Topikgazda: 2007. 08. 17. 09:53

MOLly tulajok topikja  

Hi!



Ha az Otisoknak is van gyűjtőtopikja, ne aprózódjanak el apró témákba a Mollysok se.


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Kezdo2021 2022. 01. 06. 15:33
#306240
Azért a számokat néztétek? Hogy miért robbantak ki a zavargások? Az LPG 40 huf/l-ről 96 huf/l-re ugrott!!! És ezt már nem bírta a kazakh pénztárca. A sapkával az LPG-t 60 huf/l-ben, a 95-öst 172 hufban maximalizáták. Régóta járok LPG-vel, de legolcsóbban is 180 huf/l volt még 12 éve. Értem, hogy nem egy gazdag ország, de ennyire kevés ott a pénz, hogy ilyenek az árak?
Donqatto
Donqatto 2022. 01. 06. 15:31
#306239
2630nál kiszálltam, jó kör volt...én egyelőre nem látom mi vinné 2700 közelébe...olaj emelkedik...hiába a jó technikai kép...ha a valóság árnyaltabb mint a chart
Errat 2022. 01. 06. 15:31
Előzmény: #306236  ALANFED
#306238
Záró tipp napi max :)
OSZLOPOS 2022. 01. 06. 15:30
Előzmény: #306227  Istvan78
#306237
Ez azért húha...olyan, mint a megtörtént eset.
Jóember bement a tőzsdeterembe, két három napig ücsörgött, figyelt. Még TV-n mentek az adatok. Hallotta, hogy a profik figyelnek ilyet, hogy FTSE meg DAX, ott beszélnek róla. Összeszedte a bátorságát, és megkérdezte, mennyi a Dax. Akkor volt olyan 5000 körül. Mennyi a FTSE? az meg majdnem 6000. És mennyi a BUX? Az meg 9000 körül. ...nézett, nézett....ááááh, én dolgoztam németbe, az nem lehet.Kiment.
Átment az OTP-be eladta a családi részvényéket, amit a bankos vett neki a német béréből. Az összeset.
Nem úgy működik, hogy igazság van meg egyenlőség, és ami nem ment az majd fog.. Hanem úgy, hogy oka van, hogy a többi nagyobbat ment. Itt az ok a sapka, meg a NER, Hernádi személye,és ugya a reptér volt, de azt megoldódott.
ALANFED
ALANFED 2022. 01. 06. 15:29
Előzmény: #306228  ALANFED
#306236
záró tipp napi min.
Istvan78 2022. 01. 06. 15:29
Előzmény: #306234  Istvan78
#306235
Vagy '48-ban a Habsburgok. Egyébként is be szoktak menni, hátha még hívják is őket!
Istvan78 2022. 01. 06. 15:27
Előzmény: #306233  gaben500
#306234
Mivelhogy behívták őket. Mint nálunk '56-ban Kádár.
gaben500 2022. 01. 06. 15:21
Előzmény: #306232  gaben500
#306233
Ruszki behatolnak Kazahsztánba így legyen a lottón 5ösöm:)
gaben500 2022. 01. 06. 15:15
Előzmény: #306230  spuur
#306232
Közben olaj+3%
aytif1 2022. 01. 06. 15:15
#306231
remélem elcammog ma 60-ig és akkor viszlát 25xx
spuur 2022. 01. 06. 15:05
Előzmény: #306229  bankos
#306230
dehogy lesz...
bankos
bankos 2022. 01. 06. 15:03
Előzmény: #306228  ALANFED
#306229
Úgy néz ki ez lesz igen....
ALANFED
ALANFED 2022. 01. 06. 14:52
Előzmény: #306225  Kezdo2021
#306228
lehet itt bármilyen vérfürdő a világban erste mutyi megcsinálta most már indulhat a hullókés
2550-2520-2480
Istvan78 2022. 01. 06. 14:50
#306227
Nyereségességben semmivel se rosszzabb a MOL, mint az OTP és a RG, azok mégis jóval magasabban vannak, mint a járvány előtt. Ilyen alapon Ideje lenne a MOLnak is felmenni minimum 3K-ra, de még inkább magasabbra.
spuur 2022. 01. 06. 14:46
Előzmény: #306224  Istvan78
#306226
de van..2833--
Kezdo2021 2022. 01. 06. 14:41
Előzmény: #306224  Istvan78
#306225
De jó lenne. TS certi kiütésekkel szépen visszahúzná 2700-re. 
Istvan78 2022. 01. 06. 14:40
Előzmény: #306222  Kezdo2021
#306224
Nincs véletlenül 30 közelségben egy következő certi felfelé?:)
Donqatto
Donqatto 2022. 01. 06. 14:37
#306223
Pedig az olaj emelkedik...
Kezdo2021 2022. 01. 06. 14:36
Előzmény: #306221  bankos
#306222
Ezt szokta csinálni az Esrte. Ha 20-30 pontra van, mindig leveri/felveri, aztán visszaállítja az árfolyamot.
bankos
bankos 2022. 01. 06. 14:32
Előzmény: #306220  Kezdo2021
#306221
Szó szerint felnyúltak érte 

friss hírek További hírek