Topiknyitó: ronaldinyo 2024. 11. 29. 10:34

NUTEX mindenkinek  

https://www.bet.hu/newkibdata/129160501/S_K_K_241128.pdf
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
MARYENN
MARYENN 2026. 06. 08. 12:45
Előzmény: #8237  Dr.Emu
#8240
Ezek szerint nem voltam elég ironikus, ha ezt nekem írod le. 
kurazsi-mama
kurazsi-mama 2026. 06. 08. 12:35
Előzmény: #8237  Dr.Emu
#8239
Sajnos nem tudok menni, de támogatom az ügyet, 320 000 db részvény tulajdonosaként.
Dr.Emu
Dr.Emu 2026. 06. 08. 12:28
Előzmény: #8237  Dr.Emu
#8238
Igen, ott leszek személyesen.
Dr.Emu
Dr.Emu 2026. 06. 08. 12:21
Előzmény: #8211  MARYENN
#8237

Ebben a "semmit nem érő ,xar kispapírban" jelenleg még van 35 Ft./részvény tiszta pénz. Részvényben, befektetési jegyben, állampapírban Kp-ban. Még van, de elindult a kilapátolás. 
Feltehetően aki vette, nem pár nap alatt szedett össze 5%-ot, hanem ugyanúgy, mint itt rengeteg kisbefektető az elmúlt évek jól megkomponált osztalék, akvizíciós, srv-s ígéreteinek fényében tett bele több kevesebb pénzt. Persze a szerencsésebbek a le-fel köröket meglovagolva akár pozitívan is kijöhettek a Vezetőség tudatos, részvényeseket félrevezető információs politikájából, de a nagyobbik hányad nézi a tetemes, egyenlőre még csak virtuális veszteségét.
Mindenesetre, most van egy befektető társunk, aki immár a nevét is vállalva nyilvánosan próbál tenni valamit, valljuk be őszintén mindannyiunk érdekében, az NyRt. törvényes működtetése és a vezető manipulációinak megszüntetése érdekében.
Az már látszik, hogy további MNB-s, rendőrségi, választott bírósági eljárásoknak nézünk elébe.
Nem ártana a saját jól felfogott érdekünkben segíteni a folyamatot. Kecskeméten június 13-án talán okosabbak lehetünk.
Hányan leszünk ott, nem tudni, de előzetes felmérésként itt a fórumon "nick" név vállalása mellett, aki egy kicsit is magáénak érzi a részvényeit (nem akarja elajándékozni) jelezze, hogy megtiszteli-e jelenlétével Dr. Morvai Urat és képviselő ügyvédjét.
Ilyen válaszokra gondoltam:
- Igen ott leszek személyesen.
- Nem, nem érdekel, csak a sült gesztenyét szeretem, semmi kaparás, pucolgatás.
- Sajnos nem tudok menni, de támogatom az ügyet, pl. 200 000 db részvény tulajdonosaként.
Hajrá Mi !!!
kecskemet20260613 2026. 06. 08. 12:17
Előzmény: #8235  hekki
#8236
Végre valamiben egyetértünk.
Fel kéne már ébredni a hivataloknak.
hekki
hekki 2026. 06. 08. 12:11
Előzmény: #8234  kecskemet20260613
#8235
Legyen így. A legnagyobb mágus tünne el végre a tözsdéröl. Kihal a civin gondolkodás. 
kecskemet20260613 2026. 06. 08. 11:58
Előzmény: #8229  hekki
#8234
Szerintem más az ok. Ugye a Tisza-ról sem gondolták, hogy megbuktatja a kormányt. Nos a tisza a korrupció és lopás felszámolását tüzte ki célul. Nyilván előbb vagy utóbb kell nekik egy tőzsdei cég belepakolni a dolgokat és felépiteni egy rendszert. 
Ha én Tiszás lennék, biztos nem egy üres pénz nélküli céget szemelnék ki, hanem egy olyat ahonnan a vezetőséget könnyűszerrel ki lehet rakni a sok lopás, törvénysértés miatt. 
Gondolj bele, 2 milliárd a cég értéke, 5,5 milliárd van benne kézpénz. 
A vezetőség ellen több feljelentés van mint az összes többi magyar tőzsdei céget együttvéve. 
Szerintem Csereklei napjai meg vannak számlálva. 
De ez csak az én véleményem. 
MARYENN
MARYENN 2026. 06. 08. 11:56
Előzmény: #8228  hekki
#8233
Arról a 4,5 millió forintról beszélsz ?? 
Valóban hatalmas összeg ☺️  Fusson mindenki 🙃
hekki
hekki 2026. 06. 08. 11:54
Előzmény: #8230  TozsdeMagus
#8232
Nemsok. Csak már ki is merült a ralli / tömés. 
Ennyi volt benne. 12nél van 1 millió vevő, annak még teljesülnie kell 
TozsdeMagus
TozsdeMagus 2026. 06. 08. 11:54
Előzmény: #8224  hekki
#8231
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣👌👌👌👌👌👌
TozsdeMagus
TozsdeMagus 2026. 06. 08. 11:51
Előzmény: #8228  hekki
#8230
Az nem sok!Ha kiveszik, akkor mehet tovább technikailag!
hekki
hekki 2026. 06. 08. 11:50
Előzmény: #8227  TozsdeMagus
#8229
Na akkor jöhet az elmélet hogy a sós medikál a wáberer strómanja és így akarja behozni tőzsdére a szotyis az egészségügyi bizniszét :))))
hekki
hekki 2026. 06. 08. 11:48
Előzmény: #8226  MARYENN
#8228
300k eladó 15ig 
TozsdeMagus
TozsdeMagus 2026. 06. 08. 11:48
Előzmény: #8224  hekki
#8227
Úgy nézz ki hekki! 
Olyat röhögök ezen. Én biztos nem  mernék ebbe a trágya domba belevenni.
De az igaz hogy szerintem Lőrinctől magasabb lehet az IQ ja :)
MARYENN
MARYENN 2026. 06. 08. 11:47
Előzmény: #8221  TozsdeMagus
#8226
Nerecske tett ilyeneket anno 😉. Reméljük ide pedig folyik a víz, hiszen nem véletlenül nem történt semmi az elmúlt tizenpár évben . 
TozsdeMagus
TozsdeMagus 2026. 06. 08. 11:47
Előzmény: #8222  12345
#8225
Tömés megy! Ne vegyétek! :) Mindenki meneküljön ! :)
hekki
hekki 2026. 06. 08. 11:46
Előzmény: #8221  TozsdeMagus
#8224
Új gázszerelő egy háziorvos lesz? :)
oxylant
oxylant 2026. 06. 08. 11:42
#8223
14,20
12345 2026. 06. 08. 11:40
Előzmény: #8221  TozsdeMagus
#8222
Itt egy járóbeteg ellátással foglalkozó dr lett 5% feletti. 
TozsdeMagus
TozsdeMagus 2026. 06. 08. 11:37
#8221
2017 februárjára ki emlékszik? Amikor jött a hír, hogy a Konzum Nyrt. megvette Lőrinc?

Topik gazda

ronaldinyo
3 3 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek