ML egy egyszerű gázszerelő, annyi köze van az üzlethez mint Puskásnak Felcsúthoz. Jön az út a börtönbe program, legalábbis ez a társadalmi elvárás és talán egyszer nem lesz következmények nélkül semmilyen bűncselekmény. Ha a Fidesz alatt 100ft-ra ment árfolyam akkor az első letartóztatások kezdetekor 10ft. lesz. Ha ezt nem lépik meg akkor jön a szélsőjobb egyértelműen. ML egy értelmes összetett mondatot nem képes kimondani.