Ennyi! Hasonlóan látom a szitut! Írtam pár napja,attól hogy telesírják egyesek a fórumot nem lesz jobb! Persze célzatosan teszik,tudjon keresni rajta,így v úgy,rövid távon.Majd üti őket az ideg, ha nem megfelelő poziban lesznek, a papír meg hirtelen megindul fel!!
4IG Nyrt reszvenyesek.
Moderacio alatt lesz.