Pont nem érdekel, hogy gyengébb az export, amikor bemegyek a boltba és vásárolni szeretnék. Az hogy mindenkinek fáj barokkos túlzás. 13-15%-kal olcsóbb lett minden ha például küldöldre szeretnék nyaralni menni. Orbán elinflálta a lóvét az átlagember meg szívott vele.