Nem tudom mi a tökéletes logika.
De az, hogy valaki csak azért tartogat 100.000 db certit, hogy hátha 5x, de inkább megelégszik a -50%-al.
Ez is szar logika.
Inkább nézem a 3x -et, mint a -50%-ot.
Igen, ez a certik hibája,h eladod, és már nem tudsz visszaszállni, érdekes egy logika.
A CFD ebből a szempontból sokkal jobb, de az más ugye.
OTP részvényesek ide!