Topiknyitó: Törölt felhasználó 2008. 08. 27. 15:12

T. Portfolio!  

szia kov,



nem tudom, hogy mi csinálja, az mkb-s reklámra tippelek, de baromira lassítja az oldalt és a gépemet is valamelyik reklámotok.



ha javítható kérlek, csináljatok vele valamit. Persze a hiba lehet az én készülékemben is, ez esetben elnézést.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2008. 12. 23. 12:44
Előzmény: #258  BudFox
#260
válság van!
Törölt felhasználó 2008. 12. 23. 12:40
Előzmény: #257  Törölt felhasználó
#259
tehát a csődre apellálni különös.
Főleg azért is mert a pf a moderálási rendszert
egy helyzet miatt vezette be.


BudFox
BudFox 2008. 12. 23. 12:37
Előzmény: #257  Törölt felhasználó
#258
"Egy amnesztia karácsony alkalmából a nickeknek, bölcs és nagylelkü döntés lenne. kérlek fontoljátok meg, a mi érdekünkben is ,mert jó ha van egy olyan fórum ahova az ember szivesen olvas bele ahova szivesen ír be.
"

Ezzel én is egyetértek..sok jó fórumos elment az utóbbi időben..és jó lenne az ő írásaikat is olvasgatni..mert sokakat érdekel egy jó összefoglaló, vagy vélemény.
Törölt felhasználó 2008. 12. 23. 12:30
Előzmény: #254  spade
#257
"A jövő nagyon kemény lesz sok interenetes oldal és ujság is csődbe megy"

Ez meg nevetséges.
Gondolod ha az internetes oldalak csődbe mennek akkor
a magyar lakosság nem?
Sőt mondok neked valamit hamarabb fog csődbe menni
a hallgatóság vagy a fogyasztói környezet mint az internetes oldalak.
A fogyasztási kereslet akkor nincs szolgáltatási környezet sem.
A reklámozok meg vagyis a cégek ha tönkremennek akkor
az internetes oldalak is tönkre fognak menni.

Az meg megint ellentétes felvázolás és kicsit sántít is a dolog hogy
egyszer a minőségre hivatkozol utána meg a válságra.
Hiába a profi menedzsment vagy a kiváló minőség ha
a magyar lakosság meg nem fog internetezni mert nincs rá pénzük.
Törölt felhasználó 2008. 12. 23. 12:26
Előzmény: #254  spade
#256
Ha nem tudnád az index társlapja a portfólió.
Vagy valami ilyesmi.
Tehát nem ellensége neki.
Törölt felhasználó 2008. 12. 23. 12:25
Előzmény: #254  spade
#255
azzal hogy két nicket minősítettél saját magadról állítottál ki a minősítést.

Milyen jogon kifogásolsz te valamit,pláne meg úgy hogy európai
szabadság jogokra hivatkozol?
spade 2008. 12. 23. 11:39
Előzmény: #253  ny.janos
#254
Kedves Portfiolio,

Kéznyujtásnyira van Karácsony, sztem nyujtsatok Ti is kezet az eddiggi hűséges fórumlakókitoknak akik megtöltötték élettel eddig a topicjaitokat.
Karácsonyra tekintettel hagyjuk is azt, hogy Kisbüfi pszaf vizsgálat kérése nagyon is ülhetne az ominózus cikkel szemben, és arra se térjünk ki hogy ez a tipusú ,moderálásotok az EU szerződés 6. pontjában megfogalmazott véleménynyilvánítási szabdság önkényes és durva korlátozását jelenti,és mint ilyen tilos, és mindkettő meg is érne egy próbapert.
De hagyjuk a jogot.
Hanem:
A jövő nagyon kemény lesz sok interenetes oldal és ujság is csődbe megy majd a hirdetők elmaradása miatt, lehet minden kattintás minden forum pezsgés sorsdöntő lesz a megmérettetésnél. Porti meg gazdi tipusu és minőségü hozzászólások és ehhez vehetném az otp topicocban felbukkant uj nickek hozzászólásait is, senkit nem érdekelnek, senkinek nincs ezekre ideje még egy kattintásnyi se. Ráadásul a magyar tőkepiac haldoklik, alig hiszem hogy innen lesz még feltámadás, hiszen a MOL-t beharapta a vezetőség az otp vagy szenvedni fog a súlyos recesszióba süllyedő gazdaság miatt vagy állami kontrol alá kerül a telekomnak is szabadesésben csökken a vezetékes üzletága a mobiloknál pedig nagy a verseny ráadásul az EU szintü megregulázások kedvenc terepe, a ricsi van de a magyar és az orosz recesszió is nagy érvágást jelent majd, ráadásul a tőzsde az osztrákok irányítása alá került. Ezért az elmenő nickek pótlására nem lesz elég tömegbázis, mint volt a az eddigi két tőzsdei aranykorban (98, 2004) tőzsde már Mo-n is Eu méretekben lesz, ott pedig nagyon nehéz egy magyar gazdasági tőzsdei portálnak megmaradni, ugyanis aki kimegy az inkább az eredeti angol portálokat fogja olvasni. Tehát a portfóliónak komoly strukturális problémái is lesznek és komoly versenyhátrányban van például az indexel szemben . Az egyetlen előnye a pezsgő és sok információt feldobó fórumélete volt, amivel magához vonzhatná a magyar külföldön játszó spekiket, ami igazi unicum lehetne és a portfólió versenyelőnyét és túlélését is biztosíthatná. Ezt sikerült a moderálással szétverni. de talán még nem késő.
De hagyjuk a gazdasági érdeket is.
Hanem tekintsük csak a Karácsonyi nagyvonalúságot.

Egy amnesztia karácsony alkalmából a nickeknek, bölcs és nagylelkü döntés lenne. kérlek fontoljátok meg, a mi érdekünkben is ,mert jó ha van egy olyan fórum ahova az ember szivesen olvas bele ahova szivesen ír be.

Boldog karácsonyt Mindenkinek !

ps.Kérek mindenkit ne irjon ma ebbe a topicba ha nem gond, tudja elolvasni az akit illet...
ny.janos 2008. 12. 22. 10:56
Előzmény: #249  Törölt felhasználó
#253
Az események tükrében legalább abban korrekt lehetne az oldal üzemeltetője, hogy a kéréseknek eleget tesz...
Mint azt másik topikban is írtam, nem vagyok hajlandó szellemi termékünk engem illető részével az oldalt támogatni. Ezért szeretném kérni, hogy az oldal üzemeltetője tegyen eleget tancs barátom kérésének, s távolítsa el a tippsarok topikból a tancs táblázatot!
Köszönöm!
Törölt felhasználó 2008. 12. 18. 13:42
Előzmény: #249  Törölt felhasználó
#252
azért én még gyorsan lementettem. hátha tudok vele mit kezdeni. köszi. :-)
Törölt felhasználó 2008. 12. 18. 13:31
Előzmény: #250  Törölt felhasználó
#251
Adnék a nyereségemből én is 10%-ot

Ja! Meg Özvegy Kovácsné is!
Törölt felhasználó 2008. 12. 18. 13:23
Előzmény: #249  Törölt felhasználó
#250
T. porfólió!
Szegény vagyok de volna egy kérésem.
Ha lehetne még ma írnátok nekem egy pozitív cikket az ótépéről,kb. olyat mint a molról,tiszteségesen megfizetnék érte köszönöm előre is.
Egyre faszább gyerekek vagytok,hálás köszönet.
Törölt felhasználó 2008. 12. 18. 09:48
#249
Kedves Portfolió!

Messze nem értek egyet azzal módszerrel, amellyel "kezeltétek" a fórumozók megnyilvánulásait az ominózus MOL-cikk, majd az azt követő kitiltások kapcsán.Az én személyes véleményem szerint is már rég nem az a lap , és a topicok színvonala, mint volt néhány évvel ezelőtt, ezért úgy döntöttem /Nyjanossal egyetértésben/, hogy a továbbiakban nem kérem a " Tancs táblázata", ill. a "Magyarázat a táblázathoz" szerepeltetését a "TIPPSAROK" topicban.
Törölt felhasználó 2008. 12. 17. 18:59
Előzmény: #243  Törölt felhasználó
#248
<br /><center style="color:#c20202; font-weight:bold;">Törölt hozzászólás</center>

nekem biztos nem működik!?!
exmnbs1 2008. 12. 17. 18:56
Előzmény: #241  Törölt felhasználó
#247
És drkumalo mit követett el? Szelid TA linkelőként ismerem
Törölt felhasználó 2008. 12. 17. 18:53
Előzmény: #242  Törölt felhasználó
#246
JP-t emiatt törölték volna?

Ez vérlázító!

Ugyan fogalmam sincs milyen stílusban tálalta észrevételét, de talán illet volna a tisztelt főszerkesztő Úrnak face to face rendezni a nézeteltérést és egyben magyarázattal szolgálni a (sajnos nem először) félrevezető cím (cikk) miatt.

Hiányolom a mai MOL hírekből is a teljes körű tájékoztatást. A fórumozók 99%-ának elképzelése sincs arról, hogy mit is jelent technikailag (és nem konkrétan nevesítve nyilván) ez az ügylet. Ebből kifolyólag a mézesmadzag effektus jut eszembe....

Tisztelettel:

Törölt felhasználó 2008. 12. 17. 18:20
Előzmény: #244  Törölt felhasználó
#245
segíteni
Törölt felhasználó 2008. 12. 17. 18:20
Előzmény: #243  Törölt felhasználó
#244
Szia.
Tudnál abban segítei, hogy az alant leírtakat kinek posztja orvosolni?

Moderálással kapcsolatban?
Köszi.
Törölt felhasználó 2008. 12. 17. 18:15
Előzmény: #241  Törölt felhasználó
#243
Nyuszi,
Thx a jelzést, nem hiba, hanem feature. :-) A járulékos dolgait javítottam. ("válasz" és "jelzés..." linket leszedtem róla.)

üdv,
Törölt felhasználó 2008. 12. 17. 17:59
Előzmény: #206  Törölt felhasználó
#242

Tisztelt Portfólió!

Hivatkozással az előzményre, szereték egyértelmű választ kapni: ki kívánják vizsgálni az említett esetet, avagy nem kívánják kivizsgálni?

Jelzem továbbá, hogy személyemre nézve rendkívül sértőnek találom, hogy eleddig nem méltattak válaszra. Amennyiben velem szemben továbbra is mellőzik az alapvető tiszteletet és az üzleti udvariaság minimumát, arra méltó válasszal fogok szolgálni.

Amennyiben ez a "tudomásul nem vételi politika" nem a Portfólió veztőségének döntése, hanem arról van szó, hogy megkeresésem egy alacsonyabb rangú alkalmazott magánkciója következtében el sem jut a megfelelő döntéshozói szintre, hadd hívjam fel az illető kolléga figyelmét, hogy az állásával játszik.
Nincsen olyan cég, amelynek tulajdonosai tétlenül tűrik, ha alkalmazottai hibája miatt Pszáf vizsgálatra kerül sor velük szemben, a megfelelő sajtóvisszhanggal, ill. ha baráti köröm (2 mrd forint tőke) bojkott alá veszi. Ha a dolgok idáig jutnak, akkor fejek fognak hullani, és az illető biztosra veheti, hogy az övé is köztük lesz.
Törölt felhasználó 2008. 12. 17. 16:18
Előzmény: #155  Törölt felhasználó
#241
a PORTFOLIO topikban akadtem erre:
"(#4093) Re: prtflo
előzmény (#4092: Connan_a_bankar) | válasz erre | Ma, 14:37
Törölt hozzászólás
drkumalo
Jelzés a moderátornak "

tessenek mondani, ilyet hogyan lehet csinálni???

Topik gazda

laurion
laurion
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek