Topiknyitó: Törölt felhasználó 2017. 03. 02. 13:10

Momentum  

Szombaton párttá alakul a Momemtum.



Kedves Fiatalok! Legyetek nagyon sikeresek!

Mert csak a Tietek a jövő, magatoknak formáljátok olyan lesz az ország.



Legyetek önállóak, merészek és akkor az ország is azzá válik.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
-pny 2017. 03. 17. 15:16
Törölt hozzászólás
#500
_pampa 2017. 03. 17. 15:13
Előzmény: #485  dexter
#499
én írtam saját véleményt valamiről.....

te pedig ezt válasznak:

"ha lenne megfelelő oktatás, akkor az ilyenek, mint ti nem léteznének...

mert akkor lennének önnállóan gondolkodni képes emberek és akkor nem lenne, aki az ócska fidesz lózungokat nyomná...
BudFox
BudFox 2017. 03. 17. 15:08
Előzmény: #496  gambadoro
#498
mármint kinek a múltja ?

Vonáé ,vagy rám gondolsz ? :-)
Már mondtam hogy nekem teljesen mindegy hogy mi lesz...eddig egyébként a Fidesz valóban sok mindent letett az asztalra...
annyit mint semelyik párt sem...aztán ez , hogy mennyire szekálják Mészáros Lőrinccel meg ilyenekkel..hogy ez mennyire rakódik rá a választókra ? és mennyire befolyásolja a választókat senki sem látja előre...
amíg nincs bizonyíték kétes dolgokra - bíróság előtti - addig szerintem nem sokat befolyásol...

Én meg majd szavazok a Jobbikra, vagy Moentumra...majd elválik..:-))
nekem amúgy mindegy.

LEhet Jobbik lesz mégiscsak a befutó...még 1 évig bármi lehet.

(emlékeztek amikor az előző választáson az LMP -sek ott álltak sárga labdával a Parlament előtt ? és egy sárga labdát dobtak egy körbe bele.."Dobjuk be az LMP -t a PArlamentbe" :DDD
mekkora marketing fogás volt :D tuti külföldről adta nekik valaki az ötletet...ilyet itthon eddig nem láttunk..jók voltak a tanácsadóik...

a Momentumnak is valami ilyesmire lesz majd szüksége - csak teljesen új dolgora. :-)
mityu2 2017. 03. 17. 14:57
Előzmény: #493  dexter
#497
te melyik pártot tartod kormányzásképesnek az ellenzékből?
gambadoro 2017. 03. 17. 14:55
Előzmény: #494  BudFox
#496
igen
csak hát az a fideszes múlt...
gambadoro 2017. 03. 17. 14:54
Előzmény: #490  salve
#495
amennyi pénzt elloptak, abból virágzó ország lehetne magyarország

3 buszgyár :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

helyesebben
összeszerelő üzem
BudFox
BudFox 2017. 03. 17. 14:54
Előzmény: #487  gambadoro
#494
...akkor téyleg csak a Jobbik marad...
mondtam már ugye...
volt nálam még 1-2 éve Vona . Nálam hamburgerezett .-))
meghívtam , nem engedtem kifizetni neki..
jót elbeszélgettünk közben... szimpatikus ember úgy élőben nagyon.
dexter 2017. 03. 17. 14:34
Előzmény: #491  salve
#493
ahogy a régi mondás tartja, mindenki magából indul ki...
dexter 2017. 03. 17. 14:33
Előzmény: #488  dexter
#492
már itt tartunk... már nincs messze a totális kommunista diktatúra...
fidesz hívők felállva tapsolhatnak (mondjuk rájuk is vonatkozni fog)

link
salve 2017. 03. 17. 14:14
Előzmény: #486  sanka
#491
igen, jöhet olyan aki még nem volt tolvaj..AZÉRT, hogy most gyorsan megragadja majd az alkalmat és mivel qrvára ki van éhezve, még sokkal többet lopjon (hiszen meg kell jutalmazni a hűséges talpnyalóit, sajtósait, megmondóembereit, el kell őket látni pozíciókkal, állásokkal stb.) "remek alternatíva", el kell ismerni!
salve 2017. 03. 17. 14:10
Előzmény: #469  szitso
#490
a részletkérdéseken persze hogy végtelenül lehet vitázni. mondom, egyik kormánynak x dolog a priritás, a másiknak meg y. ezért vannak választások h. 4 évenként a választók majd eldöntik, szerintük jó-e így ez, vagy sem..
A Tao nem összekeverendő a stadionépítésekkel. a Tao arra van hogy segítsen a sportkluboknak olyasmikben mint infrastruktúra karbantartás, sportolók fizetése és vagy szponzorációja vagy annak kipótlása (korántsem csak futball van ebben hanem kosárlabda, kézilabda stb.), hétköznapi működési költségek. és ne gyere azzal hogy mi köze ehhez az államnak. az állam a tao-n keresztül vagy átvitt értelemben épp azért támogatja a sportot hogy az ne haljon meg..mert nincs elég tisztán magyar tőkeerső cégünk (mint nyugaton van), akiknek telna szponzorpénzekre a sport számára.
eü reform: sajnos ez van! ha te kormányoznál lehet h. te is inkább jegelnéd a kérdést mert senkinél sincs ott a bölcsek köve! tele lennél álmatlan éjszakákal h. mi legyen, hogy kéne.. nem véletlen hogy az eü államtitkárok jönnek-mennek és nemcsak az Orbán érában hanem évtizedek óta. baromi sokba kerül, óriási felelősség és majdnem olyan mint a foci, hogy kb. "mindenki ért hozzá, de legfőképpen a mindenkori ellenzéki pártok" - akik mikor kormányon voltak ugyanúgy csak egy helyben topogtak az eü reform kapcsán..
Szélesnek biztos megvannak a maga indokai hogy az Ikarust miért nem tudta újjáéleszteni..a jószándék úgy tudom megvolt.. viszont van még vagy további 3 buszgyárunk és most ez a kormány végre rajta van ha jól tudom.., legalább annyit felismert hogy legalább a buszgyártást megpróbálhatná újratölteni. én bízom benne, hátha sikerül..
gambadoro 2017. 03. 17. 13:34
Előzmény: #485  dexter
#489
nem is ez a baj

hanem a rohadt választási rendszer, amiben egy 30 százalékos párt kétharmadot szerezhet

nézd meg a hollandokat, hány párt van
az igen
az demokrácia

de itt a fideszes propagandát nyomóknak a diktatúra kell

hiába
egy nagyunk mondta egyszer, hogy ennek a népnek az kell, hogy belehgyozzanak a szájába

sajnos
mint az oroszok
ugyanaz
kicsit a németek is egyébként

dexter 2017. 03. 17. 13:34
Előzmény: #466  szitso
#488
"az orvos képzése szakmailag rendben van szerintem
A gond az, hogy elmegy "

sajnos nem, érdemes ellolvasni külföldre ment orvosok beszámolóját, ma már az itt megszerzett tudást külföldön gyakorlatilag sarlatánságnak tartják

korábban valóban jó volt, de az 10-15 évvel ezelőtt volt
gambadoro 2017. 03. 17. 13:32
Előzmény: #484  BudFox
#487
pedig az lmp az egyetlen pragmtikus párt

ha a momentum nem tud kitörni, amire fél éve van, akkor marad a jobbik
ez van
meg a kutyák:)))))
sanka 2017. 03. 17. 13:31
Előzmény: #484  BudFox
#486
Nekem már az is elég, ha van egy olyan párt aki nem volt még tolvaj, de nyílván ez nálad nem számít!
dexter 2017. 03. 17. 13:29
Előzmény: #464  _pampa
#485
ha lenne megfelelő oktatás, akkor az ilyenek, mint ti nem léteznének...

mert akkor lennének önnállóan gondolkodni képes emberek és akkor nem lenne, aki az ócska fidesz lózungokat nyomná...
BudFox
BudFox 2017. 03. 17. 13:23
Előzmény: #483  gambadoro
#484
Mondjuk az LMP -t még én sem értem :D
nincs semmi ami megfogna bennük..amiért kicsit is elgondolkodnék hogy az LMP -re szavazzak...
Amit meg a Parlamentben bemutattak az elmúlt 3 évben, az nagyon kevés..

Hát igen...még van 1 évük hogy valamit fel tudjon mutatni a Momentum...az elégnek kell lenni valamihez..

Aztán majd a választási Hajrában kiderül..akkor lehet nagy százalékokat szerezni.
gambadoro 2017. 03. 17. 13:04
Előzmény: #482  BudFox
#483
a momentum reményt keltő, de, ha nem tudnak nyitni annyi volt

ez az alternatív steve jobs style nem életképes magyarországon

az lmp az egyetlen szakmai párt és nem ér el semmit, mert az egyszerik nem értik
BudFox
BudFox 2017. 03. 17. 12:57
#482
Na megnéztem jópár momentum -os videót a youtubeon...
Hááát....kissé gyngének és erőtlennek találom még ezeket...

Már a sokadiknál nem ís bírtam egyfolytában megnézni...mert túl semmitmondó és túl általánosságokban beszél csak a pali..

Ez önmagában kevés lesz hogy egyáltalán valamennyi százalékot fel tudjanak mutatni jövő májusig...

Aztmondják a videókban hogy a fiatalokat célozzák meg...
Aha...logikus is lenne...de nézzétek csak meg hányan nézték meg a videóikat ?
3-4-5.000 -en mindössze..
ez nagyon kevés...

Ilyen hülyegyerekek amiket feltöltenek azt már az első nap 50-100.000 -en megnézik.

Tehát ebből számomra az következik hogy a fiatalokat meg rohadtul nem érdekli a politika.

Igy nehéz lesz bejutni a Parlamentbe..
az LMP mögött ugy ott volt valami relyétjes külföldi segítő...( mert ugye leszavazta az LMP amikor a pártok külföldi adományait akarták betiltani)

szóval...nehéz ügy...

A srácnak, meg a többinek is csiszolnia kell még a retorikáján.
De a lényeg hogy okos dolgokat és jó dolgokat mondjon amire odafigyelnek az emberek.

MEg lehet nézni Orbán Viktor első interjúit...azthiszem a Napkeltés fennt volt a youtubeon valamikor...abból azt lehetett látni hogy egy taplraesett-ügyes-bátor szókimondó emberről van szó...
valahogy ezt az átütő erőt nem látom ebber a Fekete-Győr srácban...

De talán majd fejlődnek ezek is...
szitso
szitso 2017. 03. 17. 12:56
Előzmény: #480  gambadoro
#481
jól értetted

Ő ezt hiányolja az oktatásból sztem

Topik gazda

aktív fórumozók