Topiknyitó: lehoka 2007. 03. 07. 16:00

TIPPSAROK  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2005. 12. 27. 14:58
#51960

Na ilyen se volt még. Délután 3, és még nincs hozzászólás. Biztos mindenki az éves tőzsdei bevételét számolja :0)
Nem tudja valaki, mi ez a nagy forgalom a Synergonnál?
Törölt felhasználó 2005. 12. 23. 17:30
Előzmény: #51958  zsosz
#51959
Szeretetben Gazdag Karácsonyt Kívánok Mindenkinek!
zsosz
zsosz 2005. 12. 23. 16:44
Előzmény: #51957  prfecó
#51958
Boldog Karácsonyt és profitrealizálásokban gazdag Boldog Új Évet Mindenkinek!!!
prfecó 2005. 12. 23. 16:38
#51957
JP, minden zöldel , mint a fenyőfák a sipálya mellett.
Mit akarsz neked 100 pont up már semmi ?
Törölt felhasználó 2005. 12. 23. 16:36
Előzmény: #51955  Törölt felhasználó
#51956
:))
Törölt felhasználó 2005. 12. 23. 16:18
Előzmény: #51954  Törölt felhasználó
#51955
Akkor cst en el sem olvasom :))
, szep feher karacsonyt, en orulnek egy zoldnek is :))
Törölt felhasználó 2005. 12. 23. 16:11
Előzmény: #51953  Törölt felhasználó
#51954
Boldog Karácsoynt mindenkinek!
Látom ma se volt től angy pörgés.
találtam egy cikket:))
Én azt a címet adnám neki, hogy Ments meg tőle Uram!:)
link
Törölt felhasználó 2005. 12. 23. 15:23
Előzmény: #51952  Törölt felhasználó
#51953
igen, az indián sámánok már megidézték a Nagy Bika szellemét, hogy küldje pihenni a Nagy Medvét. Persze elég kis bikusci lesz belőle, de még mindig jobb, mint a pannon puma :) bátraké a szerencse, és aki egy ilyen piacon longot nyit, az bátor :) aki meg gyűjtöget, sok sikert neki, meg 21k-s buxot! tegnap kerestünk eleget a shortokon, ilyen ide-oda csapkodós piacon az is elég...
Törölt felhasználó 2005. 12. 23. 14:53
Előzmény: #51951  Törölt felhasználó
#51952

na én ma eddig bírtam, még ajándékokat kell vennem - sajnos nem adhatok részvényeket szeretteimnek az átkozott dematerializáció miatt :0)

úgy látom zárásra szép pluszban fejezzük be,
jár is ennyi ajándék a long-osoknak,
shortosoknak sorry,

kellemes ünnepeket kívánok minden tőzsdecápának!
Törölt felhasználó 2005. 12. 23. 13:07
#51951
Mol-GKM szerződés párnagázra
2005-12-23 09:30
A Mol Földgáztároló Rt. szerződést kötött a Gazdasági és Közlekedési Minisztériummal (GKM) a tárolói párnagáz tulajdonjogának megszerzéséről - közölte a társaság pénteken.

hát wazze, eddig csak paplan alatti gázról hallottam, párnagázról nem :D

ez egyébként 1féle zárógáz? hogyhogy nem diffundál, stb.? /és ha begyullad, az a zárótűz? :) / nem lennék amúgy olajkoncessziókkal foglalkozó jogász...

OTP meg mit összeszerencsétlenkedik Szerbiában... hiába no, nemzetközi porondon nincs akkora mellénykéje :)
Törölt felhasználó 2005. 12. 23. 12:48
Előzmény: #51948  Törölt felhasználó
#51950
hát ha még lejjebb menne, akkor veszek én is :)

Fecó,
nagy vagy, ez az ügyvédes dolog nekem is bejön, sztem is f@sza saját hazai pályáján megverni az ellenfelet :)
javaslom még az Üzletszabályzat áttanulmányozását, nekem bejött (ti. azt is megszegik: a saját ÜSZ-ukat!!! :) sztem a mai Mo.-on olllyan végtelenül primitívek a cégek PR-ostól kezdve a HR-esen át az adminisztratív pereputtyig, hogy jó sok átolvasott munkaórával sok-sok vétséget lehet találni. Tisztelet a kivételnek, persze. Nagy kaotikus rumli ez az ország, jó pálya ez a nagyoknak, kicsiknek 1aránt. De azért az mégiscsak jó poén, amikor a saját fegyverével verik meg a nagyot a kicsik :) - az olyan, mintha megd...nád a nejét, amíg golfozik :) Nagyon igénytelenek ezek a cégek, de úgy tűnik, az ügyfeleik többsége is az - zsák a foltját :)
...mostmár értem, Kevin kutya miért ugatja meg az árfolyamokat: ő is részvényes valahol :))))))
Törölt felhasználó 2005. 12. 23. 12:44
Előzmény: #51948  Törölt felhasználó
#51949
Érdekesek ezek az egy db-os kötések. Mire jó ez? Vilgosítson fel valaki! Egyébként hülyén halok meg.
Törölt felhasználó 2005. 12. 23. 12:27
#51948
Deja vu. Tegnap 10 óra körül, amikor 6950-n tanyázott, feltettem a költői kérdést : Miért gondolom úgy, hogy még nem nézte meg az alját?
Hát most ugyanez.
prfecó 2005. 12. 23. 12:18
#51947
Igen ez a fedő story.
PSZÁF engedély nem erre szól , halott aposom meg sohasem volt OTP részvényessel , így sántit ez a szöveg , én már a bankszövetségi bejelentés után megkaptam a hivatalos engedély számot és kikértem a PSZÁF hivatalos engedélyét.Egyébként nem kötelezhetnek számla nyitásra , csak ha ingyenesen csínálják.Az természetes így több számlás ügyfelük lesz. Az eredményesség kétséges. Én azóta zártam szívem csücskébe az OTP , amióta legelső eredeti kibocsátásu OTP részvényt Cs. S döntése alapján nem akarták kiadni , hanem kifizették 50 %- al magasabban készpénzbe.Egyébként a volt OTP alkalmazottakot pedig " megkérték " ugyanmár ajánlják fel.És így kezdődött, persze piszkos huzást nekem is ajánlott az ügyvéd igy lett részvényes 6 éves lányom és teknősbékája - Kazimir - és megindult a show.
Eltekintve akkori 6 éves lányomot a perre mindig kikértem az óvodából és hoza teknősét ( materializált OTP részvény volt ), jó buli volt.Lányomnak volt adószáma , születési időt nem nézték, viszont a teknős is rendelkezett névvel. P. Kazmir, volt születési helye és ideje és lakcíme. Nem mondom a perben a bírónő részben dőlt a röhögéstől , amikor megérkezett a felperesek egyike.

Most nem lesz ilyen gond halotti anyakönyvi bizonyítvány és az OTP által kiadott igazolás lesz a próbléma a jogászoknál. 3 - ! bírósági herce-hurcza, beavatkozó PSZÁF ill. ombudsman . PM. -i állásfoglalás kérés ( jövedelem adót halott ember , hogy fizessen?)
Szorgalmasan vásárolja saját részvényeit az OTP. Jó cég, megbízható bank. Most nyert egy 0,75 % -os részesedésü bankot el.Komoly piaci akvizició.
Törölt felhasználó 2005. 12. 23. 12:03
#51946
Hi!

Boldog karácsonyt mindekinek.

Nekem valami azt súgja, hogy a jövő héten legalább 1 jó nap lesz.
Talán a kedd, 27-e.
Szerintetek is, vagy csak a szüttyögés megy tovább?
Törölt felhasználó 2005. 12. 23. 11:57
#51945
Na ,skacok el kell mennem!
Vigyázzatok magatokra!

Boldog karácsonyt mindenkinek!
Törölt felhasználó 2005. 12. 23. 11:34
Előzmény: #51942  Törölt felhasználó
#51944

nagyon szívesen!
Törölt felhasználó 2005. 12. 23. 11:33
Előzmény: #51942  Törölt felhasználó
#51943
yabbagabb,
köszi az infót!
Törölt felhasználó 2005. 12. 23. 11:28
Előzmény: #51928  Törölt felhasználó
#51942

BZJ:

Én is kaptam hasonló levelet az OTP-től.
Ez amiatt van, hogy volt náluk értékpapírszámlánk, de miután megszüntettük, érkezett rá osztalékkifizetés. Most vezettek be egy új rendszert, illetve megszüntették az értékpapírszámla szabad pénzszámla részét. Így azon ügyfeleik, akiknek nincs folyószámlája, kötelesek nyitni az értékpapírszámla mellé egy folyószámlát. (ennek mondjuk az az előnye, hogy közvetlenül a folyószámla terhére vásárolhatnak részvényeket, illetve az osztalék rögtön a folyószámlán jelenik meg). Nekünk, akiknek nincs folyószámlája, egy kapcsolt technikai számlára helyezték az osztalékból megmaradt pénzt. És kedves módon így néhány év után küldtek egy értesítőt. Ha bemész bármelyik értékpapírszámlaművelettel foglalkozó Otp-be, akkor felveheted az osztalékot, és lezárhatod újra a számládat.
Törölt felhasználó 2005. 12. 23. 11:18
Előzmény: #51940  Törölt felhasználó
#51941
sztem egy HT játékosnak nem rossz bót 7k alatti otp. Én ugyan több okból sem vennék annyiért, dehát én még a legnagyobb otpbull előtt kizsálltam belőle, és leesett az állam a 8k-s otp láttán... persze addigra az EPS k..va sokat nőtt. de a nagyok más dimenziókban mozognak, esésben vesznek, és a jobbak még emelkedésben sem adnak. persze október óta totál más a szitu a 9k-s célárakkal, inkább a 7800 lenne reális, ha 1általán... k..va sokminden tépázza a régi nimbuszát, de RT minden buxkomponens jó lehet. zsebbe a papper, aztán a profit, puszi rá, lehet shortolni. Hogy mikor érdemes shortokat nyitni, arról lövésem sincs... lehet, sőt remélem, még idén nyitok :) de nem valószínű. Sztem most sok shortos mozdult rá erre-arra, reméljük, fáziskéséssel, és már a long a nyerő. G..i ez a piac.

Topik gazda

lehoka
4 3 3

aktív fórumozók


friss hírek További hírek