Topiknyitó: upgrayeddAKS 2013. 08. 27. 11:42

Miért NE szavazzunk Bajnaira?  

igyekszem majd tömören fogalmazni, de nem mindig fog sikerülni :)



én a magam részéről elsősorban racionális érveket szeretnék felsorakoztatni, és arra kérek minden fórumozót, hogy hasonlóképp cselekedjen... előre is köszönöm.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
csendben 2013. 10. 25. 15:47
Előzmény: #1999  Törölt felhasználó
#2000
Yoda sem volt egy Swarcenegger... :-)
Törölt felhasználó 2013. 10. 25. 15:43
#1999
"Velünk van az erő!" mondta a harmatos,vérszegény Bajnai.

Szegény,szerencsétlen.
berlini
berlini 2013. 10. 23. 23:27
Előzmény: #1986  opposition2002
#1998
Akkor vagy a felső 10% tagja vagy, vagy vak.
Az előbbit kivánom Neked.
Az utóbbi esetben előbb vagy utóbb még Te is felébredsz.
Ody_Mnadrell 2013. 10. 23. 20:26
Előzmény: #1996  ts3
#1997
Már hogyne lenne gazdasági eredmény? Íme!

link

link
ts3 2013. 10. 23. 20:22
Előzmény: #1994  signal2
#1996
"Lehet, hogy Orbán Moagyarország legjobb szónoka vagy vezetője, de olyan dilettáns országvezetés sem volt még itt, mint az elmúlt 3,5 évben."

Az itt irkáló, fidesz hívektől sem hallottam nagyon sorolni az orbán kormány gazdasági sikereit, pedig szívesen hallgatnám őket.
Pedig amíg nincsenek gazdasági eredmények, addig csak ilyen hamis videós történetekkel hergelik a két oldalt.
Sigorszky 2013. 10. 23. 20:20
Előzmény: #1993  Törölt felhasználó
#1995
Többször, s bizonyára végleg leszerepelt már, mágis hitelesebb, valóban abszurd módon, mint a hitvány szónoknak bizonyuló Bajnai illetve Mesterházy. Vagy bármely baloldali fellépő, a politika süllyesztőjéből előlépő figura.
Ezeknek a kriptomagamutogató megmondóembereknek az előbújása tragikomikus és anakronisztikus egyben. Megmérettek és könnyűnek találtattak, s tessék, az eredmény: BALOLDAL, DARABOKRA SZAGGATTATOL!
Miközben ennyire harmatgyenge teljesítménnyel, kaotikus viszonyokat teremtve kormányozza az ország tutaját lefelé a Niagarán Orbán Viktor.
Itt lenne az alkalom, sokan kiábrándultak és sokan hallgatnak. Sokan meg érdekből fideszesek-mondjuk ezek nem sokat érnek, ha átállnak se... Na és rengetegen elmentek. A legbiztosabb szavazó az, aki a lábával szavaz. Viktor rezsimje 56-nál is nagyobb csapást mért a magyarságra, és ők ünnepelnek. Az ellenzék meg béna kacsa, szétszabdalt és tökéletesen impotens. Haladunk a második kétharmad felé, látható ez abból is, hogy a fideszes vagdalkozók mennyire felbátorodtak itt a fórumon...

Tartok tőle, hogy 2014 a Mesterházy gyerek hiúságán fog elmenni. Nagy kár...
signal2
signal2 2013. 10. 23. 19:56
Előzmény: #1986  opposition2002
#1994
Lehet, hogy Orbán Moagyarország legjobb szónoka vagy vezetője, de olyan dilettáns országvezetés sem volt még itt, mint az elmúlt 3,5 évben. Ilyen gánya jogrendszere egyik országnak sincs jelen pillanatban, mint nekünk. Gyakorlatilag fingod nincs, hogy mit hoz a holnap, sőt arról sem, hogy mi volt tegnap, hiszen még visszamenőleg is "testre" szabják a jogszaályokat. Lehet, hogy holnap a azt az iparágat osztják újra, ahol te dolgozol.
Törölt felhasználó 2013. 10. 23. 19:44
Előzmény: törölt hozzászólás
#1993
"Kicsit abszurd, hogy a mostani 2/3-ot gyurcsánynak köszönhetjük, most meg bal oldalon "sokan" benne látják a messiást."

Szerintem senki nem látja benne a messiást, ő maga sem. Hiszen akinek 2-nél több IQ-ja van, az pontosan tudja, hogy ő politikailag egy rossz brand. Ezzel együtt sajnos - pont ezért a sajnos jelző is - mégis ő látja a legjobban a helyzetet. Az is nyilván benne van a pakliban, hogy ő könnyen látja jól a helyzetet, vagy másképpen fogalmazva, könnyen beszélhet róla, mert pontosan tisztában van azzal, hogy ő politikailag mit jelent, így kvázi kívülállóként, pozícióharc és politikai küzdelmek nélkül mondhat, amit csak gondol.
opposition2002 2013. 10. 23. 19:24
Előzmény: #1989  Sigorszky
#1992
De jó, hogy jobban tudod nálam, hogy mi vagyok. Mindig élvezettel olvasom a liberálisok felsőbbrendűsködő kioktatásait...
Törölt felhasználó 2013. 10. 23. 19:23
Törölt hozzászólás
#1991
Törölt felhasználó 2013. 10. 23. 18:59
Előzmény: törölt hozzászólás
#1990
Nem véletlenül erősödött fel a DK az Együtt szintjére (friss közvéleménykutatás).

Ezzel persze egyelőre az ellenzéki esélyek növelése helyett tovább csökkent az. De sajnos tök igaza van.

""az ellenzéknek egyetlen közös jelöltre van szüksége, nem kettőre, nem háromra, nem nyolcra, hanem egyre!". Azt mondta, hogy ha ő lenne az ellenzéki együttműködés akadálya, akkor ő bizony lemondana a közös cél érdekében. Gyurcsány kijelentette, hogy Orbán legyőzéséhez közös programra és közös ellenzéki miniszterelnök-jelöltre lenne szükség."

Abszolút igaza van.
Sigorszky 2013. 10. 23. 18:56
Előzmény: #1986  opposition2002
#1989
Te nem szabad vagy, hanem csak egyszerű. Szóval azért félig igazat mondtál...
Törölt felhasználó 2013. 10. 23. 18:52
Törölt hozzászólás
#1988
Ody_Mnadrell 2013. 10. 23. 18:50
Előzmény: #1986  opposition2002
#1987
Azért a szövegértést még tanulnod kell öregem. Ott volt a 'vagy' szócska amit tankönyvszerűen figyelmen kívül hagytál, ezzel elárulva magad. Innentől nincs miről beszélni a bohóckodás kapcsán. Remélem a fideszes slepped eltűnik a süllyesztőben. Egyébként ha gyűlölködést akarsz hallgatni, akkor figyelj a vezéred beszédére. Mindent üt.
opposition2002 2013. 10. 23. 18:44
Előzmény: #1983  Ody_Mnadrell
#1986
Ez jellemző gondoldolkodásmód, aki nem gyűlölködik úgy, ahogy te, az kegyelt. Én tudok csak egy egyszerű, szabad választópolgár vagyok, akinek, ha ilyen "kíváló" alternatavát mutatnak, mint ez a nyolc idióta, akkor azt mondom, hogy ezekhez képest még mindig ezerszer jobb Orbán.

De nevezzél kegyeltek, ha jól esik, úgyse a te gondolkodásmódod képviseli a többséget ebben a hazában, bármennyire is szeretnéd azt hinni. A választásokon pedig a többség dönt. Pont.
Törölt felhasználó 2013. 10. 23. 18:39
Előzmény: #1984  Törölt felhasználó
#1985
"Ha szabadok lettünk, akkor vége van a szappanoperának"

Tudom én jól. Ellenség mindig kell.
Törölt felhasználó 2013. 10. 23. 18:36
Előzmény: #1981  Törölt felhasználó
#1984
Ha szabadok lettünk, akkor vége van a szappanoperának, de Orbánék még négy évadra alá akarják írni a szerződést.
Ennnyi. :)
Ody_Mnadrell 2013. 10. 23. 18:29
Előzmény: #1982  opposition2002
#1983
Szerinted mi lenne üdvözítő? Vagy Te is orbáncnak vagy az egyik kegyeltje?
opposition2002 2013. 10. 23. 18:09
Előzmény: törölt hozzászólás
#1982
Tavaly ilyenkor még úgy tűnt, hogy az ellenzéknek lehet egy közös vezetője, legalábbis a balliberális blogoszféra tövig benyalt Bajnainak. Ma meg ez az ember egy jelentéktelen mellékszereplője volt egy nyolcfős szónoksornak.

Hála a jó Istennek, Feri megint elvitte a showt. A legjobb az egészben, amikor a választások előtt öt-hat hónappal kijelentik, hogy kéne egy új ellenzéki közös jelölt. Valahogy kötve hiszem, hogy egy teljesen új jelöltet (akit mellesleg mindeki elfogad) ennyi idő alatt fel lehet építeni, politikai marketing szempontból teljes képtelenség.

De azért kár, hogy Dopeman már nem volt ott, egy kis zenei aláfestés nem ártott volna. Tudnám is javasolni a következő nótát, szerintem a szöveg (majdnem) teljesen ráillik erre a társaságra (Ungár Klára állítólag nő, vagy mi a szösz):

link
Törölt felhasználó 2013. 10. 23. 17:58
Előzmény: törölt hozzászólás
#1981
"Vagy felszabadítjuk magunkat, vagy nem leszünk szabadok"

Én azt hittem, hogy már 3 és fél éve szabadok vagyunk. Akkor most mi is van?

Topik gazda

upgrayeddAKS
upgrayeddAKS
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek