13Adam13

Regisztráció: 2020-03-31 09:43:34

Hozzászólások száma: 6

Utolsó hozzászólás: 2020-04-21 15:30


Tapasztalat: 4
Aktivitás: 2
Népszerűség: 1


utolsó 20 hozzászólás

OTP részvényesek ide! 2020. 04. 21. 15:30
Certifikat kereskedesnel “csak” korlát árára kell figyelni azt ne érje el a részvény ára, de a Részvény árfolyamától távolabb levő korlát árban jegyzett certifikatot is választhatunk melynek kisebb a tőke attetele így kisebb a kockázata is.
Annyira nem vészes. Korlát árra kell figyelni ne legyen ki K.o. zva
Olaj és Gáz 2020. 04. 20. 23:22
Certifikat kereskedesnel “csak” korlát árára kell figyelni azt ne érje el a részvény ára, de a Részvény árfolyamától távolabb levő korlát árban jegyzett certifikatot is választhatunk melynek kisebb a tőke attetele így kisebb a kockázata is.
Annyira nem vészes. Korlát árra kell figyelni ne legyen ki K.o. zva
OTP részvényesek ide! 2020. 04. 19. 18:21
Miért nem jó a short ?
OTP részvényesek ide! 2020. 04. 16. 10:16
Miért jó a Day trade és miért nem ?
OTP részvényesek ide! 2020. 04. 08. 19:11
OTP részvényt máshogy nem is tudok shortolni ?
Certifikatnal viszonylag biztonságosat kell választani, alacsony tőkeáttétellel ?
OTP részvényesek ide! 2020. 04. 08. 17:53
Kezdőként kérdezem:
Miért nem jó OTPTL ?
Azt is addig tudom bent hagyni amíg akarom ?

friss hírek További hírek