Topiknyitó: Törölt felhasználó 2010. 03. 18. 19:26

Forex tréderek ide  

Akkro itt beszéljük meg a forexes dolgokat. Kezdem én. Ha külföldi rendszerrel jáccol, akkor adózás pölö hogy megy? Ahol be van jegyezve a ker. cég?

Gondolom lerágott csont, de az újszülöttnek minden vicc új.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2011. 06. 19. 11:16
Előzmény: #9419  Törölt felhasználó
#9420
Szia

Nem szeretnék pofátlan lenni, de végre válaszoltam emailedre forex ügyben:)
Törölt felhasználó 2011. 06. 19. 11:11
Előzmény: #9417  Törölt felhasználó
#9419
Jó reggelt Urak!
Szia mike :))

Tessék, még külön is köszöntem Neked, remélem értékeled :)
nanskrin pedig mint mondta várja a rajzaidat.

nanskrin, Dumber!

De mit csináltok a vakonddal, ha élve elkapjátok? Hova viszitek? Vagy csak átrakjátok a szomszéd kertjébe? He he... :))

Törölt felhasználó 2011. 06. 19. 11:09
Előzmény: #9412  Törölt felhasználó
#9418
pfff tegnap horgaszni voltunk 9 oran at... es en hulye... de tenyleg..
hat kepzeld el en akarhanyszor lementem meg eddig ap artra mondom itt spanyolban erosebb a nap napozokrem az kell elotte
kentem magamba mindig
most meg... pfff ahh.. hiszen csak horgaszni megyunk minek az
vagy lehet hogy mivel hajnalban kellett menni, 8-ra igy meg tul komas voltam hogy felgojam de nem vittem semmi ilyet
namost 5 ponytot fogtunk vegul a kis tengerbe omlo folyon erted de en ugy leegtem mint az allat pedig akkor meg eszre sem vettem
na akkor aztan mikor hazajottem....huuuuhuhuhu
akkor aztan lett szedelges megfelrebeszeles rendesen... :)
de isteni volt
kettonek en akasztottam be
az utolso valami allat nagy lehetett
viszi a bototo kitamasztostul mindenestul ugrok erte rantom
de majdnem rantott vele
probalom fekezni nem megy megindult mint allat egy masodpercre nem tudtam megforditani
probalom tekerni az orsot de nem megy a kar hajlik el
ilyen meg sosem volt
gyorsan atvette egy tapasztaltabb horgasz de o sem birta megforditani
nehany masodperc... pendult a damil es vege volt
eszmeletlen nagy hal lehetett megallitani sem tudtuk egyszeruen ment amerre akart eselyunk sem volt....

azert jo elmeny volt
persze hogy este kellett tolteni magamba egy kis extra tinto de veranot az elszenvedett fajdalmakra :)

a sol itt nagyon eros

rajz meg nincsen, majd ma este kiderul hogy hova merre lesz a menet
persze lehet hogy este meg nem csak megvarjak azsiat a hatarozott irannyal de en akkor mar aludni fogok
tetova is vagyok hogy lezarjam e a long poziciokat mert elvileg itt most megallo jott... hmm nemtom
elvileg az a biztonsagos hogy lezarom ha hajnal egyig nem tortenik semmi aztan legfeljebb reggel ujranyitom na de akkor mar lehet akrhol is
persze lent is... majd meg gondolkodom rajta

nalad mivel ment a hetvege?
Törölt felhasználó 2011. 06. 19. 11:02
Előzmény: #9414  Törölt felhasználó
#9417
dehogy mondtad
vagy lehet hogy nem fogtam fel na mindegy orulok

most is csak azert tudom mert mas elarulta hihi

de arra nem valaszoltal hogy hogy vagy ...
na szep latom itt senki se akar velem beszelgetni
na szep kis kozosseg ez...
Törölt felhasználó 2011. 06. 19. 10:44
Előzmény: #9415  Törölt felhasználó
#9416
én próbáltam szót érteni vele, szépen, nem szépen, nagyon nem szépen... de csak az erőszakból értett...egyébként élve próbáltam elfogni..

múltkor írtad, hogy Te vagy a stoppos nagymester görögös verziója ((nick)
Már élesben nyomod ha jól tudom. Eredmény?
Törölt felhasználó 2011. 06. 19. 10:35
Előzmény: #9413  Törölt felhasználó
#9415
szegény vakond :), pedig Ő csak a rovarokat eszegeti ki a földből, meg porhanyósítja, mint a giliszták. Hát időnként fel kell jönni, hogy kapjon levegőt, nincs palackja :)

Ti meg a füvetekkel, ej-ej :)
Törölt felhasználó 2011. 06. 19. 10:33
Előzmény: #9411  Törölt felhasználó
#9414
Hát de én mondtam, csak szarvas megmondta, hogy nem írhatom ki teljesen a régi nevem: lost...
Törölt felhasználó 2011. 06. 19. 10:28
Előzmény: #9405  Törölt felhasználó
#9413
ez már nem az a vakond volt, mint amelyiknek 5 éve bosszút esküdtél (kb.3 évig élnek)

Én a kedves szomszédommal tökélyre fejlesztettem ezt a műfajt. Estefelé megfelelő mennyiségű alkohollal feltankolva vártuk a vakondot. Általában sikerült élve elkapni. Időnket és májunkat nem kímélve hősiesen küzdöttünk a betolakodók ellen. Az örömödet megértem, ez már a vadászösztön :)
Törölt felhasználó 2011. 06. 19. 10:10
Előzmény: #9410  Törölt felhasználó
#9412
persze , mert ott 23-kor kezdődik az élet, itthon a dolgos magyarok már alszanak v. szeretkeznek, v mindkettő? :))

már értem miért vigyorog mindenki odaát: már délelőtt nyomatjátok a frissítőnek becézett különböző alkoholtartalmú italokat :)

a rajzokat viszont szeretettel várom, a péntekit is megnéztem
Törölt felhasználó 2011. 06. 18. 23:21
Előzmény: #9371  Törölt felhasználó
#9411
HAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!

lebuktal ocsisajt!!

TUDOM HOGY KI VAGY!!!!!!!!!!! :):)

hihihi

na ennyi volt nem tudsz tobbet bujkalni bajtars :):)

dehulyevagybaszki hogy nem mondtad meg elobb :)
Törölt felhasználó 2011. 06. 18. 23:10
Előzmény: #9399  Törölt felhasználó
#9410
na itt van nezd meg hogy felvilagositottam a csajt az eletrol most mar szarnyal meg minden aztan hozzam meg megse szol senkise

irkalhatok en itt mindenfele dolgokrol meg linkelhetem a sok hulye rajzot nem is torodik velem senki

el is megyek
majd par ev mulva lehet megint visszanezek

ahh.. ez magyaroszag jellemzo....
Törölt felhasználó 2011. 06. 18. 23:06
Előzmény: #9404  Törölt felhasználó
#9409
"Egy megbízható mobilnetre ..."

a ket fogalom kizarja egymast

az hogy ez mennyire igaz kulonosen itt spanyolban lehet hamar rajonni :)
Törölt felhasználó 2011. 06. 18. 17:05
Előzmény: #9407  Törölt felhasználó
#9408
Fogalmazzunk úgy, hogy ott élek, de nem vagyok fővárosi.Otthon sem látok több mosolygós arcot, mint itt...
Ezen is kattog az agyam, elmenni vidékre...
Aztán azon is, hogy mi van ha csupán egy kis eltávolodás kell még itthonról...
Mérlegelek, fontolgatok, számolok, nézelődöm...
De azt hiszem, jobb ha kicsit pihentetem a témát, lássam mennyire tisztul le.
Aztán majd meglátjuk mit gondolok erről a kérdéskörről kb egy hónap múlva. Bár most azt hiszem, nem sok minden fog bennem változni, sőt.
Olyan, mintha kaptam volna egy nagy pofont és valaki azt mondta volna: megteheted, bármit amit akarsz...
És olyan.......
Amikor elmentem a tőzsde tanfolyamra az első óra után azt éreztem, kinyílt a világ, és mindennek csak és kizárólag a saját pszichém szabhat határt. Az dönti el, hogy elbukom vagy sem. És szárnyakat kaptam, mindent tudni akartam, mindent látni akartam. Hihetetlen szabad érzés volt.
És most ugyanezt érzem.
Rám szakadt az egész világ (jó értelemben) most fogtam fel, hogy bárhova mehetek, amit csak elképzelek magamnak. Nem kötelező itt maradnom, ha akarok mehetek 200 kmrel arrébb, de ha akarom lehet az 5000 km is. Ha akarom, akkor egy hónapot itt vagyok, ha akarok egy hónapot ott... bármit lehet...
Azt hiszem most kezdem felfogni, hogy igen, eljött amit akartam, kiléptem a taposó malomból és ezzel nagyon nagy szabadságot teremtettem magamnak az elmúlt hónapok alatt. És azt hiszem most kezdem felfogni, hogy ez milyen sokat is ér és mennyi de mennyi mindent lehet vele kezdeni.
Nnnna mindegy... :)
Megyek vissza ágyba, feltenni a lábam :))
Törölt felhasználó 2011. 06. 18. 16:13
Előzmény: #9401  Törölt felhasználó
#9407
Gondolom fővárosi vagy ..
Itt vidéki kisvárosban sok a mosolygós ember.. Nekem biztos honványam lenne, de tudom, hogy gazdaságilag sokkal jobban megérné.
Ha nincs sok kötötséged akkor próbáld meg.
Nekem a 3 gyerek.... és a már felépített kis szigetem... nagyon nehezen rúgnám fel..
Én már maradok, és megpróbálom függetleníteni magam a sok rossztól.
Törölt felhasználó 2011. 06. 18. 16:08
Előzmény: #9405  Törölt felhasználó
#9406
Jajj .. most olvastalak vissza benneteket, és látom mennyire ideillik ez a kis hír! :)))))
Törölt felhasználó 2011. 06. 18. 16:06
Előzmény: #9404  Törölt felhasználó
#9405
Ez a hét kicsit visszaadta az önbizalmamat.

A héten éreztem először, hogy van értelme tőzsdézni, mivel voltak jó és rossz traidjeim, de összességében eredményes voltam.
De nem ez a legfontosabb.!!!
1 órával ezelőtt egy 5 éves álmom vált valóra. Végre elfogtam életem első vakondját mióta 5 éve folyamatosam idegelt és pusztította az utca legszebb füvét..

Mára leraktam a kocsit és most felbontok valami finomat...
:)
Törölt felhasználó 2011. 06. 18. 13:55
Előzmény: #9400  Törölt felhasználó
#9404
31 éves vagyok, azt gondolom, nem vagyok még öreg semmihez. Angolul és németül beszélek társalgási szinten mindenképp. A nyelvet nem tekintem akadálynak, mert bármelyik nyelv tanulható. És jó a nyelvérzékem :)))))
A munka nem érdekel különösebben. Egy megbízható mobilnetre van szükségem semmi többre.
Tervező típus vagyok. Én sosem lépnék olyat, hogy holnap felülök egy repcsire és viszlát minden. Nem, nekem ehhez idő kell.
De már stratégiát építek, gondolkodom lehetőségeken.
Biztos, hogy tesztelném az adott országot. Először egy két hét, majd egy két hónap és így tovább.
Honvágy... nem tudom mennyire játszana.
Törölt felhasználó 2011. 06. 18. 13:53
Előzmény: #9402  Törölt felhasználó
#9403
a tied? :))
Törölt felhasználó 2011. 06. 18. 13:46
Előzmény: #9400  Törölt felhasználó
#9402
készülődés .... hajfestés folyik

na meg az örökös hülyeség : mit vegyek fel -féle női idiotizmus
Törölt felhasználó 2011. 06. 18. 13:45
Előzmény: #9399  Törölt felhasználó
#9401
hmmm...
Jelen pillanatban fogalmam sincs van e értelme, kell e küzdeni. És a hogyant illetően is vannak kétségeim. Tanulságos volt mindentől eltávolodni kicsit, rengeteg dolog más megvilágításba kerül ilyenkor. Mindig azt vallottam, sosem hagynám el ezt az országot... hiszen szép és ezer csoda van itt és panaszkodni sem panaszkodhatok, az életemet megcsináltam, és bőven sínen vannak a dolgaim.
Sosem gondoltam arra, hogy máshol, másként vagy másképp is lehetne élni.
Most pedig... most pedig mást látok. Most csak azt látom, hogy még mindig a múlton rágódunk, még mindig a sebeinket nyalogatjuk, hol ezért hol azért. Azt látom, hogy végig megyek az utcán és unott arcok vannak... nézd meg találomra az első szembejövő húsz embert... hányan mosolyognak? Ketten... ha... vagy ha kocsiban ülsz, nézd meg az autókat... unott arcok...
A mentalitás a nagy különbség köztünk és más népek között.
És tudod, az az igazán szomorú, hogy mondom ezt én, akit patriotának neveltek, akit arra neveltek, hogy van hazád, és tegyél érte és szeresd. Mert ide születtél és ez a te otthonod és légy büszke arra, hogy Magyar vagy.
És egy ilyen tudattal rádöbbenni, hogy mindez másképp is lehet... kész tudat hasadás :)

Topik gazda

R2D3
3 3 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek