Topiknyitó: Törölt felhasználó 2014. 05. 11. 07:11

Szakállas transzfesztita győzött az idei eurovízión  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Sigorszky 2014. 05. 12. 20:09
Előzmény: #197  Sigorszky
#200
És itt egy ellenvélemény: "A három akkordos holland dalnak kellett volna nyernie? Azt nem volt nehéz megírni, de ezt a nagy zenekarra írt dalt nem két perc alatt írta meg az aki szerezte a dalt. Messze a legjobb dal volt es megérdemelten nyert. Engem meg nem érdekelnek a külsőségek. Meg kell nézni vele egy riportot és lehet látni, hogy egy kedves, őszinte embert szidtok!! De nektek mindegy, mert árad belőletek a buta emberi gonoszság. Aki meg ennyi idősen es tapasztalattal a háta mögött nem tudja elmagyarázni a gyerekének, hogy mit lát, akkor az inkább ne szóljon semmit és Spanyolország, Madrid közelébe se menjen soha, mert elég sok ilyet látna. Kíváncsi lennek arra, hogy köztetek hány bűnös lélek van akár szex terén. Hány pasival es nővel voltatok együtt, ki tudja milyen helyzetekben es hol. Nem vagytok erkölcsösebbek nála sem ezért senkinek semmi joga kritizálni!!!!!! És a kommentekből az is kiderül, hogy egytől egyig gonosz szívüek vagytok és inkább ettől féltsétek a gyerekeiteket!!!!!!!! András az ötödik lett és még négyen voltak előtte!!!!"
Törölt felhasználó 2014. 05. 12. 20:08
Törölt hozzászólás
#199
Phylaxa 2014. 05. 12. 20:07
Előzmény: #192  szivacs
#198
A hasamra ütök és azt mondom, hogy a 600 millió emberből 550 milliónak fogalma sem volt arról, hogy ki nyerte a Showt.

Ma reggel viszont valószínűleg már sokan hallottak róla.

Csak azért írom ezt, mert valószínűleg az égvilágon semmi köze ennek az európai lakossághoz. Egy szűk kis réteg üzlete. Semmiféle következtetést sem szabad az európai lakosságra levonni belőle!
Sigorszky 2014. 05. 12. 20:05
Előzmény: #194  szivacs
#197
link

Igen, a tolerancia mindenek felett.
fed 2014. 05. 12. 20:04
Előzmény: #192  szivacs
#196
és gondolod, hogy a gonosz zsűritagok direkt homlokegyenest a nézők véleményével ellentétesen szavaztak majd minden országban ?
egyébként azt hol lehet megnézni, hogy mennyi a nézők-szavazók aránya ?
Steelman 2014. 05. 12. 20:03
Előzmény: #182  Törölt felhasználó
#195
Te kinek képzeled magad? Nehogy már te mondd meg nekem, hogy mit írhatok le és mit nem! Ácsi! Ha bárki a világon 10 éve azt írta volna le, amik mostanában történtek, zárt osztályra való elmebetegnek gondolták volna.
Amúgy a mondataim meglehetősen tréfás ( gúnyos)stílusban íródtak. Szerintem senki sem vette őket véresen komolyan, csak te.
Szerinted most bocsánatot kellene kérnem
a világtól? Ennyire még te sem lehetsz ostoba!
szivacs
szivacs 2014. 05. 12. 19:51
Előzmény: #191  Sigorszky
#194
Abból a szempontból tanulságos, hogy jól jellemez bizonyos eddig nem annyira egyértelműen megnyilvánuló értékrendeket.

Például Oszo is láthat egy érzékletes példát az általa fel nem ismertnek beállított toleranciadiktatúra egyik megnyilvánulására a reakciók révén.
szivacs
szivacs 2014. 05. 12. 19:48
Előzmény: #186  Törölt felhasználó
#193
Igazad van, a zsűri véleményének egyezése a nézőkével akkor jó, ha a népszerűség eltalálása a cél.
Amennyiben mondjuk egy szakmai díjról van szó, akkor nyilván a szakmai szempontoknak kell meghatározóaknak lenniük, nem a popularitásnak.
szivacs
szivacs 2014. 05. 12. 19:45
Előzmény: #188  fed
#192
Eszerint te nem érted. Nem vagy tisztában azzal, hogy 50%-ban zsűrik döntöttek és 50%-ban a betelefonálók.
Volt azonban olyan ország is, amelyik azt választotta, hogy 100%-ban egy zsűri dönt a pontjaik odaítéléséről.
Egyébként sokszor elég nagy eltérés volt a zsűri és a nézők sorrendje között pro is, kontra is.
Sigorszky 2014. 05. 12. 19:43
Előzmény: #185  szivacs
#191
Azért csak jó lehet ez a topik, ha, mint látom, szivacs is idetalált. Mindig csak ez az üzengetés... )
Törölt felhasználó 2014. 05. 12. 19:37
Előzmény: #185  szivacs
#190
Félelmetes, hogy neked mindig sikerül újra és újra önmagadat is alulmúlnod... Van még ennél is lejjebb?
Törölt felhasználó 2014. 05. 12. 19:36
Előzmény: #188  fed
#189
Többségi szavazás - az ilyenkor nem számít, csak amikor Viktor szerez 2/3-ot, meg amikor az oroszok kívülről szétszakítanak egy országot, akkor számít.

Jut eszembe, szivacs folyton közvetlen népakaratot akar. Ilyenkor persze hallgat erről a témáról... Pedig tudomásul kéne venni, hogy közvetlen népakaratnál bizony ilyenek is előfordulhatnak.
fed 2014. 05. 12. 19:27
Előzmény: #183  szivacs
#188
És akkor végül is mit nem értesz, a nézők tömege juttatta első helyre punci-kolbászt.
ujonc 2014. 05. 12. 19:26
Előzmény: #184  Törölt felhasználó
#187
A magyarok már csak ilyenek!
De remélem te sem egy ilyen modern izé vagy?
Törölt felhasználó 2014. 05. 12. 19:25
Előzmény: #183  szivacs
#186
"Viszont ha jó a zsűri, akkor elég nagy a korreláció a döntése és a nézők tömegeinek véleménye között."

De akkor a zsűrit azon az alapon tekinted jónak, hogy a tömegek ízlésének megfelel. Holott milliónyi példát lehetne mondani olyan tömegek által kedvelt zenére, amit egy zenéhez értő lepontozna.
szivacs
szivacs 2014. 05. 12. 19:15
Előzmény: #184  Törölt felhasználó
#185
Nem a szakállas a téma, hanem az üzenete.
Vannak, akik vették, látom te is.

Csak az nem világos, hogy miért is használod ezeknek az elmaradott révedezőknek az ősi nyelvét?
Miért nem használsz valami korszerűbbet?
Ja, tudom, akkor ezek a nemhaladók nem értenék, hogy mennyire el is vannak maradva tőled!

A Trianonnal foglalkozók pedig pont úgy révedeznek a múltba, mint a tolókocsis "mozgássérült", aki visszaréved a levágott karjaira és lábaira, még érzi is a fantomfájdalmakat, ahelyett, hogy végre haladna a korral és benevezne a Balaton átúszásra!
Törölt felhasználó 2014. 05. 12. 18:47
Előzmény: #182  Törölt felhasználó
#184
Most látom,hogy még mindig téma a szakállas
hölgy.)Ez is mutatja,hogy Magyarország mennyire elmaradott hely,ahol az emberek nem haladnak a korral,a múltban révedeznek!
Itt egy magát Zöld pártnak nevező mozgalom
is még Trianonnal foglalkozik a plakátján...
szivacs
szivacs 2014. 05. 12. 18:44
Előzmény: #177  Törölt felhasználó
#183
De, szubjektív. Mégis azt látjuk, hogy minden dalversenyen állítanak fel sorrendet és a végén kihozzák valamelyik dalt/versenyzőt győztesnek.
Viszont ha jó a zsűri, akkor elég nagy a korreláció a döntése és a nézők tömegeinek véleménye között.
Törölt felhasználó 2014. 05. 12. 18:39
Előzmény: #181  Steelman
#182
"Én pusztán arra szerettem volna felhívni a figyelmet, hogy mekkorát változott a világ."

Lehet, hogy ezt akartad mondani, de nem ezt írtad. Idézek tőled:

"Németországot egy nyugger mama vezeti, USA elnöke fekete. Idióta világban élünk"

Szó szerint lehülyézted a világot ezért. Én meg erre reagáltam. Legközelebb fogalmazz világosan vagy ne akard utólag kimagyarázni a leírtakat.

Steelman 2014. 05. 12. 18:27
Előzmény: #172  Törölt felhasználó
#181
Én pusztán arra szerettem volna felhívni a figyelmet, hogy mekkorát változott a világ.
Úgy gondolom, hogy ez sikerült. Az, hogy te beleképzelted a rasszizmust, az maradjon a te problémád. A "nyugger" jelző is az utóbbi időkben jött divatba. Nem túl irodalmi, mint ahogy a buzerátor sem, de éppen a közelmúlt szokatlanságai miatt használtam a szlenget.Van még valamilyen betű, amibe szeretnél belekötni?

Topik gazda

aktív fórumozók


friss hírek További hírek