Topiknyitó: Ender 2025. 08. 11. 11:13

OTP Singlemarket problémák, kérdések  

Mivel a moderátor tömegesen tilt ki normális kérdezőket és válaszolókat a korábbi hasonló topikból, kénytelen vagyok egy alternatívát létrehozni, hogy legyen hol kommunikálni az ok nélkül kitiltotaknak és ha kel akkor bárki másnak.
Direktbroker - Régi böngészős felület, elvileg kivezetik majd
Smartbroker - Régi mobilos felület, elvileg kivezetik majd
Singlemarket - Új ökoszisztéma, böngészőben és mobilon is így hívják, még erőssen fejlesztés alatt.
Mindnkinek javaslom a singlemarket hibák jelzését az OTP felé, szoktak rá reagálni, legegyszerübb az általuk megadott emailcímre. (lásd app/böngésző) Reményem szerint még fognak bekerülni új, hasznos funkciók.
Ismert direkt/smart broker sajátosságok:
- a direktbroker megbízás csak direktbrokerben kezelhető/látható
- a smartbroker megbízás csak smartbrokerben kezelhető/látható
- fél évnél régebbi megbízás (pl egy régi stop) sehol nem látható de a telefonos ügyfélszolgálat ki tudja törölni
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Manufacere hétfő, 13:00
Előzmény: #2235  tmike
#2236
Pénteki megbízásaim most lettek törölve. Most küldte az értesítőt.
tmike hétfő, 12:34
Előzmény: #2233  Solar976
#2235
Ugyanebbe vagyok én is. Se visszavonni se használni a lóvét nem lehet. Hívtam őket. Dolgoznak a hibán
BT55
BT55 hétfő, 11:32
Előzmény: #2227  pedaz
#2234
Amikor az otp felhívott, hogy milyen régóta is vagyok az ügyfelük és van-e észrevételem, hát elmondtam, abban nem volt köszönet. Főleg amikor megemlítettem, hogy a litván banknál havi 4000ért több 1000 részvény elérhető és havi szinten 10 tranzakció ingyenes és ezt követően a díjak sem vészesek, illetve a havi 4000 mellé jár még egy olyan csomag vpn-ai előfizetés és hasonlók ami csak éves szinten kb. 350-500 ezer forintot ér!! plusz kb. minden működik és ingyenes, ezen a singleon meg csak a magyarért havi 2400at és az usaáért és a német tőzsdéért is pénzt kér, hogy egyáltalán kereskedhessek, akkor rohadt nagy csend lett a vonal végén. Szégyen ez a fos. Várom a litván fiókot, azonnal szeretnék elmenni ezektől, mert ez a lehúzás ultragáz, megmondtam neki, hogy eddig élvezhették, hogy lerabolják az embereket, de ahogy a litván fiók megérkezik, úgy fognak az ügyfelek elpártolni, mert nettó szégyen, hogy ilyen költségeket kérnek. És ez így lesz, mert nem akarnak változtatni. 
Solar976
Solar976 hétfő, 10:15
Előzmény: #2232  Macus
#2233
Az még a szerencsésebb eset. De többnapos megbízásnál gyakran előfordul, hogy ha péntekre esik a lejárati idő akkor még napokig élő marad a megbízás és törölni sem lehet. Még most is él több pénteken lejáró megbízásom. Se mobilon, se asztali alkalmazáson nem tudom törölni.
Macus
Macus hétfő, 08:52
#2232
múlt hét péntweken tudtatok venni certifikátot ? technikai hiba miatt egséz nap semmi..... csütörtökön ugyanez , de legalább nap végére megjavult. 
HZsolt 2026. 06. 18. 10:57
#2231
Sziasztok! Miert lehet az hogy nem latom a megbízast se a vételit se az eladasit.
celeb07 2026. 06. 17. 22:53
Előzmény: #2229  tmike
#2230
Be kell mennem a bankba, mást nem tudok csinálni.
tmike 2026. 06. 17. 21:52
Előzmény: #2228  celeb07
#2229
Telón sem és gépen sem? 2 hete? Szerintem ott valami más lehet a baj.
celeb07 2026. 06. 17. 21:46
#2228
Technikai hiba miatt nem sikerült betölteni az oldalt. Már 2 hete ha be akarok lépni, ezt a választ kapom. Tud valaki segíteni?
