Topiknyitó: Lorne_Malvo 2020. 05. 25. 21:13

Wizz Air részvényesek topikja  

Üdv!
Azért nyitottam ezt a témát, hogy a Wizz Air részvényesekkel meg tudjuk beszélni az aktualitásokat a vállalattal kapcsolatban.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
FTL85
FTL85 2026. 06. 18. 16:40
Előzmény: #4973  FeherTibi
#4980
Ha Donaldo nem kavar be, akkor 1250-ig simán mehet első körben szerintem.
FeherTibi 2026. 06. 18. 14:03
Előzmény: #4976  Viktor
#4978
Szolhattak volna a befektetőknek, hogy részvényt fognak kibocsátani. Mert így utólag tudtuk meg 
OSZLOPOS 2026. 06. 18. 14:01
Előzmény: #4972  FTL85
#4977
Igen, alig fér be még most is a szalagba. Közben Izrael mondta, hogy hát, nem valószínű, hogy tartani tudják ezt a békét. Küzd is az 50 órással az olaj, hogy északra vegye az irányt. Én szolidan megtettem az olaj longot, amolyan "fedezet" a Wizznek. Majd meglátjuk.
Viktor 2026. 06. 18. 13:58
Előzmény: #4968  FeherTibi
#4976
Azért az nem lenne rossz hír, ha teljesen vagy legalább egy részét a piacról szedték volna össze.
De nagyon úgy néz ki, hogy ezek új részvények, így az árfolyamra és ránk nem nagy hatással lesz.
Kár érte.
bitKain
bitKain 2026. 06. 18. 13:55
Előzmény: #4957  5000
#4975
Jó lenne, de sajnos nem most fog.
Ott mindenki eladná a jelenlegi helyzetben, szerintem.
Megj.: amikor 6000 volt, akkor a forint is gyengébb volt, azóta kb 10%-ot (!) erősödött.
bitKain
bitKain 2026. 06. 18. 13:53
Előzmény: #4969  Plafon
#4974
Sajnos nem a piacól volt neki, hanem új részvényekből :(
Igazán vehetnék a piacról azt a mennyiséget, amit kiosztanak, így nem a részvényeseket büntetnék a hígítással.
FeherTibi 2026. 06. 18. 13:33
Előzmény: #4972  FTL85
#4973
Mennyit látsz benne ?
FTL85
FTL85 2026. 06. 18. 13:08
Előzmény: #4971  FeherTibi
#4972
Jó lesz ez szerintem, emelkedik majd tovább, csak hirtelen ment sokat, Bollinger szalagnak rendeznie kell sorait. 
FeherTibi 2026. 06. 18. 12:50
#4971
Ebből a jó hírből a Wizzair miért nem érzékel semmit ? Mert a cég lejáratta magát, és a befektetők nem hisznek benne
https://www.portfolio.hu/uzlet/20260618/itt-a-szandeknyilatkozat-az-usa-es-iran-kozott-jo-a-hangulat-a-tozsdeken-843998
FeherTibi 2026. 06. 18. 11:56
Előzmény: #4969  Plafon
#4970
ez egy rossz hir.  
Plafon 2026. 06. 18. 11:45
Előzmény: #4967  OSZLOPOS
#4969
ezt nem aprózták el.. a cég közel 1,4%-át kiosztották ingyen, a szuper teljesítményre. amúgy meg honnan volt a részvény? volt saját részvénye a wizznek? 
FeherTibi 2026. 06. 18. 10:27
Előzmény: #4967  OSZLOPOS
#4968
mire fel kapják ? Erre a 12 font alatti áfrolyamra ? Ez a részvény az egyik leggyengébb, ami valaha a kezemben volt.  Megvolt az iráni háború megegyezése. Erre most + 0.73 % az árfolyam ?
Szerintem ez egy a tulajdonosog és a bankok által manipulált papir. Semmi köze nincs a való világhoz
OSZLOPOS 2026. 06. 18. 10:04
#4967
OSZLOPOS 2026. 06. 18. 10:03
Előzmény: #4965  karajos
#4966
persze, magánemberként a mindennapokban én is üdvözlöm. de a bónuszunk a munkahelyen ebben a hónapban megy el, az meg annyira nem jó.
karajos 2026. 06. 18. 09:46
Előzmény: #4963  OSZLOPOS
#4965
Pont nem érdekel, hogy gyengébb az export, amikor bemegyek a boltba és vásárolni szeretnék. Az hogy mindenkinek fáj barokkos túlzás. 13-15%-kal olcsóbb lett minden ha például küldöldre szeretnék nyaralni menni. Orbán elinflálta a lóvét az átlagember meg szívott vele. 
Flyer 2026. 06. 18. 09:38
Előzmény: #4963  OSZLOPOS
#4964
Az hogy a külföldieknek drágább a szállás meg az étterem az pont nem baj, nem lesz legalább overtourism.
OSZLOPOS 2026. 06. 18. 09:33
Előzmény: #4962  FeherTibi
#4963
jövő héten MNB kamat döntés, vágni kell, inkább a mértéke a kérdés. Ez a forint erő mindenkinek fáj, főleg a gyorsasággal volt a gond, ahogy ide értünk. Külföldről nézve minden 13-15%-kal drágább lett: szállás, munkaerő, éttermek, minden.A lakosság külföldre megy majd nyarani, rekord mennyiségben, és a határmentiek mind átjárnak vásárolni a határon. A belső fogyasztás több ok miatt is csökken - ÁFA bevétel csökkenés-, akiskereskedők iszonyat veszteséget könyvelnek el az árréstop-erős forint kombótól.. A mezőgazdaság nem tudja eladni vagy csak 15% bukóban a húst és gabonát. Folytassam? Az export satut nyom, az import nyárszal, a ker mérleg megborul. varga Misiéken a világ szeme, most, hogy béke lett, és 1,8% az infláció, egy markánsabb vágás kéne. Vagy egy vágás és egy üzenet, hogy beindul a kamatcsökkentés.
FeherTibi 2026. 06. 18. 09:23
Előzmény: #4961  OSZLOPOS
#4962
és a font-Forint árfolyamban mi várható ?  Összességében a devizapiacon mik a Forint kilátásai ?
OSZLOPOS 2026. 06. 18. 09:21
#4961
Az amcsik még emésztik, hogy idén már nem várható kamatvágás, és hogy volt olyan tag, aki kamatemelésre szavazott. A szorosban még mindig 10 hajónál kevesebb van, de a számuk nő. Valószínűleg a hétvégi játék megfordul. eddig péntek emelkedés volt, hátha valami kedvező történik. Megtörtént. Most lehet, óvatosak lesznek, hátha hétvégén valami rossz történik. Mindenestre a Wizz jól néz ki! Még egy kis forintgyengülés jó lenne. Minden 1% forintgyengülés közel +50 HUF az árfolyamban, aki forintban játszik.

Topik gazda

Lorne_Malvo
Lorne_Malvo
4 1 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek