Topiknyitó: forest_30 2007. 04. 03. 10:24

Mtelekom  

Ujra motiváció van a paperban
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
harding
harding hétfő, 15:52
Előzmény: #262977  Stalker
#262980
Jövő évben fizetendő (2026-os év osztijára) 180-at tippelek + 60 srv (180 az egy rv-re jutó bruttó).
harding
harding hétfő, 15:47
Előzmény: #262976  Treborn
#262979
Bocs igazad van... 2800 fölé szúrhat. Ez a 3026 megbabonázott, de abszolut nem reális. Szerintem 2826-ra gondoltam...
hold66 hétfő, 15:43
Előzmény: #262976  Treborn
#262978
Alacsonyra tetted a lécet 4000ig el fog menni
Stalker hétfő, 15:43
#262977
Jövő évi osztalékre tippek? Más izgalmas addig ugyse nagyon lesz
Treborn
Treborn hétfő, 15:42
Előzmény: #262975  harding
#262976
Ha ez idén elmegy 3000-ig megeszem a kalapom.....
harding
harding hétfő, 15:36
Előzmény: #262972  Treborn
#262975
Ha van kis humorérzékük, akkor nem mennek el 2798-ig, hanem alatta zár a héten... TS certisek megnyugodnak... majd hétfőn nyitásban felrántják az árfolyamot 3000 fölé és TS-ek pápára mennek, majd délnek fordul az árfolyam. Az augusztusi folytatásig RSI hűtés nyári Velencei-tavi posvány-dagonya.
philosopher
philosopher hétfő, 15:22
Előzmény: #262973  mage
#262974
Igen, 5%-onként van 5-50%-ig, majd 75-90%-ig a bejelentési kötelezettség. Aztán pedig 1 %-onként. A 25% és 33% OK, amit írtál. A 75% és 90% azok tényleg nem ilyen határok, hanem csak feltételei a Zrt-vé alakításnak ill. a kiszorításnak. És ha Zrt-vé alakul a cég vagy kiszorít a nagytulaj, akkor köteles megvenni a részvényeidet (ez valószínűleg nem is hivatalosan nyilvános vételi ajánlat). 
mage hétfő, 15:13
Előzmény: #262963  philosopher
#262973
Szerintem bejelentési kötelesség 5%-ként van, de ebben nem vagyok teljesen biztos és nincs kedvem utána nézni.
Bemásoltam a jogszabályt/törvényt vonatkozó részét ami kimondja mikor kell kötelezően ajánlati tenni. Szerintem engedjük el, hogy még kitalálunk random százalékokat amik szimpatikusak és azt terjesztjük, mert sajnos az arra fogékonyak el fogják hinni és ez ördögi körhöz vezet. 
Treborn
Treborn hétfő, 15:08
#262972
Kérdés, hogy jövőhétől mi lesz a forgatókönyv?
harding
harding hétfő, 14:59
Előzmény: #262970  Tancsapda65
#262971
Közben néztem:
TS33 short certi kiütési ára 2798, a TS34-esé 3026. Szerintem mindkettő nagy veszélyben van. Tképp csak az a kérdés, melyik nap csapják ki őket.
Tancsapda65 hétfő, 14:29
Előzmény: #262969  Mark1990
#262970
Elköltik és akkor felnéz 2800-ig vagy még tovább is! :)
Mark1990
Mark1990 hétfő, 14:28
Előzmény: #262968  bodij
#262969
Közel 15 MRD van még az SRV -ből és a héten( 26 án) vége én reménykedem, h benéz 2800 fölé még ha nem is költik el mindet !
bodij hétfő, 14:16
Előzmény: #262966  Mark1990
#262968
Márk, ez egy jel? :)
rudihamp hétfő, 14:16
Előzmény: #262961  mage
#262967
Valóban saját  tulajdon  617452081  db.  Kb  69 % a  legutolsó  bevonás  után.   Eddig  még  nem  volt  olyan  magas  ár amikor  az SRV ténylegesen leállt  volna. (Egyszer  tologattak  kb  2 Mrd  forintott)   Nyilvánvaló  a DT  szándéka a  kisrészvényesek   -fogalmazzunk  finoman-  kivásárlására.  Van  még  kb  6-7  év  ha  az  emelkedő  átlag  SRV  ár  nem  ijeszti  el  őket.  Mondjuk  azt  nem  értem  miért nem  akkor  vásároltak  amikor  450 Huf  volt  az  aukciós  átlaguk?
Mark1990
Mark1990 hétfő, 14:08
Előzmény: #262965  Mark1990
#262966
2774 valami mutatkozik
Mark1990
Mark1990 hétfő, 14:04
#262965
2768
fezo21
fezo21 hétfő, 13:55
#262964
2762     ATH
philosopher
philosopher hétfő, 13:53
Előzmény: #262955  mage
#262963
Tényleg összekevertem a dolgokat, 75%-nál bejelentési kötelezettsége van csak (50% után 75% a következő lépcső). Viszont akkor szerintem olyankor kell ajánlatot tenniük (akár 75% felett, akár 90% felett), ha Zrt-vé alakul, vagy ha kiszorítja a kisbüfiket.
randomly hétfő, 13:46
Előzmény: #262961  mage
#262962
Igen, sokszor nem takkra pontos adatokat ad meg ... de nagyság rendileg a hatvan x % az passzol. 
mage hétfő, 13:31
Előzmény: #262954  randomly
#262961
Érdemes ellenőrizni azért az ai válaszokat. A bét szerint deutsche telekom-nak 617 436 759db részvénye van.

Topik gazda

forest_30
5 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek