Sok dologban egyetértünk azt hozzátenném h a fiatalokat a tisza is el fogja vesziteni.Az összes videóban amit láttam arról beszéltek h nem kellenek a támogatások, nem kell az adókedvezmény hanem rendes bér kell(mostaninak min.150%)és minél hamarabb,na ez az ami nem lesz sőt ha eltörlik a 25 év alattiak adómentességét(alig várom h ők is hozzájáruljanak a szeretetország építéséhez)akkor még mínuszban is lesznek.Nem arról híresek h nagyon türelmesek lennének,lehet h nem mennek a fideszhez de a tiszánál se maradnak.