Topiknyitó: Törölt felhasználó 2009. 06. 22. 19:50

JÓSDA topik  

Várom a választ,rossz időt?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2009. 06. 28. 22:36
Előzmény: #75  Törölt felhasználó
#80
sziasztok!

segítenétek értelmezni?
ahhoz, hogy kialakuljon a jobb váll előbb esni kellene, majd emelkedni????

Tőzsdeklub:BUX napi/60 perces: Dojikkal nem a legszerencsésebb emelkedni és az esés 50%-os korrekcióját elérve fordulhatunk ismét lefelé. Ha a 14500-as szint elesik kialakul az eső csatorna melyben a 200MA elérésére számíthatunk. További emelkedésre 15900 felett lenne esély, de ennyi erőt most nem látni a piacban.
60 percesen egy fordított fej-váll alakul 15500-as nyakvonallal.
Törölt felhasználó 2009. 06. 28. 22:27
Előzmény: #75  Törölt felhasználó
#79
azt nem értem miért csak most kezded az egist futtatni... kb. 1 hónapja nagyobb rally volt mint most...akkor nem láttad a benne az emelkedőt?
Becenick 2009. 06. 28. 22:24
Előzmény: #77  Törölt felhasználó
#78
Teljesen elképzelhetetlennek láttok egy emelkedést még előtte ?
Törölt felhasználó 2009. 06. 28. 22:23
Előzmény: #75  Törölt felhasználó
#77
Király vagy Mőbius, most pontos a jóslatod

Én elliot hívő vagyok és a B pontot várom én is rövidesen az OTI-ban.

Egissel egyetértek.
Törölt felhasználó 2009. 06. 28. 20:44
Előzmény: #75  Törölt felhasználó
#76
Köszönjük szépen a pozitív megerősítést.
Törölt felhasználó 2009. 06. 28. 19:37
#75
Várakozások a 27.hétre

Az EGIS tovább emelkedik a hét során.
A charttechnikai elemzés, a fundamentumok és a trendindikátorok ezt támasztják alá.
Az OTP vonatkozásában a trendfordulóra jellemző ingadozások várhatók, az óvatosabb játékosok részére érdemesebb a cash-t megcélozni ennél a papírnál.
Törölt felhasználó 2009. 06. 26. 18:01
Előzmény: #73  Törölt felhasználó
#74
van igazság abban amit írsz, csak éppen nem ebben a fórumban kellene offolni...

mellesleg a Te jóslásodat is szívesen olvasnám, vagy olvasnánk...mint ahogy pxhmike-ot is szerettük bár Ő mostanában kissé depressziós!!

Törölt felhasználó 2009. 06. 26. 08:53
Előzmény: #67  Törölt felhasználó
#73
azért ,ha olvasod napi szinten a fórumot, akkor te magad is találhatsz rengeteg olyan beírást, hogy valaki tippet, tanácsot kér, vagy akár kimondatlanul is hallgat emberekre...sokkal többen, mint gondolnád..

..persze értem én, amit ti mondtok, de azért ezt nem lehet így, csak egy vállrándítással elintézni, hogy "köszönje magának"
....remélem azért érzitek ti is, hogy valami sántít ebben a hanyagul elegáns megoldásotokban..
..
Törölt felhasználó 2009. 06. 26. 08:47
Előzmény: #66  Törölt felhasználó
#72
longos piacon bármibe veszel felfelé megy...ebben semmi különös nincs, ha vettél volna saját kútfőből...
(megjegyzem: jelen pillanatban 16100-17200ig csak 6,8% növekedés, nem 8%...feltételezem nem hajszál pontosan 16100-nél vetted azt, amivel most 8%-os jó tippként hivatkozol, arról már nem is beszélek, hogy möbius nem 16100-nél jelentkezett először, tehát valszeg a tutti tipp miatt jelenleg biztos, hogy nincs 8% nyerőd..)

hidd el, hogy longos piacon te magad is képes vagy nyerőt produkálnod..mindenféle tippek nélkül

Törölt felhasználó 2009. 06. 26. 08:34
Előzmény: #69  Törölt felhasználó
#71
sok a haszontalan, felesleges beírás....
..volt kitől örökölni, te voltál a példakép...
Törölt felhasználó 2009. 06. 26. 08:33
Előzmény: #65  Törölt felhasználó
#70
...érdekes, hogy mindenki "csak" éppen egy mondatocska erejéig akar nekem írni, de valójában ugyanazt teszitek ezzel mint én, vagy bárki...(..ti is jól megmondjátok a tutit..)

...kakukk!!!!....köszöntelek a klubban.
Törölt felhasználó 2009. 06. 26. 08:22
Előzmény: #68  Törölt felhasználó
#69
Sok a topicban a redundancia (haszontalan, felesleges beírás)
Törölt felhasználó 2009. 06. 26. 08:21
Előzmény: #67  Törölt felhasználó
#68
Az ajánlásaim, beírásaim olyanok, mint bárki másé,
NEM kötelező megszívlelni.
Törölt felhasználó 2009. 06. 26. 08:09
Előzmény: #64  Törölt felhasználó
#67
namost már ha valaki annyira hülye hogy másra hallgat és az alapján dönt hogy valaki vételre ösztönöz akkor az meg is érdemli. szerintem. Itt mindenki saját felelőssége hogy vesz vagy elad, ez a te döntésed....és nem lehet arra fogni, hogy hát ez aztmondta hogy venni kell! mert akármi akármit mondhat attól azt nem kötelező elfogadni. itt minden a te döntésed. próbálj meg elsiklani az ösztönző beírások felett és a saját magad dönteni.
Törölt felhasználó 2009. 06. 26. 07:54
Előzmény: #64  Törölt felhasználó
#66
Én mindenesetre köszönöm az EGIS tippet.
8% pluszban vagyok, innen a többi már kézügyesség kérdése, ill rajtam múlik a végeredmény
Törölt felhasználó 2009. 06. 26. 07:45
Előzmény: #64  Törölt felhasználó
#65
Nagyon ritkán irok, csak olvasgatni szoktam a topikot.De amit te csinálsz az már betegség.Bele avatkoztál más dolgába,"1otp-alh"ez az ő ügyük rendezzék el egymásközt.Vagy te akarsz lenni a falubiró, mi vagy te Döbrögi?Te papolsz itt mindenkinek.Mi vagy te igazság osztó?Így egyre többen meg fognak gyűlölni.Tőlem írhatsz bármi választ erre,lesz@rom,de nézz magadba egy kicsit.
Törölt felhasználó 2009. 06. 25. 23:49
Előzmény: #62  Törölt felhasználó
#64
...és bátorság kell ahhoz is, hogy másokat ösztönözz a vételre, aztán te meg másként viselkedj, mint azt hirdeted..holott tudod, hogy sokan adnak a szavadra..

u.i: mi ebben a szidalmazás?...de most komolyan??
tények felsorolása mióta szidalmazás? .olvasd el az értelmező kéziszótár ide vonatkozó részét...

u.u.i: mi ebben a dühöngés???

Törölt felhasználó 2009. 06. 25. 23:43
Előzmény: #61  Törölt felhasználó
#63
"...nem kell belekötni az élő fába is, ha nem tetszik"....

...hahóóóó!!!...kakukkkk!!!....te ezzel a beírásoddal most akkor hova tartozol??

...igen, eltaláltad...bele estél a csapdába...te is zajongsz és "belekötsz"...most éppen belém..hiszen te magad sem tudtad megállni, hogy ne szövegelj...

..ennyit erről.

u.i.: "botránykeltéssel" ...mi a botrány ebben?
Törölt felhasználó 2009. 06. 25. 23:04
Előzmény: #58  Törölt felhasználó
#62
Szerintem a dühöngők topicját kellene létrehozni, ahol mindenki kedvére ordítozhat, s azt szid , akit akar.
Lenne egy-két jelentkező.
Nagy bátorság, ismeretlenül, nick név alatt másokat szidalmazni.:)
Törölt felhasználó 2009. 06. 25. 23:01
Előzmény: #59  Törölt felhasználó
#61
Úgy látom , minden topicban vannak emberek, akik zajonganak, zavarják mások beszélgetését,s nem tudnak viselkedni.
Nem kell belekötni az élő fába is, ha nem tetszik valami, akkor ne olvasd.
Ha jó látom , hozzád eddig provokáció nélkül nem szólt senki.
Nincs mondanivalód, s botránykeltéssel akarsz kitűnni?
Csak így tovább, engem nem zavar, s máskor nem teszem szóvá.

Topik gazda

1otp
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek