A szerződéskötésig nem veszik le a hirdetést az ingatlanos cégek, néha még utána sem. Érdeklődőket vonzhat akikből más meghirdetett ingatlanra vevő válhat.
Én is abban bízom, hogy év végén a belső részt ki tudják nyitni. Nov-dec és akkor már a karácsonyi időszakban működhetne. Az épületek egész jó állapotban vannak (ha tényleg arról a fürdőről van szó) Tavasszal indulhatna a kemping... igazából ott csak a kiszolgáló épület amit rendbe kell tenni. Mellette ott a horgász tó... Hátha a vétel után kapunk valami ütemtervet, hogy mit és hogyan szeretnének.
MULTIHOME Nyrt.