Konferencia
|
Árfolyam
|
Előfizetés
EURHUF
USDHUF
BTCUSD
BUX
OTP
MOL
RICHTER
MTELEKOM
OPUS
XAUUSD
Megjelenítés
Világos téma
Sötét téma
Automatikus
PORTFOLIO SIGNATURE
|
Egyedi hírek, elemzések, exkluzív közösség
Világos téma
Sötét téma
Automatikus
Rovatok
Friss hírek
Tisza-kormány
Signature
Háború
Befektetés
Bank
Deviza
Gazdaság
Globál
Uniós források
Üzlet
Ingatlan
Podcast
Videó
Galéria
Prémium cikkek
Zöld világ
Tőzsde
Vélemény
Elemzés
Interjú
On the other hand
KRTK blog
Portfolio csoport
Portfolio English Edition
Karrier
Pénzcentrum
Sportonline
Hellovidék
Agrárszektor
Médiaajánlat
Konferencia
Ingatlan
Agrár
Gazdaság
Pénzügy
Energia
IT
KKV
Klubok
Szponzoráció
Investment Services
Oktatás
Tanácsadó központ
Private Investment Services
Árfolyam, adat
Árfolyam
Befektetésialap-kereső
Adatletöltés
Előfizetés
Szolgáltatás
Mobilapp
Fórum
Álláshirdetés
Kalkulátor
Könyvesbolt
Tisza-kormány
Signature
Háború
Befektetés
Bank
Deviza
Gazdaság
Globál
Uniós források
Üzlet
Ingatlan
Zöld világ
Tőzsde
PORTFOLIO FORUM
Topikok szűrése
Új téma hozzáadása
Minden topik
Gazdaság
Befektetés
Állampapír
Deviza
Vállalatok
Autók
Energia
Ingatlan
Adózás
Nyugdíj
Közélet
Budapest
Európai Unió
Hitelek
Topiknyitó:
feel
2020. 01. 19. 14:04
4IG Nyrt reszvenyesek.
4IG topic reszvenyeseknek es hasznos forumozoknak.
Moderacio alatt lesz.
Rendezés:
Hozzászólások
oldalanként:
20
40
60
80
100
első
-10
4609
4610
4611
4612
4613
4614
4615
+10
utolsó
4611
4612
4613
Fabrizio66
2020. 03. 24. 16:44
Előzmény:
#5099
stefi82
#5100
köszi azért :))
stefi82
2020. 03. 24. 16:44
Előzmény:
#5097
Fabrizio66
#5099
Bocs nem volt időm figyelni láttam, cselekedtem:))))
Fabrizio66
2020. 03. 24. 16:43
Előzmény:
#5097
Fabrizio66
#5098
csak mert itt is szép pluszban van szép forgalommal...
Fabrizio66
2020. 03. 24. 16:42
Előzmény:
#5096
stefi82
#5097
a kérdés nyílván költői volt, és realmadridnak szólt :))
stefi82
2020. 03. 24. 16:40
Előzmény:
#5095
Fabrizio66
#5096
348 +31,5 +9,95%
Fabrizio66
2020. 03. 24. 16:30
Előzmény:
#5093
realmadrid
#5095
hány % pluszban van az árfolyam? a forgalom átlag feletti vagy alattii? köszi!!
S.Worthington
2020. 03. 24. 16:28
Előzmény:
#5093
realmadrid
#5094
Láttunk itt már ilyet. De volt olyan is, hogy csak a 4ig-t tépték! Tegnap egy 50K-s öntés leverte a földig, ma ez nem így lett volna ezt is nézd!
realmadrid
2020. 03. 24. 16:24
Előzmény:
#5086
S.Worthington
#5093
Volt egy 20k-s vevő. 350ig még van 100k eladó. Lényegében ugyanott van ahol tegnap (tegnap is volt 340 felett) , miközben széttépik a tőzsdéket.
