Jó lenne így lenne.
Sajna ma DAX lement 76.4es fibora naposon, amit követett Bux is lefele, ezzel betöltötte OTP a rését, a szigetforduló lehetőségét.
Most vissza lett rántva DAX/S&P páros. Mindkettő napos dojinak néz ki, ha így marad kb.
Kérdés OTPnk mit csinál a nap hátralevő részében.
Jött egy felminősítési gondolat Londonból. A piacnak előre kellene már áraznia a jövőt.
"Optimista londoni elemzői vélemény érkezett Magyarországról
2014. október 7. 13:45 English version
Magyarországnak jó esélye van arra a jelenlegi fundamentumai alapján, hogy jövőre felminősítsék - vetítik előre legfrissebb jelentésükben a Bank of America Merrill Lynch londoni elemzői. 2015 nyara után akár a befektetésre ajánlott kategóriába is kerülhet hazánk adósbesorolása a szakértők szerint."
Potenciálisan benne van a mozgásban, hogy jövő hét csütörtökig felfele megyünk a mai aljról. Nem hiszek egyelőre benne, de nadon gyanús.
A ma délutáni mozgástól nagyon sok függ. Elvileg 4120-4140 környékén még meg kellene fordulnia és legalább még egy rúgással lejönni 4050 környékére vagy még lejjebb. Ha viszont túl magasan zárunk és holnap esélyünk se lesz a mai alj alá menni, akkor bizony éljen a long.
ez a sok eladó 4400 és 4000 közt, nem 4000 alján venné vissza...szerintem. MACD sem akar tovább szűkülni és vételbe orientálódni. 60/40 hogy még fog esni. és ha ez bekövetkezik akkor 3800 környékéig.
OTP részvényesek ide!