Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 08:48

linda topicja  

Ezt a topicot azért indítom,mert szeretnék egy olyat,amiben kötetlenül lehetne a tőzsdéről beszélgetni,de ha vki offol,se hurrogják le.Tehát a tartalmát,olyan 80-20 % arányban gondolom.

Várom a ti ötleteiteket,kéréseteket vele kapcsolatban,én is mindjárt leírom,h tervezem részletesebben.

ui: nem azért ez a topic neve,h magam sztároljam,hanem ,h aki gondolja,ki tudja kerülni:)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 09. 03. 14:40
Előzmény: #34219  akibaci
#34220
igen Akpo, a foti mellett is csak addig tartok ki,amíg szeszélyes,amikor már kezd kiszámíthatóvá válni,az már nekem nem annyira tetszik....olyan ígéretesen szárnyallta a múltkor át az 1 k-t és azóta csak csönd és hullaszag.....úgyhogy léptem.van még,de a többet eladtam.......most inkább esést várok tőle,nem tetszett ez a kgy dolog,amit olvastam a topicban róla ( transzparencia ,meg hozzáállás a kisbüfikhez,ill. alapkezelőkhöz .......
messze még a q3
akibaci 2007. 09. 03. 14:20
Előzmény: #34217  akpo
#34219
Igen, én is most olvastam.

Ki mit vár a fotitól? Nemtom mit kezdjek az 500 darab 1013-as bekerülésűvel. Legszívesebben kivágnám 970-en, mint macskát...

Valakinek valami megérzés, hogy ilyen közgyűlési hírek után mi várható? (csak a fotex topikban olvastam, hogy a transzparencia továbbra sem erőssége a cégnek...)
Törölt felhasználó 2007. 09. 03. 14:16
Előzmény: #34213  Törölt felhasználó
#34218
sziasztok lindások :o)))))))))))

most csöppentem be; már az új lakásban ülök irdtalan mennyiségű cucc közepette; azt hiszem el kéne pakolnom :o))))))))))

a humetet pedig tartani kell, mármint befektetőknek !

bubut, plusz egy másik nagyon kedves fiatalembert külön puszilok :o)))))))))))))))))
akpo 2007. 09. 03. 14:04
Előzmény: #34214  Törölt felhasználó
#34217
Linda, most olvastam, hogy te megcsaltad a Fotit?
Törölt felhasználó 2007. 09. 03. 14:00
Előzmény: #34210  Törölt felhasználó
#34216
az autót úgy nyomatják mint a coca colát, furcsa.
Törölt felhasználó 2007. 09. 03. 13:25
Előzmény: #34214  Törölt felhasználó
#34215
Valószínűleg nem emel kvótát az OPEC

Katar olajminisztere ma úgy nyilatkozott, hogy magasak az olajtartalékok és bőséges a kíálat, ennélfogva nincs oka a kőolaj-exportáló országokat tömörítő szervezetnek, az OPEC-nek a kitermelési kvóta emeléséről határoznia, a következő héten tartandó bécsi ülésén. Az olajminiszter szerint túl korai lenne még most megmondani, hogy vajon az OPEC emelheti-e télen a kitermelést, az biztos, hogy amennyiben hiány lép fel a piacon, megteszik a szükséges lépéseket. Az OPEC egyelőre aggódik az USA-ban kibontakozó jelzálogpiaci válság miatt, ugyanis az káros kihatással lehet a nyersolajkeresletre. A magas olajárak nincsenek kapcsolatban a kínálati oldalon jelentkező hiányokkal, csak a finomítói kapacitásoknál adódó korlátokkal.

Törölt felhasználó 2007. 09. 03. 13:11
Előzmény: #34211  akibaci
#34214
nem Akibaci,úgy tűnik jó volt az eladásod ,a humetnél mindenképpen...... mondjuk én 1-2 Ftért nem szoktam harcba szállni,ha lejjebb nem esik,akkor még jó,de esélyes benne a korrekció is, egy igaz: a biztos nyerő a zsebedben van,ez a lényeg....
Törölt felhasználó 2007. 09. 03. 13:11
Előzmény: #34212  Törölt felhasználó
#34213
JAAA!!

Discot puszilom:o)))))))))
Törölt felhasználó 2007. 09. 03. 13:10
Előzmény: #34211  akibaci
#34212
disco kérdezte, mért adtam el a Humetet 128-on, hát ezért, már 118-nál tart :))
akibaci 2007. 09. 03. 13:02
Előzmény: #34210  Törölt felhasználó
#34211
Lindus,

Lehet, hogy tényleg korai volt a 125-ös Humet meg 39-es Phyl eladásom, de nyerőben adtam el, azóta szöttyögnek, sőt, Humetet olcsóbban vehetném is most vissza, ha akarnám. Phylben meg még maradt papírom, és még annyit sem adtam el, mint amennyit az első jegyzésben jegyeztem. Ráadásul nem tetszik 40 forintot az a majd' 2 millió részvény.

Minden esetben, amikor van egy nagy megindulás a papírban, akkor jönnek az örök optimisták, akik valami még nagyobb célárat várnak, mint az előző, és ha én bedőlök ezeknek, akkor jönnek a beragadások. Ecoban is várom a 225-öt, 5000 darabbal, holott ennyivel már jópár kört lehetett volna futni kisebb nyerőkkel. Szóval lehet, hogy koraiak az eladások, de realizálva van a biztos nyerő.

Bedöglött a gépem, a most használt gépen meg nincs amibrokerem, anélkül félszeműnek érzem magam a piacon.
Törölt felhasználó 2007. 09. 03. 12:57
Előzmény: #34209  Törölt felhasználó
#34210
igen dögunalom,borzasztó,hogy amik nélkül még levegőt se merünk venni ! :(

köszi Bubu,csak ez a pf-es cikk elég optimista a cégről.....meglátjuk.......
Törölt felhasználó 2007. 09. 03. 12:50
Előzmény: #34207  Törölt felhasználó
#34209
Szerintem nem várok tőle nagy csodát.

Manapság nem olyanok az új bevezetések mint a régi szép időkben , mikor mindegy mi volt vették mint a gép.:-))

Szkeptikus vagyok lásd: orco

Olcsó papírokat a spekszek szeretik trade-elni , talán megmozgatja a fantáziát ha ..........

Meglátjuk!!

A mai nap maga az unalom..............
Törölt felhasználó 2007. 09. 03. 12:47
Előzmény: #34207  Törölt felhasználó
#34208
sziasztok!
econet a napokban kérelmezni foglya az a kategóriát,aminek megfelelt....................
Törölt felhasználó 2007. 09. 03. 12:38
Előzmény: #34206  Törölt felhasználó
#34207
tudja valaki,mért esünk mi egyedül ? mindenki más örömködik rajtunk kívül.....:(

ez az autós rv nem ígérkezik rossz befektetésnek ,Bubu szerinted ?
Törölt felhasználó 2007. 09. 03. 12:01
Előzmény: #34204  Törölt felhasználó
#34206
Raba 39-en eladva, nem bírtasm nagy tételben a fene, tudtam hogy jó lesz. Molban5x több van de nem megy sehova.
Törölt felhasználó 2007. 09. 03. 12:00
Előzmény: #34204  Törölt felhasználó
#34205
Standard & Poor's véleménye a jelzálogpiaci krízis kihatásairól

A hitelminősítő intézet legfrissebb közleményében arról számolt be, hogy szerinte az USA-ban kibontakozó jelzálogpiaci válsághelyzet mely piacokra és milyen kihatással lehet. A közlemény szerint Lettország, Izland, Bulgária, Törökország és Románia Európában azon államok közé tartoznak, amelyeket a jelenlegi szűk likviditással bíró környezetben a legkellemetlenebbül érinthet az amerikai jelzálogpiaci probléma, amennyiben az még erőteljesebbé válik, vagy jobban elmélyül. A Standard & Poor's által kialakított ún. Liquidity Vulnerability Index, vagyis a likviditási és sebezhetőségi index eredményei alapján Oroszországnak, Egyiptomnak, Ukrajnának és Csehországnak van elvileg a legkevesebb félnivalója a tőkepiac hektikus hangulatváltozásaitól. Litvánia, Libanon, Szlovákia, Lengyelország, Magyarország és Dél-Afrika pedig közepesen érintett országok. A hitelminősítő intézet hitelpiaci elemzője, Moritz Kraemer úgy nyilatkozott, hogy közvetlenül a szigorított pénzügyi környezet miatt egyelőre nem változtatnak a minősítéseken és a gazdasági prognózisokon, habár az elmúlt 2 évben már számos példa volt arra, hogy a szóban forgó országok besorolásait a gyengülő fundamentumok következtében rontották. A most megjelent feltörekvő piaci körkép, elemzés (EMEA) áttekinthető, továbbá sikeresen kiszűri a szezonális ingadozásokat. A felmérés eredménye arra enged következtetni, hogy a pánikhelyzet végéhez közeledve, egyre jobban nő a kockázat. A Vulnerability Index egy egyszerű indikátor, amely olyan releváns adatokat tartalmaz, mint a GDP-arányos államadósság, a bruttó külső finanszírozási igény, a devizatartalékokhoz arányosított nettó külföldi működőtőke-beáramlás (FDI), a folyó fizetési mérleg finanszírozhatósága a beáramló FDI tükrében, továbbá az egyes devizák reál effektív árfolyamának alakulása.

Az elemző kiemelte, hogy egy országnak a "sebezhető" osztályba sorolása nem jelenti annak hitelminősítésének tervezett, vagy esetleges negatív irányba történő változtatását. Törökországnak például sokkal jobb a hitelminősítési osztályzata, annak ellenére, hogy az egyik legsebezhetőbb állam.

Az index magyarázata: a magasabb pontszám növekvő sebezhetőséget jelent, az alacsonyabb értelemszerűen erősebb immúnitást jelent. A nulla érték semleges osztályzat.

Törölt felhasználó 2007. 09. 03. 11:24
Előzmény: #34203  Törölt felhasználó
#34204
Feri, lesz még jóidő idén, vagy vehetem elő a nagykabátot?
Törölt felhasználó 2007. 09. 03. 11:17
Előzmény: #34202  Törölt felhasználó
#34203
Te jól belendűltél Feri!!!!:o))

Ne aprózd!!

Hogy molal mi lesz azt ki tudja??
Törölt felhasználó 2007. 09. 03. 11:15
Előzmény: #34200  Törölt felhasználó
#34202
2421-en, de tényleg jó lett volna a short. Szerintetek mol -al mi lesz, vettem egy kicsit 300-on.
Törölt felhasználó 2007. 09. 03. 11:14
Előzmény: #34200  Törölt felhasználó
#34201
Mit vettél Feri 1421-en???

Topik gazda

susalinda
3 4 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek