Ludwig

Regisztráció: 2026-03-27 09:38:07

Hozzászólások száma: 18

Utolsó hozzászólás: 2026-06-18 10:29


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 4
Népszerűség: 1


utolsó 20 hozzászólás

magyarpéter és a tisza kormány 2026. 06. 18. 10:29
Sok dologban egyetértünk azt hozzátenném h a fiatalokat a tisza is el fogja vesziteni.Az összes videóban amit láttam arról beszéltek h nem kellenek a támogatások, nem kell az adókedvezmény hanem rendes bér kell(mostaninak min.150%)és minél hamarabb,na ez az ami nem lesz sőt ha eltörlik a 25 év alattiak adómentességét(alig várom h ők is hozzájáruljanak a szeretetország építéséhez)akkor még mínuszban is lesznek.Nem arról híresek h nagyon türelmesek lennének,lehet h nem mennek a fideszhez de a tiszánál se maradnak.
magyarpéter és a tisza kormány 2026. 06. 17. 09:41
Reménykedhettek ebben de sokkal inkább a kiskakas lesz nagy mínuszban mert kormányozni nem tud csak hergelni és mikor be fog vezetni pár húsba vágó intézkedést a beígért pozitív fordulat meg sehol akkor rohamosan fog csökeni a támogatottsága.
magyarpéter és a tisza kormány 2026. 06. 17. 09:36
Nem igy látom,DK=Gyurcsány és Gyurcsány vezetése alatt nem volt jó időszak az emberek csak negatív dolgokra tudnak asszociálni vele kapcsolatban mig Orbán kormányzása nagyon sok pozitív dolgot is hozott,ezért vissza is tud térni.
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 05. 26. 11:07
A baj az h nem a "vénlány" faragott rá hanem az egyszerű állampolgár!
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 05. 26. 11:02
Én simán kinézem Ursuláékból h kitalálnak valami kötelező szociális ellátást a migrikre csakhogy idekössék őket.
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 05. 26. 10:35
Azért ez nem ilyen egyszerű mert a legális munkavállalót ha problémás bármikor hazaküldheted(egyébként sincs velük különösebb baj dolgoznak,nem balhéznak,merényletekről és komoly bűncselekményekről sose hallani,igaz a kacsákat és az aranyhalakat néha megeszik) míg a migránspaktumost  ki nem teszed ha csak önként nem távozik.
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK! 2026. 03. 27. 18:04
Akkor még egyszer utoljára nekifutok ennek a kérdésnek,2010-ben nem egész 3 millió autó volt Mo-on ma meghaladja a 4,2 milliót.Lehet ezt csűrni csavarni a vidéki Amerikától egészen Brüsszel belvárosáig de az ottani autósűrűségnek semmi relevanciája nincs a magyar helyzetre és annak se h te,én vagy a Jóska jól elvan autó nélkül.Amennyiben igaz lenne h a fidesz tönkretette az országot,elszegényedést okozott akkor ezek a számok pont fordítva alakultak volna.
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK! 2026. 03. 27. 16:20
Azt akarod mondani h az elszegényedés legbiztosabb jele h sokkal több autó van Magyarországon?Tudod 1 autót megvenni és fenntartani is pénzbe kerül és ha azok az emberek akik eddig csak busszal vagy kerékpárral jártak de az utóbbi időben megengedhettek maguknak egy autót(még ha az egy öregebb használt gépkocsi is)az számukra nem lecsúszás hanem előrelépés.
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK! 2026. 03. 27. 15:47
De a kettőt úgy mostad össze h téged igazoljon.Egyébbként pedig 2013-2019 között mindig volt érezhető gazdasági növekedés,2018-ban egész jó 5.4%,az államadósság is csökkent 75-röl 66%-ra de ha itt csak a lecsúszás van akkor h létezik h a személyautók száma az Orbán kormány idején 1 millióval nőtt?Ahol én lakom már este 7 után gyakorlatilag nincs szabad parkolóhely pedig jó 10 éve még válogathattam is h hova parkoljak de ezt mindenfelé tapasztalhatod,rengeteg lett az utakon az autó,olyanok is autóba ültek akik eddig nem engedhették meg maguknak ebben a fene nagy lecsúszásban!
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK! 2026. 03. 27. 14:55
A kommenttedben amire reagáltam azt nehezményezted h már 4 éve nincs növekedés,nagy drágulás stb egy történelmileg is kedvező időszakban,most pedig már szemérmesen csak 2013-2019-ről beszélsz.Kis hamis vagy!
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK! 2026. 03. 27. 11:46
Ebben mi a vicces?Ja tudom ti mindenen röhögcséltek.
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK! 2026. 03. 27. 11:17
Porról a Megváltóurat kérdezd,ő a szakértője.
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK! 2026. 03. 27. 11:15
Könnyen felismerheted őket,kokó és önimádók!
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK! 2026. 03. 27. 10:52
Furcsák vagytok,a nert akarjátok lecserélni a ner selejtjére.Nem ízlik a narancs de a héjáról a penészt azt imádjátok!
ORBÁN VÉGJÁTÉKÁT MP FEDEZI ? 2026. 03. 27. 10:33
kormányfüggetlen kutatók =tisza közeli kutatók
4IG részvény 2026. 03. 27. 10:30
Nyilván hiszen Hann bácsi kikutatta
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK! 2026. 03. 27. 10:14
" egy történelmileg is kedvezö idöszakban" és ezt röhögés nélkül le tudtad írni???
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK! 2026. 03. 27. 10:07
Régi taktikájuk h mindenhova odapofátlankodnak,tolják ezerrel a baromságaikat és azt a látszatot keltik h ők vannak többen ezzel próbálnak elbizonytalanitani. Annyira beleélik magukat h teljesen felesleges nekik bármit is írni,igazi szektások,majd nemsokára arculcsapja őket a valóság bár azt is megmagyarázzák h az oroszok elcsalták a választást.

friss hírek További hírek