Metis_papa
2020. 03. 24. 16:15
Előzmény:
#5091
S.Worthington
#5092
Klasszikus. A járványügyi helyzet kapcsán is ezt kérdezik a kormányfőtől: "Mi a vektor, Viktor?" :D
S.Worthington
2020. 03. 24. 16:06
Előzmény:
#5090
Metis_papa
#5091
:D :D
https://www.youtube.com/watch?v=Xt_1HDvmkeY
Metis_papa
2020. 03. 24. 16:05
Előzmény:
#5086
S.Worthington
#5090
Persze, hogy van. Ha nem lenne, nem is tudtál volna írni. :D
kfredd
2020. 03. 24. 16:01
Előzmény:
#5086
S.Worthington
#5089
Mindjárt úgy is beírja, hogy ez csak pillanatnyi állapot, elfogytak a vevők és különben is esni fok....
BandoKapitány_76
2020. 03. 24. 15:56
Előzmény:
#5086
S.Worthington
#5088
Vétel
Cég
Aj.
Db
Ár
-
1
1 000 db
345.5 HUF
-
2
700 db
345 HUF
-
4
2 755 db
344 HUF
-
2
4 650 db
343 HUF
-
2
2 420 db
342.5 HUF
-
1
5 000 db
342 HUF
-
1
6 870 db
341 HUF
-
1
5 000 db
340.5 HUF
-
6
25 118 db
340 HUF
-
2
1 050 db
337 HUF
-
3
4 500 db
336.5 HUF
-
7
5 550 db
336 HUF
-
4
3 700 db
335.5 HUF
-
6
81 000 db
335 HUF
-
3
5 800 db
334 HUF
-
1
60 db
333.5 HUF
-
1
5 000 db
333 HUF
-
11
52 450 db
330 HUF
-
2
2 000 db
326 HUF
-
6
12 825 db
325 HUF
Eladás
Ár
Db
Aj.
347 HUF
5 790 db
4
347.5 HUF
6 548 db
3
348 HUF
11 500 db
5
348.5 HUF
10 500 db
2
349 HUF
10 500 db
3
349.5 HUF
30 800 db
5
350 HUF
33 518 db
12
352 HUF
8 460 db
3
353 HUF
1 500 db
2
354 HUF
2 200 db
1
355 HUF
800 db
2
357 HUF
500 db
1
358 HUF
1 500 db
2
359 HUF
12 800 db
3
360 HUF
5 650 db
4
362 HUF
500 db
1
364 HUF
1 200 db
2
365 HUF
1 000 db
1
366 HUF
12 765 db
3
368 HUF
13 000 db
1
szigi73
2020. 03. 24. 15:50
Előzmény:
#5086
S.Worthington
#5087
Vegyétek IT szektor előnyben a végén a maradékot is kikapják
S.Worthington
2020. 03. 24. 15:48
#5086
Van vétel Madrid!
S.Worthington
2020. 03. 24. 15:48
Előzmény:
#5084
Metis_papa
#5085
R348
Metis_papa
2020. 03. 24. 15:15
#5084
347,5
Fabrizio66
2020. 03. 24. 14:37
#5083
most már közelebb vagyunk a 400-hoz mint a 250-hez.
S.Worthington
2020. 03. 24. 14:37
Előzmény:
#5077
feel
#5082
Nézed az USA-t ? :) nagyon megy
S.Worthington
2020. 03. 24. 14:27
Előzmény:
#5080
Törölt felhasználó
#5081
R 347
első
-10
4609
4610
4611
4612
4613
4614
4615
+10
utolsó
4611
4612
4613
Topik gazda
feel
5
5
4
aktív fórumozók
feel
rice2
bube
S.Worthington
Metis_papa
legfrissebb topikok
Összes topik
08:42
Toka Club/Labanc/Laruska/Nacky/Bpali/Oldrider/Josefernando/Mcbull/Kawaszabi
08:42
MOLly tulajok topikja
08:42
4IG Nyrt reszvenyesek.
08:38
ORBÁN TAKARODJ !!!
08:36
Financial Forecasts
08:36
OTP részvényesek ide!
08:33
Mtelekom
08:29
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK!
08:28
Olaj és Gáz
08:27
Eurós részvények vitasarok
08:24
Akko fórum
08:19
Delta Nyrt
08:15
Tréder Topik :o)
08:14
Rába és a láma
08:09
Lakás/Ingatlan árak topik
08:09
NEW OPUS GLOBAL
08:08
DAX
08:07
4IG részvény
07:53
Ezüst
07:24
ÉPDUFERR Nyrt.
06:27
USA részvények vitasarok
06:00
Magyar Állampapír tulajok
02:17
Bitcoin
00:55
OROSZ-UKRÁN háború
00:26
Állampapír, tőzsde, befektetés.
00:02
EUR/HUF
22:50
MacroLab – Trendek, minták, töréspontok
22:29
USA - Irán háború
22:20
BUX index, BUX határidő, BÉT!
22:09
Orosz - Ukrán háború - trollmentes topik
20:29
Arany-Ezüst
19:41
Shopper Park Plus
19:24
Alteo Nyrt.
19:17
DUNAHOUSE részvény
19:16
Fidesz hazugsággyár
19:15
CIGPANNONIA kitartók
19:13
Autowallis SZAKADÉK!
19:10
ENEFI - THE BEST
19:08
AutoWallis Nyrt+topic
18:59
Megakrán Nyrt.
friss hírek
További hírek
08:35
Megszenvedték az elmúlt napokat a tech részvények, de ma itt lehet a fordulat
08:35
Brutális számok a Microntól, felrobbant az árfolyam
08:30
Váratlan javulás a magyar munkaerőpiacon
08:27
Figyelmeztetést adott ki a francia jegybank: a 2008-as pénzügyi válságot idézik egyes piaci jelek
08:08
60 ezres várost zárnak harapófogóba az oroszok, behódolt Zelenszkijnek Putyin szövetségese - Híreink az ukrajnai háborúról csütörtökön
07:59
Aggódnak az oroszok: titkos, bénító csapás készül a nukleáris arzenál ellen
07:56
Tömeges osztalékemelés az amerikai bankoknál: itt vannak a stresszteszt eredményei
07:41
Elárulta az MNB: 18 százalékkal drágultak a lakások egy év alatt, beavatkozás nélkül stagnálás jöhet
07:20
Rendőrségi kivonulás a Semmelweisen: megszólalt az egyetem
07:12
Bemondták az oroszok a legfontosabb békefeltételt: amíg ez nem teljesül, nincs vége a háborúnak
06:48
Kiderült a súlyos titok: Amerika is részt vett a Moszkva elleni csapásokban - A Kreml dühöng
06:30
Az EU gázellátásának a felét biztosítják, most ellátási válsággal riogatják Brüsszelt egyetlen szabályozás miatt
06:20
Pusztító erejű kettős földrengés rázta meg Venezuelát: azonnal rendkívüli állapotot hirdettek
06:00
Kitart a lakosság hurráoptimizmusa a kormányváltás után
06:00
Tíz éve pecsételődött meg az európai hatalom sorsa: egymás után mennek a vezetők a süllyesztőbe, vége lehet valaha az átoknak?
22:10
Nem találtak magukra a techcégek eladási hullámában a tőzsdék
22:10
Milliárdos felvásárlás rázza meg a techvilágot: sarokba szoríthatják az Nvidiát
21:56
Estére magára talált a forint a pofonok után
21:52
Beszakadt az olaj, már a háború előtti szinten áll az árfolyam
21:33
Tisza-kormány: napirenden az ügynökakták megnyitása, folytatódik a Fidesz-közeli média leépítése
Partnereink
4IG Nyrt reszvenyesek.
Moderacio alatt lesz.