Topiknyitó: Portfolio 2016. 07. 05. 10:18

Október 2-án mehetünk szavazni a menekültkvótáról  

Ugrás a cikkhez
Október 2-ra írta ki a népszavazást a nem magyar állampolgárok Magyarországra történő kötelező betelepítésével kapcsolatban Áder János köztársasági elnök kedden - derült ki a Köztársasági Elnöki Hivatal honlapján megjelent közleményből. A KEH...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=234319
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
_pampa 2016. 08. 15. 13:20
Előzmény: törölt hozzászólás
#1240
akkor miért járnak haza gyógykezelésre a külföldön dolgozó fiatalok?
Dehogynincs
Dehogynincs 2016. 08. 15. 13:16
#1239
Tudta?
"számunkra az iszlám világból érkezett emberek nem fenyegetést jelentenek, hanem egy magas civilizáció képviselőiként üdvözöljük őket, és nem szégyellünk időnként tanulni sem tőlük."

link

Orbán doktor beszéde az Arab Bankok Szövetségének éves közgyűlésén
Törölt felhasználó 2016. 08. 15. 12:55
#1238
A háborúkban milyen sors is várt az árulókra... főleg arra aki eladja magát aprópénzért, már elfelejtettem. Petőfi mint modern liberális értelmiségi melyik oldalon is állt?
Dehogynincs
Dehogynincs 2016. 08. 15. 12:00
#1237
Liberálisok a kvóta-népszavazásról: Álljunk bele az igenbe!
link

Fodor doktor az országyűlésben ül és gombokat nyomogat.

Rábízhatunk-e ilyen alakokra egy olyan komoly döntést, amiről kiírták a népszavazást?
Vagy Farkas Flóriánra vagy Mengyi Rolandra? Bennük az a közös, hogy mindkettőjüket megilleti az ártatlanság vélelme. Még megilleti.
rockmaster 2016. 08. 15. 12:00
Előzmény: #1232  kismarton
#1236
Évek óta mondom h ez az ember elvtelen és egy szélkakas díszpinty.
Egy dolog vezérli: oda fordulni, ahonnan pénzt vár, akkor is ha emiatt teljesen szembe kell fordulnia az 1 héttel korábbi önmagával. A hívek már láthatóan megszédültek a sok forgolódásban :))
ts3 2016. 08. 15. 11:57
Előzmény: #1233  _pampa
#1235
"nem működik az EÜ? "
"Hosszú volt a várólista, magát műtötte meg a férfi

Visszér műtétje helyét mutatja Seres István. Az 57 éves rokkantnyugdíjas saját magán végezte el a beavatkozást. Egy penge és két injekciós tű segítségével egy vérrögöt távolított el lábából, teljes titokban, családja tudta nélkül vasárnap este ebben a kis kerti faházban. "

Nem működik.

"Hogyan tartanád vissza az orvosokat a magasabb fizetésért való munkavállalástól? "
Egyszerűen, megemelném a fizetésüket.

"idehaza is magasabb (kintihez közelítő) bért fizetnél? "
Ez vita trágya, hogy mennyire kell emelni a fizetést.

"Ma, 11:38 - Re: mindennek ára van....

hanem működő egészségügyre, nem kivándorolt orvosokkal. Szerintem ez nem orbán rugdosás, hanem egy sima kritika."

nem működik az EÜ?

Akkor Londonból miért járnak haza gyógykezelésre,szülni a kint élő fiatalok?

Hogyan tartanád vissza az orvosokat a magasabb fizetésért való munkavállalástól?

idehaza is magasabb (kintihez közelítő) bért fizetnél?

nem okoznál ezzel bérfeszültséget a közalkalmazotti,köztisztviselői munkavállalóknál?

"nem okoznál ezzel bérfeszültséget a közalkalmazotti,köztisztviselői munkavállalóknál? "
Ez már most is van. A kormányablak vs okmányiroda, önkormányzat.
Bérfeszültség értelmezhetetlen egy orvos és egy kormányablak ügyintéző között.
Törölt felhasználó 2016. 08. 15. 11:55
Törölt hozzászólás
#1234
_pampa 2016. 08. 15. 11:38
Előzmény: #1231  ts3
#1233
hanem működő egészségügyre, nem kivándorolt orvosokkal. Szerintem ez nem orbán rugdosás, hanem egy sima kritika."

nem működik az EÜ?

Akkor Londonból miért járnak haza gyógykezelésre,szülni a kint élő fiatalok?

Hogyan tartanád vissza az orvosokat a magasabb fizetésért való munkavállalástól?

idehaza is magasabb (kintihez közelítő) bért fizetnél?

nem okoznál ezzel bérfeszültséget a közalkalmazotti,köztisztviselői munkavállalóknál?

kismarton 2016. 08. 15. 11:23
Előzmény: #1231  ts3
#1232
Hülyét csinált Orbán híveiből egy facebookozó:

link
ts3 2016. 08. 15. 10:32
Előzmény: #1230  _pampa
#1231
"nem féltem obánt és nem is védem.

arra próbáltam rámutatni,hogy ezen a felületen továbbra sem a "szakmai" beszélgetés a "menő" hanem a kormány "rugdosása". "
Te egészen biztos vagy abban, hogy a kormány és orbán szakmai kritikáját te nem tekinted rugdosásnak?

"A jelenlegi rendszerben csalódott, a kormányt,fidesz-t orbánt gyűlölő ,így teljesen elfogult a valóságtól elrugaszkodott már a tényeket is "elhazudó" frusztrált emberek tömege ront egyből valakire aki nem az meri leírni:

PATÁSZORBÁNTAKAROGGY! "
Ez most megint egy sértődött orbán féltés részedről.

"kérd meg valamelyik ismerősödet aki nem ír ide,hogy olvasson végig egy napi "termést" és hallgasd meg a véleményét.

akkor talán megérted.

talán....."
Ezt pl te is kipróbálhatnád, egész hamar belátnád az orbán iránti elfogultságodat.

Pl sokszor leírtam, hogy a mai egészségügy és oktatás mellett egy darab stadiont nem szabadna építeni állami pénzből. Hiszen a többségnek nem állami pénzből épült stadionokra lenne szükség,hanem működő egészségügyre, nem kivándorolt orvosokkal. Szerintem ez nem orbán rugdosás, hanem egy sima kritika.
_pampa 2016. 08. 15. 07:24
Előzmény: #1229  ts3
#1230
nem féltem obánt és nem is védem.

arra próbáltam rámutatni,hogy ezen a felületen továbbra sem a "szakmai" beszélgetés a "menő" hanem a kormány "rugdosása".

Többször próbálkoztam több területnél is beszélgetést kezdeményezni az éppen aktuális problémáról és a második harmadik hozzászólás már a fidesz szidása volt.....

akkor miért lenne értelme bővebben beszélni róla?

Többször próbáltam, sikertelenül.
Itt a normális beszélgetésnek nincsen "jövője"!

A jelenlegi rendszerben csalódott, a kormányt,fidesz-t orbánt gyűlölő ,így teljesen elfogult a valóságtól elrugaszkodott már a tényeket is "elhazudó" frusztrált emberek tömege ront egyből valakire aki nem az meri leírni:

PATÁSZORBÁNTAKAROGGY!

kérd meg valamelyik ismerősödet aki nem ír ide,hogy olvasson végig egy napi "termést" és hallgasd meg a véleményét.

akkor talán megérted.

talán.....
ts3 2016. 08. 14. 20:28
Előzmény: #1227  _pampa
#1229
"nem fogok bele egy bővebb magyarázatba,értelmetlen már megtanultam. "
Bölcsen döntöttél a megfutamodásoddal.

"inkább maradjunk a patászorbántakaroggynál"!
Az orbán féltésed kezd beteges lenni.
Törölt felhasználó 2016. 08. 14. 19:16
Előzmény: #1227  _pampa
#1228
Én azt szeretném megkérdezni, hogy ezt az életképes gazdaságot úgy képzeled, hogy a külföldön dolgozóknak haza kell jönni vagy nélkülük?
_pampa 2016. 08. 14. 16:01
Előzmény: #1226  ts3
#1227
nem fogok bele egy bővebb magyarázatba,értelmetlen már megtanultam.

inkább maradjunk a "patászorbántakaroggynál"!

ts3 2016. 08. 14. 15:27
Előzmény: #1225  _pampa
#1226
Hát ezek a szolgáltás szektorok nem éppen az orbáni munkaalapú társadalom alapkövei: gyógykezelés, oktatás, idegenforgalom, turizmus

Ez elég karcsú, és a maradék kb 2 millió ember hol fog dolgozni?

"mezőgazdaság. "
Hektáronkénti 70000 Ft-os EU támogatás ugrik, ezután már nehéz lesz eladni a búzát kukoricát.

"gyógykezelés. "
Masszőrök országa leszünk?

"oktatás. "
Te vagy az oktatás nagy ellensége. :))

"idegenforgalom,turizmus. "
Nem vagyunk Görögország, de még Horvátország sem.
_pampa 2016. 08. 14. 15:17
Előzmény: #1224  ts3
#1225
mezőgazdaság.
gyógykezelés.
oktatás.
gyógyszeripar.

idegenforgalom,turizmus.

azon belül pedig a különböző területek.

első körben.
ts3 2016. 08. 14. 15:08
Előzmény: #1222  _pampa
#1224
"Semlegesként is életképes gazdaságunk lehetne."

Sorold az erős magyar gazdaság, magyar cégeit.
ts3 2016. 08. 14. 15:07
Előzmény: #1222  _pampa
#1223
"VAN ÉLET SEMLEGESKÉNT IS! "
Hahaha.
Mi van ha púúútyin elzárja a gázt, ha nem úgy ugrálunk, ahogy ő szeretné?
Mi van ha az Audi, Mercedes, Opel rájön, hogy az EU tag Romániában van elég munkaerő az összeszerelő üzemhez. Tudom akkor az emberek akik elvesztik az állásukat éljenek szerényebben és nyugdíjasoknak is elegendő lenne a fele, a mostani nyugdíjnak, és beteg emberek hozzátartozójának sem kell ápolás díjat fizetni.
_pampa 2016. 08. 14. 15:01
Előzmény: #1221  ts3
#1222
VAN ÉLET SEMLEGESKÉNT IS!

Ráadásul nagyon jó az ország adottsága.

Semlegesként is életképes gazdaságunk lehetne.
ts3 2016. 08. 14. 14:52
Előzmény: #1218  _pampa
#1221
"na látod,én ebből az EU-ból nem kérek!"
Vagy ez EU-ból kérsz, vagy púúútyinból.
Mi nem vagyunk olyan erősek mint Svájc.
Oroszoknak a gáz miatt vagyunk kiszolgáltatva, az EU-nak meg a gazdasági kapcsoltaink miatt.

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek