A magyar vezérkar és a 4iG Űr és Védelmi Zrt. között aláírt szerződések összértéke meghaladja a 1300 milliárd forintot (4,06 milliárd eurót), és 2030 végéig maradtak volna érvényben. A Tisza Párt azonban semmisnek tekinti ezt a szerződést. A miniszterelnök nyilvánosan felszólította az előző hatalomhoz kötődő köröket, hogy tekintsék nem létezőnek a megállapodást, egyúttal teljes körű vizsgálatot ígérve az ügyben. A lengyel kormány számára ez egyet jelent azzal, hogy a befagyasztott magyar megrendelésekből származó 4 milliárd eurós keret újraoszthatóvá válhat. Már csak az hianyzik, h a lengyeleknél landoljon ez a pénz ....
Van valami ötlet, trükk, tipp amivel lehetne csökkenteni (szamlavezetes, jutalékon felül) az árfolyamnyereség adót? Elkövettem a hibát, hogy nem tbszre vettem.
Bocsi, kicsit off : értékpapírszámlára tavasszal vett otp-t szerettem volna idei TBSz-re atrakni bankon belül de közvetlen nem lehet csak ha eladom es ott visszaveszem. Így viszont adózni kell...jobb ötlet esetleg? Köszönöm.