Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 01. 14. 18:09

Lelkisegély  

Ha bárkinek bármikor bármennyi veszteséget sikerül az itteni hozzászólásokkal elkerülnie, akkor érdemes volt megnyitni. Felelős hozzászólások érdemben segítséget nyújthatnak.



De pozíció felvételére vagy zárására ne bíztassunk senkit. Én nem fogom tenni.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 09:39
Előzmény: #10579  Törölt felhasználó
#10580
én már tudom a választ!
okos fiú ez a lau! :DDD
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 09:39
Előzmény: #10578  Törölt felhasználó
#10579
ez egy gesztus volt lau tol kérdés hogy reagál a másik fél???
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 09:37
Előzmény: #10574  Törölt felhasználó
#10578
Köszi Lau!
Nem fogsz hiányozni!
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 09:27
Előzmény: #10576  Törölt felhasználó
#10577
lau!Ez egy jó kezdet mára!:)

Üdv:)
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 09:14
Előzmény: #10575  Törölt felhasználó
#10576
Az én vágyam : min 25 éves, szőke, 180 magas, arányos, sportos, kék szemű (tipikus germán ... ) rugalmas gondolkodásu, gondoskodó ...
Ja ...
Bocs ...
Ez egy másik oldal, másik topik !
...
Most már én sem írok ide - ilyeneket. Ugye szerintetek sem illik ide ?
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 09:04
Előzmény: #10574  Törölt felhasználó
#10575
azt hiszem, ezt a topicot egy időre valóban érdemes hanyagolni.

nem vagyok híve a normatív kijelentéseknek, ezért csak azt ígérem meg: egészen addig, amig nincsen kedvem ideírni, nem fogok. sőt, akkor sem fogok, ha lenne kedvem, de nincs időm.

amúgy: a minimum elvárásom az 18 év felett (ki mikor esik túl a serdülőkoron) az, hogy ha valaki azt mondja, hogy soha, akkor az a soha ne 24,5 percig tartson. Legbölcsebb persze kerülni, mint mondtam, a normatív kijelentéseket.

jó mulatást
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 08:54
Előzmény: #10565  Törölt felhasználó
#10574
dlph,
gondolkodtam, hogy válaszoljak-e egyáltalán erre, mert egy bizonyos szint alá azért mégse megyek le.
végül is részben fogok.

"Annyi az évek alatt jól felépített kis imázsuknak......
És most aggódnak. Nem kicsit."

miért aggódnék egy akármilyen imázs miatt, amikor deklaráltan nem célom ezen a fórumon semmi?! Semmi olyat nem írtál rólam a nagy leleplezésben, amit nem én írtam itt az elmúlt két napban magamról. Csak kicsit összeollóztad, zanzásítottad, csúsztattál ide-oda 300 sorból 15 lett.

Senkit nem zavar semmilyen sikered vagy kudarcod, most se a piaci gondolatok miatt vitáztunk. Két napja egyszerűen lehülyéztél pl engem is, - ez a stílusod zavar – de most már a negligenciáig visz valóban. Minden gondolat azért kapott itt helyet, mert számon kérted rajtam többször, is h én miért nem naplózom a neten, h mikor mit csinálok. Leírtam, mert teljesen hidegen hagy, nem érdekel, nem azért tőzsdézek. Nem is érek rá. Azért tőzsdézek, h pénzt keressek. A sikeres tréderek többsége egyáltalán nem fórumozik. Egy részük igen, de ők sem jótékonysági céllal. A pf.hu-ról is tudnék 15 nevet mondani, akik általában futtatnak is, azért csinálják. Tudom tapasztalatból, h mennyit dob a futtatás egy papíron. A bétről beszéltem, és nyilván nem az otpre gondoltam .fenntratom, hogy sok az ember és kevés a fóka. Fotexben, rábában, econetben stb

De ezt is írtam már, el tudom fogadni, h te így csinálod, csak nem értettem, h miért. Végül is közben megválaszoltad, h ne legyen annyi öngyilkos a tőzsde miatt, meg annyi bukó meg ilyenek. Rendben van, elfogadom, nincs több kérdésem. Szép feladat, ha mindenki belegyezik én magam nem ellenzem. :))
Viccet félre téve, ez tényleg nemes dolog. Most akkor már csak azt nem értem, h miért kegyelt mindenki, a többségről elképzelésed sincs, h kicsoda. A neten mindenféle emberek olvashatnak mindenfélét. Én is segítek az ismerettségi körömben, 8 ember számláját kezelem és nem uzsorakamatra. :) De ez is a te dolgod, én csak nem értem a motivációkat. Szerinted a tőzsde egy olyan intézmény, ahol mindenkinek alanyi jogon profit jár, összesen annyit kell tenni, h vegye a fáradságot, és elolvassa a trédjeidet?

Az oviból már régen kinőttem. Átléptél egy határt most harmadszor, ami mindenféle eszmecserét megkérdőjelez veled kapcsolatban.

Ezért kapaszkodj meg főnök, :)

Közkívánatra:

DLPH,

bocsánatot kérek tőled mindenért amit elkövettem ellened.

Belátom, hiba volt és ráadásul teljesen értelmetlen.

NYERTÉL!

Tiéd a pálya, nem írok ide többet.

(a nem írok ide többet szó szerint azt jelenti, h nem írok ide többet. :)

Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 08:40
Előzmény: #10544  Törölt felhasználó
#10573
Szia Julicsi !
Valszeg még ma keresni foglak mailben. Köszönöm.
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 08:40
Előzmény: #10571  Törölt felhasználó
#10572
Szép reggelt minfódenkinek!:)
Úgy gondolom,hogy azon ember(ek) akik tegnap szapulták -DLPH-t ma nyugodtan megengedhetnek maguknak legalább 1 bocsánatkérést!!!!!!!!!!Bár megtudja védeni magát,de sztem ez a minimum,hogy jól kezdődjön a nap....további szépet:)

Tisztelettel:
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 07:26
Előzmény: #10570  Törölt felhasználó
#10571
Komolyan hihetetlen, hogy miután totál bejött amit DLPH előre mondott, még mindig visszaszólnak. Én asszem behúznám fülem-farkam.....
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 06:46
#10570
Tisztelt DLPH!

Megköszönném, ha nekem is tudnál küldeni egypár portfolio kezeléssel kapcsolatos gyakorlatias tanácsot,illetve befektetési stratégiát.Sajna a 15 éves tözsdés multam ellenére is simán felőröl a forex.Eddig -30 % ,komolyan gondolkodom a folytatáson.
köszönettel:
borska@freemail.hu
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 06:37
#10569
Szia!
köszönöm!
Email:
blackstar123@citromail.hu
várom leveled és köszi.
Béla
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 06:25
Előzmény: #10566  Törölt felhasználó
#10568
Béla. Adj egy ideiglenes freemail címet , amit most csak ebből a célból készítesz. Oda elküldöm a sajátomat. Ezt követően privát tudunk értekezni.
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 05:58
#10567
tavaly még egész jól elvoltatok egymás mellett.dlph még írt is a cápákon különböző hozzászólásokat mint pl valutatámadás,slim jim stb.a mostani vitán kívül volt még valami összetűzésetek?lehet lemaradtam valahol.mi lenne ha tűzszünetet kötnétek?én csak 1 emberre fogok világ életemben haragudni de arra nagyon,és a ti adok kapotok meg se közelíti ezt.relative nem vagyok haragtartó.nehéz az első békülő lépést megtenni de nem borzasztó!!!jó lenne inkább megint értelmes dolgokat tanulni tőletek.a tv-be úgy is megy elég bugyuta sorozat:(
remélem ezen hozzászólásom miatt senki nem haragszik meg!!!
üdv:pityoresz
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 05:09
#10566
DLPH-nak.
Olvastam most a beirásodat.Én nem mindig irok ide mert nem sokszor látom értelmét csak olvasgatom a topikokat napközbe ha ráérek.Igazad van sokan szerintem vagy nem is foglalkoznak a tőzsdével vagy nagyon kezdők itt és csak sasolnak vagy nem is tudom tippre várnak.
Viszont látom te otthon vagy a devizákba is.Elég rég tőzsdézem a magyar piacon és most gondolkodom a Forexen csak fogalmam sincs,hogy kezdjek hozzá.Néztem a forex.lap.hu oldalt,telepítettem is egy demo számlát ott próbálkozom meg lesem a grafikonokat.Arra gondoltam valahogy értekeznünk kellene erről persze ha hajlandó vagy rá,egy kis segítséget nyújtani nekem.Erről a nagy esésekről meg a szerény véleményem annyi,hogy a tőzsde mindig fent vagy lent ez örök igazság.Most nagyon jó papirokat dobnak el az emberek a pánik miatt.Én pl csak azt nézem most mit lehet megvenni.Pl jó kis osztalékpapirokat dobálnak el az emberek pár hónap és osztalék fizetések vannak az is pénz nem sok az árfolyamnyereséghez képest de sok kicsi sokra megy alapon nem olyan rossz az.
Én személy szerint nem pánikoltam csak feltöltöttem készleteimet.Szóval remélem olvasod a beirásomat és reagálsz valamit rá.A sok "barommal"meg nem kell foglalkozni nem az ő számlájuk a fontos hanem a tiéd.Ezen kár bosszankodni.
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 02:36
Előzmény: #10559  Törölt felhasználó
#10565
Ezeknek ennyi idejük van firkálni?
Ezek is alulszociáltak....?

Annyi az évek alatt jól felépített kis imázsuknak......
És most aggódnak. Nem kicsit.

Édes öcséim!

Ha majd átjárok a cápára szidni a jó édes rokonságotokat, akkor fog érdekelni, hogy miféle mondanivalótok van itt, ahol semmi keresnivalótok. Addig bp haverom, nem érdekel mit beszélsz.De nagyon ráérsz látom, miután antiszocializáltnak mertél nevezni. Nem tetszett kis barátom. s ezidáig nem kértél bocsánatot. De látom sok a mondanivalód.

No hát nekem is akkor cserébe, látom a virágnyelv nem divat. Elondom hát kik vagytok , nem nagyon akartam, de jöjjön, látom nem álltok le az istennek sem , az egótok nem engedi.

No nézzük valójában mi a szomorú valóság.

Kik vagytok ti valójában ??? :))

Megmagyarázóművészek. Elmagyarázózsonglőrök.
Szóhuszárok.
Egzakt, bizonyítható, kézzel fogható tettek, trédek nélkül.
Észosztó Jánosok.
Nagyotmondóműveszek.

Az egyiknek a nép csőcseléket jelent. Nekem az ilyen nem ember.Később sommázta itt lenn, hogy szerinte egyszerű ez a tőzsde, stoppolni kell, kiismerni a helyzetet és kész. Ez ám a tőzsdei összefoglaló. De van ennél beszédesebb is. Tojik rátok. De ő továbbmegy. Meg is magyarázza miért tojik rátok. Mert ha elmondana bármit, "eléállnátok", "kiismernétek a taktikáját" és így tovább. Itt van, olvassátok el.

Nos elképzelem, amint 30 konti dow határidőt veszek és azon rettegek, valaki majd elémáll. Vagy az otp longom nem hozom nyilvánosságra, hátha beelőznek. Ez egyszerűen szánalmas.... nem kétséges számomra, a világon semmit nem ért ahhoz ami a tényleges tőzsdézést illeti. De a megítélését szépen kialakította itt a fórumon az évek alatt, felmutatni a világon semmit nem tud. Kötözködni annál inkább,. Belekötni egy magamfajtába, ainek ismerőse, lekötelezettje, barátja a világon annyi mint a tenger. A dolgozószobámat sem kéne ahhoz elhagynom, hogy egy életre megemlegesse kibe kössön bele ismeretlenül. De annyi agya van, hogy nem számol a következményekkel.

Nézzük a másik aduászt.
Ingatlanozik újabban.Megértem.
És szeretne a cápákból végre már bevételt. Megértem. Másból ugyanis nem tud elérni.
Eddig két tippjét hozta nyilvánosságra nekem, mindegyik rosszul sült el, de természetesen utólag megmagyarázta.
Az egyik a dow long volt 14100 as "céllal" , mert shortot említettem valahol. Persze másnap picit még felment az index, aztán zutty. 1 hónapra rá meg is látogatta végül a 14100-at, de előtte nagyon nagy mélyrepülése volt. A lelkem elmagyarázta, hogy értette akkor. Tremészetesen nem "így", hanem "úgy". Mindegy.

Ideológiákat tökéletesen jól gyárt bármire, a homályos utalások , ha akarom így értem, ha akarom úgy értem, ez nagyon megy neki. De a múltja sem semmi, amióta a fórumban próbálok másoknak segíteni (cca másfél éve már rendszeresen), azóta a nyakamra járt, ebben a topikban olvashatóak olyan hsz-ei, ahol egy narkós is összefüggőben beszél mint ő, de ez nem érdekes, igya magát halálra nem érdekel, de a toronyház egója nem bírta elviselni,hogy másoknak segítek, először konkurenciának gondolt (naná, másból szegénynek nincs pénze, hazudott már akkorákat mint egy ház, pár százezerrel ő havi milliókat vesz k ki a tőzsdéből..- KIZÁRT-.és így tovább, itt van , olvasható ez is régebbről),

Aztán gondolt egyet, ahogy a lenin fiúk is működnek, ha nem tudod legyőzni ellenségedet, tedd szövetségeseddé, felajánlotta, legyek én is "cápa" . Csak az a gond, hogy egy színvonalatlan nulla hely az ott. Félreértés ne essék, nem a kérdezők miatt. Sokat olvasgattam ott ezután a "nagykoalíció" után BP honlapján. