Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 11. 10. 15:20

Állami Nyomda  

Milyen lesz az eredmény, emberek? :)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Matti péntek, 10:13
Előzmény: #22822  cort
#22824
Kösz, jó kereskedést!
Viktor péntek, 10:07
Előzmény: #22819  var-jozsi
#22823
Osztalékra az a részvényes jogosult, akinek az értékpapírszámláján 2026. július 8-án nyilvántartanak ANY Biztonsági Nyomda Nyrt. törzsrészvényt. A 2025. évi osztalékra jogosító ANY Biztonsági Nyomda Nyrt. törzsrészvényt utoljára 2025. július 6-án (nem én írtam el, gondolom a közleményben 2026. július 6-át akartak írni) lehet vásárolni a tőzsdei forgalomban. Az osztalékfizetéshez kapcsolódóan az ANY Biztonsági Nyomda Nyrt. tulajdonosi megfeleltetést rendel meg a KELER Központi Értéktár Zrt.-től (továbbiakban KELER Zrt.), melynek fordulónapja: 2026. július 8.
Matti péntek, 10:01
Előzmény: #22819  var-jozsi
#22821
Üdv, tudtommal 07.04. ami szombat, szóval 07.01-én tudsz utoljára osztis papírt venni. Kifizetés 07.15-én. 
hold66 péntek, 09:55
Előzmény: #22819  var-jozsi
#22820
Jul 5
var-jozsi péntek, 09:49
Előzmény: #22817  Matti
#22819
Bocs, mikor van a forduló nap?
hold66 péntek, 09:25
Előzmény: #22817  Matti
#22818
Ne legyél türelmetlen. Nézd vissza majd a féléves után 🤣
Matti péntek, 09:15
#22817
Már csak 4 napig kapható osztival,  jó lenne ha bedobnák a gyeplőt végre ,mert ez így eléggé sovány... R: 7950- mint kb 2 hete, alig mozdul
ronaldinyo csütörtök, 21:19
Előzmény: #22815  Marika113
#22816
van még pár nap azért.de egy biztos hosszutávra kell venni-vagy államkötvényt inkább -aki régen vette annak mindeggy.amerikai ügy akkor talán-feljebb áll
Marika113
Marika113 csütörtök, 20:26
Előzmény: #22812  ronaldinyo
#22815
Nem akar megindulni kár érte.
ronaldinyo csütörtök, 18:11
Előzmény: #22813  kockaveto1
#22814
nekem 8
kockaveto1 csütörtök, 17:07
#22813
7920
ronaldinyo csütörtök, 12:24
#22812
ugy nézem 8k körűl marad osztira-pedig szép idő van .állitolag-nincs háboru ,olaj-kamatcsökkentés -euro .stb 
Marika113
Marika113 csütörtök, 12:20
#22811
Ma OTP-t vettem. Nyomdát tartom, de ez nem akar menni. :(
kockaveto1 szerda, 17:23
#22810
7880 a záró
tmike kedd, 21:17
Előzmény: #22808  Marika113
#22809
Volt az csak nem 7900-tól, hanem 7000 ről. Szerintem ezt most lekésted,  de tévedhetek is. De OTP szerintem téged kárpótol,
Marika113
Marika113 kedd, 19:15
Előzmény: #22804  tru64
#22808
Remélem. Nyomda rally idén elmaradt.
tru64
tru64 kedd, 16:40
Előzmény: #22806  csuloktata
#22807
550 forint, mert számítok még idén egy nagy projektre
csuloktata kedd, 16:29
Előzmény: #22805  tru64
#22806
Mekkora osztalékkal számolsz 2026 év után?
tru64
tru64 kedd, 15:53
#22805
Alapkamat 6%, fixMÁP 6%, most már semmi sem akadályozhatja meg a 8500-as rövidtávú céláramat.
tru64
tru64 kedd, 11:41
Előzmény: #22803  Marika113
#22804
Majd az utolsó nap (2 hét múlva) húznak rajta 500 pontot ;)
Marika113
Marika113 kedd, 09:38
Előzmény: #22802  lukskypoker
#22803
Csak beindulunk.
lukskypoker
lukskypoker 2026. 06. 19. 09:41
#22802
:))
7950
Nem rossz.
Lou70
Lou70 2026. 06. 19. 07:17
Előzmény: #22794  kockaveto1
#22801
Ennél már csak az szebb, amikor a 3 darabos otp-t nem piacin veszi meg, hanem beáll 60 forintért a sorba

Topik gazda

laurion
laurion
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek