Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 07. 24. 12:59

OTP részvényesek ide!  

akik otp részvénnyel kereskednek
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
ktamask 2026. 06. 19. 18:07
Előzmény: #1328856  Lou70
#1328860

Nem tudom mi a tökéletes logika.
De az, hogy valaki csak azért tartogat 100.000 db certit, hogy hátha 5x, de inkább megelégszik a -50%-al.
Ez is szar logika.
Inkább nézem a 3x -et, mint a -50%-ot.
Igen, ez a certik hibája,h eladod, és már nem tudsz visszaszállni, érdekes egy logika.
A CFD ebből a szempontból sokkal jobb, de az más ugye.
Macus
Macus 2026. 06. 19. 17:51
#1328859
Jovoheten msr lesz usa … remeljuk jon valami vegleges egyezmeny , izrael nyugazik legalabb par napig … atsulyozasbol eredo nyomas eltunik …. Jovoheten mehetnenk fel
Macus
Macus 2026. 06. 19. 17:49
Előzmény: #1328852  Lou70
#1328858
Akkor javasolj egy jot :D 
Macus
Macus 2026. 06. 19. 17:48
#1328857
https://www.portfolio.hu/global/20260619/sulyos-csapas-erte-az-izraeli-hadsereget-ben-gvir-szerint-most-egesz-libanonnak-egnie-kell-844388
Birom az ilyen okos embereket mint ben gvir …. Echte szelsojobboldali … az ilyenek miatt utaljak izraelt mint a szart… aszongya a muki : libanonnak egnie kell mert felrobbantottak par katonat … eszemel van ? Izrael hodito haborut kezdemenyezett es nehezmenyezi hogy visszalonek ? Vagy hogy gondolta ? 
Lou70
Lou70 2026. 06. 19. 17:10
Előzmény: #1328839  ktamask
#1328856

De ez megint a trader stratégia, amit írsz. :) 
De OK, eladom a certit 3x-nél és veszek rajta sört tüskével? :) Mert nem tud az ember jövőhéten lejjebb  visszaszállni, akkor sem, ha esik az OTP, mert minden sold out. 
Aztán ott van a cash a számlán és nézegetem? Veszek rajta MOL-t, vagy Richtert? (nagy buli, a jó certit ezekre cserélni) Vagy veszek OTP-t? De minek vegyek OTP-t, ha éppen OTP pozit számoltam fel? 
A józan ész pont az ellenkezőjét diktálná, hogy ne adjam el az OTP certit. Ne számoljam fel a jó pozit, ha amúgy OTP részvényben meg érdemes pozit nyitni. Hadd termeljen a cert.
A másik, én hiszek a 48-50k-ban. Akkor miért számolnám fel a jó pozit? Befektettem, majd kiveszem a pénzt, ha nem éri meg tovább tartani.
randomly 2026. 06. 19. 17:08
Előzmény: #1328853  randomly
#1328855
5% visszavettem ... 43000 körül mindent visszavettem volna de felhúzták 980-ig így szedegettem ki az ajánlatomat ... 44990 is ment el, de ebből adózni is kell majd meg a 0,9 eladás vétel, na erre hétre ennyi.
ursa 2026. 06. 19. 17:07
Előzmény: #1328853  randomly
#1328854
lekötés lett nagy forgalommal de ez várható volt index átsúlyozás miatt, szerintem nem néz ki rosszul 40k rúl 45 fölé mentük bő 1000ft le pont reális lehet most erőt kap és simán új Ath ra megy 47000 48000 re
randomly 2026. 06. 19. 17:05
#1328853
43980
Lou70
Lou70 2026. 06. 19. 16:58
Előzmény: #1328836  Macus
#1328852
Korai? A legtöbb csoport leginkább befektetésekkel foglalkozik.
Macus
Macus 2026. 06. 19. 16:58
Előzmény: #1328846  ktamask
#1328851
Egesz allo nap nem tudtam certit venni
Vara 2026. 06. 19. 16:53
#1328850
Átmeneti fegyvernyugvásról állapodott meg Izrael és a Hezbollah,így vélhetően megkezdődhet az Egyesült Államok és Irán technikai egyeztetése a több mint három hónapja húzódó konfliktus lezárásáról.
https://www.vg.hu/hirek/2026/06/tuzszunet-izrael-hezbollah-egyesult-allamok
Tujafa 2026. 06. 19. 16:49
#1328849
Na, jöhet a felkötés!
ktamask 2026. 06. 19. 16:26
Előzmény: #1328847  Jack
#1328848

Logikusan 44k támasz, előző csúcs.
Oldalazik, még él Myrath zászló lehetősége, ha a 44k túléli.
Logikusan a héten 44k körül kellene zárni.
Esélyt adni a zászlóra.
Jack 2026. 06. 19. 16:21
Előzmény: #1328845  Macus
#1328847
Én bent álltam 43900-on, de az árjegyző úgy gondolta, hogy akkor pont ár rá és így nem kaptam. Gondoltam, hogy alacsony forgalmú napon megint leszúrnap oda ahova tegnap.
ktamask 2026. 06. 19. 16:09
Előzmény: #1328845  Macus
#1328846

Örülj neki, legalább így lesz lehetőséged 44k alatt venni.
Jobb, mint a 44400-44500, ne panaszkodjál.
Macus
Macus 2026. 06. 19. 16:03
#1328845
egéssz nap nem tudtam venni egy kikúrt certit se mert technikai hiba.... 
ktamask 2026. 06. 19. 15:47
Előzmény: #1328829  Lou70
#1328844

ahogy írok, rögtön jön 2 negatív.
https://www.investing.com/indices/germany-30-chart
dax az igazi békemutató, mennyire hisz a tartós békében.
valahol valaki írta, hogy néha a wall street írogat tollas-aladdin barátaink nevében, csak mert poziba akarják magukat hozni, short beszálló-long kiszálló.
fél órája még harsogtak a rakéták, most meg MÁR béke van, akár digitálisan akár papír alapon is:D.
Mindig olyan hír jön, ami kell, ami az adott trendnek megfelelő, ha észrevetted már.
Majd ha korrekció jön, jönni fognak a rossz hírek, a rossz makrogazdasági adatok, a rottyon lévő USA-s adatok. Mert segíteni kell a nagyokat.
Én ezt látom.
SchNorbi
SchNorbi 2026. 06. 19. 15:47
Előzmény: #1328841  Lizi
#1328843
44.010,-
SchNorbi
SchNorbi 2026. 06. 19. 15:46
Előzmény: #1328840  Tujafa
#1328842
ma nincs
Lizi
Lizi 2026. 06. 19. 15:44
#1328841
Talán mégsem kell hétvégére shortot venni, de ne kiabáljuk el.
https://www.bbc.com/news/live/cy9r022nqz9t

Topik gazda

koi
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek