Topiknyitó: ronaldinyo 2024. 04. 23. 18:21

/ TISZA PÁRT/  

INDUL A TISZAPÁRT PORTFOLIOBAN IS HAJRÁ TISZAPÁRT-MINDENRŐL IS LEHET BESZÉLNI
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
ronaldinyo ma, 03:13
#888
🇭🇺32 % ön áll a tisza
ronaldinyo szombat, 20:05
#887
Az ATV műsorvezetője a Facebookon kommentálta a Magyar Péterrel folytatott vitáját. Rónai Egon elismerte:  valóban hibázott
ronaldinyo szombat, 10:19
#886
az a baj ha elintézné orbán ellopná a 90% át ujra-tehát felmerül a kérdés ujra magyar kinek az embere.mert nem akarhatja azt hogy ellopják ujra.ha hatalomra kerül 2026 ban legkésöbb akkor jöhet a pénz adig nem
ronaldinyo szombat, 10:18
Előzmény: #884  ronaldinyo
#885
az a baj ha elintézné orbán ellopná a 90% át ujra-tehát felmerül a kérdés ujra magyar kinek az embere.mert nem akarhatja azt hogy ellopják ujra.ha hatalomra kerül 2026 ban legkésöbb akkor jöhet a pénz aDDIG NEM
ronaldinyo szombat, 10:10
#884

Sikeres találkozón vagyunk túl Manfred Weber-rel, az Európai Néppárt elnökével és frakcióvezetőjével.
Már önmagában az szokatlan és rendkívül megtisztelő volt, hogy az uniós választásokat megnyerő, legnagyobb európai pártcsalád vezetője, közvetlenül a választás után Budapestre látogat, hogy személyesen egyeztessen egy alig két hónapos párt képviselőivel. Ezenkívül örömteli volt, hogy a több, mint egyórás négyszemközti tárgyalásunkon rögtön megtaláltuk a közös hangot.
Elnök úr semmilyen feltételt nem támasztott a TISZA Párt képviselőinek a néppárti frakcióhoz való csatlakozásához. Jövő kedden Brüsszelben hivatalosan szavaz a felvételről a néppárti frakció.
A Tisza Párt konstruktív, a magyar emberek érdekeit képviselő módon fog dolgozni a néppárti frakcióban és a Parlamentben, hogy a lehető leghamarabb lezáruljanak azok az eljárások, amelyek akadályozzák az uniós támogatások Magyarországra érkezését.
A megbeszélések során ismét egyértelművé vált, hogy ellentétben a kormányzati propaganda által sulykolt hazugsággal sem a Néppárt, sem annak frakcióvezetője, Manfred Weber nem háborúpárti. Manfred Weber ismét megerősítette, hogy a Fidesz által neki tulajdonított kijelentés a sorkatonaság bevezetésével kapcsolatban soha nem hangzott el, azt egyszerűen álhírnek minősítette.
Utoljára öt évvel ezelőtt járt magasrangú néppárti delegáció Magyarországon, ezért ez a találkozás történelmi jelentőségű és egy új, gyümölcsöző kapcsolat kezdete volt.
ronaldinyo szombat, 10:10
#883
a tény az hogy egy x et lehet tenni a köben -minden más melette érvénytelen szavazat-bárki bármit mond az hazudik.
ronaldinyo péntek, 22:55
#882
amugy egyébként .akkor évnyes a szavazás ha egyértelműen meglehet állapitani a szavazo akaratát .tehát egy ixet lehet elfogadni semmi más firkálást.ez a választási törvény aki mást mond az hazudik eképpen .mindenki hazudik most.gratulálok egy ujjabb megtévesztésért.kovid.oltás háboru.most meg egy szavazásmegtévesztése volt.
ronaldinyo péntek, 10:00
#879
Havas Henrik: Magyar Péternek még akár igaza is lehet Olyan típusú interjút, amit a hétfői Egyenes Beszédben Rónai Egon készített Magyar Péterrel, több százat, talán ezret is készítettem. Szakmai véleményem a következő: Rónai Egon – akit kollégaként eddig becsültem – ezt jól elb@szta. Aki csak egy picit gondolkodik, az tudhatja, hogy egy interjút nem lehet azzal kezdeni, hogy a vendég elé tolok egy dossziét. Egyértelmű, hogy nem lesz idő arra, hogy a tartalmát a vendég megismerje, pláne arra, hogy beleolvasson. Az egyetlen normális megoldás, hogy az interjú végén Rónai Egon átadja a dossziét azzal, hogy összegyűjtötték az adatokat arról, hogy a vendéget, Magyar Pétert hányszor hívták meg az ATV stúdiójába, és hányszor szerepelt a hírműsorokban. Tanulmányozza a dokumentumokat, aztán ha meggyőződött arról, hogy jogtalanul vádolta a csatornát, akkor kérjen bocsánatot. Megjegyzem, hogy erről az adatgyűjtésről tájékoztatni kellett volna Magyart, az lett volna korrekt, ha előre megmondják, hogy szembesítik az általuk igaznak vélt tényekkel. Az pedig, hogy Rónai Egon kutyakomédiáról beszélt, az egészen hihetetlen, illetve nem, mert az a gyanúm, hogy Magyarnak igaza lehet, ezt a balhét Németh Szilárd vezérigazgató, és hű fegyverhordozója, Bednárik Imre tervelhette ki. Ami Németh Sándort és a Hit Gyülekezetét illeti, arról érdekes könyvet tudnék írni, de nem teszem két okból. Egyrészt hosszú éveket töltöttem az ATV-ben, minden szempontból megbecsültek egészen addig, amíg a Fidesznél nem telt be a pohár azzal, hogy a 2018-as választások előtt annak ellenére írtam könyvet Vona Gáborról, hogy Szlazsánszky Ferenc szerkesztővel megüzenték, hogy tönkretesznek. Másodszor azért sem írtam könyvet, mert egyetlen esetet kivéve sohasem utasítottak semmire, kivéve egyet, amikor egy konkrét ügyben kérést intéztek hozzám. Emlékeim szerint, 2016 decemberében Szlazsánszky Ferenc – Németh Sándor bizalmi embere –, aki aznap A nap híre című műsort szerkesztette, megkérdezte, hogy a műsorban foglalkozni akarok-e Rogán Tónival, aki egy méregdrága táskával vonult be a Parlamentbe. A HVG videója szerint Berluti Ecritoire márkájú volt a táska, ami változó árú, pár százezertől néhány millióig lehet megkapni. - Persze, hogy foglalkozom vele – mondtam. Ennek a hülye parasztgyereknek annyi esze sincs, hogy kiszámolja, hány havi fizetésébe kerül ez a szar táska. Szlazsánszky nem jött zavarba: - Henrik, a csatorna érdeke azt kívánja, hogy ne foglalkozz a táskával! Tudod, a Rogán osztja a reklámpénzeket. Hát igen. Nem foglalkoztam a Tóni táskájával, mert úgy voltam vele, hogy itt vagyok évek óta, engem mostanáig békén hagytak, és hát, ha ez a csatorna érdeke, akkor legyen. Az előbb olvastam Magyar Péter Facebook-bejegyzését. Valószínűleg igaza van, hogy az általa NER-lovagnak nevezett Németh Szilárd állhat a botrány mögött. Ő akkor romlott el, amikor Hajdú Péter az ATV-be került Bochkor Gábor társaságában, és az egyébként szolid képességű srácot bevezették a felső tízezer világába. Rónai Egonban csalódtam, de az ő szakmai hibája, emberi gyengesége hogy jön mondjuk a Megafon, a Magyar Nemzet, az Origo, Menczer Tamás, Ómolnár Miklós, Apáti Bence vagy szerencsétlen Bohár Dániel erkölcsi nívójához?
ronaldinyo csütörtök, 15:23
#872

Levélszavazás: az intézményesített csalás.
Még a 112-szer módosított gránitszilárdságú alaptörvény szellemének is ellentmond, hogy a választási jogszabályok különbséget tesznek a határon túl élő honfitársaink szavazási lehetősége között.
Semmivel sem magyarázható, hogy míg egy szabadkai magyar testvérünk szavazhatott levélben a mostani európai parlamenti választáson, addig egy Németországban dolgozó honfitársunknak akár 1000 kilométert is kellett utaznia, ha részt akart venni a választáson.
Rengeteg visszajelzést kaptunk, hogy a nyugat-európai magyarok közül sokan nem kapták meg időben a levélcsomagot, amivel vissza tudták volna küldeni a szavazatukat.
Az NVI csütörtök reggeli adatai szerint 66 922 levélszavazat érkezett be határidőben, melyből több, mint tízezer szavazat érvénytelen volt…
A legtöbb szavazat, közel 40 ezer Szerbiából érkezett az NVI adatai szerint…
Az NVI közölte a levélszavazás eredményét is, eszerint a
Fidesz-KDNP listája 50 621 szavazatot kapott (a leadott érvényes levélszavazatok 90,63 százalékát).
Nagyon sok visszajelzést kaptunk arról is, hogy sok olyan eset is történt, hogy az előzetesen névjegyzékbe vett honfitársunkat nem engedték szavazni a nyugat-európai nagykövetségeken. Volt, aki több, mint 500 kilométert utazott, hogy élhessen az alapvető jogával. Hiába.
Arról ne is beszéljünk, hogy a Fidesz vajdasági testvérpártja (VMSZ) milyen szervezett módon intézte a levélszavazatok délvidéki begyűjtését és a szavazás teljes koordinálását.
Elég volt az intézményesített csalásból!
ronaldinyo csütörtök, 15:21
#871
messzire nyúlnak a szálak.
ronaldinyo 2024. 06. 03. 10:19
#867
Tegnap kiderült, hogy Rogán Antal a békemenetről egyenesen egy Londonba repült egy magángéppel a BL-döntőt megtekinteni a családjával és egy luxusszálloda 3,5 millió forintos elnöki lakosztályában szállt meg. A miniszter az újságírókat azért kérte számon, mert nem tartják tiszteletben a magánéletét és a gyermekeit. Rogán Antal az, aki a propaganda és a titkosszolgálatok korlátlan uraként senkinek a magánéletét nem tartja tiszteletben. Az utóbbi 3 hónapban a propagandistái és a titkosszolgálatok segítségével bűncselekmények sorát elkövetve próbált engem lejáratni a magánéletemen keresztül. És most is éppen ezt teszi. Mivel a fideszes bulvármédia legmélyebb bugyraiban éppen azt terjesztik, hogy én drogos lennék, bejelentem, hogy csütörtök reggel drogtesztnek vetem magam alá Budapesten és felszólítom a Fidesz listavezetőjét, Deutsch Tamást és a kormány tagjait, hogy ők is tegyenek ugyanígy és hozzám hasonlóan, legkésőbb szombat reggelig hozzák nyilvánosságra a tesztek eredményét. Én eddig semelyik politikus magánéletében nem vájkáltam, mert a TISZA Párt álláspontja szerint, mindenkit megillet a magánélet szentsége, de ha a Fidesz és személy szerint Rogán Antal úgy kívánja, akkor ezen tudok változtatni.
ronaldinyo 2024. 06. 03. 01:33
#864
ronaldinyo 2024. 06. 02. 22:39
#863
🇭🇺

Topik gazda

ronaldinyo
3 1 4

aktív fórumozók