Azért a számokat néztétek? Hogy miért robbantak ki a zavargások? Az LPG 40 huf/l-ről 96 huf/l-re ugrott!!! És ezt már nem bírta a kazakh pénztárca. A sapkával az LPG-t 60 huf/l-ben, a 95-öst 172 hufban maximalizáták. Régóta járok LPG-vel, de legolcsóbban is 180 huf/l volt még 12 éve. Értem, hogy nem egy gazdag ország, de ennyire kevés ott a pénz, hogy ilyenek az árak?
MOLly tulajok topikja
Ha az Otisoknak is van gyűjtőtopikja, ne aprózódjanak el apró témákba a Mollysok se.