szép ábra... mit llesztessz rá? Harmadfokú görbét? A "likviditás szerzés" pedig az infdexió?
Érdekes elmélet. De nem látom rajta pl a technikai szinteket? Vagy az egyén indikátorokat? Pl az RSI(14)... Az olyan mint a kilóméter óra az 1 órás grafikonnál... ha "70" felett megy az órás RSI, akkor mindenkinek ugyanazt jelenti... A túlhúzást.. Klasszikus eladási jelzés. Egy csomó robot kereskedő pl ez alapján kezdi az eladást.. Amig le nem hűl 70 alá...
Érdekes elmélet. De nem látom rajta pl a technikai szinteket? Vagy az egyén indikátorokat? Pl az RSI(14)... Az olyan mint a kilóméter óra az 1 órás grafikonnál... ha "70" felett megy az órás RSI, akkor mindenkinek ugyanazt jelenti... A túlhúzást.. Klasszikus eladási jelzés. Egy csomó robot kereskedő pl ez alapján kezdi az eladást.. Amig le nem hűl 70 alá...
OTP részvényesek ide!