Topiknyitó: Portfolio 2016. 09. 18. 21:01

Újabb csapás Merkelékre, fekete nap a német néppártoknak  

Ugrás a cikkhez
A szociáldemokrata párt (SPD) és a jobboldali CDU visszaesését, nagykoalíciójuk bukását, ugyanakkor az SPD-től balra álló Baloldal és a CDU-tól jobbra álló Alternatíva Németországnak (AfD) előretörését jelzik a vasárnapi berlini tartományi...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=237512
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2017. 09. 25. 16:31
Előzmény: #178  szivacs
#180
részvényropikba is írjál prop maki
szivacs
szivacs 2017. 09. 25. 16:28
Előzmény: #177  Dehogynincs
#179
Azt ugye érzékeled, hogy pofátlanság, amit művelsz - vagy már nem?
szivacs
szivacs 2017. 09. 25. 16:27
Előzmény: #176  Törölt felhasználó
#178
Ne forgasd a köpönyeged és mások gyomrát! Mi van a "menekültjeiddel"? Be kellet engedni mindet ahogy jöttek vagy meg kellett volna állítani és megvédeni a schengeni határunkat, egyesével ellenőrizni mindet mielőtt beengedjük vagy visszaküldjük őket ? Most éppen mi a véleményed?
Dehogynincs
Dehogynincs 2017. 09. 25. 16:21
Előzmény: törölt hozzászólás
#177
Hadd szerezzek neked örömet, ugyanis utoljára válaszolok a nickednek. 500 millió illegális migráns érkezett volna 2015-ben Európába? Izrael nem átjáróház, pedig méretre még nálunk is törpébb állam. Számos állam sikeresen védi a határait a legkülönfélébb módszerek kombinációival. Az viszont nem védelem, ahol 400 ezeren lépik át a határainkat illegálisan. A mindenkori kormánytól azt várom, hogy idejében biztosítsa a védelmünket. Nem pedig azt, hogy ennél fontosabb kérdés legyen a netadó, a vasárnapi boltzár és az olimpiai pályázat oda- és visszacsinálása, amivel a kormányzás látszatát tartotta fenn a körmünkre égő valódi problémák megoldásával szemben.
Törölt felhasználó 2017. 09. 25. 16:18
Előzmény: #175  szivacs
#176
fogd vissza magad a személyeskedéssel megint
szivacs
szivacs 2017. 09. 25. 16:15
Előzmény: #172  Törölt felhasználó
#175
Maci, nem te voltál akkor az egyik, aki a "menekülteket támogatta ezerrel és mindenkit százszor letámadott, lenácizott, aki akár egy láblendítéssel is megpróbálta megakadályozni, hogy illegálisan, tömegesen betörjenek Magyarországra? Nem te támadtad a kerítést meg mindenkit, aki bármit is tenni akart azért, hogy megvédje a magyar határt a tömeges betöréstől?? Most meg itt vered magad az ellenkezőjén, mint amit akkor tettél!!! Olvasd már vissza miket engedtél meg magadnak akkor és miket írogatsz most! Na ehhez kell az arcra vastag medvebőr, ráadásul szőrös! Pfff! Nem a "deespaacitto" a nyár slágere, hanem az "unndooritto"!
Dehogynincs
Dehogynincs 2017. 09. 25. 16:10
Előzmény: #169  szivacs
#174
"De ne játszd el, hogy az a bűnük, hogy a fujjnáci felesleges kerítést miért nem hamarabb építették meg!" Kérlek. Óhajod számomra parancs. Nem az a bűnük, hogy a kerítést nem építették meg idejében. Ez csak az egyik bűnük. Lásd a többi témát, amit szintén erőltetek. Profilomban, legkedveltebb témáim. Meg azok a kedvelt témáim, amiket nem vettem föl közéjük, de követek.
hatosa 2017. 09. 25. 16:06
Törölt hozzászólás
#173
Törölt felhasználó 2017. 09. 25. 15:56
Előzmény: #171  Dehogynincs
#172
csak regisztrált.. ez aztán a hajrá mogyorország , még az oroszok is kevesebben voltak mikor átmentek vityával
Dehogynincs
Dehogynincs 2017. 09. 25. 15:54
Előzmény: törölt hozzászólás
#171
Szijjártó Péter kijelentette: 2015-ben Magyarország területén 400 ezer illegális migráns haladt át. Ez az én olvasatomban azt jelenti, hogy nem védte meg a határokat. Egy illegális határsértő is eggyel több a kelleténél, de 400 ezer az önmagában is magas szám, nemcsak a 10 milliós lakossághoz képest. Bocsásd meg nekem, de továbbra is úgy vélem, hogy egyikünk funkcionális analfabéta és nem én vagyok az. Erről az állításról van szó, amit a kormány honlapjáról szedtem le: 2015-ben Magyarország területén 400 ezer illegális migráns haladt át.
szivacs
szivacs 2017. 09. 25. 15:46
Előzmény: #163  Törölt felhasználó
#170
Baromság!
szivacs
szivacs 2017. 09. 25. 15:45
Előzmény: #160  Dehogynincs
#169
Te hozod elő újra és újra és erőlteted ezt a témát. Engem nem zavar, csak akkor ne tégy úgy, mintha te már akkor mindent úgy tudtál/gondoltál volna mint most! Ha utálod a kormányt, akkor simán írd le, hogy utálod! De ne játszd el, hogy az a bűnük, hogy a fujjnáci feleslegeskerítést miért nem hamarabb építették meg! 2015-ben még az volt a nóta, hogy nincs is migrációs probléma, csak pár menekültet kell simisimizni és rasszistafasiszta aki illegális migrációról egyáltalán beszélni mer! Na voltak jó páran, akik már akkor arról írtak, hogy eljön majd az idő, amikor a csillámpónis migrisimizők már arról írogatnak majd, hogy ők már akkor látták, hogy baj lesz és már hamarabb kellett volna a kerítés meg a hatékony fellépés. Na, most itt van az az idő! Uff!
Törölt felhasználó 2017. 09. 25. 15:43
Előzmény: #166  Vazsmegyei
#168
link ennek fiam
Dehogynincs
Dehogynincs 2017. 09. 25. 15:42
Előzmény: törölt hozzászólás
#167
Azt magyarázzam, ha nem jutnak át a schengeni határon, akkor Európán kívüliek és még szabályszegőknek sem számítanak abból a szempontból, hogy nem lépték át illegálisan a határt? Magyar állampolgár vagyok, a német választásokon nem üzenhetek Merkeléknek a voksommal. Mi abban a meglepő, hogy azokat bírálom, akiket Kádár népe a nyakamra szavazott? A Horn-Medgyessy-Gyurcsány vonalat ugyanígy bíráltam, amikor őket szavaztátok a nyakamra. Mi abban a meglepő, hogy a mindenkori hatalomnak nagyobb a felelőssége?
Vazsmegyei 2017. 09. 25. 15:41
Előzmény: #163  Törölt felhasználó
#166
Simogatta, simogatta! Macika most is simogatja, de a törpéje megmakacsolta magát és a liberális érzelmű emberbarátokra maradt a kívül rekedtek simogatása! Ami csak a simogatásban merül ki!
rockmaster 2017. 09. 25. 15:40
#165
Beszédes a területi eloszlás: Oldal közepén: link nácik az elmaradotabb kelet-német helyeken tudtak győzni, máshol stabilan maradt a CDU-CSU. Ami örömtelibb, hogy a liberálisok is jobb eredményt értek el.Amint csökken a migrációs nyomás, a nácik visszaszorulnak, mivel más témájuk nincs, csak a migráció. Ezzel nehéz hosszútávon életben maradniuk.
Vazsmegyei 2017. 09. 25. 15:38
Előzmény: #155  Dehogynincs
#164
Most miért nem lépi át 400 ezer fél év alatt ugyanazt a határt? lllegálisan meg egyáltalán nem léphetik át!! Ráadásul nem a határt védjük, hanem egész Európát a Balkán felől!
Törölt felhasználó 2017. 09. 25. 15:36
Előzmény: #160  Dehogynincs
#163
a törpe simogatta őket csak menjenek át az eu-ba tovább
hatosa 2017. 09. 25. 15:36
Törölt hozzászólás
#162
hatosa 2017. 09. 25. 15:34
Törölt hozzászólás
#161

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek