Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 01. 14. 18:09

Lelkisegély  

Ha bárkinek bármikor bármennyi veszteséget sikerül az itteni hozzászólásokkal elkerülnie, akkor érdemes volt megnyitni. Felelős hozzászólások érdemben segítséget nyújthatnak.



De pozíció felvételére vagy zárására ne bíztassunk senkit. Én nem fogom tenni.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 11:10
Előzmény: #10598  Törölt felhasználó
#10600
"DLPH elöször megigérta, majd miután gondolom jobban megnézte és rájött hogy nem fedi a valóságot az állitása, ...."

csak halkan szólok kedves cápások, egy ilyen ember osztja az észt nektek

amit látni kell MOST IS OTT VAN

fogalma sincs róla mit nézzen

a feltételezése pedig egy ostoba ember pökhendi képzelgése, mellyel az egóját nyugtatgatja

még egszer szólok, MOST IS OTT VAN, csak tudni kell mit kell nézni.

Hát ő nem tudja. Helyette ilyeneket ír.

Van egy arca az biztos....

Koi ne avatkozz bele. Már elmondtad a véleményedet, elolvastam, túlzás lenne hogy megértettem, de elolvastam, köszönöm.
Szerintem hagyd a csudába. Fogalmad sincs semmiről. Köszönöm.
bpmcwap
bpmcwap 2008. 01. 24. 11:07
Előzmény: #10594  Törölt felhasználó
#10599
:DDDDDDD
front van vaze.... front van.... :DDDDD
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 11:01
Előzmény: törölt hozzászólás
#10598
mond el hercegem hogy miért nem!
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 11:00
Előzmény: #10595  Törölt felhasználó
#10597
röviden ennyi történt:

amit leírtam példában!

vannak emberek akik csont nélkül beveszik a dolgokat és vannak akik megkérdezik hogy akkor az a gomb most miért is van rajta ............

csak az az ember tud előrébb haladni az életben aki az öszinte kételkedés mezejére lép!

kissherceg 2008. 01. 24. 10:59
Törölt hozzászólás
#10596
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 10:58
Előzmény: #10594  Törölt felhasználó
#10595
na akkor előbogarásztam a példát amit erre a témára írtam hasonlat gyanánt:
a tippsarokbol:

"mondok egy példát :

ha bemész mondjuk a bankba és valami befektetést akarnak rádsózni akkor két típusú ember van!
az egyik vakon írkál alá mindent nem kérdez!
a másik mekérdezi hogy milyen a befektetési forma!

BP a "másik" típusu ember!
én is!

ha viszont megkérdezed és a bankos szakember elkezdi magyarázni hogy miért mersz kérdezni ő neki már x év tapsztalata van és hogy te ezzel nem fogsz rosszul járni ..hát ...........mindenki vonja le a tanulságot ebböl!

koi "
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 10:56
Előzmény: #10591  Törölt felhasználó
#10594
Bp. Most már tényleg befoghatnád.

Azóta tőzsdézem, hogy kijártad az általánost te balfék. Te akarsz engem tanítani?
Neked kéne tanulnod még. Sajnos a nagy arcodtól inkább egy felfuvalkodott senki benyomását kelted. Csak szövegelsz nem bírod abbahagyni. Egy nulla vagy. Én meg tudom. És te tudod, hogy én tudom. És ettől megőrülsz...

Megmondtam előre , mit kell csinálni. Idejössz mint egy hülye, guruzol, pimaszkodsz , szemernyi tisztelet sincs benned, és kérdezősködsz.

Amit kérdeztél, minden tőzsdésnek ELEMI .
Nem égő kistáska ilyet kérdezni közben másokat okosítani?

Mi nem tetszik? Hogy ezt is megmondtam előre ami ma van és lesz? Soha semmit nem vagy képes előre megmondani.
Soha. Semmit. A tőzsdéhez nem értesz. .NINCS TELJESÍTMÉNYED. Nincs egyetlen mások számára hasznavehető infód. Azt fújod, amit az elemzők. Ugynazt.Ugyanannyit is ér. SEMMIT.

Takarodj a topikból és a fenekemből, mit koslatsz utánam?

Na sicc innen
bpmcwap
bpmcwap 2008. 01. 24. 10:52
Előzmény: #10591  Törölt felhasználó
#10593
Kedves Gábor!

Én nagyon sok hszen keresztül toleráns voltam vele szemben. Launál hamarabb elszakadt a cérna de ő se vette komolyan DLPHt, állitom hasát fogta a röhögéstől, de ez csak feltételezés. Nekem nem is lehetett igazam Gábor, mert nem állitottam és nem is cáfoltam semmit... DLPH elöször megigérta, majd miután gondolom jobban megnézte és rájött hogy nem fedi a valóságot az állitása, avagy mert nem tudja megindokolni az állitását, mert nem a sajátja volt csak aként kezelte mint egy űzött vad megbolondulva kezdett höbörögni és akkor jönnek mindenféle nickek akiket egyébként jómagam azt sem tudom hogy kik-és meg ne sértödjön senki,csak valahogy az utobbi időben nem nagyon volt gusztusom ezen a forumon trécselni talán pont az ilyen és hasonló esetekért, erre belekeveredem egy ilyen hujeségbe- és akkor ezek a nickek nekem esnek...
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 10:44
Előzmény: #10589  Törölt felhasználó
#10592
Szia DLPH,

El kell mondanom, hogy mélyen meghajlok tudásos és tapasztalatod előtt, de leginkább e topic ill. blogod létrehozása előtt, azok kitűzött céljaival!

Tisztán ebbéli célt, ill. nekünk kezdőknek az Általad teremtett lehetőséget szem előtt tartva próbáltam élni a lehetőséggel (mint sokan mások), csak úgy látom, hogy egy szerencsételen időpontban és körülmények között tettem ezt.

Továbbra is tisztelőd vagyok, ha úgy vélted szavaimból hogy azok kötekedőre sikerültek, akkor elnézésedet kérem, ez messze nem volt szándékomban.

Tulajdonképpen a topicodban összesen talán 1x kérdeztem, tegnap, én sajnálom a legjobban, hogy az így sült el.

Fentieket a legkomolyabban és legőszintébben gondolom!

blue
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 10:36
Előzmény: #10588  bpmcwap
#10591
Bp!
Érdekes amit írtál. De ne gondold azt, hogy ha igazad lenne melletted nem állnának ki, engem is beleértve ...
DLPH -val úgy ismerkedtem meg, hogy beszólt valakinek én meg a saját bohókás modoromban visszaszóltam neki ...
Gondolhatod mi lett az eredménye ...
:)
Ennek ellenére nem cseszegettük tovább egymást.
Ő sem engem meg én sem őt.
Elfogadtuk egymás ellentétes nézeteit.
Persze voltak és vannak is mások akik nehezen tolerálják mások nézeteit. Ezeken "átlépek".
Ismétlem : sokat tanultam és szeretnék tanulni tőletek (számomra nem zavaró mások modora) . Remélem lesz még lehetőségem olvasni ezután is írásaitokat - a tőzsdéről.
Üdvözlettel :
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 10:31
Előzmény: #10588  bpmcwap
#10590
bp!Nem bántani akarlak!Őt pedig nem védeni...de,ha figyelmesen olvastál volna,megígérte,hogy felteszi egy későbbi időpontban...ennyi!:)

Üdv:
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 10:31
Előzmény: #10586  bpmcwap
#10589
Laurion. Nem kell bocsánatot kérned, ha nem őszinte. És nem is vágyom ilyesmire.
Ezek legalább értelmes gondolatok voltak,
Nem hülyéztelek le. Bp -re mondtam, és olvasván zagyvaságait továbbra is tartom, ez tényleg egy hülye. Válaszra sem méltatom.

Részemről lezártam, itt nincs semmi, se győztes, se vesztes, se semmi. Topik sincs, ha nem írtok ide.

Én sem uzsorakamatra segítek másoknak.
Nem kell értened. Tökmindegy.

Szevasz.
bpmcwap
bpmcwap 2008. 01. 24. 10:25
Előzmény: #10587  Törölt felhasználó
#10588
akkor nem én hanem mi és többesszmás és DLPH is szánalmas :)
Amugy van időm, ráérek, a pozik amiket le kellett zárni lezárva, amiket meg kellett nyitni megnyitva, mit idegeskedjek??? HA beértek a pozik akkor levágom....
Egyébként nem tudom ha bármelyikötöket is igy sértegetnének, gyanusitgatnának ahogy engem vagy laut DLPH,akkor ti hogy reagálnátok... Illetve de, hiszen már arra is mint a héja ugrottatok hogy kérdeztem a mesteretektől.... hm.... nekem ez magas mint tehénnek a hokedli.... :)
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 10:20
Előzmény: #10586  bpmcwap
#10587
Nem az a gond hogy,kerdezni mertel, hanem hogy nem unjatok meg 3 nap utan ezt az egesz mubalhet, egymas sertegeteset stb.
Szvsz.
bpmcwap
bpmcwap 2008. 01. 24. 10:16
Előzmény: #10584  Törölt felhasználó
#10586
Mert kérdezni mertem???? wouw, gratulálok! És mindenki másnak is, aki szeritn szánalmas az aki kérdezni mer!
kissherceg 2008. 01. 24. 10:14
Törölt hozzászólás
#10585
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 10:08
Előzmény: #10581  bpmcwap
#10584
Neharagudj bp,akármekkora ász vagy...de szánalmas...bocsi etz szvsz!:)

Üdv:
bpmcwap
bpmcwap 2008. 01. 24. 10:08
Előzmény: #10581  bpmcwap
#10583
még egy!Nem megvédésdiből - nem hiszem hogy rá lenne utalva-, nem is azért hogy neked beszoljak, vagy hogy megsértselek, vagy hogy provokáljalak, de ez calahogy kijön belőlem, nem birom magamban tartani. Lau az egyike azoknak akiknek még a lábtörlöje se lehetsz még 30év tőzsdézés után sem(ha 15év alatt enyit sikerült megtanulj), Lau az az ember akire bármikor bárki számithat ha tényleg olyan problémája lenne, amiben érdemes segiteni(nem arra gondolok, hogy vegyen e OTP az user vagy sem, hanem pl egy braura), mig te maximum höbörögsz, ő gyakorlati tanácsot ad, vagy képvisel, te csak a szentet jácod maximum, meg fenyegetőzől, nos ha ebből van valakinek haszna, lelke rajta, de laut ilyen szinten szerintem nem kéne ocsárold, távol vagy te még attól-igaz, ez újfent a rólad alkotott képet erősiti.... hm... lehet ez a hsz felesleges is...
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 10:07
Előzmény: #10581  bpmcwap
#10582
nekem böven elég az erstés poló! :DD

most is abban vagyok,sok szerencsét hoz nekem azota is! :DD

jut eszembe,mezuska drága remélem nem tartod azt a papírt amit akkor mondtál nekem hogy vettél!
remélem figyeltél, és nem ragadtál bele!:))

bpmcwap
bpmcwap 2008. 01. 24. 10:01
Előzmény: #10565  Törölt felhasználó
#10581
Szánalmas megjegyzéseidre továbbra sem reagálni, feltételezéseid és gyanúsítgatásaid visszautasítom, a valóság ily mértékű elcsorbítása részedről csak arra jók, hogy megerősítsék a rólad alkotott képet és alátámasszák az alant írtakat; viszont van egy megjegyzésem... Le se tudnád tagadni, hogy mennyi cikket és elemzést elolvastál a cápákon, nem tudom kinek mennyire tűnt fel, de mind nyelvezeted, mind elképzeléseid a tőzsdéről nagyban változtak, jó irányba, sokat tanultál ez látszik egyes tippjeiden, csak nem feltétlenül jól használod a cápákon tanultakat(Valszeg megzavar a 15év tőzsdézés gyakorlata)! Nem egy hszedben visszaköszönnek mondatok, szófordulatok,melyek a tőzsdecápákon olvashatók, de van még mit elsajátítanod, ha nem sértődsz meg.(na ezért is vannak zárt topikok és valószínűleg egyeseket ezért nem engednek be maguk közé mások) Nyugodtan olvasgasd még továbbra is, biztos vagyok benne, hogy jó hatással lesz rád. Viszont ha valakinek a véleményét sajátodként szeretnéd kezelni legalább a szavak legyenek mások és a fogalmazás eltérő vagy annak a valakinek tüntesd fel a nickjét – nem a saját nevemben kérem, ilyet tőled elvárni tudom kb olyan lenne mintha azt mondanám ugorj a Dunában... :) Előbbit nem kérem, utóbbit nem akarom, kin szórakoznánk olyan jót.... :)
Én nem kérek bocsánatot, mert továbbra sem látom se a grafikonom, se a kérdéseimre a választ, maximum azét kérhetnék elnézést, hogy kérdezni merészeltem... Az hogy az OTP valamivel feljebb van ma, mint 2napja volt, az megint nem tudom hogy jön ide... Ráadásul senki nem cáfolta meg DLPHt, aki ezt megtudja mutatni annak a fődíj egy csíkos napernyő... :) Csak kérdés volt, de ott ahol már a kérdés is bűnnek számít.....

Topik gazda

DLPH
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek