Topiknyitó: Törölt felhasználó 2009. 10. 25. 20:08

outsider  

egy totylik mindenről.

elmegyógy és intézeti beutaló előny!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2009. 12. 14. 21:48
Előzmény: #7577  Jussi
#7580
linket nézd vissza lécci ugye jól látom hogy ez ne jó jel az induláshoz?
:)

Na kezdődik a bandy tanul story

:DDDD
Törölt felhasználó 2009. 12. 14. 21:47
Előzmény: #7574  Törölt felhasználó
#7579
Azért mert profi vagy!Ez olyan jó ez a metatrader hogy mindenki ezt nyomja?
Törölt felhasználó 2009. 12. 14. 21:46
Előzmény: #7564  Jussi
#7578
Most már értem...
Hát nálunk minden olyan kicsi, így nem olyan kiegyensúlyozott

A mai magyar "alternatív" zene tetszik nekem.
Jussi
Jussi 2009. 12. 14. 21:46
Előzmény: #7573  Törölt felhasználó
#7577
Login: 11585804
Password: JvzYpLWr

link
Törölt felhasználó 2009. 12. 14. 21:46
Előzmény: #7572  Törölt felhasználó
#7576
Nem nem a géppark az saját :) az egyiket megint meghúzta a szomszéd de majd reggel biztos jön megint...
Nem akarok holnap bemenni a gyárba szerintem nem is megyek , majd megoldják.
Jussi vágja? Na akkor most kikészül mert ezekhez a gépes nyavajákhoz mindig is külön embert tartottam.
bestiland 2009. 12. 14. 21:44
Előzmény: #7562  Törölt felhasználó
#7575
És Te ezt?

link
Törölt felhasználó 2009. 12. 14. 21:43
Előzmény: #7567  Jussi
#7574
Én kimentettem magamnak képnek (gif, v. png ) és úgy csatoltam a leveledhez. Esetleg?
Törölt felhasználó 2009. 12. 14. 21:43
Előzmény: #7571  Jussi
#7573
Igen jelentem igen! Várom!
Instrukciókkal ha lehet.
Törölt felhasználó 2009. 12. 14. 21:42
Előzmény: #7569  Törölt felhasználó
#7572
Használom az fxprot.
Jussi a Te mestered ebben.
Psze tőlem is kérdezz nyufgodtan,

Itt már alakul a hó.

Bandy, bentlakásos vagy a workplace-en?:)
Jussi
Jussi 2009. 12. 14. 21:40
Előzmény: #7569  Törölt felhasználó
#7571
Á,bírom én a metált.))
Mármint kérsz egy linket a letöltéshez?
Törölt felhasználó 2009. 12. 14. 21:37
Előzmény: #7558  Törölt felhasználó
#7570
:DDDD
Törölt felhasználó 2009. 12. 14. 21:37
Előzmény: #7551  Törölt felhasználó
#7569
Ismét ne haragudj csak ez adta magát.
Kint zima van mínusz 6 fok , beraktam a gépparkot , kinyitottam a kisgépet , ugye értesz a fxprohoz?

Jussi kérem az indulási pontot! Bármi legyen is az , mármint ha ma kiszeretnél készülni idegileg , csak akkor!
Törölt felhasználó 2009. 12. 14. 21:36
Előzmény: #7559  bestiland
#7568
Szép estét! Szia nagyi! Higinek lenne itt egy mese hogy gyorsabban regenerálódjon:))

Mamupipőke

MESÉLŐ: Egyszer volt, hol nem volt, az ötdioptriás szemtengelyen túl, ott ahol a kurta farkú badibilder gyúr, élt egy öreg ember, aki még a hamut is mamunak mondta. Úgy is hívta a lányát, hogy Mamupipőke. Történt egyszer, hogy az öreg megházasodott még egyszer. Az új asszony lázba hozta, ő meg az új asszonyt a házba. Mivel azonban a baj nem jár egyedül, az új asszony hozta két lányát is, akik egyheréjű ikrek voltak. Szegény Mamupipőke rengeteget szenvedett a gonosz mostoha észak- északnyugati irányból érkező viharos természetétől. Apjára nem támaszkodhatott, hiszen az öreg már a kabátját is csak állófogas segítségével volt képes megtartani. Nem tehetett mást, mint hogy tűrt. Hol a bántásokat, hol az inge ujját.

ÚJ ASSZONY ront a szobába, majd gyerekeihez fordul. Őket nem fontos látnunk.

ÚJ ASSZONY: Csodás hírem van gyermekeim! A Megaherceg kihirdette, hogy a hétvégén a palotában hímbálozni fognak. Mindenkit szeretettel és belépődíjjal várnak. A herceg pedig a jelenlévők közül választja majd ki leendő ágymelegítőjét. Itt a lehetőség, hogy végre zöld ágyra vergődjetek.

MESÉLŐ: Hallotta ezt Mamupipőke is, mivel nem volt süket. Tudta, hogy itt a lehetőség. Szaladt is ajtót nyitni. Az ajtóban azonban csak a gonosz mostohát találta. Az pedig egy erőteljes ütéssel neki szegezte a kérdést.

ÚJ ASSZONY: Ugye eszedbe sem jutott, hogy te is jössz velünk a bálba?! Neked idehaza lesz feladatod. Míg mi távol leszünk, te válogasd meg a szavaidat és szedd össze magad. Pihenésképpen írd egybe a különálló szavakat!

MESÉLŐ: Nem volt mit tenni, mivel nem volt az asztalon semmi. Az új asszony és két egyhangúlag csúnya lánya elmentek a bálba, Mamupipőke pedig otthon maradt és nekiállt feljebb. Ahogy búslakodott, hirtelen megjelent a Jótündér legújabb lemeze. Az elkeseredett Mamupipőkét megcukrozta, gyönyörű szép lánnyá változtatta és a bálterembe varázsolta. A Megaherceg azonnal észrevette, amint meglátta.

HERCEG: Ki vagy te gyönyörű, ép leányzó? Ilyen szépet nem láttam a szemműtétem óta. Akarsz az ágyam beteljesítője lenni?
MAMUPIPŐKE: Óh, hercegem, te jobbat érdemelsz.
HERCEG: Tudom, de mit csináljak, ha gyenge a felhozatal? Évek óta keresem az igazit, de messze nem találtam. Közelebb jöttem hát, de itt sem találtam. Most jöttem rá, hogy nem láttam az orromnál tovább, pedig az sem kis távolság. Add nekem a kezed szépséges hölgy!
MAMUPIPŐKE: Öncsonkítást nem vállalok. Ne haragudj, de én erre nem vagyok képes.
HERCEG: Nem érdekel, ha nem vagy képes. A könyveket illusztráció nélkül is szeretem. Maradj nálam és én elhalmozlak sebbel, lobbal!
MAMUPIPŐKE: Mennyi az idő?
HERCEG: Hát még a talpnyaló a palotában. Nekem szerelem kell.
MAMUPIPŐKE: Szóval már nem én kellek? Tudtam, hogy becsapsz, mint huzat a kertajtót. Nekem most mennem kell. Ne sírj utánam, előttem sírj, ha mersz!

MESÉLŐ: Az óra tizenkettőt ütött, de nem tudták rábizonyítani. Mamupipőke magából és ruhájából kikelve elrohant a szélrózsa minden irányába. Olyan sebesen futott, hogy az ambulancián nem győzték sebtapasszal. Ő azonban nem hagyta el magát, csak fél pár cipőjét. A Megaherceg elhatározta, hogy azt a lányt veszi feleségül, akinek lábára ráillik a fél pár cipő személyleírása. Elindult hát lábbűz nézőbe. Így jutott el Mamupipőkéék házáig.

HERCEG: Tiszteletem a ház úrnőjének! Én egy belevaló lányt keresek. Mármint ebbe a cipőbe valót. Van nő ebben a házban, vagy csak maga tűnik annak?
ÚJ ASSZONY: Két lányom van, egyik szebb, mint a pázsit. Sok szép jelző illik rájuk, de leginkább az a cipőcske illik, amit a kezében szorongat.
HERCEG: Illik, nem illik, én látni akarom őket. Lábatlanba nem veszek semmit, főleg nem feleséget.

MESÉLŐ: A herceg belépett a szobába, ahol nagy volt a lábfejetlenség. Megpróbálta felhúzni a cipőt mind a két leányzó, de az nyugodt maradt. Ekkor toppant közéjük Mamupipőke, aki az udvaron pocsolyába, odabent viszont a fél pár cipőbe lépett.

HERCEG: Hát te lennél az a gyönyörű lány az éjszakából? Igazad volt akkor este. Valóban jobbat érdemelnék.
MAMUPIPŐKE: Tudom, hercegem, de légy tekintettel szegény, beteg apámra!
HERCEG: Ha apádra vagyok tekintettel, nem tudok kimenni a szobából, mert nem látom a kilincset. De, ha hozzám jössz feleségül, visszük apádat is. Otthon is elkél egy mobil ruhafogas.

MESÉLŐ: Így történt, hogy Mamupipőke hercegnő lett és egy fél pár cipő boldog tulajdonosa. A gonosz mostoha és lányai elnyerték méltó küldetésüket, és ezzel a lehetőségükkel ma is élnek, ha meg nem haltak.

Jussi
Jussi 2009. 12. 14. 21:36
Előzmény: #7565  Törölt felhasználó
#7567
Megcsináltm,de hogy tudom onnan átküldeni?
Törölt felhasználó 2009. 12. 14. 21:35
Előzmény: #7558  Törölt felhasználó
#7566
Flörtös, mennyire hasonlítanak Filturval egymásra, közeli gének? Vagy az életvitel?
Törölt felhasználó 2009. 12. 14. 21:33
Előzmény: #7563  Jussi
#7565
Mond Jussi, megcsinálnál és átküldenél-e egy stooq-on elkészített napos vétket? Talán úgy érthetőbb lenne a dolog.
Jussi
Jussi 2009. 12. 14. 21:32
Előzmény: #7562  Törölt felhasználó
#7564
Nem,hanem nézd meg,centenként van végigrakva a könyv.Nincs olyan,mint a múlt héten pl a ricsiben,hogy a mike 1 db-bal bedöntötte azt is ,meg a buxot is.
Meg volt olyan is a múlt héten,hogy 200-on állt a legjobb vevő 900 körül meg az eladó.
A zenét most már ismerem.Péterfy Bori exzenekara.
Jussi
Jussi 2009. 12. 14. 21:29
Előzmény: #7559  bestiland
#7563
Danke,Anke!))
Törölt felhasználó 2009. 12. 14. 21:29
Előzmény: #7556  Jussi
#7562
Arra gondolsz a kinti könnyvel kapcsolatban, h. több az eladási ajánlat, mint a vételi?

Megint eltűnt a hsz-em.

Ismered? link
Törölt felhasználó 2009. 12. 14. 21:27
Előzmény: #7546  Jussi
#7561
Segíts! Ez milyen könyv?
Azt látom, h. több az eladó mint a vevő, ha erre gondoltál...

Ismered? link

Topik gazda

LaFleur
4 4 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek