Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 04. 24. 07:42

NOVOTRADE: tőkeemelés névértéken  

Mit szóltok ehhez nem érdemes beszállni?



A linket még meg kell keresnem, a közgyűlési előterjesztésekbe benn van a hír.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 07. 26. 08:31
Előzmény: #1039  Törölt felhasználó
#1040
És sokan megköszönték a humetet, csak Te erre nem emlékezhetsz mert fél éve még a világon se voltál, én meg 98-óta figyelem a Novot.
Törölt felhasználó 2006. 07. 26. 08:30
Előzmény: #1038  Törölt felhasználó
#1039
Nem hazudtam gyökér barátom, álljál le!

Mind a 2 rallyt megmondtam előre (humet,exbus) amikor a Humet kiszabadult az APEH markából, 16 forinton vehetett aki hallgatott rám, de az még nem ebben a humetesben volt, Te idióta, azóta már volt vagy 10 humetes topic, elmebeteg vagy. Most pedig lehet tudni a féléves jelentés idejét, ha ez szerinted smafu, akkor be is kaphatod, mert Te nem tudsz semmit, nincs semmi infod.
Törölt felhasználó 2006. 07. 26. 08:16
#1038
minden igaz,de kellene már egy nagyobb vételi kedv!!!!
bigbroker 1-2 titkos infoja is bejöhetne,hogy mi az az titok?
dmz 2006. 07. 26. 01:42
Előzmény: #1028  Törölt felhasználó
#1037
A 100 db-os kötés is erősen jelképes, árfolyamkarbantartás egy beragadt részéről.

Ha valaki komolyan gondolja, nem ekkora tételben mozog. Ezt onnan tudom, hogy én 18k Novotrade-et adtam el tavasszal 320 és 480 között. Abban ülnek most egy csomóan, az alaptőkeemelés árfolyamhatásában reménykedve.

Pedig ez 120 forintos árnál számított hírnek, azóta már realizálni kellett ebben a papírban. 1998 óta figyelemmel követem, hogy mi történik a cégnél, a német (ha volt forgalom, elvétve a magyar) piacon jópárszor gyűjtögettem is belőle... kétévente pedig a meghúzásokban 2-szeres áron visszaszórtam, mint idén tavasszal is. A napelemcella remek vízió, de mivel jelenleg nem versenyképes, egy-két államilag támogatott országot leszámítva ennél alig több. A Novotrade raáadásul egy jóval kockázatosabb, alternatív gyártási technológiával próbálkozik, ami kevésbé kiforrott és csak mérsékelten terjedt el a piacon.

Egyébként beírtam 7-8 hónapja a 120-130-as vételeket és később a 480-as eladási javaslatot is ide. Hál' Istennek mindkét esetben hülyének néztek, ami sok esetben azt jelzi, hogy nem tévedtem nagyot. :-)
Törölt felhasználó 2006. 07. 26. 00:48
#1036
Lennox_22 hogyan veheted tényként, ami még be sem következett??
Honnan tudod, hogy rallyzni fog a Humet??
Megnéztem az utóbbi hozzászólásaidat, és semmi érdekes infóval nems szolgáltál a Humetről!!

Erről ennyit! Bár adja Isten, hogy a Humet-befektetők boldogok legyenek!
És persze az összes befektető a piacon!

Az augusztusi gyorsjelentés még nem foglalja magában a rallyt!!!
Adja Isten, hogy legalább ott bejöjjön amit gondolsz, ha már eddig nem jött be soha!!

Pár szót még::

Amiket tudtam általában mindig leírtam a Novo-topicban, de van 1-2 olya info amit nem írhattam le 1-2 személy védelmében!!!!
Na mindegy....nem magyarázom tovább..

Ja, és a keddi napon mégis elvitték 400 Ft-on azt 0 4150 db-ot, nem gondoltam volna, hogy megkapja az illető!
Úgyhoyg módosítok előző véleményemen, ha ügyes valaki meg tudja kapni 400 Ft-on is..
Ez van!

Szerintem elég szépen fog kinézni legkésőbb őszre, év végére!!

Türelem és kitartás!!!

Lennox_22 több energiát már nem pazarlok Rád, teljesen felesleges, ha csak mocskolódni és hazudzni tudsz!!!!!
Inkább fontosabb dolgokra tartogatom az energiáimat!
Aki utánanéz, az úgy is láthatja, hogy csak egy nagy kamus vagy!!

Na minden jót Neked és imádkozni fogok Érted, hogy magasab szellemi színvonalra kerülj!! :-)
Törölt felhasználó 2006. 07. 26. 00:35
#1035
Kedves Barátaim!!

Ne tévesszen meg titeket Lennox_22 szép szónoklata, hogy Ő elre megmondta a Humet-rallyt és infok vannak mögötte,stb!

Végignéztem a Humet topicot az 1. oldaltól a 75. oldalig!!! Eléggé elfáradt a szemem, de megérte, hisz kiderült, hogy Lennox_22 egy aljas hazug!!!
Már bocsi, hogy így írom, de ez tény!!!!!
Mit mondjon arra az ember, aki nem mond igazat??
HAZUG!!

Mindenki figyelmébe ajánlom a Humet topicot, aki saját szemével is látni szeretné Lennox_22 óriási gondolatait!!!

Először is január 3-án írt be Lennox_22 a Humet topicba 2 db hozzászólást, melyeket idézek is:

Re: Humet: működik a Varázspálca, ugranak a spekulánsok Előzmény válasz erre 01. 03.

gáz-gáz, de én most azért becseréltem humetet ecora, hátha villant a következő napban valamit, de ha nem az se baj. Majd veszek megint Humetet, ha látom hogy érdemes. Lennox_21

Re: Humet: működik a Varázspálca, ugranak a spekulánsok Előzmény űválasz erre 01. 03.

..de aki kimaradt sem maradt le semmiről, bár most jobb szemlélődni.:) Lennox_21

De lehet, hogy az első két hozzászólás nem is az Övé, mivel Lennox_21 nem biztos, hogy egyenlő Lennox_22-vel!
Na jó, vegyük úgy, hogy azóta már kicsit átplasztikáztatta a nevét, egy számjegy megváltoztatásával! :-)) Szóval Ő az szerintem!

Utána egy hosszabb szünet következett, és a következő hozzászólása július 14-én a következő:

Re: A PAPÍRNAK VÉGE! Elözmény válasz erre 07.14

Az igzazság hogy majdnem engem is beugrasztottak 65 körül vételre, érdekes volt az utóbbi pár nap, de fej vagy írással eldöntöttem a vételt és az jött ki hogy ne vegyek. Mindenkinek ajánlom ezt a módszert ilyen ingatag piacon..

Erről ennyit!! Tényleg szerintetek, ha ilyen szorgalmas Humetes, akkor miért csak ilyen ritkán szól hozzá???

Összeszámoltam január 3. óta (amióta a Humet topic létezik) összesen 12 alkalommal írt be valamit Lennox_22 a Humet topicba!
Gratulálok!!
Te Lennox_22 mindig pénzfeldobással döntöd el, hogy mikor kell venned vagy eladnod részvényt??
Ha ennyire igyekszel és keményen próbálkozol, nehogy hajláktalan légy hamarosan!
Azért szerintem ez veszélyes kicsit!
Nem ártana azért gondolkozni is kicsit!!

Ja, és Humet topic csak január 3-tól van meg, előtte nem írhattad meg a gigarallyt!
Ha csaknem az Exbus-Nabi topicban!! :-))
Azt még meg sem néztem, majd vmelyik nap kiváncsiságból megnézem za Exbus topicot is hátha találok tőled vmi vicces hozzászólást!!

Szerintem lejáratod magad, ha még hazudsz is!



Törölt felhasználó 2006. 07. 26. 00:18
#1034
Folyt köv:

Hallod pár darabos kötésekkel SOHA nem ámítottam senkit!!!
Örülni meg miért ne lehetne, ha megy fel az árfolyam????
Amikor ma 418 Ft-on volt, örültem képzeld!!!
Azért van a topic, hogy a részvényes az örömét is leírhassa itt és ne csak gyűlölködjön, mint Te!

Szerintem el lehet dönteni, hogy melyikünk a kamugép!!!
Amúgy, ha zavarnak a hozzászólásaim ne olvasd ezt a topicot, ilyen egyszerű!!!!!!!!
És szerintem...pár Novos szerint is gondolom, nagyszerű is lenne!!!! :-)

Törölt felhasználó 2006. 07. 26. 00:14
#1033
Szia Lennox_22!!

Először is: én SOHA nem tévesztettem meg senkit, ha véletlen volt olyan még régebben, amit rosszul írtam, abban ki is javított valaki itt a topicban, és be is ismertem, ha tévedtem!!
Hisz senki sem tökéletes!
Amúgy meg hogy van merszed tudatlanoknak nevezni az itteni Novotrade-eseket??????
Az Ő nevükben is vissza kell utasítanom ezt!!!
Hisz, ha olvasgatnád rendszeresen a hozzászólásokat elég értelmes kis csapat gyűlt itt össze, tényleg le a kalappal előttük, hogy gondolkoznak, informálódnak és érdemi dolgokat írógatnak le itt, velem együtt!
Eddig soha nem volt semmi probléma itt, kicsit Novodrukkerrel vitázgattunk a vallásról, de szerintem mindenki különbözik a másiktól, és én is elfogadom, hogy Novodrukker ateista, és a szavaiból ítélve Ő is elfogadja, hogy én vallásos vagyok!
Látod értelmes emberekkel meg lehet mindent beszélni és nem kell egyből mocskolni a másikat!!!!
Bocsáss meg, de én nem tudok lesüllyedni a Te szintedre!!!
Az itteni topicosok meg el tudják szerintem dönteni, hogy eddig ki szolgált fontos, érdemi infókkal, és korábbi tőkeemeléssel kapcsolatos tényekkel Te és én közülem!
Persze a többi Novos is elég jókat szól hozzá, az élen Novodrukkerrel és Kardj-val!

Törölt felhasználó 2006. 07. 25. 16:46
Előzmény: #1029  Törölt felhasználó
#1032
eléggé soványka lett a vége. Most már egy kicsit összekaphatná magát a novo
Törölt felhasználó 2006. 07. 25. 15:09
Előzmény: #1030  Törölt felhasználó
#1031
Nem csak ezt tudom mondani, de baxta a szemem, hogy minden nap szivatod a tutdatlanokat a pár darabos kötésekkel, meg így info úgy info, nincs Neked semmi infod és sajnálom azt akit beugratsz.

Én megírtam előre a Humetet decemberben, a mostani Exbus fellángolást is, és most augusztusi Humetet is közel napra pontosana humetes topicban, aztán majd kerekítheted a szemed, mert emögött tényleg info van, meg munka van és nem kamu.

A kamuból elég.
Törölt felhasználó 2006. 07. 25. 15:02
#1030
Bocsi kérlek, de többet veled nem beszélek!
Érdemben és értelmesen nem lehet vitázni Veled!
Ha csak azt tudod mondani, hogy Novoka egy f*s, akkor sajnállak!!!!
Ez lenne az összes tudásod?

Na szia!
Törölt felhasználó 2006. 07. 25. 14:56
Előzmény: #1028  Törölt felhasználó
#1029
Megjöttek a nagy játékosok little, elbírsz -e velük?

Zsákolj be még 15 ezret 400-on, most vehetsz itt az alkalom!

Ne fárassz, ez az egész nem a napelemről szól, hanem hogy a Novo egy f*s.

És valóban komoly 100 darab volt és hogy meg legyen a 100 ezért vett 418-on még 13 darabot hűha, most viszont vehet 15 ezret is.

Remélem nem sok pancsert sikerült beugratnod.

Ne fárasszatok:)))
Törölt felhasználó 2006. 07. 25. 14:53
#1028
Sziasztok!

Lennox_22-nek üzenem: Szóval Te dilisnek nevezed azt, aki érdemben, tényeket tud felsorakoztatni a napelemek mellett és értelmesen tud írni róla?
Erre annyit tudok mondani Neked, hogy aki olyan értelmesen leírja a dolgokat a napelemekről, mint pl. Novodrukker és Te szerinted ő dilis (vagy én vagyok dilis), akkor Téged minek lehet nevezni!
Nézzél már magadba ember!!
Fogadd el az olyan ember szavait, aki jobban tud néhány dolgot nálad!
És ne személyeskedj kérlek!!
Köszi szépen a kioktatás!!

Tudom, hogy 418 Ft-on csak 13 db-ot vettek!
Kicsit gondolkozzál már ember!! Ez nem csak ks tételes felhúzás lenne!
Azért mert vett valaki 87 db-ot 410 Ft-on, és ahhoz, hogy meglegyen a 100 db neki, a maradék 13 db-ot csak 418 Ft-on kapta meg!!!!
14:04:26 - 410 Ft 87 db
14:04:26 - 418 Ft 13 db
Na látod??? Ugyanabban az időpontban történt a kötés, és az illetőnek csak úgy jött össze a 100 db, ha a maradékot 418 Ft-on kapta meg!!
Ennyi a lényeg!
Ez nem csak kamus 10 db-os felhúzás volt!!

Úgyhogy máskor kicsit gondolkozzál már kérlek, mielőtt megszólalsz és hülyeségeket beszélsz itt!!

Légy tájékozott, informálódj és csak azután írogass be ide!!
Máskor nem pazarlok Rád 1 percet sem, ha ekkora baromságokat írsz és abszolút tudatlanul állsz a témához!!!!

Na minden jót!!
Törölt felhasználó 2006. 07. 25. 14:45
#1027
na ezt kiveszi meg?
Törölt felhasználó 2006. 07. 25. 14:44
Előzmény: #1025  Törölt felhasználó
#1026
Úgy látom a nagy tételű eladó "barátunk" visszatért
Törölt felhasználó 2006. 07. 25. 14:37
#1025
csak jobb mint a humet,eco phyl szemetek
Törölt felhasználó 2006. 07. 25. 14:34
Előzmény: #1023  Törölt felhasználó
#1024
418-on 13 darab volt little broker, de soha ne legyen nagyobb örömöd.;) Ha minden egyes darabra így élvezel akkor ma még biztos fogsz egy-kétszer.
Törölt felhasználó 2006. 07. 25. 14:32
Előzmény: #1021  Törölt felhasználó
#1023
Milyen jól leírtátok a napelemek lényegét, végülis ez érdekelt engem is, de lusta voltam rákeresni és biztos voltam benne hogy lesz olyan dilis aki ír róla. Ettől még ez egy speki részvény és ha dmz-nek meg nekem se hisztek, akkor csak próbálkozzatok nyugodtan, kb 6-8 éve foglalkozunk már a Novoval, nekem volt is 3 évig. Ahhoz hogy megjöjjön a bizalom valóban idő kell és nem egy-két nap.
Törölt felhasználó 2006. 07. 25. 14:31
#1022
Aki még akar venni Novotrade-et most vegyen, mert hamarosan nagy emelkedés várható!!

Már 418 Ft-on jár az árfolyam!
El fog száguldani!!!!
Szerintem a 4200 db-ot már nem fogja megkapni az illető, aki szeretné!
Kell még venni ebből!!! :-)))))
Eladói tételek is egyre jobban felfelé csúsznak!!

Hajrá Novo!
Törölt felhasználó 2006. 07. 25. 14:27
#1021
szerintem kellene egy nagyobb pakk vásárló még,talán,418 sem rossz ma.

Topik gazda

tomi72gyor
3 3 2

aktív fórumozók


friss hírek További hírek