HZsolt

Regisztráció: 2026-03-31 14:21:25

Hozzászólások száma: 16

Utolsó hozzászólás: 2026-06-18 16:37


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 4
Népszerűség: 5


utolsó 20 hozzászólás

OTP részvényesek ide! 2026. 06. 18. 16:37
Z: 44890
OTP Singlemarket problémák, kérdések 2026. 06. 18. 10:57
Sziasztok! Miert lehet az hogy nem latom a megbízast se a vételit se az eladasit.
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 15. 12:50
Tl85 vajon túleli a mai napot?
Richter topik 2026. 06. 04. 11:15
Amit kiadott az erste azon 11040 volt most mar 10520 a kiütési küszöb
Richter topik 2026. 06. 02. 21:21
Hát a tl51-nek 120forintal vitték lentebb a kiütési korlátot... 11040re holnapi nyitó ugye ~11900 remélem nem ütik ki. Bár az kb 8%
OTP részvényesek ide! 2026. 05. 23. 20:45
Prófeta beszéljen belőled! Nyakig ülök otp-ben :)
Mtelekom 2026. 05. 20. 11:05
Ma forgalom 80%kb
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 05. 15. 09:37
Én se merek addig venni. Igaz nincs sok (500db) és a választas előtti ugrálásokban kb 1200/db ra jön ki az ára ha a  nettó nyereségeket nézem. Meglátjuk, ha nagyon kedvezőtlen akkor eladom.
4IG részvény 2026. 05. 15. 09:06
Azt hiszem ma lesz -15% 
Rába és a láma 2026. 05. 11. 13:05
Én a hígítason gondolkodom jelenleg. 3100-3200kornyeken csipegettem, még a határidő lejárta előtt. Most nem fájna a fejem. Kényelmesen realizálhattam volna~ 8%-ot. Éhes voltam a piac meg büntetett
Rába és a láma 2026. 05. 11. 12:30
Utólag jobb lett volna elfogadni a 3425öt...
Rába és a láma 2026. 05. 11. 12:26
Nem csak téged :)
4IG Nyrt reszvenyesek. 2026. 04. 29. 09:12
9.05ig nekem is jó volt most már a magánszámlám se látom...
Amixa Kisemmizettek és Földönfutók Nyrt. 2026. 04. 10. 18:14
Köszönöm!
Amixa Kisemmizettek és Földönfutók Nyrt. 2026. 04. 10. 15:18
Sziasztok!
Meg tudjatok mondani, mikor kell a tulajdonodban lenni időben a részvenynek az osztalékhoz való jogosultsághoz?
OTP Singlemarket problémák, kérdések 2026. 04. 08. 09:26
Én örülnék már annak is ha betöltene...

friss hírek További hírek