. 02. 17:37
Előzmény: #19123  Törölt felhasználó
#19124
micsodi?
nem kellett zárni semmit...
Törölt felhasználó 2009. 10. 02. 17:24
#19123
Hát ez jó volt.:)
kamaz7
kamaz7 2009. 10. 02. 16:58
Előzmény: #19120  Törölt felhasználó
#19122
teljesen jól csináltad. Záróban én is majdnem ráadtam, de végül jó lesz így a hétvége, pozi nélkül.

Igen, most nagy esély van arra, hogy akár az egész márciusi rally megtörjön.

Úgy érzem most már tudom érzelemmentesen nézni az irányt. (Eddig mindig a shortot erőltettem.) Mindegy az irány. Az se zavar, ha ennyi volt az esés és megyünk tovább fel. Lényeg, hogy lekereskedjem.
Törölt felhasználó 2009. 10. 02. 16:50
Előzmény: #19119  Törölt felhasználó
#19121
látom hati a csatorna tetejére jött, de előbb csinált még egy alsó érintést.

Topik gazda

opcioka
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek