Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 07. 06. 19:33

Tippeljünk néhány részvény jövő pénteki záróárára!  

Ricsi: 40.200

Phili: 120

Fotex: 1070

otp 10800

Rába 2350
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 07. 20. 18:03
Előzmény: #61  Törölt felhasználó
#63
phy 35 (140). Telitlálat. Jövőhét pénteket megtippelnéd?
zsosz
zsosz 2007. 07. 20. 17:55
#62
Phyl 140 (35) +2
Eco 198 +7
Humi 80 -11
Matyi980 +4
Plast 6300 +370
Foti 980 -43
Syni 1765 -70
Rába 2195 -15
Gard 183 -27
Egis 23500 -1K

Valóban "kissé" optimista voltam,de a +-os tételek kárpótolnak szépen! :-))
Törölt felhasználó 2007. 07. 14. 11:44
Előzmény: #60  Törölt felhasználó
#61
PHY 35
Törölt felhasználó 2007. 07. 14. 10:02
Előzmény: #59  BudFox
#60
Jövő pénteki záró tippjeim:

OTP: 10900
MOL: 26800
Phyli: 120 vagy 30
Rába: 2320
Fotex: 920
Ricsi: 39700

Üdv::Kék Robi Sanyi
BudFox
BudFox 2007. 07. 13. 23:30
Előzmény: #58  BudFox
#59
bocs elírtam a Phylaxia mai zárója nem 119 hanem 112.

szép is lett volna mi ? :-)) DDDDDD
BudFox
BudFox 2007. 07. 13. 23:29
Előzmény: #57  Törölt felhasználó
#58
ezek voltak a tippjeim:

MOL : 28.650
OTP: 10.200
Genesis : 2898
Rába: 2340
Synergon:1790
konzum: 375
Phylaxia: 103
Humet: 69
Econet 173
forrás T : 2040

És ez volt a mai záró :

MOL : 29245
OTP: 10680
Genesis : 2725
Rába: 2163
Synergon:1719
konzum: 338
Phylaxia:119
Humet:76
Econet 177
forrás T : 2010

Econet, és Forras / T nél tévedtem a legkevesebbet. Genesis, RÁba, és Humet -nél eléggé mellé lőttem, persze itt ovltak, vagy éppen nem voltak hírek. Ez van, majd a jövő héten.
Törölt felhasználó 2007. 07. 13. 18:28
Előzmény: #54  zsosz
#57
Zsosz, ez aztán az optimizmus....
Na de akkor én is beszállok.
phyl:30
eco:186
humi:84
pflax:970
foti:992
rába:2230
gard:185
egis:23850
genesis:2960
Törölt felhasználó 2007. 07. 13. 18:19
Előzmény: #15  Törölt felhasználó
#56
mol 27500 29245
otp 10800 10680
econet 184 177
raba 2150 2163
richter 37700 38145
nekem sem kell lottóznom
Törölt felhasználó 2007. 07. 13. 17:52
Előzmény: #54  zsosz
#55
Emberek!

ÖNKRITIKÁT gyakorlok: nem lett igazam semmiben a topiknyitáskor tett tippjeimben!

Üdv.: Kék Róbert Sándor
zsosz
zsosz 2007. 07. 13. 17:06
Előzmény: #53  Törölt felhasználó
#54
Phyl:33
Eco:191
Humi:91
Mati:976
Pplast:5930
Foti:1023
Syni:1835
Rába:2210
Gard:210
Egis:24150
Törölt felhasználó 2007. 07. 13. 16:52
Előzmény: #52  bpmcwap
#53
Ez nagyon pesszimista jóslat!
Az enyém lesz a jó meglásd !!!!!
Kivezetnek itt minden részvényt!
Először a molt!
Ma már molra 45K t feszegetek !
bpmcwap
bpmcwap 2007. 07. 13. 16:39
Előzmény: #7  bpmcwap
#52
Továbbra is tartom:
Instumentum realista (optimista?)
BUX 30440 (30820?)
EGIS 24323 (25223?)
MOL 31789 (33806?)
OTP 11208 (12010?)
Richter 39000 (40048?)
Törölt felhasználó 2007. 07. 13. 08:26
Előzmény: #50  Törölt felhasználó
#51
Menjetek a Vaszary-ba. Szerintem...
Törölt felhasználó 2007. 07. 13. 07:34
Előzmény: #49  Törölt felhasználó
#50
DLHP,

rendben, igaz mas kavezora gondoltam de nem messze attol a helytol. Amire te gondolhatsz az vagy mar megszunt vagy en gondolok masra.

kar hogy a masik partner nem irt meg, de ami kesik nem mulik.
Törölt felhasználó 2007. 07. 13. 01:13
Előzmény: #48  Törölt felhasználó
#49
Ne csak mindig a tőzsde, egy kis utazás is belefér... Hátha valakinek megjön a kedve nyaralni...

link

Hátha nem lesz péntek 13 -as hangulatotok ettől:)
Törölt felhasználó 2007. 07. 13. 00:59
Előzmény: #47  Törölt felhasználó
#48
Kaposváron a Zöldfa vendéglőtől nem messze átlósan a másik oldalon van egy kávézó. Ha még működik és jó, akkor ott lehet :))

Wap válaszoltam a "lelkibeteg" totyikban, ha érdekel olvasd el. Nem írtam semmi sértőt.
Részemről ezzel vége.
Törölt felhasználó 2007. 07. 12. 21:46
Előzmény: #46  bpmcwap
#47
mi lenne ha....?

ha mondjuk mindkettotoket meghivnalak egy jo fekete kavera?
A meghivas neked DLHP es bpmcwap szol.
Vegighallgatnalak titeket, kozben jot kaveznank.
?????????
bpmcwap
bpmcwap 2007. 07. 12. 21:23
Előzmény: #44  Tbarna
#46
haggyá má békén barna....
Minek akarsz te belépni a cápákra????
belexartál a közepébe, nem fogom eltakaritani helyetted... menny békével azt felejzsd el az akváriumot....
bpmcwap
bpmcwap 2007. 07. 12. 21:22
Előzmény: #43  bpmcwap
#45
egyébként birom az ilyen embereket ismerek mást is rajtad kivül.... igaz hogy nem mond semmit de azt nagyon... amig ő van a középpontban addig minden nagyon szép és jó aztán ha kiesik akkor jobb a szájhabzás meg a hátulról szembeköpés.... hát ilyen embereknek is kell lenniük... lehet hogy én büszke vagyok arra amit csinálok és lehet ezt kivagyoságnak venni de nem ugatok hujeségeket és nem verem a nyálam ha nincs igazam, hanem bevallom, hogy igen tévedtem... és képzeld, nem fáááj!!! sőt még tükörbe is tudok nézni!!! Persze a sok éves tapasztalattal nem lehet versenyezni nem is akarok mert hiszen az igaz lehet hogy mikor engem még csak terveztek te már tőzsdéztél-bár akkor bét még sehol nem volt de te mint király csávo nyomhattad az usa piacot mert biztos voltak vöröscsillagos benfentes ismerőseid hoiszen vagy te olyan jól helyezkedő hogy mindenkivel megtalálod a hangot.... nos én nem... nekem meggyőződéseim vannak... és általában ki is állok azok mellett... ez van nem vagyunk egyformák... vannak ilyen meg olyan emberek... én nem hiszem magamról hogy én vagyok a jó, nem is állitottam ilyet, én a hozamban hiszek megt magamban... :P meg abban hogy bnetudjak nézni holnap is a tülörbe... ez van... az akvárium ahogy te mondod pont azért jött létre hogy a kis spekimukikat ne lehessen ilyen hujeségekre rávenni, hogy short azt hajrá 80pont... na az öcsém hozam.... az én longom eddig 270 pontot hozott.... :P igaz nem a többéves tapasztalat alapján csak az a pár honap miota itt vagy... vannak ilyen nickek.... világvége meneküljetek, meg felülértékelt, meg tulárazott, meg gyorsan be is shortolom... jobb vagy mint az RSI meg az MACD együtt... nem az az arc hogy én ezt ide mondom a képedbe, hanem az hogy nem látod ezt be... Nagyot én is tudok mondani hogy volt 200 molom TDTre x hufon azt összesen a kötési listán egy darab 50kás tétel van.... legalább ugy kamuztz hogy ne érjenek utol vaze.... :DDD noha sok éves a tapasztalat de tudod ez már ONLINE, meg ijen számitogépes izé amin nyomon lehet követni mindent és vissza is lehet nézni és még hekkerkednem sem kell ahogy te fenyegetőztél az első pillanatban ha már itt tartunk... talán azért is vagyok igy rádmozdulva.... hogy is mondtad ne folytassam mert megkéselsz... valami ilyesmi volt... te maffiozo te... tudod én csak egy egyszerü emberke vagyok, semmi késelés, semmi pisztoly a zsebbe... és lehet hogy nincsen sokéves tapasztalatom, és lehet hogy te már akkor tőzsdéztél mikor én még be se voltam tervezve de én még akkor is tőzsdézni fogok mikor te már el leszel felejtve.... :p :DDD lehet nézni ezt innen is meg onnan is, de mire jó ez??? Miért van az hogy te mindig mindenkivel összecsapod a port, miért van az hogy mindenkivel anyáznod kell, miért van az hogy fűtz fát be kell fenyitened hogy megkeresed lepingeled az ipéjét odamész és megszurkálod, miért van az hogy álandoan összerugod valakivel a port....o párdon.... veled ruhják össze a szemetek, meg szemét én is.... :DDD te tökéletesség.... ebbe a topikba is ugy kezdted hogy belexartál, majd kotekedtél aztán 3djra benyogtél valami frankot, pedig szvsz ez egy tök ari kis topik lehett volna, ki mire tippel mi jön be, de neeeem , mert jön az ÁSZ, jom DLPH és megmondja a frankot hogy ez hujeség, meg csak nem gondoljátok hoyg többet tudtok mint ő.... ászok ásza.... meg különben is mi az hogy valaki megmondja....erre fel beszosz szétcseszed ezt a topikot is... szemét vagy.... meg belém is belém kötsz.... te lelketlen! Még ha tévedtem volna mert ugye aki dolgozik az tévedhet is, de még csak tévedni se nagyon tévedtem... :( Mindenkit kiosztasz, te vagy itt a nagy király, a lekisegély nyujto, majd te segitesz majd te megmondod, igaz hogy még a fele se igaz.... Ahoz meg egyáltalán hogy veszed a bátorságot hogy belekotorász a zsebembe hogy én mennyivel tőzsdézek????? Plusz ez a legnagyobb sötéttség... egyrész tök mindegy, másrészt nem a pénz számit-legalábbis nekem már nem... de szvsz a tőzsdén sem!!! és akkor jössz itt a pár millios tippelgetéseddel ... :DDD de tudod mi a poén????? Tényleg csak pár miillióval trédelek havonta, de kb annyit ki is veszek.... :pppp :DDD de sebaj, te ezt biztos jobban csinálod.... én még csak most tanulom... az elmult öt év még csak a tanuló szakasz.... Képzeld mit fogok csinálni még őt év mulva.... :p :DDDD
Mire jó ez????Én nem értem... ehez valoban kicsi vagyok,. de tuti hogy 10 év mulva is kicsi leszek, mert ez valahogy nem jut el az agyamig.... lehet bennem van a hiba.... lehet fel kéne nőnöm... ??? de ha nekem ez igy jó.... és ha én igy szeretem és ha én igy vagyok boldog???? akkor mit számit????Mit számit az hogy egyeseknbek nem tetszik az akvárium, nem az számit ki mit mond kivülről, hanem az számit hogy ki mit mond belülről!!! És belülről képzeld tetszik nekik.... tetszik nekik hogy van hozam, tetszik nekik hoghy nem hazudok nekik, tetszik nekik hogy nem kamuzok ilyen olyan vételekről, hogy elfogadom a kishalakat is és segitek nekik is, és kinyaltam eddig a felhasznbálok seggét, nem vagyok programozo, ez csak a hobbim én adatbázisokat tervezek, ill azt is csak terveztem... 3éve csak tőzsdézek, semmi egyéb... de ettől függetlenül voltak annyira fontosak a kisspekik akikért csináltam az oldalt hogy jobban belemásszak a WEBfejlesztéseb.... tudod ha itt lettél volna akkor amikor engem még csak terveztek akkor tudnád hogy egy türkizkék html lappal kezdtük és semmi ilyen nem volt benne mint amilyenről te itt vádaskodsz vagy ami rád jellemző!!!Ott mindenki elmodhatja mit gondol, bárki kérdezhet.... Persze van aki többet képzel magárol mint ami-ezt akár rám is értheted ha ugy gondolod, de én nem képzelek többet magamról....én ismerem magam, nem játszom a kivagyokot, még ha ugy is tünik, csak néha szeretem beleorditani a hegy tetejéről a világba mint a 6éves kisgyerek hogy IGEN, SIKERÜLT, MEGCSINÁLTAM!!!! UGYE HOGY UGYE!!! aztán mehet minden tovább a megszokott kerékvágásban.... ha én egy kivagyokm csávo lennék akkor a felhasználok fizetnének az elemzésekért, pénzért tartanék orákat és tanfolyamokat és pénzért irnám az elemzéseket... mert el lennék telve magamtól, de nem vagyok!!!!Azt sokkal inkább mondhatnáds rám hogy gyerekes, ezzel viszont nem megsértenél hanem örülnék neki és boldog lennék!!!!MERT vaze nem savanyodtam be, nem őrültem meg!!!!NEM taposom a mopkuskereket!!!!!!EMBER!!!!! Ez tudod mekkora szó nálam vaze!!!!!! ha te tudnád hogy én hol kezdtem mikor te már otpt edtél reggelire te császár te is ten te ász!!!! Én tudod hol voltam.... ha te azt tudnád.... sehol vaze sehol.... nehogy má ne legyek hepi, meg engedem magamnak azt a luxust hogy ha én elfogadokm mindenkit olxyannak amilyen akkor én sem változom meg senki kedvéért-.ha csak nem a magaméjért- és ha nem tetszik az amilyen vagyok hát csokolom... tetszik nem tetszik ez van!!!NEM KELL SZERETNI, ARRA TUDOD OTT A CSALÁD!!!! Nem kell tisztelni arra ott vannak az alkalmazottak, meg a gyerek ha jól nevelted.... Én ilyen vagyok!!!! Nem tudsz belemászni a lelkivilágomba, mert azt nem hozom magammal egy forumra, pláne nem egy tőzsdére... otthon hagyom.... a cápákra még elvittem de mit ad isten az köpött szembe akitől pont nem vártam volna... De tudod mit!!!!Ezt is köszönöm!!!Ebből is tanultam!!!! És ha valaki szembe nem tud ott lenni ahol kell az nem számit... annak vaj van a füle mögött, az nem tisztességes és mint ilyen szintén nem számit... Igen belemondom a világba ha ugy adja kedvem és bele is fogmom mondani ezentúl is!!!Ez is én vagyok!!!Ha tetszik vagy elfogadod örülök ha nem hát ugy is jó, ha hátulról sössz magadról állitasz ki bizonyitványt ha valotlant állitasz a hamis embert hamarabb utolérni mint a sánta kutyát, ha pedig csak jusztis beakarod bizonyitani hogy igazad van noha nincs annál fájdalmasabb, szánalmasabb dolog nincs is.... :D
Szal üdvözöllek szerettettel téged is és a többi "jó" akarom is és üzenem nem fog megszünni az akvárium! ha máűsért nem juszt sem, de egyébként meg vannak emberek ám akik az egynesúlyt fentartják.... :p
Végezetül elnézést kérek a topiknyitótol hogy belexartam a topikjába, noha nem szerettem volna, és remélem ettől függetlenül a topik megtatja célját és tovább él mert nekem pl tetszik, egyszerüen csak roszkor voltunk ropssz hejen... sorri!!!
ui: hajrá OTP, hajrá DJIA, hajrá akvárium!!!! ;) :DDD
:P
Tbarna 2007. 07. 12. 21:03
Előzmény: #42  bpmcwap
#44
Akkor ez alkalommal próbáld meg úgy, hogy sikerüljön is.
bpmcwap
bpmcwap 2007. 07. 12. 20:41
Előzmény: #41  Törölt felhasználó
#43
esküszöm nem értelek DLPH.... esküszöm nem értelek.... :DDD
bpmcwap
bpmcwap 2007. 07. 12. 20:40
Előzmény: #40  Tbarna
#42
Egyszer már töröltelek
Törölt felhasználó 2007. 07. 12. 20:12
Előzmény: #39  Törölt felhasználó
#41
Én részemről jól megvagyok e fórum , a hülyeségeid és úgy blokk egyben az összes idióta nélkül akik csak pld. a frászt hozzák a tudatlanokra a hülyeségeikkel vagy akik pakolják az agyukat mint te is. Beírod holnapra hogy ne shortolja senki az otit.
Köszönjük. Nagyon hasznos.

Nem kell agódnod elegem van a fórumból.
Lehet akváriumoznod. Persze eddig is lehetett, nem is értem mi volt a kezdetektől a bajod velem. Illetve értem, de nem írom le.
Ha nagyon ritkán mégis írnék valamit, kerülj el, leköteleznél vele. Már fél éve is írtam, hogy nem szólok semmit a baromságaidra. Így is tettem. De te nem állod meg. És még én kötözködöm. Jó vicc. Mint te magad.

Topik gazda

kekeres
4 3 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek