Osztalékra az a részvényes jogosult, akinek az értékpapírszámláján 2026. július 8-án nyilvántartanak ANY
Biztonsági Nyomda Nyrt. törzsrészvényt. A 2025. évi osztalékra jogosító ANY Biztonsági Nyomda Nyrt.
törzsrészvényt utoljára 2025. július 6-án (nem én írtam el, gondolom a közleményben 2026. július 6-át akartak írni) lehet vásárolni a tőzsdei forgalomban.
Az osztalékfizetéshez kapcsolódóan az ANY Biztonsági Nyomda Nyrt. tulajdonosi megfeleltetést rendel
meg a KELER Központi Értéktár Zrt.-től (továbbiakban KELER Zrt.), melynek fordulónapja: 2026. július 8.
van még pár nap azért.de egy biztos hosszutávra kell venni-vagy államkötvényt inkább -aki régen vette annak mindeggy.amerikai ügy akkor talán-feljebb áll
Állami Nyomda