pedaz
pedaz 2026. 06. 15. 12:04
Előzmény: #2226  kockaveto1
#2227
"Tavaly júliusban indultunk el, csökkentett funkcionalitással, tudatosan pilot jelleggel."
Leszámítva azt az apró tényt, hogy a Direktet teljesen akarták kivezetni június végén, de eltolták év végére, mert semmi nem működött a SingleMarketen. Mondjuk még decemberben sem igazán, de ez is biztos tudatos döntés volt.
- "Olykor" kritika is érte a felületet, de összességében pozitív, hogy a tavaly még meglévő többszázezer felhasználónk egy év alatt tudott indítani legalább egy teszt megbízást, majd utána csalódottságában távozott másik szolgáltatóhoz.
A cirkuszban nem keresnek ennyit a bohócok.
rookie654
rookie654 2026. 05. 14. 09:52
Előzmény: #2224  O1Gci
#2225
8 órás időintervallum van beállítva, azért lép ki. Anno nekem azt mondták, h ez kifejezett kérés volt, h így legyen megcsinálva, bár akkor nem 8órát mondtak, hanem perceket, h néhány perc inaktivitás után léptessen ki a rendszer, ezt kérték a programozóktól. Mondtam már akkor is, h ilyen nincs, mert órákig működik anélkül, h kiléptetne, csak a 8 óra leteltével dob ki (kivéve, amikor nap közben random kidob, de nem inaktivitás miatt) és az ügyintéző is értetlenül állt a dolog előtt. (ők mondjuk ugye csak felveszik a panaszokat és továbbítják, szóval sok mindent nekik "hiába" panaszolunk, meghallgatják és továbbítják az illetékesek felé. Aztán, h lesz v. sem belőle megoldás...)
O1Gci 2026. 05. 14. 09:47
Előzmény: #2223  rookie654
#2224
Nekem folyamatosan összeomlik a tőzsdei adatoknál.Jön egy random bekattanás és hülyeségeket kezd el kiírni.Lefagy pl. a százalékadat egy ponton és onnantól hiába mutatja a jó adás/vétel árfolyamot (de ez is leáll sokszor) ,a százalék nem mozdul többet.
Az is rendszeres,hogy a tegnapi záró adatot mutat egész nap,de az is gyakori,hogy magasabb a vételi ár,mint az eladási.
Azt meg értelmezni se tudom,hogy a zárás elött minden nap kilép.Beteg aki ezt így megalkotta és működteti.
rookie654
rookie654 2026. 05. 13. 16:26
Előzmény: #2222  O1Gci
#2223
Nekem asztalin ok minden.
O1Gci 2026. 05. 13. 16:21
#2222
Másnál is beszart a SM (ismét)?
Nálam épp már se piacmélység,se eladás/vételi adat vagy lehetőség (gomb) nincs már!
Hihetetlen,hogy több mint fél év alatt ugyan olyan szar megbízhatatlan,mint novemberben!
jofej 2026. 05. 07. 21:41
Előzmény: #2220  the_dark
#2221
Nem a SingleMarketben van, hanem az Internetbankban.  Az oldal tetején a neved mellet a nyílnál válaszd ki a dokumentumokat. A dokumentumok szűrése összes számlára / értékpapír számla kiválasztása. Megjelennek a dokumentumok és a lista alján (nekem február 10-ei dátummal) megtalálod az ETÜ igazolást (Kimutatás Ellenőrzött Tőkepiaci Ügyletekből származó jövedelem megállapításához).
the_dark 2026. 05. 07. 20:01
#2220
tudja esetleg valaki, hol lehet a single marketban az adóiagzolást (korábban a direktben azt hiszem ETÜ igazolás néven futott) letölteni?
vnorbi 2026. 05. 04. 20:45
Előzmény: #2218  sarkanyolo2
#2219
Ennek azért szigorú feltételei vannak. Akkor díjmentes a normál értékpapírszámla vezetése az év végéig, ha 2026.02.09-én nem volt ilyen számlád, és online nyitod az újat. Ha megszünteted év közben, akkor az utolsó tört negyedév díját kifizettetik.
sarkanyolo2 2026. 05. 04. 16:59
#2218
Jól látom, hogy év végéig ingyenes a számlavezetés és a megszüntetés? Nemrossz...
BT55
BT55 2026. 05. 02. 10:49
Előzmény: #2216  BT55
#2217
Azt kihagytam; tobb 100 ezer huf erteku elofizeteseket kapsz ajandekba. Evreszto.
BT55
BT55 2026. 05. 01. 12:43
Előzmény: #2215  vnorbi
#2216
Ha valaki előfizet a revoultra és ott a business csomagot válassza az 48ezer HUF/év /12 = 4000 HUf/hó!!  Ezért jár havi 10 (!!) ingyen kereskedés + EU és USA részvények és egyre bővülő kínálat, brutál gyors kereskedés és kötések. Erre az otp elkér számlavezetési díjakat + 2400 HUf BÉt/Hó és ha usaban kereskednél az havi 6 USD kb. 2000 HUf/hó + ha euban azaz német tőzsdén az havi 10 EUR/hó kb. 3500 Huf/hó = durván 8000 ezer forint / hó, úgy, hogy egy kajli, háci szar még mindig a sinlge és tele problémákkal. Ezt így itt hagynám az illetékeseknek jah és már a Revoluthoz is jár a magyar számla. Korábban pedig a német tőzsde benne volt az árban... totál vakvágányon vannak, az elmúlt 7 hónap kereskedési hibáit már nem is hozom fel. Gratulálok otpnek.
vnorbi 2026. 05. 01. 11:55
Előzmény: #2211  GMerci
#2215
Időközben lepapírozták visszamenőleg. Most úgy néz ki, hogy már szerdától kezdve hivatalosan is elérhető volt a Nasdaq és a NYSE is 0,3%, minimum 3 USD kötési díjért. A 15 perces késleltetett árfolyam díjmentes, valósidejű árfolyam-szolgáltatás havi 6 USD. Kereskedésre market időszakban van lehetőség (magyar idő szerint 15:30 és 22:00 közt), pre- és after market elérés nincs.
Yoakedvem 2026. 04. 30. 10:33
#2214
Mennyi a számladíj?
GMerci 2026. 04. 30. 09:05
#2213
Hoppá! Új ajánlati könyv van, láttátok? Nem kell frissitgetni és normálisan néz ki. Ez már olyasmi, amilyennek lennie kell.
Shaun 2026. 04. 29. 19:41
#2212
Lattatok a szamladijat?
Csak adjak mar el percig nem szenvedek ezekkel
GMerci 2026. 04. 29. 18:49
#2211
Olyan, mintha véletlen kiengedték volna a a felhasználóknak ezt a fejlesztést. Se reklám, se lepapírozva nincs. De legalább van. Végre. Kérdés milyen minőségben fog működni.
HumanoidJanos 2026. 04. 29. 16:13
#2210
Vééégre, egy értelmes feature…
Yoakedvem 2026. 04. 29. 13:56
#2209
Amerikai részvények esetén a szerzett haszon kettő adóztatás alatt áll ugye?
vnorbi 2026. 04. 29. 13:34
Előzmény: #2206  CortOr
#2208
Nálam is látszanak, a kondíciós listában viszont továbbra is csak BÉT és Xetra szerepel. Így vagy nem működhet a kereskedés, vagy működik, és ha kötési díjat számít fel a rendszer, akkor azt érdemes panasz keretében visszaigényelni, mivel a díjtételek közt nem szerepel, hogy ennek van díja.
rookie654
rookie654 2026. 04. 29. 13:25
Előzmény: #2206  CortOr
#2207
Ha előfizetsz rá és van devizaszámlád, lehet kereskedni
CortOr 2026. 04. 29. 13:06
#2206
Sziasztok,
Nálatok is látszanak nasdaq papírok? Esetleg valaki tud kereskedni azzal már ? 
IstiSan
IstiSan 2026. 04. 27. 08:59
Előzmény: #2204  IstiSan
#2205
Sziasztok.
Otp Tbsz rendszerénél van stop loss funkció?
Valamilyen plusz opciót kell-e igényelni, ha német vagy amerikai? részvényeket is vennék rajta?. 
IstiSan
IstiSan 2026. 04. 27. 08:57
#2204

apinter1967 2026. 04. 25. 08:17
Előzmény: #2179  stacstac
#2203
Nálam ugyanez a helyzet. Te mit csináltál?
apinter1967 2026. 04. 24. 16:10
Előzmény: #2200  rookie654
#2202
Köszönöm!
Hori 2026. 04. 24. 08:24
Előzmény: #2178  Moodi
#2201
Szia , megkérdezhetem hogy single market után milyen platformon kereskedsz a magyar részvényekkel ? 
Köszi !

Topik gazda

Ender
Ender
3 1 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek