Topiknyitó: feel 2020. 01. 19. 14:04

4IG Nyrt reszvenyesek.  

4IG topic reszvenyeseknek es hasznos forumozoknak.
Moderacio alatt lesz.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Kosto97
Kosto97 péntek, 10:35
Előzmény: #97591  sonos
#97600
Ennyi! Hasonlóan látom a szitut! Írtam pár napja,attól hogy telesírják egyesek a fórumot nem lesz jobb! Persze célzatosan teszik,tudjon keresni rajta,így v úgy,rövid távon.Majd üti őket az ideg, ha nem megfelelő poziban lesznek, a papír meg hirtelen megindul fel!!
nyereg
nyereg péntek, 10:34
Előzmény: #97591  sonos
#97599
azért nehogy már 2400-ról vagyis 720 pontot kb 15 nap alatt a kicsik barmolták le ezer darabos tételekkel, hogyan?
Audax1 péntek, 10:30
Előzmény: #97591  sonos
#97598
Köszi, hogy leírtad, egyetértek, sőt már ezt én is jelezni akartam, hogy itt egymást hergelik a "játékosok" és ez nem használ ennek a részvénynek! Tőlem biztos a pozitív értékelés!
Csomi_1977 péntek, 10:29
Előzmény: #97596  Rellim
#97597
Ez igaz . Most itt sírunk de volt már ilyen . Simán benne van ,hogy ősszel megint 4000 körül lesz mint tavaly volt . 
Rellim
Rellim péntek, 10:26
Előzmény: #97591  sonos
#97596
Tőlem azért kaptál egy pluszt, annak ellenére, hogy nem teljesen osztom a nézeted. 
A topic az árfolyam visszhangja. Mikor ment ~2400-ig, mindenki optimista volt, mindenki az újabb emelkedést várta nap mint nap. Ennek ellenére aztán ugyanúgy lefordult. 
Hozzáteszem, ilyen esés után, nehéz pozitívnak maradni. 
Ez lassan tán csak Rice-nek megy, aki összerak magának egy szappanopera béli álomképet...
Gaba2001 péntek, 10:25
Előzmény: #97594  rice2
#97595
Igen, ebben lehet valami. Jobban járnánk ha JG magától átadná már az irányítást bizonyos százalék felett, mert így semmi nem marad a befektetésünkből. Továbbra is abban lehet bízni, hogy az államnak van valami célja a céggel. 
rice2 péntek, 10:20
Előzmény: #97588  Csomi_1977
#97594

Szerintem nem. Jászai pakkjának az állam által feltőkésített részére szeretnék rátenni a kezüket.
Jobban mondva a pakk felett rendelkezni, mert most Jászai rendelkezik felette. 
Ezt szeretnék átvenni és így az államnak teljes rálátása lenne a cégre.
Ez az én meglátásom.
sprint53 péntek, 10:12
Előzmény: #97589  alma131313
#97593
Sehol még, de a háttérben , már ment az alkudozás a jövőről prüsszhell-ben. Nem véletlenül tört fel hirtelen a Tisza, mint a talajvíz és rögtön mondták, hogy a Fidesz menni fog a levesbe. Valakik, már pontosan tudták, hogy mi lesz és elkezdődött a rszv. lecsúszása, szerintem !
Aral4 péntek, 10:12
Előzmény: #97591  sonos
#97592
Ott a pont
sonos péntek, 10:08
#97591
Sziasztok! Tudom hogy erre a posztra csak minuszt fogok kapni! De nem veszitek eszre hogy az a 15 max 20 ember egymast hergeli itt a forumon  perceol percre orarol orara, naprol napra! TI VAGYTOK A LENYOMÓK! Tudom hogy a tőzsde a kereskedesrol szol! De a ti kereskedésetek az elmúlt időszakban kontraproduktívvá valt! A felelösöket nem a cegben, nem másban kell keresni, hanem sajat magatokban! 
A NAPI MENNYISEGEKBOL IS LATSZIK, hogy nehany mikro befekteto szórakozik az árfolyammal, azert hogy a napi 20000 ft haszna meglegyen vagy 10 dba- al tobb legyen a portfoliojaban!! A ceg kommunikalt a befektetok fele, a kormany felé hogy ők keszek az egyuttmüködésre! VÁRNI MOST A KORMANYRA KELL! TÜRELEM! EZ AZ AMIT MOST TEHETÜNK! ÉS AZ HA MI KISBEFEKTETÖK NEM ROMBOLJUK MÉG TOVÁBB AZ ARFOLYAMOT!!!! EGYEBKENT MEG MENJEN MINDENKI VIZPARTRA MERT OTT LEGALABB LETUDJA HUTENI MAGAT!
Zsolesz2017 péntek, 10:08
Előzmény: #97585  rice2
#97590
Szerintem is látszik valamiféle átrendeződés a háttérben, legalábbis a piaci mozgások és a hírek alapján sokan ezt érzik. Hogy ez pontosan milyen irányú és mértékű, azt kívülről nehéz tisztán megítélni, de a bizonytalanság önmagában is hat az árfolyamra. A politikai környezet hatása szerintem is erős tényező a 4iG esetében, ezt a piac nem tudja és láthatóan nem is akarja figyelmen kívül hagyni. Ettől függetlenül a befektetői kommunikáció továbbra is kulcskérdés lenne. Ilyen helyzetben a vezetőségnek sokkal aktívabban kellene jeleznie, hogy hogyan látják a folyamatokat és milyen irányba halad a cég, mert a bizonytalanság mindig lefelé nyomja az árfolyamot. A befektetők alapvetően kiszámíthatóságot és irányt várnak a vezetőségtől.
alma131313 péntek, 10:04
Előzmény: #97579  BigProfit
#97589
Hol volt ez a miniszterelnök , mikor már esni kezdett , nem kicsit ! 
Csomi_1977 péntek, 10:00
Előzmény: #97585  rice2
#97588
Vagyis jól, gondolom hogy lenyomják a 180napos átlag árat és az állam ráteszi a kezét ? 
Rellim
Rellim péntek, 09:58
Előzmény: #97585  rice2
#97587
Te nem nyaralni mentél? 
Kata726
Kata726 péntek, 09:57
Előzmény: #97585  rice2
#97586
Nyaralás közben így lazítasz vagy kezdi bökni a csőröd, hogy égnek el a milliók?
rice2 péntek, 09:55
Előzmény: #97521  HunSuccess
#97585

Rotors csak 100milliós árbevételű cég.
Ennél sokkal nagyobb a AEROPLEX légijármű javító évi 35milliárdos!!! árbevétellel.
Arzenál fegyvergyár 6milliárd árbevételű cég.
Várpalotai lőszergyár 3,8milliárdos árbevétel
Hirtenberger 400milliós árbevételű cég. Cseheknek részben eladták, mert velük akarnak gyárakat építeni külföldön is. Vannak még kisebb gyárak Colt, VAB és nagy mint Zalaegerszegen a harckocsigyár.
Valószínű lesznek új gyárak is.
Szerintem a kormány a cégre szeretné tenni a kezét. 
Én Ruszin nyilatkozatából azt érzem és azt is, hogy eladták a hadiipart és valószínű jól van lepapírozva. 
Állami magántőkealapokat szeretnék az állam kezébe tenni. Valószínű az is lesz amit írogatok kormányváltás óta, hogy az állam megjelenik a cégben. Jászai "tulajdona" fog csökkenni, ami gyakorlatilag állami tulajdon, csak Jászai rendelkezik most még felette.
Most úgy gondolom, hogy sokkal nagyobb tulajdonos lesz az állam mint az elején gondoltam.
4IGben és a 4IG SDTben is van állami tőkealap és lehet átveszik Jászaitól. Akkor a legnagyobb tulaj lesz az állam. Lehet elaprózzák pl. 3 kézbe kerül a 4IG nagy pakk és így nem kell majd ajánlatot tenniük a cégre.
Saját magának adja majd a megrendeléseket a hadiiparban és az informatikában. 
1 gondolat, ha sikerül részben államosítani a 4IGét akkor:
Hadiparban az N7 most is 255 tulaj, ha a 4IG SDTban is az állam megszerez mondjuk 255-ot, akkor már a hadiipar 50%-ának az állam a tulaja. Ha a 4IGben 30%-ot akkor jön még hozzá +16%, így a hadiipari megrendelések felett 66%ban az állam lenne. 
Jászainak van saját tulajdona is. KZF 12,12% tulaj. Jászai maradhatna tovább vezér.
Egyébként megelőzte Mészárost a hazai legbefolyásosabb személyek listáján.
pár kicsit kipottyantanak a papírból mire kitisztul a kép.
Türelmetlenek mind eladják.
Nem a céget akarják tönkretenni, hanem részben megszerezni. 
Nagytulaj akar lenni a kormány. MP kistulaj volt, most ő lesz a nagy :D
1676ft és 89milla
Kata726
Kata726 péntek, 09:55
Előzmény: #97579  BigProfit
#97584
De ha lesz valahol speka felhúzás, az leginkább ide várható, szóval figyelni kell és megjátszani. Amit elvett, majd visszaadja! Remélhetőleg...
Kata726
Kata726 péntek, 09:53
Előzmény: #97579  BigProfit
#97583
Sajnos nem tudok ezzel vitatkozni.
Getup
Getup péntek, 09:51
Előzmény: #97577  HunSuccess
#97582
Szeretsz veszélyesen élni 😆 a nagy eros vetelibol lett 1mp alatt nagy eladoi megint nagy jatekosok ezek jaszai nagyon ert hozzá..
Marina5
Marina5 péntek, 09:51
#97581
Vételi DbV. Ár     Eladási ÁrE. Db
1891,6761,699404
5001,6751,7002,477
1,5001,6701,7041,000
1,0001,6681,7061,000
1001,6671,7081,000
8001,6661,710951
1,7001,6651,7111,000
5001,6641,712100
1,9201,6621,7151,000
4211,6611,720114
Piaci információk
Napi min1,665 HUF5 napos vált.-4.65%
Napi max1,735 HUF13 hetes vált.-36.51%
Nyitó ár1,730 HUF26 hetes vált.-57.52%
Utolsó kötés1,710 HUF52 hetes vált.-0.89%
Utolsó kötés ideje2026.06.26. 09:50YTD árfolyam vált.-57.22%
Napi változás (HUF)-2.0000052 heti min. záró1,600 HUF
Napi változás (%)-0.12%52 heti min. dátuma2026.05.15.
Előző záró1,712 HUF52 heti max. záró4,965 HUF
Forgalom (db)52,51652 heti max. dátuma2025.11.12.
Forgalom (HUF)88,954,34210 napos átl. forg.100 e db
Piaci kapitalizáció534 Mrd HUF3 havi átl. forg.4,685 M db
PiacBÉTBéta (S&P500-hoz mérten)0.61

Topik gazda

feel
feel
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek