Topiknyitó: Törölt felhasználó 2015. 01. 19. 14:03

OPIMUS  



Kizárólag Opimus részvénnyel rendelkező vagy annak vételén gondolkodó kultúrált személyeskedéstől mentes kisbefektetők részére.



Sok sikert kívánok az Opimus részvényeseinek.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2015. 02. 05. 22:00
Előzmény: törölt hozzászólás
#980
14 éven át ajnározza tőzsdefórumokon ugyanazt a papírt. Innentől két eset lehetséges csupán arra nézve, hogy ki is ő:
1. Egy végtelenül szerencsétlen beragadt, aki ennyire béna, hogy 14 éve tartja az egyre nagyobb bukóját.
2. Céges bennfentes, brokicéges ember vagy ezek bármilyen haverja, strómanja.

Lehet választani. Meg el lehet dönteni, hogy ki mennyit ad a szavára.

Megjegyzem ismét: a részvényárra ez önmagában semelyik irányban nem érv! És akármelyik is igaz a fentiből (a 2-ből az egyik biztosan az), még az is lehet, hogy - bizonyos időtávon legalábbis - még igaza is van és még keresni is lehet azzal, ha őt követi valaki.

Törölt felhasználó 2015. 02. 05. 21:28
Törölt hozzászólás
#979
Törölt felhasználó 2015. 02. 05. 21:25
Törölt hozzászólás
#978
Törölt felhasználó 2015. 02. 05. 21:11
Előzmény: #975  Törölt felhasználó
#977
Nem követem mostanában a Hunminingot. De majd holnap megnézegetem.
Törölt felhasználó 2015. 02. 05. 21:00
Törölt hozzászólás
#976
Törölt felhasználó 2015. 02. 05. 19:53
Előzmény: #972  Törölt felhasználó
#975
mia véleményed a hunminingről? most jött hír. megerősítve visszavonhatatlanul egy 228 milió euros szerződés.
Törölt felhasználó 2015. 02. 05. 19:50
Előzmény: #973  Törölt felhasználó
#974
#971, 972.
Törölt felhasználó 2015. 02. 05. 19:48
Előzmény: #970  Törölt felhasználó
#973
Latod mit csinal, lathatod a valaszat. Szerintem illo lenne innentol mindenkinek ignoralni csorikamat. Akkor sem fog eltakarodni, de legalabb, magaban beszelget majd.. na megyek kajalok valamit, meg baromi soka indul a csatlakozasom. :(
Törölt felhasználó 2015. 02. 05. 19:46
Előzmény: #968  Törölt felhasználó
#972
Hogy lásd kivel van dolgod és hogy nekem nem esik nehezemre válaszolni.

Cél: mint az összes itteni topicban, tőzsdézem, szeretek gondolkozni, szeretem leírni a véleményemet és ha hiszed, ha nem, mások véleményét is szeretem megismerni. És igen, a vitát is szeretem.

Mivel speki vagyok, minden tőzsdei instrumentumra potenciális célpontként tekintek. És a 0 pozit is pozinak tekintem, így semmilyen papír topicjában nem tartom outsidernek magamat. Azt meg mindenképpen vallom, hogy véleményt bárki írhat.

Az értelmes, érveket, új infókat, vagy legalábbis új gondolatokat tartalmazó véleményeket kifejezetten szeretem. A kampányszerű cikkmásolgatás (te) nem ez. Ahogyan nem tartom ennek azt sem, hogy "melkedni fog", csak mert és kész. A sértegetésekről nem is beszélve.
Törölt felhasználó 2015. 02. 05. 19:42
Előzmény: #968  Törölt felhasználó
#971
Majd ha te válaszolsz a múltkor feltett kérdésemre, amire nem voltál hajlandó, akkor válaszolok neked.
Törölt felhasználó 2015. 02. 05. 19:41
Előzmény: #966  Törölt felhasználó
#970
ne kötözködj. azt akarja, hogy azon lépj túl, hogy hány neve van, és arra válaszolj amit kérdezett, hogy miért baj ha valaki pozitivat ír és miért hagyod figyelmen kívül ha valaki negativat ír. és miért foglalkozol ezzel a részvénnyel ha neked nincs belőle és stabilnak látod, tehát kereskedésre alkalmatlannak. mert be van árazva, többet nem ér, csak kevesebbet, ugye mert a kevesebb mindig lehet reális és elfogadható (karlido 10ftja) a több meg (50ft) irreális és nem fogadható el.
Törölt felhasználó 2015. 02. 05. 19:40
Előzmény: #966  Törölt felhasználó
#969
En csak leultem netezni a repteren, ez a VALASZOD 2 percen belul jott.

Hogy teged mennyire nem erdekel az OPIMUS.. :))
Törölt felhasználó 2015. 02. 05. 19:39
Előzmény: #966  Törölt felhasználó
#968
Es te mire varsz itt? Vagy csak masokat lealazni jarsz ide?

Mert allitolag nem erdekel ez a papir.

Ehhez kepeset folyamatosan itt vagy reggeltol estig, es barki pozitivat szol az OPIMUS mellett, azt te egybol porig alazod.

A masik oldalon, ha valaki negativumokrol ir az OPIMUS kapcsan, azt figyelmen kivul hagyod.

Mi is a te igazi celod itt?

Mielott jossz a "mi van beulteto" szovegeddel. Tudod mit! Legyen! Legyen az, hogy az vagyok, en vagyok mindenki, akinek hiszel.

Jo? Na akkor valaszolj a fenti kerdesre, hogy mi a te igazi celod itt!
Törölt felhasználó 2015. 02. 05. 19:38
Előzmény: #966  Törölt felhasználó
#967
kotozkodes, ennyi megy, azt latom.
Törölt felhasználó 2015. 02. 05. 19:37
Előzmény: #964  Törölt felhasználó
#966
Most akkor lépjek tovább vagy válaszoljak? A kettőt egyszerre teljesíteni nem tudom.
Törölt felhasználó 2015. 02. 05. 19:35
Előzmény: #963  Törölt felhasználó
#965
Es te mire varsz itt? Vagy csak masokat lealazni jarsz ide?

Mert allitolag nem erdekel ez a papir.

Ehhez kepeset folyamatosan itt vagy reggeltol estig, es barki pozitivat szol az OPIMUS mellett, azt te egybol porig alazod.

A masik oldalon, ha valaki negativumokrol ir az OPIMUS kapcsan, azt figyelmen kivul hagyod.

Mi is a te igazi celod itt?

Mielott jossz a "mi van beulteto" szovegeddel. Tudod mit! Legyen! Legyen az, hogy az vagyok, en vagyok mindenki, akinek hiszel.

Jo? Na most lepj ezen tovabb, es valaszolj!
Törölt felhasználó 2015. 02. 05. 19:35
Előzmény: #963  Törölt felhasználó
#964
Es te mire varsz itt? Vagy csak masokat lealazni jarsz ide?

Mert allitolag nem erdekel ez a papir.

Ehhez kepeset folyamatosan itt vagy reggeltol estig, es barki pozitivat szol az OPIMUS mellett, azt te egybol porig alazod.

A masik oldalon, ha valaki negativumokrol ir az OPIMUS kapcsan, azt figyelmen kivul hagyod.

Mi is a te igazi celod itt?

Mielott jossz a "mi van beulteto" szovegeddel. Tudod mit! Legyen! Legyen az, hogy az vagyok, en vagyok mindenki, akinek hiszel.

Jo? Na most lepj ezen tovabb, es valaszolj!
Törölt felhasználó 2015. 02. 05. 17:45
Előzmény: #961  Törölt felhasználó
#963
Érv helyett ismét csak személyeskedni tudsz. De már régóta nem lep meg. Várd csak a csodát tovább. Csak ne sértegess a csodavárásod közben.
Törölt felhasználó 2015. 02. 05. 17:44
Előzmény: #960  tris
#962
"Neked az az épkézláb érv, hogy bár a véleményét a tények igazolják, de ezzel ne foglalkozzunk, ez egy beültető."

Én leírtam már röviden, mint goldok a papírról, könyvértékkel, P/E-vel. Kb. valami ilyesmit tartok épkézlábnak. A többi üres rizsa (ami mindegyik cégről elmondható - mert az az állítás, hogy a nagytulajok keresni akarnak, na ez MINDEGYIKRE igaz, te viszont mégse keresel bármikor bármelyikkel), ha tetszik neked, ha nem.

Törölt felhasználó 2015. 02. 05. 17:17
Előzmény: #945  Törölt felhasználó
#961
Hogy mikor azt nem tudom. Én több éve várok rá :-)

Ez a folytatás . Miért nem írtad le ?

Gerinctelen vagy.

Neked ma nincs válasz.

Reménytelen vagy.

Nincs olyan írás,hogy ne TÁMADNÁL.

BETEG vagy.

Kisebbségi érzésed van.

G9rcsösen ragaszkodsz...........

Topik gazda

fci
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek