Topiknyitó: Törölt felhasználó 2010. 03. 18. 19:26

Forex tréderek ide  

Akkro itt beszéljük meg a forexes dolgokat. Kezdem én. Ha külföldi rendszerrel jáccol, akkor adózás pölö hogy megy? Ahol be van jegyezve a ker. cég?

Gondolom lerágott csont, de az újszülöttnek minden vicc új.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2011. 06. 18. 13:44
Előzmény: #9398  Törölt felhasználó
#9400
ha a korod megengedi , akkor menjél ki .. pláne ha beszélsz kb. angolul és némi pénzt is össze tudsz kaparni indulásra..

meg kell tudnod választanod hosszútávúan gazdaságilag is hogy hova .. oda menj ki "barátkozni" az ottani élettel .. és ha van ismerőssöd aki segíteni is tud és fordulhatsz is hozzá, az már kész főnyeremény ..

de ha túl sokat töprengsz, akkor abból nem lesz semmi .

osztás szorzás a cucc , semmi más..

de ha honvágyad van és az nagyfokú , akkor felejtsd el.. ( az én esetem is ez sajna )
Törölt felhasználó 2011. 06. 18. 13:06
Előzmény: #9398  Törölt felhasználó
#9399
igen, megmozgatta a fantáziánk. Én is félek a masszőrömtől, mert mindig úgy kezdi, hogy hasrafekvés és odatérdel ahová én szeretek az asszony mögött :))

Jó a hasonlat, egyikünknek szabad a szárnyalás, másikunkat ideköti vmi. Nekem az utóbbi jutott. Tehát egy választásom van: vagy vakond leszek vagy harcolok ellene, küzdök, hogy jobb legyen és ezt a küzdelmet, ezt a szándékot másnak is megmutathassam.
Rengetegen vannak itt a nyugati határszélen is, akik mennének és mennek is...A baj ezzel csak az, hogy az a réteg nem akar elmenni, amelyiket nem bánnám, még a csak oda felé szóló jegyébe is beszállnék.....
Törölt felhasználó 2011. 06. 18. 12:52
Előzmény: #9393  Törölt felhasználó
#9398
Akkor sem érhet hozzá senki, vagy vállalja, hogy hozzá ér és lenyomom :)))
Ejjjj.... de rajta maradtatok ezen a száj betömős témán... :))

Mi alakíthatjuk át, igen. De mi van, ha én úgy gondolom, hogy nem teszem fel erre az életem. Mi van ha én úgy gondolom, hogy egy életem van és azt jól és úgy akarom élni, ahogy nekem tetszik? Mi van, ha nem akarok a vakondok között élni madárként, azt hazudva, hogy vakond vagyok és jó ez így nekem... Mi van ha a madarak között akarok élni madárként és néha oda megyek a vakondhoz és azt mondom: sziasztok, én egy madár vagyok, szeretném megnézni, hogy éltek... nem sokkal jobb ez így? Ajjjajjj kezdek messzire menni... :)
Mióta haza jöttem, gondolkodom, hogy itt tart e valami, vagy valaki? Van e itt bármi, amit nem tudnék itt hagyni.
Egy ember van, a gyerekem. De neki, vajon jobb e itt? Hol jobb a jövője?
Hmmm... ilyen dolgokon gondolkodom... és ahogy beszélgetek erről emberekkel... egyre többjüknél derül ki, hogy tervbe van véve, hogy 1-4 éven belül elmennek az országból. Sokuknál a mikor és a hova a kérdés.
Én is csak túráztatom magam egyelőre... de válaszaim még nincsenek. :)
Törölt felhasználó 2011. 06. 18. 12:51
Előzmény: #9393  Törölt felhasználó
#9397
én már visszaküldöm a long islandot ha csalnak ... meg tudom mondani mi hiányzik belőle és cirka mennyi is .. mivel mindig adott helyekre járok , már ott nem merik megcsinálni hogy kihagynak belőle bármilyen bármennyi cuccot .. én tőviről hegyire tudom mik az összetevők és abból mennyi kell ..

az egyik ilyen helyen 1x megengedték hogy én állítsam magamnak össze , és ott azóta is én csinálom magamnak a pult mögött úgy , hogy mindent kikészítenek hozzá ..

:)
Törölt felhasználó 2011. 06. 18. 12:47
Előzmény: #9394  Törölt felhasználó
#9396
Szoda Te MT platformot használsz és azon nem találom a Highest High/Lowest Low nevű indikátort. Ezt hogy lehet beletenni.
a válaszod köszönöm előre is.
Törölt felhasználó 2011. 06. 18. 12:43
Előzmény: #9286  Törölt felhasználó
#9395
jogos..
Törölt felhasználó 2011. 06. 18. 12:38
Előzmény: #9367  Törölt felhasználó
#9394
elolvastam és elolvasom mindig is a cuccokat , mert hát mindenki tud valami újat mondani, hozzátenni legyen az tuti trader legyen az ismerkedő vagy gyakorló ..

én nekem az a véleményem hogy ez az egész agyon és túl van misztifikálva .. és nagyon sok pontján ..

mert végül is mi is a cél :

belépsz , és vagy le vagy fel csinálsz a lehetőség szerint jó sok pöttyöt amit ott zársz ..

ennyi ! és semmivel sem több vagy kevesebb

ehhez bizony nem kell annyi minden cucc és agyalás , pusztán az , hogy ismerd a piacot és tudjál reagálni rá akkor és ott ahol kell .. ehhez nem egyetem kell, mert alapjában véve minden ehhez kapcsolodó cucc megtanulható és azok igen csak rövid idő alatt el is sajátithatóak ,a némi gyakorlatot beszámítva is ..

birgernek az egyszerűségét bárki..ismétlem.. bárki megtanulhatja és már művelheti is akár másnap, mert semmi ördöngösség nincsen benne ..

ő is ezelőtt 10 évvel ezt ugyanúgy tudta , megtanulhatta de mégsem hozott neki a konyhára ..

egyetlen egy cucc van , ami nem tanulható meg és nem is mellőzhető el : az pedig az, amit állandóan és állandóan írok és mondok : az a tapasztalat , hogy én ránézek és a mostanában ismerkedő gyakorló ránéz ugyanarra a chartra .. én mást látok benne, és ő mást lát benne .. ahhoz hogy értse , ne könyveket lapozzon fel maga előtt virtuálisan hogy "mit is ír a hogyishívják" most erről , hanem automatice sajátmaga tudja! mit és mit nem szabad csinálnia /pill és a következő 5 trilliárdot követően is ..

(és persze ne a mozgóátlag meg az rsi tudja ! )

nyomulni akkor fog , amikor rengeteg tapasztalatot összegyűjtött és azt sajátmaga kezeli és azt jól .. ha nem lépi ki a sajátmaga idejét ebben , akkor nincs az a birger vagy atyaúristen aki ezt pótolni fogja tudni ..

addig viszont tessék nyomatni centekkel és nem vagyonokat elkölteni erre .. mivel most már erre van lehetőség , bűnt követ el aki heti/havi 100 dodokat nyomat fel erre ..

ez lenne az alap...

az mm meg a kockázatkez. is agyon van már cuccolva , hiszen az sem túl bonyolult ..

akkor válik minden ilyesmi bonyolultá de akkor aztán nagyon , amikor kis tőkével mindenáron a piacon akar valaki maradni , és ki akarja védeni csalafintán ezekkel a cuccokkal hogy aztán ott is maradjon .. arról meg nem is beszélve, hogy van ki 100 dodoból 5K akar csinálni ,és a lehetőség szerint azt egy hónapon belül ..

de pontosan ezek lesznek a gátjai annak, hogy értelmezze a cuccot jól , és objektíven lásson minden pillanatban arra amit készül vagy akar csinálni ..

(ettől valszeg egy 10K centes számla meg /fel/ fogja szabadítani )
Törölt felhasználó 2011. 06. 18. 12:24
Előzmény: #9392  Törölt felhasználó
#9393
pedig tényleg egy jó masszőr kellene, vszínű letapadt az izom, rohadtul fájna úgy 10 percig és ennyi
A betömi a szádat engem is elgondolkoztatott, de az előbb írtad, hogy nem veszel akármilyen húst a szádba :)))
Ezt az országot csak mi alakíthatjuk át, helyettünk senki sem fogja....

szoda: abból a receptből én is kérek!
Törölt felhasználó 2011. 06. 18. 11:50
Előzmény: #9391  Törölt felhasználó
#9392
Megmondom én hol vagy, Zombisztániában...
pár napja tudom, hogy ahol élünk valójában az. Élhetetlen, koszos, mocskos, állandóan nyávogós, károgós, full negatív, egymásra mutogatós, életunt... ehhh, nem folytatom... Zombiföld :)
Mákos pitét megtudnám enni... uhhh 15x15 ös, atyavilág.
Megyek vissza fekszem, fel kell pakolnom a lábamat, úgy nem fáj annyira.

Törölt felhasználó 2011. 06. 18. 09:54
Előzmény: #9390  Törölt felhasználó
#9391
huhhh ... most ébredtem fel ..olyan hol vagyok?-an

én nagyon jól tugok masszírozni ,
csak nekem az mindig egy kicsit drága

(az a "betömi a szádat" az nekem nagyon bejönne, de erről egy hiteles tb recept kéne olyan 3x1 naponta adagú )

van a hűtőbe egy gyanús sajtosroló , meg egy szintén gyanús 15x15-ös giga mákos pite /mintha helyet cseréltek volna / és egy kis tej is ami mintha még lötyögne is ..
Törölt felhasználó 2011. 06. 18. 08:12
Előzmény: #9389  Törölt felhasználó
#9390
Ennek örülök..
Megint tanultam valamit :)

Egyébként a masszőr először lekötöz, és betömi a szádat.. Azután kezdi csak el áldásos tevékenységét:)
Törölt felhasználó 2011. 06. 18. 07:17
Előzmény: #9382  Törölt felhasználó
#9389
Jó reggelt Urak!

Masszőrt? Ehhez tegnap hozzáért volna valaki, elveimmel ellentétben biztos, hogy azonnal rárontok és fizikai erőszakot alkalmazok vele szemben...
Viszont a bogyók beváltak. Lényegesen jobb most. Futkározni ma még nem fogok, de már nem vagyok annyira bicebóca :)
Törölt felhasználó 2011. 06. 17. 23:45
Előzmény: #9387  Törölt felhasználó
#9388
jah... benzingozt.. :)

link

egy ilyenben ultem ma csak bezs szinuben
varom a kepeket hogy megjojjon mert meg nekem sincs meg de szerintem kurva jol mutatok benne :)

Törölt felhasználó 2011. 06. 17. 23:29
Előzmény: #9386  Törölt felhasználó
#9387
:DDDDD nekem ezekből ami bejön, az az olajos kukorivas, bár lehet a kukoriréz jobban esne a pespithez. :DDDDD

szerintem szívtál Te már valami erősebbet is ma...
Törölt felhasználó 2011. 06. 17. 23:22
Előzmény: #9385  Törölt felhasználó
#9386
hehe
hat en nem tudom miert van ez itt nalam siman bejon... magyarorszagot ugy latszik mar nem csak mozifilmekben tiltjak le de youtube-on is

amugy a good morning starshine volt az ahairbol amit moltna is beidezett
semmi trukkos mocskos anyag nincs benne ami letiltanivalo lenne :)

most eppen tonhalas olivabogyos olajos kukorivas tesztasalatat eszek
krumplisalatval es tinto de varanot iszok majd hozza
vagy siman pespit meg nem donttottem el
mindgy igy is ugy is rosszul leszek :)

szoda mar benyomta a long island drinket ami kurva eros engem egy is kiutne szoval nem csoda :)
Törölt felhasználó 2011. 06. 17. 23:12
Előzmény: #9378  Törölt felhasználó
#9385
Hoppácska mike! a linkedet már le is tiltották kis hazánkban a szerzői jogok, meg miegymás...

Tudtam én, hogy aki a csabaihoz viagrát iszik (vagy sangriát), az mindenféle más elvetemültségre is hajlandó! :DDDD
Törölt felhasználó 2011. 06. 17. 23:10
Előzmény: #9383  Törölt felhasználó
#9384
Törölt felhasználó 2011. 06. 17. 23:05
Előzmény: #9381  Törölt felhasználó
#9383
jah.. nem tudtam mi hianyzik az eletembol..
igy lengyel felirattal az igazi
koszi :)

Törölt felhasználó 2011. 06. 17. 22:59
Előzmény: #9380  Törölt felhasználó
#9382
Jézusom...!
Ez egy lónak is sok..
Nincs aki kimaszírozza?
Ha ráiszol tuti a KO, de elmúlni azt nem fog.. Keress egy masszőrt , és ne dokit. Az megoldja

Törölt felhasználó 2011. 06. 17. 22:43
Előzmény: #9378  Törölt felhasználó
#9381
link
:))

Jó éjt!

Topik gazda

R2D3
3 3 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek