Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 07. 24. 12:59

OTP részvényesek ide!  

akik otp részvénnyel kereskednek
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
ktamask szerda, 14:23
Előzmény: #1329339  DxDraco
#1329340

Látod 40-41k-ért mindig volt, most 44-45k körül meg már nincs.
Ilyen ez.
DxDraco szerda, 14:22
Előzmény: #1329333  nagy_z
#1329339
Eladó TL114 es certi is kifogyott? Pedig az mindig volt az elmúlt hetekben.
ktamask szerda, 14:21
Előzmény: #1329324  Macus
#1329338

Nem tűpontos még, ahogyan az sem,h USA esést nem követte le az OTP
A valódi dupla tető 45700-nél lakik.
Ha megnézed USA mozgását, általában soha nem egy csökkenő tetőről rottyannak alá, hanem benéznek egy prémium "emelt szintű" kiszállót, és onnan hullanak alá.
Gondolom nem akartak 43700-44000ről még rottyanni, jönnek a vevők! Jönnek.
Ezek a NAGY vevők (20-25MRD értékben) hol voltak 40-41k körül?
Nagy valószínűséggel itt voltak, jártak keltek, csak amíg nem volt kötelező, vettek olcsóbban, most már nem tudnak olcsón venni, hát veszik itt, ahol jár, ahol éppen jár.
Az előbbi Iráni Mondat,h "USA veresége", szerintem Izrael ezé van befosva.
Megy a szájkarate, hogy saját fegyver arzernál kiépítésén kell gondolkodniuk, meg USA-tól függetlenül.
Ha USA-tól függetlenednek, Irán leigázza őket.
Irán megmutatta, hogy képes legyőzni a NAGY USA-t, big picture omladozik.
Hogy védené meg így Tajvant is, ha Iránnal sem bírtak? Kína nevet a markába.
SchNorbi
SchNorbi szerda, 14:21
Előzmény: #1329336  nagy_z
#1329337
45.300,-
nagy_z szerda, 14:21
Előzmény: #1329334  ktamask
#1329336
ez a lényeg, mindenki elmondhatja, hogy sárbadöngölte a másikat,
és elérte hogy szabad a Hormuzi szoros :)))
nagy_z szerda, 14:19
Előzmény: #1329333  nagy_z
#1329335
az elmúlt 30 nap kereskedési átlaga 14:00-ig 6,5 mrd, ma pedig 11 mrd.
elmaradnak a befektetők? ja hogy már nagyon adják... de ugye pont annyira veszik, mint adják...
ktamask szerda, 14:17
#1329334
https://www.forexfactory.com/news/1405500-iranis-ghalibaf-the-islamabad-memorandum-of-understanding-became
google fordítózva:
Mohammad Bagher Ghalibaf, az iráni parlament elnöke szerdán kijelentette, hogy az iszlámábádi és Washington közötti egyetértési megállapodás az „USA vereségének kinyilvánításává” változott.
nagy_z szerda, 14:15
Előzmény: #1329330  JokerWizard
#1329333
akkor minden csillag együtt áll, meg kell venni azt a shortot !
ha igazad lesz és esünk, már veszem is a long certit, én inkább erre fogadok;
mondjuk nem tudom miről beszélsz hogy elmaradnak a befektetők, mikor a forgalom meg nem ezt mutatja
Jussi
Jussi szerda, 13:59
Előzmény: #1329326  Zöldbéla
#1329332
Húú,az még 2010- ben volt.
Pedig egyszerűbb a hati szerintem,mint certizni. Ha érdekel a téma,akkor gyere át oda,itt ne offoljunk!
Daniel77 szerda, 13:50
Előzmény: #1329328  Macus
#1329331
ok, de az 50k célár nem kőbevésett...ilyen alapon, ha biztos lenne az 50k akkor mindenki csak venne és nyugodtan hátra dőlhetne, mert év végével tuti, megvan az 50k, 100% biztos profit :)
Hozzáteszem én is a 50k célár miatt vettem OTP-t 41600 on..
JokerWizard
JokerWizard szerda, 13:46
Előzmény: #1329329  JokerWizard
#1329330
Ja és az másik jel hogy délután elmaradnak intézményi befektetők (kisebb volumen) és a zárón már nem felfelé, hanem lefelé korrigálják a napi zárót...  
JokerWizard
JokerWizard szerda, 13:43
Előzmény: #1329327  Daniel77
#1329329
Azért csak okosan.. Elvileg ez lenne az 5 . Eliott hullán... Ez elvileg rövidebb is mint a korábbi 3. 
Én már shortra készülök.. 
Elég jó mutató a short / long certik volumene. 
Összesítés: Kereskedési Volumen Summa (db)
  • Long (TL) Certifikátok Összesen: 8 174 db
  • Short (TS) Certifikátok Összesen: 5 390 db
  • Mindösszesen: 13 564 db
    Kezdenek felbárodni a Shortosak.. És a Long forgalom se mind "vétel"... De még mindig sold out a legjobb  longok...  Amikor azt már "Kinyitják" akkor az jelzés a shortnak... Realitálják a long profitokat (ez a vége a 5. hullámnak... )

Macus
Macus szerda, 13:42
Előzmény: #1329327  Daniel77
#1329328
50 k ev vegi celar , akkor 45 nel erdemes beszallni ? Igen ;) en vettem mar delelott
Daniel77 szerda, 13:36
Előzmény: #1329322  Zöldbéla
#1329327
azért sztem sokan kiegyeznének azzal az 50k alatti kudarccal, hisz49 800 is jó pénz a longosoknak :)
Érdemes megint beszállni 45k felett? 
Zöldbéla
Zöldbéla szerda, 13:36
Előzmény: #1329325  Jussi
#1329326
Akkor beszéltünk, amikor a snow board-os baleseted után gyógyulgattál.
Cikkekben már nézegettem a certizés leváltásának céljából, de még nem látom át a határidős kereskedés összefüggéseit.
Jussi
Jussi szerda, 13:20
Előzmény: #1329318  Zöldbéla
#1329325
Szia!
Hatiban szoktam írni,csak az nagyon kihalt.
Nem sokan vagyunk,akik hatiznak. Sajnos.
Macus
Macus szerda, 13:18
#1329324
https://www.tradingview.com/x/duYM6tkG
Ezt tegnap rajzoltam , azota igy latom tupontos :D 
Zöldbéla
Zöldbéla szerda, 13:10
Előzmény: #1329320  Macus
#1329323
A certik ügyes átkötögetése nagyságrendekkel jobb eredménnyel kecsegtet mint a töréspontok keresése, Még akkor is, ha részvény darabszámmal kereskedsz velük.
Zöldbéla
Zöldbéla szerda, 13:07
Előzmény: #1329321  Zöldbéla
#1329322
Helyesen:
Ha az idén 50 k alatt maradunk, az kudarcnak számít, 2027-re közel 60 k-ra számítok.
Zöldbéla
Zöldbéla szerda, 13:06
Előzmény: #1329320  Macus
#1329321
Ha az idén 5k alatt maradunk, az kudarcnak számít, 2027-re közel 60k-ra számítok.

Topik gazda

koi
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek