Topiknyitó: Armyllosz 2014. 01. 10. 11:36

ENEFI - THE BEST  

link
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
kockaveto1 2026. 06. 19. 16:51
Előzmény: #30996  GrizzlyG
#31000
most lett volna. szemfúlesek előnyben. 
signal2
signal2 2026. 06. 19. 16:48
Előzmény: #30995  Don_Quijote
#30999
Lassan nyomást kellene gyakorolni Soós Csabára. Ezen az áron nyomatni kellen az srv-t, ö is csak nyerne vele. Ha 280-on mindet megvetett volna a céggel, akkor egyszerüen nem látom, hogy miért nem veszi a cég legalább 280-ig, de igazából a BVPS-ig. 
Don_Quijote
Don_Quijote 2026. 06. 19. 16:46
Előzmény: #30996  GrizzlyG
#30998
Ha igazi vevő lennél és nem csak 10-30 fillért adnál db-jáért,akkor lenne értelme nézned.
Don_Quijote
Don_Quijote 2026. 06. 19. 16:44
#30997
555-ért vagy a 444 is jó?
🤣
GrizzlyG
GrizzlyG 2026. 06. 19. 16:44
Előzmény: #30993  balalajka
#30996
Én csak egyszerűen nem nézem, mert nincs értelme 😁 
Don_Quijote
Don_Quijote 2026. 06. 19. 16:43
Előzmény: #30993  balalajka
#30995
Mennyiért adnád el?
Don_Quijote
Don_Quijote 2026. 06. 19. 16:42
Előzmény: #30993  balalajka
#30994
208-ra beálltam,ha gondolod!
balalajka 2026. 06. 19. 16:40
Előzmény: #30988  Don_Quijote
#30993
Egyvalaki bejött 700 db-al elém, vagyis ketten vettük meg:)
Izgultam is a 3 perces füge alatt, hogy mindenki nyaralni legyen!
GrizzlyG
GrizzlyG 2026. 06. 19. 16:35
Előzmény: #30990  Don_Quijote
#30992
Valakinek kellett kp, nem mindenki ér rá évekig ücsörögni egy ilyen sztárrészvényben 😎 
kockaveto1 2026. 06. 19. 16:31
#30991
208-on a 118907darab vétel. máris 9% kb rajt. jó vétel volt.
Don_Quijote
Don_Quijote 2026. 06. 19. 16:30
#30990
Érdekes.Elfogytak az eladók?
Don_Quijote
Don_Quijote 2026. 06. 19. 16:25
#30989
A robot viszont ráficcent most,mert ahogy lépdeltem fölfelé, rögtön ugyanazon az áron még betett ajánlatot.
Don_Quijote
Don_Quijote 2026. 06. 19. 16:22
Előzmény: #30987  balalajka
#30988
Hogy nem voltam telefon közelben.
Érdekes,hogy rajtad kívül senkit nem érdekelt az akciós pakk.Engem érdekelt volna!
balalajka 2026. 06. 19. 16:18
Előzmény: #30985  Don_Quijote
#30987
Szerintem a 30K-s leöntő eredetileg 190-re tette a megbízást, és ennek több mint a fele teljesült 200 felett. A maradékra meg én álltam be megvenni 13:41:49-kor, és innen indult a min. 3 perces vola szakasz!
Don_Quijote
Don_Quijote 2026. 06. 19. 16:14
Előzmény: #30984  balalajka
#30986
Nem adod oda nekem 204-en? 😀
Don_Quijote
Don_Quijote 2026. 06. 19. 16:12
Előzmény: #30984  balalajka
#30985
Akkor valakinek elgurult a gyógyszere,hogy 208 után 190-ért odadobta percekkel később.
balalajka 2026. 06. 19. 15:49
Előzmény: #30982  Don_Quijote
#30984
Nem volt önkötés, én vettem meg!!!
Don_Quijote
Don_Quijote 2026. 06. 19. 15:38
#30983
Felfelé is mehetnénk már napon belül 40 Ft-ot! 😀 (30 K-val)
Don_Quijote
Don_Quijote 2026. 06. 19. 15:34
Előzmény: #30981  Don_Quijote
#30982
Akkor ezek szerint a 190-es eladó volt az önkötö.
Don_Quijote
Don_Quijote 2026. 06. 19. 15:30
Előzmény: #30980  GrizzlyG
#30981
Ahogy látom így utólag a 30 K forgalomból  egy erős 16 K 216-ról 208-ig volt és erős 4 percre rá jött egy Őrült gyenge 14 K-val 190-re.Így közel 17.5%-ot zúztak az árfolyamon.Szörnyű.

Topik gazda

Armyllosz
4 4 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek