Topiknyitó: Portfolio 2017. 01. 23. 11:50

Orbán: Engedélyt kaptunk a legmagasabb világi helyről  

Ugrás a cikkhez
Orbán Viktor az MNB Lámfalussy Konferenciáján tartott beszédében elmondta, hogy az évtizedek óta fennálló, egy hatalmi központú világnak vége, Kína előretörésével egy több erőközpontú berendezkedésre kell felkészülni. Ez azonban nem veszélyt jelent,...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=242903
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2017. 05. 23. 08:25
#637
Orbán: Engedélyt kaptunk a legmagasabb világi helyről Orbán Viktor tudja, mitől dörög az ég: link
szivacs
szivacs 2017. 01. 31. 12:01
Előzmény: #633  upgrayeddAKS
#636
"Ez a nagy válasz mindenre: az oktatás." :-) link
Vazsmegyei 2017. 01. 31. 10:36
Előzmény: #633  upgrayeddAKS
#635
Nem az enyém, nem tied!
szivacs
szivacs 2017. 01. 31. 10:27
Előzmény: #630  upgrayeddAKS
#634
"Én a fajokat .. osztályozom"
Ismerős mondat...
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 01. 31. 00:17
Előzmény: #631  szivacs
#633
Kié az internet? :)
Vazsmegyei 2017. 01. 30. 23:48
Előzmény: #630  upgrayeddAKS
#632
Unio, Unio, Te Csodás! Elmeállapot...

link
szivacs
szivacs 2017. 01. 30. 16:33
Előzmény: #630  upgrayeddAKS
#631
"A kulcs az oktatásé" Aha. - és kié az oktatás? link
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 01. 28. 16:20
Előzmény: #629  Törölt felhasználó
#630
Csúsztattok már megint, buta trollok :)
Én a fajokat lényegében aszerint osztályozom, hogy az emberi civilizáció fejlődése szempontjából mennyire hasznosak. PErsze vannak más osztályozási szempontok is, de a lényeg, hogy a Föld teljes lakossága alapvetően ember, csak egy kisebb részük unterfaj, ami sajnos képes másokat is megfertőzni, de aztán majd az emberiség gondoskodni fog arról az oktatás nevű ellenszer segítségével, hogy meglegyen a gyógyír erre a betegségre is...
Pl. az atlanti tőrfarkú rák egy nagyon hasznos faj a LAL-teszt miatt. No meg eleve egy ordiviciumi lény, igazi őskövület. Betekintés az evolúció múltjába, jobb rálátást nyújt az élet keletkezésére, stb.
A szivacstrollnak üzenem: nem voltam a fórumon 8 órakor, az LMS volt, akivel (sok egyéb mellett) a 3D printingben markánsan különbözött a véleményünk (és különbözik most is, hacsak nem változott az övé). Nem én trollkodok a fórumokban, hanem a trollok :) No nem mintha köze volna hozzá bárkinek is, hogy milyen gyakran lépek be... (elég ritkán btw. - ami részben a trolloknak köszönhető).
Az eugenikát amúgy tudománytalannak tartom. Nem, azzal van a baj, hogy az akadémikusok nem terjesztik a génjeiket, hanem azzal, hogy a mémjeiket nem terjesztik el. Erről persze ált. a "bunkók" tehetnek, akik a bulvárra vannak kiéhezve, de a bulvárt is el lehetne indítani az intelligensebb tartalom irányába, épp csak sajna nem akarják. A média haszonélvezőinek (tulajdonosok, hirdetők, "médiamunkások") ált. az az érdekük, hogy a média butítson. Korábban a vallás volt az ópium, ma meg a média egyre inkább átveszi ezt a szerepet. Ez nem genetikai kérdés ill. probléma, hanem sokkal inkább "memetikai". Idióta szülőknek is lehet intelligens gyereke és vica versa. A kulcs az oktatásé, nevelésé. A korreláció pont azért erős, mert az idióták idióta módon is fogják általában nevelni a gyerekeiket - de ez elsősorban "nurture" és nem "nature" kérdése.
Törölt felhasználó 2017. 01. 27. 12:56
Előzmény: #623  upgrayeddAKS
#629
Szorakoztato szoveg volt, kosz hogy megosztottad velunk. Kizarasos alapon igy mar tudjuk, hogy szerinted kik azok a "szubhuman unterek"; nagyjabol a Fold teljes lakossaga.

Mar csak azt kellene elarulnod, hogy titeket "uber"-eket mely cselekedeteitekrol lehet majd felismerni.

Ahol es amikor megjelennek a vilagban a rogtonitelo haditorvenyszekek, azoknal mar mindenhol ti uberek lesztek az itelkezok? Koszi a valaszt.
Törölt felhasználó 2017. 01. 27. 10:50
Előzmény: #627  mereszZenesz
#628
Szerinted.
mereszZenesz 2017. 01. 27. 10:47
Előzmény: #619  Törölt felhasználó
#627
te se maradsz már sokáig
szivacs
szivacs 2017. 01. 27. 10:27
Előzmény: #625  sanka
#626
Összekeversz aksival, ő 01:40-ig nyomta és már 8-óta újra itt van.
valszeg ennyire elhivatott típus...:-)
sanka 2017. 01. 27. 10:20
Előzmény: #624  szivacs
#625
Kurvára ráérsz, naphosszat itt trollkodsz, valszeg az is vagy!
szivacs
szivacs 2017. 01. 27. 09:43
Előzmény: #623  upgrayeddAKS
#624
Mindez felveti a kérdést: mi az álláspontod az eugenikával kapcsolatban?
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 01. 27. 00:49
Előzmény: #617  Törölt felhasználó
#623
"Itteni beirasaid alapjan felteheto, hogy szivesen vallalnal egyenruhas vagy "civil" tisztseget egy szamodra ideologiailag testhezallo katonai kormanyzatban, melynel a jogszolgaltatast rogtonitelo haditorvenyszek gyakorolja."

Viccesek ezek a trollok, na :)
Védelmeznek egy olyan rezsimet, ami a fentiek árnyékából nőtt ki, és a rezsim ellenzőit igyekeznek belekeverni az alsóbbrendű faj játékába. Nézzük akkor ezt a "játékot", amit ez az undorító unterfaj a történelem során összehozott, és amit ezek szerint másokra akar kenni:

A náci Németo.-ban a DEMOKRATIKUSAN MEGVÁLASZTOTT kormány internálta a neki nem tetsző állampolgárait: zsidók, homokosok, szlávok, stb.
Az USÁ-ban a DEMOKRATIKUSAN MEGVÁLASZTOTT kormány internálta a neki nem tetsző állampolgárait: japán származású amerikaiak, stb.
Az unterfaj ámokfutása nem korlátozódik azonban a 2., vh. környékére. A franciák a hugenottákat üldözték (nem békacombbal és csúnya szóval, ahnem erőszakkal), a spanyolok és az oroszok a zsidókat (harag napja, pogromok), a csehek a huszitákat, a kálvinisták Zwingli követőit, őket meg a "pápisták". A keresztények a "pogányokat", "eretnekeket", "boszorkányokat" küldték százezerszámra máglyára, az erőszakos gyarmati hittérítésekről nem is beszélve. Te, nekem nagyon úgy tűnik, hogy pont az unterfaj az, ami nagyon nem fér a bőrébe, ha másokat erőszakkal kell "rávenni" valamire. Talán azért, mert az unterfajnak annyi esze van, hogy csak erőszakkal tud "problémákat megoldani", amivel persze nem megoldotta azokat, hanem eszkalálta. Dehát az unterfajtól ne várjuk el, hogy ezt felismeri. Ők csak ágyútöltelékek. Azért vannak, hogy az uraik (akinek a szerszámát szokták az unterek fényesre csókolgatni) tudjanak kiket a harctérre küldeni, amikor a másik, hasonló kvalitásokkal rendelkező uralkodó birodalmára fáj a foga. Erről szól a történelem uszkve 90%-a. (Lehet, hogy több :) de az most mellékes...) Mivel azonban az unterek mérhetetlenül ostobák, rendkívül büszkék a véres hagyományaikra (is), és akik felhívják arra a figyelmet, hogy ez mennyire nem okés, azokat vagy megvádolják azzal, amit pont az unterfaj követett el a történelem során megannyiszor, vagy előjön belőlük a szubhumánok büszkeség-menetes demonstrációja. Mert ugyebár nekik az fáj, hogy a fajtájukat lealsóbbrendűzik az olyanok, mint én, akiknek ugyan lényegesen jobban funkcionál az agya, de külsőre beleolvadunk ebbe az unterfajba :)
De nem kell besz...ni, előbb-utóbb "átkonvertálunk" mindenkit értelmes emberré, bármennyire is ellenünk dolgozik a politikai "elit", a média, az unterfaj, stb. A nálam is okosabbak erre már kitaláltak pár koncepciót, találmányt, stb. - úgy nevezik: technológiai szingularitás. Az unterfajnak meg lóf..t a végbelébe :)
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 01. 27. 00:25
Előzmény: #617  Törölt felhasználó
#622
Gleichrichter a helyes szó, de (mint azt jeleztem) inside joke-ról van szó, aki pedig ezt nekem mondta, ő maga használta a Gleichrichtung szót. Nem tudom, miért kell nektek tátott szájjal szaladgálni a fa..erdőben, de ha jól esik, hát nem akadályozlak meg benne :)
ts3 2017. 01. 26. 21:33
Előzmény: #619  Törölt felhasználó
#621
Csináljunk egy troll kisérletet, próbáluk meg nem etetni, hátha éhendöglik.
Törölt felhasználó 2017. 01. 26. 20:48
Előzmény: #619  Törölt felhasználó
#620
Milyen jellegu stilisztikai problemat fedeztel fel, te aldott joember?
Törölt felhasználó 2017. 01. 26. 20:04
Előzmény: #617  Törölt felhasználó
#619
Tartok tőle, hogy ezzel a stílussal ez a nicked se lesz hosszúéletű:)
sanka 2017. 01. 26. 19:22
Előzmény: #617  Törölt felhasználó
#618
Igen, kellene a jelenlegi helyzetben egy rögtönítélő bíróság, megérett rá a helyzet!
Törölt felhasználó 2017. 01. 26. 17:43
Előzmény: #616  upgrayeddAKS
#617
A Gleichrichtung az nagyon nem egyenlo Gleichschaltung, de ezen a kis bakidon ne akadjunk fenn, ertjuk mire celoztal.

A haditorvenyszekes valaszodat koszonom. Itteni beirasaid alapjan felteheto, hogy szivesen vallalnal egyenruhas vagy "civil" tisztseget egy szamodra ideologiailag testhezallo katonai kormanyzatban, melynel a jogszolgaltatast rogtonitelo haditorvenyszek gyakorolja.

Meg szerencse, hogy a szabad velemenyalkotas szelepei reven csokkentheted a veszelyesen megnovekedett tulnyomast a fejedben.
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 01. 26. 17:13
Előzmény: #603  pitcairn2
#616
Olvasd el még 1x, mert nem értetted meg. Amúgy meg persze, hogy az embereket az érdekli szinte kizárólag, hogy jobban élejenek. Ez természetes, és nagyrészt méltányolható is. Már csak addig az összefüggésig kell eljutniuk sokaknak, hogy nem mindegy, hogy maffiózó rablóbandák fosztogatnak egy országban, vagy olyan vezetőket választ a nép, amelyik a lakosság érdekeit szolgálja. Sőt az igényesebb nép hosszú távú célokat várna el tőlük. Hosszú távú cél pl. az, hogy a szegényekről a civil szféra és az önkéntesek gondoskodjanak. Ez részben tehermentesíti a költségvetést, de ami ennél is fontosabb: hozzászoknak a civilek az alulról jövő kezdeményezésekhez ÉS a szolidaritáshoz. Rákapnak az önszerveződés ízére, egyúttal segítenek bajba jutott embertársaikon is. Ehhez persze az kell, hogy az állam bátorítsa ez ilyen kezdeményezéseket eleinte. Később már „önjárókká” válnak. (Pláne, amikor a vállalati szféra is bekapcsolódik majd ebbe szponzorként. A cél itt az, hogy a reklámbüdzséjüket a „lame” reklámoktól a jótékonysági akciók felé csoportosítsák át, amit önként és dalolva megtesznek, ha látják, hogy népszerűek az ilyen programok.) De a nép már csak olyan, mint amilyen vezetőket megválaszt magának: túl sok a korrupt és az idióta is. Azt hiszik, az állam feladata, hogy a sült galambot mindenki számára biztosítsa...
Valójában azonban (paradox módon) kezdetben állami feladat, hogy a katalizátor szerepét töltse be pl. az öngondoskodásban, de ennyi csak: katalizálja, gyorsítsa a folyamatokat. Az emberek felelőtlenül gazdálkodnak, és elemi érdeke az államnak, hogy „tanítsa őket” az előrelátásra, felelősségteljes gondolkodásra, stb. Sokan túlléptek már ezen, de még mindig komoly hiány mutatkozik a lakosság többségénél. A mai maffiózók ezzel homlokegyenest szembemennek. (Arról nem is szólva, hogy az oktatásba és az eü.-be is több pénzt kellene befektetni, a kretének marhaságaira meg 0 Ft-ot. Ócsai lakópark, stadionok, MNB Értéktár programja, stb. - ez mind kapitális ökörség. Ezzel mutatja meg többek közt a genetikai hulladék, hogy mindent megengednek nekik - aztán majd a Germanium Gleichrichtungen (inside joke) eldöntik, mi legyen...)
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 01. 26. 17:00
Előzmény: #602  pitcairn2
#615
A sok papertrade között megfér a hallgatása is, nem? :)
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 01. 26. 16:58
Előzmény: #605  Törölt felhasználó
#614
Már írtam, hogy a haditörvényszékre. Elküldtétek már a feljelentést? :)
Törölt felhasználó 2017. 01. 26. 15:07
Előzmény: #612  Törölt felhasználó
#613
Igen, mas topikokba is szoktam nagyritkan irni. Te nem?
Törölt felhasználó 2017. 01. 26. 14:43
Előzmény: #610  Törölt felhasználó
#612
Törölt felhasználó 2017. 01. 26. 14:42
Előzmény: #610  Törölt felhasználó
#611
Vicces, hogy már a nickükkel szétszivatják saját magukat (lásd még torkosborz, cumi, stb).
Törölt felhasználó 2017. 01. 26. 14:40
Előzmény: #607  Törölt felhasználó
#610
Törölt felhasználó 2017. 01. 26. 14:33
Előzmény: #606  Törölt felhasználó
#609
Elég valószínű, hogy a nagy önkritikus érkezett vissza.

"könnyen lehet, hogy szánalmas vagyok.
scutum-crux"
ts3 2017. 01. 26. 14:32
Előzmény: #607  Törölt felhasználó
#608
Padló tisztító.
Törölt felhasználó 2017. 01. 26. 14:31
Előzmény: #606  Törölt felhasználó
#607
Az meg micsoda?
Törölt felhasználó 2017. 01. 26. 14:27
Előzmény: #605  Törölt felhasználó
#606
scrotum?
Törölt felhasználó 2017. 01. 26. 14:22
Előzmény: #5  upgrayeddAKS
#605
Szia,

ez kicsit erosnek tunik. Mire gondoltal itt konkretabban?

Kosz, ha kifejted.
pitcairn2 2017. 01. 26. 09:05
Előzmény: #570  Törölt felhasználó
#604
a "a narancs színű kommunisták" de facto az Európai Uniót és a NATO-t építik a BIS kötelékében:)
pitcairn2 2017. 01. 26. 09:01
Előzmény: #562  upgrayeddAKS
#603
no kb. az efféle agymenésre s@zarik széles ívben a józan többség:)

pitcairn2 2017. 01. 26. 08:57
Előzmény: #554  upgrayeddAKS
#602
"Persze, hogy nem fogod, de attól még véleményed van róla."

persze, hogy van, hisz több mint 20 éve nézem/hallgatom ezt a súlytalan shitshow-t:)
ts3 2017. 01. 26. 08:14
Előzmény: #598  evatavi
#601
Csalódtam benned, inkább nemzeti oldalakat linkelgessél.
ts3 2017. 01. 26. 08:13
Előzmény: #598  evatavi
#600
Putin alert bejelzett, ez borzzzalom.
Még mindig homályosak a mondataid. Akarsz róla beszélni?
Törölt felhasználó 2017. 01. 26. 06:47
Előzmény: #598  evatavi
#599
Különös, hogy csak kamu vagy náci oldalakon van fenn a hír. Csak nem saját amatőr gyártás? Amúgy ez a gaudi mekkora egy sunyi benyomást keltő alak, rossz nézni ahogy nem néz a kérdező szemébe stb.
evatavi 2017. 01. 25. 23:45
Előzmény: #595  ts3
#598
Még nincs minden a FIFO elven lerendezve, de lesz eredménye. Kár örvendeni.

link
szivacs
szivacs 2017. 01. 25. 22:18
Előzmény: #596  exmnbs1
#597
Ki kell hogy ábrándítsalak: ebben is tévedtél.
exmnbs1 2017. 01. 25. 19:55
Előzmény: #595  ts3
#596
Az szivacstol van))))
ts3 2017. 01. 25. 19:52
Előzmény: #594  exmnbs1
#595
Sx mondataiból már nehéz lenne idézni.
exmnbs1 2017. 01. 25. 19:51
Előzmény: #593  ts3
#594
Legjobban a fretekezes tetszett benne)))))
ts3 2017. 01. 25. 19:49
Előzmény: #573  exmnbs1
#593
"Nem felejtettem ki semmit.
szivacs"

Azért ilyen ütős válaszra nem számítottál. :))
szivacs
szivacs 2017. 01. 25. 19:29
Előzmény: #587  exmnbs1
#592
itt a videód:) link
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 01. 25. 19:24
Előzmény: #590  upgrayeddAKS
#591
kis híján-t véletlenül 2x írtam, sorry...
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 01. 25. 19:23
Előzmény: #588  szivacs
#590
Szőr mentén egyetértek a szerzővel. Azóta olyannyira beigazolódott, hogy az unterfaj ön- és közveszélyes, hogy csak az utóbbi pár évizedben kis híján TÖBB ALKALOMMAL kis híján kipusztították az emberi civilizációt. Csak egy példa:
link

Na épp ezért mondom én: ki kell ismerni az unterfajt, és korlátok közé szorítani a veszélyességét (pontosabban: a kockázatokat). Az emberiség nagy elmebetegségére meg a legjobb ma ismert orvosság az oktatás, mint azt korábban már megfogalmaztam. Ajánlott olvasmány: Az őrült majom (Szent-Györgyi Albert).
Btw. egy spekinek pont az a feladata többek közt, hogy az emberi gyarlóságokat kielemezgesse, értse minél jobban, stb. Ha nem kampányolni járnál ide, tudnád :)
szivacs
szivacs 2017. 01. 25. 19:19
Előzmény: #587  exmnbs1
#589
A' ki vélt útra tér,
Gondolt ösvényen jár,
Való bozótba ér,
Farkasveremben hál.
szivacs
szivacs 2017. 01. 25. 19:12
Előzmény: #584  upgrayeddAKS
#588
"Tudós lehetsz; - de bölcs nem vagy,
Éjt nap könyvben túrkáló:
Tudománynyal megrakott agy
Kedvvel telt szív mellett jó.
Nem ki ezrek éltét, tettét
Tudja, fejti s beszéli,
De, ki ember-természetét
Mélyen érzi és éli, -
Voltakról tud, - jövendőt sejt, -
Valóval él, - kedvet nem ejt,
Ez így, az úgy történvén,
Bölcsnek csak azt mondom én."
Kisfaludy Sándor
exmnbs1 2017. 01. 25. 18:57
Előzmény: #585  Törölt felhasználó
#587
))))
"harminchárom nevem volt, nem szeretik a Rock and Rollt"
exmnbs1 2017. 01. 25. 18:55
Előzmény: #582  szivacs
#586
Ki mondta hogy csak olyanok?
Törölt felhasználó 2017. 01. 25. 18:54
Előzmény: #571  Törölt felhasználó
#585
ez tényleg gyönyörű coming out volt spongya ságvári bobtól
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 01. 25. 18:53
Előzmény: #581  szivacs
#584
Nincs felsőbbrendűségi komplexusom, mert nem azt mondom, hogy többet érek pl. jogilag az untermenscheknél, csak azt, hogy több eszem van, az meg tény :)
Arról meg nem én tehetek, hogy ez az unterfaj (kinek nem inge, ne vegye magára) régóta próbálja elpusztítani a környezetét.
Lehetne vitatkozni a szavakon és a cimkéken, de értelmetlen. A hülyéket lehetne hülyéknek is nevezni, stb. Ez tény. De ettől még annyira mérhetelenül ostobák, hogy tényleg képesek lennének mindent tönkreba..ni, csak mert unterek.
szivacs
szivacs 2017. 01. 25. 18:46
Előzmény: #580  upgrayeddAKS
#583
Íme.
szivacs
szivacs 2017. 01. 25. 18:44
Előzmény: #579  exmnbs1
#582
Nos, vannak olyanok is, de nem kizárólag olyanok voltak az elmúlt 8 évben.
szivacs
szivacs 2017. 01. 25. 18:43
Előzmény: #575  upgrayeddAKS
#581
Láthatóan megint kitört rajtad a felsőbbrendűségi komplexus. Gyógyulj ki belőle!
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 01. 25. 18:36
Előzmény: #572  szivacs
#580
Persze, persze... mindenki felelős, csak azok nem, akik ki akarják sajátítani maguknak azt, hogy ki a magyar és ki nem. Ez 10 millió magyar ember országa. Azok pedig, akik rögtön leninfiúznak ,libsiznek, liberráltak-oznak, csak mert egyesek nem kedvelik a führert, azok nem megosztó, aljas férgek, hanem nemzethy hősök mi? :) Beteg vagy, akárcsak ez a beteg fajta... (gyógyszer lenne az oktatás, de ezek nem hatnak rátok, ahhoz valószínűleg az agy hiányzik...)
exmnbs1 2017. 01. 25. 18:33
Előzmény: #578  szivacs
#579
De igen
Csak ezek a csak politikáról írkáló Trollok reinkalnalodnak örökké
szivacs
szivacs 2017. 01. 25. 18:29
Előzmény: #574  exmnbs1
#578
Igen persze.
Vagy szerinted 8 év óta nem volt új fórumozó egy sem?
szivacs
szivacs 2017. 01. 25. 18:28
Előzmény: #573  exmnbs1
#577
Nem felejtettem ki semmit.
szivacs
szivacs 2017. 01. 25. 18:26
Előzmény: #572  szivacs
#576
A reakciók pedig hamarosan igazolják is a leírtakat...
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 01. 25. 18:23
Előzmény: #566  szivacs
#575
Ostobaságod újfent bebizonyítottad :)
Én nem slagoltam mellé, hanem pont a pöcsöket és a pöcsvédőiket rúgtam (egyelőre csak virtuálisan) pöcsön. Semmiféle mocsokság, alantasság nem volt abban, amit tettem: kimondtam a fájdalmas igazságot a pöcsökről. Ha ez magas neked, védd tovább őket nyugodtan :)
Felajánlottam az értelmes vitát, amibe nem akartál beszállni (mondjuk ezt speciel megértem, hehehehehehe). Javaslom, maradj a bibliánál - az való neked meg a többi mesekönyv :) Engem jobban érdekel Beethoven és Einstein munkássága. (Csak két példa volt természetesen...)
Az alsóbbrendű ember-állatoknak anno joguk volt beleugatni abba, hogy kiket kell máglyára küldeni. Ma már nincs - én többek közt ezt nevezem fejlődésnek. Ugassatok inkább abba bele, hogy az alsóbbrendű egyházatok pedofil papokat rejteget. Pont azért sz..om le, mit rinyáltok, mert nincs SEMMI erkölcsi alapotok ezek után semmihez. Amíg nem bojkottáljátok pl. az egyházaknak "járó" mindennemű járulék, adó, stb. befizetését, és ennek hangot nem adtok pl. petíció formájában, addig anyátokak ugassatok arról, hogy én mit kifogásolok az alsóbbrendűekkel kapcsolatban. Majd ha olyan erkölcsi magasságokban szónokolhattok, hogy a saját házatok környékén kisepregettetek, ami szvsz. alap lenne, csak nektek nem az, akkor jöhettek hozzám ugatni, amiért oda-odaszólok (néha durván) az alsóbbrendű férgeknek és azok pöcsvédőinek. Nem látom, hogy mikor indítottad el a fentiekről szóló petíciót, pöcsvédő :)
Pedig a te alsóbbrendű egyházadról van szó. Ja, hogy ott nem sepregetsz, de nekem be mersz szólni, mert én türelmes vagyok, és nem bántalak, hiszen gyengeelméjűeket amúgy sem áll szándékomban... :)
De én nem szólok bele, hogy kötelességetek-e a bojkott vagy sem. Ha ilyen igénytelenek vagytok, hogy az orrfacsaró bűz mellett imádkoztok, mint egy agyhalott, tegyétek csak nyugodtan. Sőt, még ugathattok is nekem, hogy ezt meg azt ne tegyem, nem mehetek pl. vasárnap vásárolni (ezt is speciel lesz..om, mert megoldom, és amúgy sem volt nálam gyakori), de ha a saját büdös pofátokat kinyitjátok, és annak bűzét rám akarjátok fogni, akkor esetleg elküldelek vissza titeket apátok faxába, ahová valók vagytok, pöcsvédők :)
Majd ha a szub-scrotumot vagy hasonló majmot ok nélkül "letámadok", akkor jöhettek azzal, hogy milyen szemét vagyok, stb. Addig pedig: ba..átok s..be a pedofil papjaitokat, hátha mindannyian élvezni fogjátok. (Ja, és a normális, tisztességes papoknak is követelniük kellene szerintem, hogy ezt a mocsokságot azért már ne műveljék a patkány-egyházak... ja, tudom... onnan kapják a pénzt az ájtatosmanók, úgyhogy nem fognak kenyéradó gazdáik ellen "fellázadni" a korcs ebek.)
Én pedig kimondok néhány igazságot még akkor is, ha az fáj egyeseknek. Lehet nyüszíteni, meg lehetne a "sebet" tisztítani is, amit a sok korcs féreg okoz, a sok hülye birka meg eltűri. Én felállítom a diagnózist - azt kezdtek vele, amit akartok. Lehet hőbörögni is, nem is várok igazából sokkal többet egy ilyen ostoba majomivadék-fajtól. Akinek nem inge, az ne vegye magára, és TALÁN még lehetne is tenni valamit a kórokozók ellen...
exmnbs1 2017. 01. 25. 18:23
Előzmény: #572  szivacs
#574
Uj nickek?
Aha, persze

exmnbs1 2017. 01. 25. 18:22
Előzmény: #572  szivacs
#573
Erdekes, a saját oldaláról a minősíthetetlen szövegeket kifelejtetted
Pl az s-c baratodtol
szivacs
szivacs 2017. 01. 25. 18:17
Előzmény: #559  nemoland
#572
Ritka üdítő kivétel az, amelyik topikban nem ez történik, például az elektromos autós vagy megújuló energiás témákban nem törnek ki a bináris frontvonalak - kivéve ha valaki belekavarja paks2-t, mert akkor azonnal bejön a törés.
Nagy kár, hogy ilyen méreteket öltött az offolás és a durva személyeskedés és ezt tűrik. A tegnapi 500 fölötti totálisan értelmetlen egymásgyalázás példátlan, ahogy az is, hogy csak egy résztvevőjét törölték a többi elkövető büntetlenül megúszta. Ennek pedig az lesz a következménye, hogy akit nem fogtak vissza, az még többet meg fog engedni magának és annyira eldurvul a hangnem, hogy végül teljesen leamortizálják ezzel a hozzáállással a portfolio fórumát, lehetetlenné tesznek bármiféle beszélgetést, eszmecserét, kulturált vitát a "táborok" között.
Már most is elindult a kettészakadás, vannak topikok, ahol túlnyomóan csak az egyik "tábor" tagjai vesznek részt, míg másikban a másik "tábor" tagjai. Ha pedig valamilyen témában kísérlet történik a témára koncentráló "táborfüggetlen" kommunikációra, szinte azonnal megjelenik valaki akinek célja ennek megakadályozása, lehetetlenné tétele, és szétoffolja, szétszemélyeskedi, szétordenárézza az amúgy is nehezen beinduló beszélgetést. :-(
Pedig nem volt ez mindíg -legalábbis ennyire- így. 6-8 éve még voltak egymás véleményét pláne egymás személyét tiszteletben tartó érdemi beszélgetések a véleményeltérés és a politikai beállítottság ellenére is. Ez megváltozott és ezért a negatív változásért nem menthetők fel azok, akik szándékosan tettek azért, hogy mindenkit, az új fórumozókat is meghatározzák, beskatulyázzák, táborokba tolják és felcímkézzék. Ugyanígy felelős ezért az a moderáció amelyik mindezt nem előzte meg, sőt eltűrte, időnként pártosan, diszkriminatív módon avatkozott be illetve nem avatkozott be amikor kellett volna. Ennek eredménye, hogy a hangnem lezüllött és egyre durvábbá vált anélkül, hogy annak következményei lettek volna.
Az ingerküszöbök átlépésének következmények nélkülisége egyre lejjebb vitte a szintet és a "szarozás" (vipera) után a "picsázás", "anyázás" és "tetüzés" (bekre) is megtűrtté vált. Ez a lejtő pedig tovább lejt és nem látszik, hogy az arra hivatottak meg kívánnák fordítani az erkölcsi színvonal tovább esését.
Emiatt is távoztak innen olyanok, akik pedig már sok éve jelen voltak itt. Érthető ha nem szánnak időt és energiát arra, hogy méltatlan támadásoknak és gyalázkodásnak legyenek kitéve.
Kár, hogy ide jutott ez a fórum és az ennél többre is képes közönsége. :-(
Törölt felhasználó 2017. 01. 25. 18:07
Előzmény: #506  evatavi
#571
Jé, micsoda Őszödi beszédre leltem, most vettem csak észre:

"Két egymásnak esett fórumozó közül csak az egyik érdemel kitiltást. Ilyen esetben mi vezeti a moderátort? A politikai meggyőződése, az igazságos elbírálás, vagy részlehajlás? mert oka az van! Az még inkább érdekes, hogy sohasem jelenik meg az indoklás!"

Hogy is mondtad? Emeljük csak ki: szóval kitiltásokkor "sohasem jelenik meg az indoklás". Aha.

Ilyen buktát itt még egy klón se követett el. Ezek szerint te egy többször kitiltott nick vagy. Leírtad. Kidumálhatatlan.

Ezek után úgy lenne korrekt, ha le is írnád, ki voltál (kik) korábban. Egyet tudunk borz.
Törölt felhasználó 2017. 01. 25. 17:50
Előzmény: #553  pitcairn2
#570
Sosem voltam liberális, nem is leszek, de balos sem vagyok. Ennek ellenére mindig megkapom a narancs színű kommunistáktól, hogy nem vagyok magyar. Ez egyáltalán nincs egy súlyban azzal, hogy lenáciznak egyes szűk csoportokat balról. A narancsosok alternatív nemzet fogalmat definiáltak, amiben csak az magyar, aki velük van. Én ebben a kérdésben bizony sértődékeny vagyok, és addig nem vagyok hajlandó emberszamba a "jobboldalt", aníg 8 millió magyartól bocsánatot nem kérnek. Addig ők nem nemzeti oldal, hanem nemzetellenes oldal, mert a nemzeti egységnek ártanak (a nemzeti egység nem azt jelenti, hogy mindenben egyetértünk, sőt...).
szivacs
szivacs 2017. 01. 25. 17:46
Előzmény: törölt hozzászólás
#569
Vai, ha szerinted helytálló, akkor rád nézve is az.
Törölt felhasználó 2017. 01. 25. 17:38
Előzmény: #566  szivacs
#568
Igen? Érdekes, mikor én átvettem az elvtársaid stílusát, akkor nekem pénznyelő és Pál írt, hogy ezt nem kéne. Te kiknek írtál azok közül, akik tartalmi szinten veled voltak egy véleményen egy adott topikban, de ordenáré módon írogattak? Nem zavar a saját kettős mércéd?

A teféléd sír, hogy jajj, PC terror, aztán ha veletek szemben nem PC-k, akkor meg sírsz.

(A modik figyelmeztettek, hogy ki fognak tiltani, ha még egyszer ordenáré módon kommentelek, nos én teszek rá, tiltsanak ki.)
Törölt felhasználó 2017. 01. 25. 17:27
Előzmény: #566  szivacs
#567
Megártott a PISA-teszt?
szivacs
szivacs 2017. 01. 25. 17:25
Előzmény: #562  upgrayeddAKS
#566
"Tok jo szoveg csak a foideologusaidnak kellett volna elkuldened"

Azért nem kis arc kell a piszoár mellé helyezett tócsán méltatlankodónak az óceánt emlegetni, hogy az mekkora tócsa!
nemoland 2017. 01. 25. 17:19
Előzmény: #561  ts3
#565
:D
Törölt felhasználó 2017. 01. 25. 17:05
Törölt hozzászólás
#564
Törölt felhasználó 2017. 01. 25. 17:04
Törölt hozzászólás
#563
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 01. 25. 16:33
Előzmény: #557  szivacs
#562
Mit műveltem? Nevezd bárminek, közelébe sem ér annak, amit ez a "mocskos faj" művel! Pedofil papok ténykedése (és azok bújtatása a törvény elől), afrikai hadurak, akik gyerekeket állítanak hadrendbe és pusztítanak mindent, amit érnek - hogy csak a legextrémebb dolgokból egy párat soroljak. Nézzük akkor a kevésbé extrémeket: beteg emebrek elől ellopni a kórházak pénzét (akár direkt módon, akár indirekt módon: stadionépítéssel, stb.), és ezeket a mocskos férgeket védeni, stb. Vagy hogy még "diszkrétebb" mocsokságokat említsek: rávenni alantas módon a nőket, hogy elégedetlenek legyenek pl. a testükkel (néha van is miért, de a frusztráció akkor is túlzás), hátha akkor a nagy boldogtalanságban majd többet fogyasztanak... nem ragozom, a skála nagyon széles a sok nyílt patkányságtól a rejtett patkányságokig.

És az a világ "nagy baja", hogy néhányan undorodnak az untermenschektől?! Beszarás, milyen idióták vagytok ti, untervédők :) Vagyis inkább: pöcsvédők :)

Megérdemlitek, pöcsvédők, hogy amikor a pöcsöket majd pöcsön rúgjuk :) akkor a pöcsvédők is kapnak belőle...

Ja, és én vagyok a felháborító, stb.... Hiába no, BETEG az emberi faj, csakis az OKTATÁS nevű gyógyszer segíthet rajta! :)

Ne rinyáljatok, mert az alternatíva az lenne, hogy az emberiség kipusztul - ez vár rá fejlődés nélkül (vírus, echte kisbolygó, stb.). Kár volna érte szvsz. A férgekért nem kár, de hogy a férgek miatt az a civilizáció, ami megalkotta (sok egyéb más mellett) Beethoven szimfóniáit és Einstein relativitás-elméleteit, azért kár volna, csak mert néhány pöcsvédő nem tűri, hogy nevén nevezzék a pöcsöket. Lópöcsöt a pöcsükbe! :)
(Akinek nem tetszik, bekaphatja a lovak pöcsét :) vagy ÉRVELJEN értelmesen, intelligensen, nem a majomivadékok érzelmeire hatva...)
ts3 2017. 01. 25. 16:11
Előzmény: #559  nemoland
#561
Te is csak a másik oldalnak tudod osztani az eszet.
ts3 2017. 01. 25. 16:06
Előzmény: #559  nemoland
#560
Isten hozott Magyarországon. :))
nemoland 2017. 01. 25. 15:58
Előzmény: #556  ts3
#559
Csodálatos, hogy minden fórum vita, a végére eljut egy bináris/2 csoportos szegregációhoz/személyeskedéshez... legyen az világnézeti, vallási, nemzeti...tökmindegy....
ekkor már nem is a vita témája a lényeg, hanem a ’másik oldal’ meg/legyőzése és ’igazunk’ érvényesítése...

Lehet, hogy kellene egy olyan fórum amelyben már alapból ez a lényeg...
...szerintem IGEN...vagy NEM ?! ;)
exmnbs1 2017. 01. 25. 15:57
Előzmény: #557  szivacs
#558
Tok jo szoveg csak a foideologusaidnak kellett volna elkuldened
szivacs
szivacs 2017. 01. 25. 15:52
Előzmény: #537  upgrayeddAKS
#557
Amit tegnap műveltél, olyat eddig még nem láttam tőled, kiábrándító volt :-( Átléptél egy olyan határt, amit nem lett volna muszáj, nem mások, hanem magad miatt. Átadtad magad valakinek, aki a legrosszabbat hozta ki belőled. Elszakítottál egy olyan köteléket, ami valami olyan normalitáshoz kötött, ami neked fog egyszer hiányozni. Kevesebbet csináltál magadból nem többet.
Ilyesmit csak a normálistól eltérő tudati/érzelmi állapotban lévő ember tesz.
Neked lesz jobb, ha visszatérsz ebből a posványos szürke zónából, még mielőtt megszokod és olyan pöffeteget csinálsz magadból, amilyen igazából te sem szerettél volna lenni.
Én szóltam, utat te választasz...

Erre viszont inkább ne válaszolj semmit!
Majd meglátjuk, mire jutsz magaddal.
Hmm...
ts3 2017. 01. 25. 15:43
Előzmény: #553  pitcairn2
#556
Jól nyomod a fideszes függetlent.
Törölt felhasználó 2017. 01. 25. 15:42
Előzmény: #549  pitcairn2
#555
ebben hol van minősítés?
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 01. 25. 15:40
Előzmény: #553  pitcairn2
#554
Persze, hogy nem fogod, de attól még véleményed van róla. Gratulálok, nagyon alapos vagy :)
(Nota bene: jogod van a véleményedhez, nekem meg a magaméhoz.)
pitcairn2 2017. 01. 25. 15:38
Előzmény: #551  upgrayeddAKS
#553
újra pontosan idézlek:

"Hiába sajátítjátok ki magatoknak a "jogot", hogy megnevezzétek, ki a magyar és ki nem, ebben az országban kb. 10 millió magyar ember él, és ebből kb. 8-nak elege van a férgekből. "
kb. ez lenne a "libsis-náczis" játék:)

bocsi, de már 20 éve hallgatom ezt a balról-jobbról nagy élvezettel játszott __figyelemelterelő__ agymenést:)

és persze a fene sem fogja átolvasni, hogy mit vágtatok itt az elmúlt napokban egymás fejéhez...

upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 01. 25. 15:33
Előzmény: #550  szivacs
#552
Nem vállalhatalna. Olvass a sorok közt :)
Így nem kell leírnom. Tömören: növessz gerincet! Ez a véleményem...
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 01. 25. 15:31
Előzmény: #547  pitcairn2
#551
Ja, és ki nácizott? A libsizés stimmelt, azt valóban elkövette a kitiltott scrotum. Sőt, még azt is implikálta, hogy én náci haláltáborban voltam őr. (Ami nyilván fizikailag lehetetlen, de betuomd ezt annak, hogy csak szimplán rágalmazni akart engem, a szokásos gerinctelen módján - mivel nem vállalta fel.)
Én amúgy írtam arról, hogy ez gestapós módszer (a jelentgetés), de uennyi erővel "stázi-s" módszert is írhattam volna, csak a Stasit kevesebben ismerik...
szivacs
szivacs 2017. 01. 25. 15:30
Előzmény: #535  upgrayeddAKS
#550
Érdekes, én leírtam a véleményemet rólad, meg is indokoltam, miért változott.
Te nem vállaltad fel a tiédet, úgy fest azért, mert vállalhatatlan még szerinted is...
pitcairn2 2017. 01. 25. 15:28
Előzmény: #544  upgrayeddAKS
#549
ok, akkor pontosan idézlek:)

"orbáncos "félhatos" szervét csókolgató kb. 2 millióból"

kedves minősítések tömege...
szivacs
szivacs 2017. 01. 25. 15:27
Előzmény: #536  Törölt felhasználó
#548
ezúttal legalább vicces vagy... :-)
pitcairn2 2017. 01. 25. 15:26
Előzmény: #545  upgrayeddAKS
#547
több mint 20 éve hallgatom ezt a súlytalan "vitát", ennyi idő után teljesen világos, hogy mindkét (törpe kisebbséget képviselő) oldalnak úgy hiányzik ez a "libsis-náczis" játék, mint a sivatagban a szomjúhozónak egy pohár víz:)
ts3 2017. 01. 25. 15:19
Előzmény: #542  pitcairn2
#546
Kezdődik az utóvéd harc?
Félremagyarázásból erősen kezdtél. :))
Erre szivacs is csettintene.
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 01. 25. 15:14
Előzmény: #541  pitcairn2
#545
Mármint abból a "hőzöngésből", hogy a 2 millióból bárkik is megtagadják a 8 millióból bárkinek a magyarságát? Vagy az ez elleni állásfoglalást nevezed hőzöngésnek? Nem kellene fórumozás UTÁN menned a kocsmába? Vagy alkohol nélkül is ennyi eszed van? Szégyen...
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 01. 25. 15:11
Előzmény: #542  pitcairn2
#544
Ugye a 20%-ot sikerült számológép nélkül is kiszámolnod? :)
Hanyatlik az agykapacitásod!

"hisz 2 millió magyar állampolgárt sikerült egy lendületből "leférgezned" :)"

Nem, nem sikerült. Az, hogy idejössz csúsztatni, az viszont elég rossz bizonyítványt állít ki rólad (is)!
Törölt felhasználó 2017. 01. 25. 15:06
Előzmény: #506  evatavi
#543
"Az egyiknek sikerül a másiknak nem! Érdekes történettel találkozhatunk. Két egymásnak esett fórumozó közül csak az egyik érdemel kitiltást."

Így van. Az érdemelt a kettő közül kitiltást, amelyik sértegetett, személyeskedett, megengedhetetlen módszerekhez nyúlt.

Én voltam a másik. Ja és még csak jelenteni sem kellett, reggel meglepődve láttam, hogy a moderátor magától végezte a dolgát.
pitcairn2 2017. 01. 25. 15:05
Előzmény: #538  upgrayeddAKS
#542
az előző kommented alapján különben szerintem téged is ki lehetne zárni a kommentszabályok értelmében, hisz 2 millió magyar állampolgárt sikerült egy lendületből "leférgezned" :)

ez cirka a magyar lakosság 20%-a lenne

pitcairn2 2017. 01. 25. 15:01
Előzmény: #537  upgrayeddAKS
#541
lehet, hogy annak a 8 milliónak az efféle hőzöngésből is rég elege van:)

ts3 2017. 01. 25. 14:37
Előzmény: #533  szivacs
#540
"Hányan támadtak rád?"
Scooby, szivacs, eva.

"Hányan támadták őt?"
Ő támadott rá másokra.
Számold meg a lenin fiuzásait, libsizéseit, ez segíteni fog.

" és kitiltottak téged?
Téged kitiltottak?
Na ugye.
Törölt felhasználó 2017. 01. 25. 14:28
Előzmény: #537  upgrayeddAKS
#539
remekül összefoglaltad, hasonló véleményen vagyok én is. csak lusta vagyok általában ennyit írni, mert az egyszerűbb mondatokat is nagyon nehezen olvassák el és értik meg.
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 01. 25. 14:25
Előzmény: #537  upgrayeddAKS
#538
Elgépeltem. Helyesen:

nem azért kapott a buta pofájára, mert magyar lenne, hanem ...
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 01. 25. 14:23
Előzmény: #533  szivacs
#537
A troll jelent meg a topikban hőbörögni, leninfiúzni. Addig senki hozzá sem szólt itt. De ha nagyobb lenne az IQ-d 60-nál, akkor erre magadtól is rájöttél volna, és nem égetnéd itt magad folyton.
Miközben (hasonlóan más trollokhoz, szivacsokhoz, stb.) egyetlen szava nem volt soha részvény, befektetés, stb. témában, a troll hungarofób kijelentéseket tett a magyar emberek egy jelentős csoportjáról. :) Ezt a travitól kölcsönöztem :) Mindenesetre találó: amikor egy kizárólag destrukcióra képes troll másokat provokálva megcumizza a talpnyaló attitűdjét (beleléptünk sokan a büdös pofázmányába, ezt nem vitatom), akkor nem azért kapoptt a buta pofájára, mert mnagyar lenne, hanem pont azért, mert árt a hasonszőrűekkel együtt Magyarországnak. Hiába sajátítjátok ki magatoknak a "jogot", hogy megnevezzétek, ki a magyar és ki nem, ebben az országban kb. 10 millió magyar ember él, és ebből kb. 8-nak elege van a férgekből. (Sajnos az a 8 millió nagyon szervezetlen és széttagolt, de az orbáncos "félhatos" szervét csókolgató kb. 2 millióból is sokan kezdenek kijózanodni. Lassanként persze...)

Úgyhogy ha ez a "kisebbség", akkor nevezhetjük a bolsevikeket paradox módon kisebbségieknek, de a jogi fogalmat akkor sem merítik ki (kisebbség = valamelyik etnikai, vallási, stb. kisebbség tagja), az orbánc-vallás meg egyelőre nem hivatalos vallás, szóval... nyasgem :)
Törölt felhasználó 2017. 01. 25. 14:10
Előzmény: #532  szivacs
#536
szkrótum eleve 8at ér:)
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 01. 25. 14:09
Előzmény: #528  szivacs
#535
Szórakoztatóan ostoba és álszent vagy, ezért most nem mondom ki rólad a véleményem. A "növessz gerincet!" felszólításom még mindig áll, bár nem biztos, hogy szükséged lesz rá a "munkásságodhoz".

A provokáláshoz pedig édeskevés vagy. Fejlődj! :)
ts3 2017. 01. 25. 14:07
Előzmény: #533  szivacs
#534
Jól van, akkor összefoglalom helyetted, mivel egy rossz szavad nincs scooby doo-ra, sőt még véded is, bármennyire próbálok kisajtolni egy véleményt róla, ezért azt kell, hogy gondoljam, hogy egyetértesz a mocskos beírásaival.
Ami nem vet rád túl jó fényt, még akkor sem ha piktor kimondta a PC halálát, amit a fidesz trollok arra fordítottak le, hogy aki nincs velünk az ellen bármilyen eszköz megengedett.
szivacs
szivacs 2017. 01. 25. 13:52
Előzmény: #531  ts3
#533
Hányan támadtak rád? Hányan támadták őt? és kitiltottak téged?
szivacs
szivacs 2017. 01. 25. 13:50
Előzmény: #529  exmnbs1
#532
"(#308) Re: marcangoló falka
Értékelés: -4
előzmény (#281: ts3) | válasz erre | Tegnap, 10:31
Csak az első 60 beírás szereplői:
origorigo
ts3
Masodik_Pal
upgrayeddAKS
BobyPf
Dodo34
pny-
sanka

vs. scutum-crux

Szerinted melyik a csoport?

és az egészet beindító beírás is a csoportból érkezett.
szivacs"
Szerinted ki volt kisebbségben?
ts3 2017. 01. 25. 13:35
Előzmény: #530  szivacs
#531
Elég csúnyán rám támadt scooby, de nem volt semmilyen véleményed, amikor kérdeztem a véleményed, inkább hallgattál, ez volt a véleményed.
szivacs
szivacs 2017. 01. 25. 13:31
Előzmény: #527  ts3
#530
ha téged ért volna ugyanilyen diszkrimináció, ugyanez lenne a véleményem.
exmnbs1 2017. 01. 25. 13:23
Előzmény: #528  szivacs
#529
Milyen kisebbségről hablatyolsz!?
szivacs
szivacs 2017. 01. 25. 13:19
Előzmény: #507  exmnbs1
#528
"Melyik kettő?
A haverod mindenkinek neki esett"
Ne fordítsd már ki! Egyedül lefejelte a felé lendülő mind a nyolc lábat, ugye?

aks tegnapi tébolyult ámokfutása pedig minden volt csak nem moderálási szabályzat kompatibilis - ez minden normális erkölcsi érzékű olvasó számára evidens - gondolom neked is.
Messze túlment a normális erkölcs minden határán ráadásul kisebbség tagja ellen, csoportosan elkövetve.
Ha ezt következmények nélkül lehet, akkor itt már minden megengedett - legalábbis az űbermenseknek...
ts3 2017. 01. 25. 13:11
Előzmény: #523  szivacs
#527
Ennyire kedvelted scooby doo-t?
Nemsokára olvashatod az ocsmányságait más nick alatt.
andare 2017. 01. 25. 13:03
Törölt hozzászólás
#526
Törölt felhasználó 2017. 01. 25. 13:02
Előzmény: #523  szivacs
#525
az utolsó jópofa, kár, hogy nem hallottad meg anno

a szintjét meg rövid i
szivacs
szivacs 2017. 01. 25. 13:02
Előzmény: #505  exmnbs1
#524
Az elejéről is lemaradtál ezek szerint. Még mielőtt s-c bármit is írt volna, mér itt tartottak:
"(#5) Re: Orbán: Engedélyt kaptunk a legmagasabb világi helyről
Értékelés: 0
előzmény (#2: origorigo) | válasz erre | hétfö, 13:52
Ismerek erre egy terápiát. Megfelelő sebességgel ólmot kell juttatni a megbomlott agyba, a végén pedig formaldehidbe helyezni :)
upgrayeddAKS
Jelzés a moderátornak
(#4) Re: Orbán: Engedélyt kaptunk a legmagasabb világi helyről
Értékelés: 0
előzmény (#2: origorigo) | válasz erre | hétfö, 13:40
egy ideje
Masodik_Pal
Jelzés a moderátornak
(#3) Re: Orbán: Engedélyt kaptunk a legmagasabb világi helyről
Értékelés: 0
előzmény (#2: origorigo) | válasz erre | hétfö, 13:27
Sok birkának normálisnak tűnik.
ts3
Jelzés a moderátornak
(#2) Re: Orbán: Engedélyt kaptunk a legmagasabb világi helyről
Értékelés: 0
előzmény (#1: portfolio) | válasz erre | hétfö, 12:44
tényleg megbomlott az agya sajnos
origorigo"
szivacs
szivacs 2017. 01. 25. 12:58
Előzmény: #515  evatavi
#523
Nem, nem moderátor. Viszont az egyik olyan kiválasztott, akinek bár a nickjét törölték, de ellentétben másokéval a beírásait nem. Ez a diszkrimináció arra utal, hogy a moderátor olyannyira nélkülözhetetlennek ítélte a beírásait, hogy azok miatt áthágva a saját meghirdetett moderálási irányelveit nem törölte a személyeskedés tiltását messze megszegő ordenáré beírásait sem. Azok most is zavartalanul olvashatóak a portfolio fórumán illusztrálva annak erkölcsi színtjét.

"(#2510) Re: jól működnek a 2008-ig idecsábított külföldi befektetések... Értékelés: -4

előzmény (#2506: Sanjose) | válasz erre | 2014. augusztus 15. - 01:29

ja

anyád a balos, aki rossz irányba terpesztett figyelmetlenségből
Bekre_Pal"

"(#27) Re: Elhunyt Göncz Árpád Értékelés: 0

előzmény (#26: p5qlpro) | válasz erre | szerda, 07:45

ezért elhasználtál egy fikanicket te tetű mocsok?
Bekre_Pal"

"(#13) Re: Megszólalt Brüsszel Putyin váratlan döntéséről Értékelés: 0

előzmény (#12: penznyelo_) | válasz erre | szombat, 14:17

olyankor bezzeg sértődés van, amikor elküldöm a picsába

hallod szivacs? menj a picsába
Bekre_Pal"

. . .
Törölt felhasználó 2017. 01. 25. 11:45
Előzmény: #521  evatavi
#522
nem nem akarom, hanem nem tudom. magyarázd meg, ne pedig magyarázd belém. így valóban nehéz lesz.
evatavi 2017. 01. 25. 11:39
Előzmény: #520  Törölt felhasználó
#521
Masodik_Pal megértem, hogy nem akarod megérteni.
Ez a fórum nem alkalmas a normális társalgásra, ha elbeszélünk egymás mellett.

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek