Topiknyitó: Portfolio 2017. 07. 12. 13:04

Rendkívüli bejelentést tesz Orbán Viktor  

Ugrás a cikkhez
Fél kettõkor a kormányülés szünetében bejelentést tesz Orbán Viktor miniszterelnök - olvasható a kormány honlapján. Egyelõre semmilyen részleteket nem árultak el arról, mi lesz a bejelentés témája. Az Országgyûlésben, a
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Sarpac
Sarpac 2017. 07. 14. 15:23
Előzmény: törölt hozzászólás
#280
Hm felemelkedés útja az, hogy kizsákmányolják a alsó középosztályt? :DHa torz egy rendszer akkor azt ki kell korrigálni. Vagy szerinted az normális, hogy ilyen Mészáros Lőrinc félék 100mrdket kapjanak azért, hogy aztán cégeket vásároljanak fel vele? Mi van a vidékfejlesztéssel amit 1.5 éve hajtanak? Elárulom semmi egy büdös petákot nem fizettek még ki a kisembereknek pályázóknak csak a reklám megy a tvben médiában.
settevoltesette 2017. 07. 14. 15:19
Törölt hozzászólás
#279
settevoltesette 2017. 07. 14. 15:11
Törölt hozzászólás
#278
salve 2017. 07. 14. 14:54
Előzmény: #276  Törölt felhasználó
#277
senkit és semmit nem mentegettem, nem is dícsértem. te beszélsz itt úgy, mintha lenne egy alternatíva, ami a jelenlegi rendszert leválthatná és felépíthetne helyette egy jobbat! vagyis demagógiát nyomatsz, és leplezetten, hiszen utalgatsz rá hogy ami van az szerinted rossz, de képtelen vagy, képtelenek vagytok felmutatni helyette bármit, amivel érdemben lecserélhető lenne! akárcsak az ellenzéki pártjaitok. röfi továbbra is te vagy, hiszen mint most leleplezted magad, ezek szerint nem élsz már Mo.-gon, azaz bőven alátámasztod azt amit az előbb írtam, hogy inkább elmenekültél a magyar valóságból mert képtelenek voltatok (és vagytok is) azt megváltoztatni! hiszen sem programotok, sem alkalmas veztőtök, sem hitelességetek nincs hozzá! és igen, tegyen a másik szavazó és nem én, hiszen épp az rá a bizonyíték hogy itt öntudatos polgárok élnek, hogy 2010-ben le lett váltva az előző rezsim és képzeld el, akkor sok éven át valóban tömegek és valóban rendszerváltó emberek voltak kint az utcán, és el is érték azt, amit akartak! ti viszont most szarok vagytok , nem tudjátok elérni, de pofázni, röfögni persze tudtok, röfi-nyulak!..szánalmas, én szerencsére nem tartozom közétek! a te fajtádnak csak ennyire telik, hogy külföldről, a pálya széléről bekiabáljon, hogy szar a mérkőzés...ez a ti szintetek miközben persze nem kell neked szeretned Mo.-got, szerintem jobb is ha kintmaradsz örökre, legalább pár jöttmenttel kevesebb lesz itthon, megvagyunk jól nélkületek is! az "öntudatos polgárságról" pedig hadobálhatsz, de meghatni nem tudsz hiszen tele van vele a vilgásajtó hogy mekkora a korrupció világszerte, és az EU pénzekkel való visszaélések mértéke is (francia és német politikusok lebukásai sorozatban, Schulz elvtárs a nagy szocdem vezér költésgtérítési botrányáig és a lebutított német sajtó zsebből kilóra való megvételéig és szócsőként való rángatásáig, hogy etessenek titeket a hazugságaikkal - de ti ezt eltűritek, ti szánalmas lebutított nyárspolgárok!); és soroljam még? a színlelt esélyegyenlőség és kettős mérce az EU-ban a görögök tudatos adósrabszolgaságban tartásával együtt; a Fed diktatúrája az Usa-ban; Clintonné vesztes híveinek észvesztett tombolása (autógyújtogatások, kirakatbetörésekkel és boltkifosztásokkal együtt, és még ezeknek a söpredékeknek volt és van pofájuk "demokratának" nevezni azaz hazudni magukat...). szóval röfinyúl hibrid: én a te helyedben nem lennék büszke arra a nagy rakás szarra, amiben te tobzódhatsz ma valahol nyugaton az imádott pénzedből, és ahol ma már egy percre sem lehetsz biztonságban, mert nem tudhatod hogy 2 perc múlva melyik sarkon fordul majd be hetvennel a következő kamionos merénylő, hogy halálra gázolhassa a nagybecsű, büszke, "öntudatos" családtagjaidat, ok?! mert tudod, én mnt alább írtam, továbbra is realista vagyok, te pedig nem tudom hány éves vagy, de hiszel még a mesékben! szép álmokat a mese után röfinyúl, aludj jól!
Törölt felhasználó 2017. 07. 13. 20:55
Előzmény: #275  salve
#276
Úgy látom eddig ment a "leplezett" maffiamentegetés, most már nyíltan is felvállaltad. Mondjuk a leplezett változat is kb átvilágított hálóing szintjét hozta :) , na figyi, röfi. Te élvezed a maffiád egészségügyét, itt is mentegetve a fórumon. A te szeretteid fogják élvezni a világszínvonalú megpusztulást benne. Ahelyett, hogy tennél valamit, az mégcsak fel sem merül benned. Tegyen a másik szavazó, neked ez így jó. Abszolút röfi. Én nem leszek röfi, valamit tettem a családomért, elhúztunk oda, ahol öntudatos polgárok élnek, és kiharcoltak maguknak egy fáin egészségügyet. De pláne nem kezdem el magyarázni, hogy miért jó, az a rossz amiben nyakig lehetnék a világszínvonalú országban, mint te. És pláne nem magyarázom, hogy de miért nem tesz valaki más valamit. Nekem mindegy, neked nem.
salve 2017. 07. 13. 18:17
Előzmény: #274  Törölt felhasználó
#275
ez csak játék a szavakkal a részedről :-) azt hiszed hogy ez érvelés, holott egy nagy semmi a részedről, már bocsánat! no és ez itt a mellébeszélés a javából: "a kormánynak nem az ellenzék lehelletét kell éreznie, hanem a szavazókét" merthogy: és a szavazók hol vannak az érezhető leheletükkel?! hát nem egyremegy, hogy sem az ellenzéki pártjaitok, sem a mögöttük álló tömegeitek nincsenek sehol, nem vagytok sehol?! és akkor te beszélsz itt nekem röfikről, miközben éppen ti vagytok a röfik???!!! én nem vagyok az, ne vetítsd át magad énbelém, hiszen most az a párt kormányoz aki szerintem a kisebbik rossz, és eszemben sincs per pillanat, hogy az ellenzékre szavaznék jövőre, hiszen mint írtam már, nem látom hogy lenne programotok! pedig ha lenne és igen jónak tűnne, hidd el, elgondolkodnék rajta hogy arra szavazzak mert nagyon is pragmatikus vagyok, ok? no ennyit erről..az meg önmagáért beszél, hogy a mentők alapítványáról tudomást sem akarsz venni, meg sem hallod, tehát úgy tűnik csak dumálsz, és eszedben sincs tenni is azért hogy kevesebb orvos menjen nyugatra - ha így van akkor az azt jelenti, hogy megintcsak te vagy a röfi kettőnk közül, ok??!! persze te biztos magánorvoshoz jársz magánklinikára mert tele vagy zsével amit nem győzöl elkölteni.. de azért van arcod (ha így van) itt hőzöngeni és röfizgetni, miközben sajnálod a pénzed arra, hogy másokon segíts...
Törölt felhasználó 2017. 07. 13. 17:36
Előzmény: #261  salve
#274
"én csak egy szimpla választópolgár vagyok és semmi közfunkcióm nincs, azaz egyetlen lehetőségem van, az hogy 4 évenként elemegyek szavazni amit meg is teszek." , igen, ez a tipikus röfi hozzáállás, ami szépen hagyja magát csendben levágni...a kormánynak nem az ellenzék lehelletét kell éreznie, hanem a szavazókét. Nem baj, lesz így elég röfi, hízlalni az uraságokat.
settevoltesette 2017. 07. 13. 17:31
Törölt hozzászólás
#273
settevoltesette 2017. 07. 13. 17:29
Törölt hozzászólás
#272
csendben 2017. 07. 13. 17:28
Előzmény: törölt hozzászólás
#271
Gyógyszertúladagolás tünetit mutatod. Ma már ne vegyél be többet (ebből a fajtából!).
settevoltesette 2017. 07. 13. 17:25
Törölt hozzászólás
#270
csendben 2017. 07. 13. 17:23
Előzmény: #262  bigyula
#269
Nincs is rá éppeszű magyarázat.Hülye az van: megpróbálták mocskos módon lenyúlni a képet, de nem sikerült. Most meg presztisveszteség nélkül már nem megy a dolog....
settevoltesette 2017. 07. 13. 17:20
Törölt hozzászólás
#268
settevoltesette 2017. 07. 13. 17:17
Törölt hozzászólás
#267
settevoltesette 2017. 07. 13. 17:15
Törölt hozzászólás
#266
settevoltesette 2017. 07. 13. 17:12
Törölt hozzászólás
#265
settevoltesette 2017. 07. 13. 17:10
Törölt hozzászólás
#264
settevoltesette 2017. 07. 13. 17:08
Törölt hozzászólás
#263
bigyula 2017. 07. 13. 17:07
Előzmény: #260  csendben
#262
Ezek után csak azt nem értem, hogy a Golgotával mit szarakodnak. Ha kifizetnék a kért árat, akkor a trilógia mellé ki lehetne tenni negyediknek Orbán képét, mint aki "visszaszerezte"... :)
salve 2017. 07. 13. 17:05
Előzmény: #257  Törölt felhasználó
#261
nem beszélek mellé semminek! csak realista vagyok, ennyi! "Igen, föleg, ha meg sem próbálod" - én csak egy szimpla választópolgár vagyok és semmi közfunkcióm nincs, azaz egyetlen lehetőségem van, az hogy 4 évenként elemegyek szavazni amit meg is teszek. ezt tehát nem nekem kell címezned, hanem leginkább sőt kizárólag a mai maygar ellenzéki pártoknak! és megsúgom, tök egyszerű ám ez a képlet: a kormányzó pártot én nem dícsértem egy szóval se. én csak azt állítom továbbra is: ha a kormányzópárt érezné a tarkóján az őt üldöző ellenzék hideg lehelletét (itt most a közvéleménykutatási eredménykre értem azaz arra, hogyha az ellenzék csak 2-3%-al lenne most lemaradva a fidseszhez képest), akkor még megalapozott is lenne ez a felkiáltásod, hogy "Igen, föleg, ha meg sem próbálod". csak tudod ez úgy van, hogyha a választópolgárok látnák-hallanák-éreznék-tapasztalnák hogy ellenzéknek van egy igen ütősnek ígérkező jól hangzó programja, akkor ez megmutatkozna a közvéleménykutatásokban! és naná hogy arra srkallná a fideszt hogy próbáljon vmi maradandóbbat alkotni/észbe kapni/jobban kormányozni nem gondolod?! ehhez egy általános megjegyzés: ellenzékben mindig midnen párt tutira tudja a megoldást az roszág összes bajára! - de mikor kormányra kerül, ezekből az elképzelésekből valahogy soha sem lesz szinte semmi..no ezért vagyok én realista, és nem várok már csodát, ok? végül: képzeld el, beletrafáltál mert megsúgom, én támogatója vagyok az OMSZ (Orsz. mentőszolgálat) alapítványának! tehát ha tenni akarsz bármit azért hogy kevesebb mentős menejen nyugatra, nézz utána a neten és vedd fel velük te is a kapcsolatot, ez nem vicc! van egy számlaszámuk amire tetszés szerinti összegeket fizethetsz be, tájékoztató levelekben vagy mailben be is számolna róla h. mire fordítják a amit befizetsz, csekket is küldenek persze! csak rajtad áll hogy csatlakozol-e, ha neked tényleg fontos a magyar eügy jövője! és persze az adód 1%-át is adhatod nekik előző hszólásomhoz pedig még ennyit: ha jópár vidéki (részben feleslegesnek tűnő) kórházat bezárnánk csak úgy, akkor nemcsak az a sokezer új munkanélküli szskadna a nyakunkba, hanem sokkal később érne el a mentő a ksitelepülésekre hogy bevigyen egy súlyos beteget azaz emebrek életébe is kerülne símán a spórolás..ha te lennél a miniszter, te sem lennél könnyű helyzetben h. eldöntsd, akkor mi is legyen...

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek