Topiknyitó: kenyeres2 2025. 11. 22. 11:54

ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK!  

Mert az igazság mindig győz!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
sityaki szombat, 00:01
Előzmény: #6638  kenyeres2
#6640
Tény a fenét. Az egészből nem értesz semmit, csak bemásolod a hasonszőrűeknek készült mantrát, elég az nektek, úgy se gondolkoztok rajta 😆
Istvan78 2026. 06. 19. 23:28
Előzmény: #6638  kenyeres2
#6639
A bankoknak jól ment a sora a Fidesz alatt, mert
.
"A kormány és a bankszektor kapcsolata kettős volt: miközben a kormány extraprofit-különadókkal sarcolta a bankokat, a támogatási programok lebonyolításáért cserébe masszív, garantált bevételeket biztosított számukra. A bankokhoz kerülő állami pénzek az alábbi fő csatornákon keresztül érkeztek"
.
"A Fidesz-kormányzás 16 éve alatt a becslések szerint a bankoknak kifizetett összesített állami támogatások, kezelési díjak és kamatkompenzációk együttes összege az 1000-1500 milliárd forintos nagyságrendet is megközelíthette, ami ellensúlyozta a banki különadókból származó veszteségeiket"
kenyeres2
kenyeres2 2026. 06. 19. 22:38
#6638
A nap ténye.
A kamatstop kivezetésével a Tisza 
kormány 60 milliárd forintot vesz el
 a családoktól, ugyanis ennyivel nőnek a
 törlesztőrészletek. De az igazán 
gusztust@lan az, hogy ez a pénz nem a költségvetést gyarapítja,
 hanem a bankokat. 
De hát mit vártunk, amikor egy Erstés bankvezért választottak pénzügyminiszterré???
R00
R00 2026. 06. 19. 13:27
#6637
kenyeres2
kenyeres2 2026. 06. 19. 11:46
#6636
R00
R00 2026. 06. 19. 10:46
Előzmény: #6633  kenyeres2
#6635
rockmaster 2026. 06. 19. 10:44
Előzmény: #6629  kenyeres2
#6634
Szovjetektől vagy Kínából? :)
Akkor kösz nem kérünk belőle!
sasa44 2026. 06. 19. 10:13
Előzmény: #6629  kenyeres2
#6632
Hova?
Dehogynincs
Dehogynincs 2026. 06. 19. 10:07
Előzmény: #6629  kenyeres2
#6631
Csintalan nem azt mondja, amit kiírtak,
"Orbán visszatér és revansot fog venni", 
hanem azt, hogy ő azt állítja, hogy Orbán erre törekszik.Én meg azt állítom, hogy Orbán az áprilisi választáson sem azt érte el, amire törekedett.
R00
R00 2026. 06. 19. 07:39
Előzmény: #6629  kenyeres2
#6630
kenyeres2
kenyeres2 2026. 06. 19. 07:25
#6629
Dehogynincs
Dehogynincs 2026. 06. 18. 15:08
Előzmény: #6611  csendben
#6627
A bukott hatalom az út szélén hagyta a kiszolgálóit. 
Bandita 2026. 06. 18. 13:07
Előzmény: #6623  sasa44
#6626
141 KÓLÁS FLAKON!!!!!!
Shortelek 2026. 06. 18. 10:17
Előzmény: #6624  Dehogynincs
#6625
Én viszont arra lennék kiváncsi mikir zárják már be gecit.
Dehogynincs
Dehogynincs 2026. 06. 18. 10:13
Előzmény: #6622  kenyeres2
#6624
A patrióták lelkesedésből kíváncsiak Orbánra.
Én viszont arra vagyok kíváncsi, hogyan viseli vereségét és hogyan próbál a színpadon maradni egy bukott, autoriter, illiberális kormányfő.
sasa44 2026. 06. 18. 06:01
Előzmény: #6618  sityaki
#6623
Születéséből adódóan semmi esélye rá. 
Ne várjunk csodákat. Ő megrekedt a faéknél. 
R00
R00 2026. 06. 17. 16:26
#6621

Topik gazda

kenyeres2
kenyeres2
4 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek