credomat

Regisztráció: 2020-03-30 19:16:08

Hozzászólások száma: 13

Utolsó hozzászólás: 2026-05-27 18:58


Tapasztalat: 4
Aktivitás: 4
Népszerűség: 5

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

12 012
2026. 06. 06. 07:01

utolsó 20 hozzászólás

4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 05. 27. 18:58
Ez a mai 17% sem véletlen, van itt valami kis (bennfentes) infó a jólértesültek birtokában.
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 05. 20. 11:10
A magyar vezérkar és a 4iG Űr és Védelmi Zrt. között aláírt szerződések összértéke meghaladja a 1300 milliárd forintot (4,06 milliárd eurót), és 2030 végéig maradtak volna érvényben. A Tisza Párt azonban semmisnek tekinti ezt a szerződést. A miniszterelnök nyilvánosan felszólította az előző hatalomhoz kötődő köröket, hogy tekintsék nem létezőnek a megállapodást, egyúttal teljes körű vizsgálatot ígérve az ügyben. A lengyel kormány számára ez egyet jelent azzal, hogy a befagyasztott magyar megrendelésekből származó 4 milliárd eurós keret újraoszthatóvá válhat.
Már csak az hianyzik, h a lengyeleknél landoljon ez a pénz ....
OTP Szakmai topic 2026. 01. 14. 14:16
Én sajnálom...zárszóként a Rábára mondanál valamit, -ha már ez minden topic :) köszönöm
Gránit Bank Nyrt. 2025. 02. 22. 11:42
Ütős pletyka az osztrák sajtóban: Tiborcz vinné a Raiffeisen orosz bankját....ez senki fantáziáját nem mozgatta meg? Mert ez nem kicsit szólna....
Kisbüfik topikja 2024. 12. 08. 15:21
Van valami ötlet, trükk, tipp amivel lehetne csökkenteni (szamlavezetes, jutalékon felül) az árfolyamnyereség adót? Elkövettem a hibát, hogy nem tbszre vettem.
Alteo Nyrt. 2024. 06. 19. 08:31
OTP részvényesek ide! 2024. 05. 02. 12:23
Bocsi, biztos 100x kérdezték már: meddig is forog osztalék szelvennyel a papir?  Köszi :)
Alteo Nyrt. 2024. 04. 19. 23:05
Meddig forognak osztalékszelvénnyel a részvények?
OTP részvényesek ide! 2024. 02. 12. 10:54
Többen írjátok, de én nem értem, hogy a 13. havi nyugdíj, hogy fog itt barmit befolyasolni...
ORBÁN TAKARODJ !!! 2024. 02. 08. 17:04
OTP részvényesek ide! 2023. 12. 21. 14:06
Bocsi, kicsit off : értékpapírszámlára  tavasszal vett otp-t szerettem volna idei TBSz-re atrakni bankon belül  de közvetlen nem lehet csak ha eladom es ott visszaveszem. Így viszont adózni kell...jobb ötlet esetleg? Köszönöm.
OTP részvényesek ide! 2023. 12. 14. 18:24
 Miközben a BUX történelmi csúcsokat döntöget , az index húzórészvénye még messze elmarad saját csúcsától, szóval van még hova fejlődni.

friss hírek További hírek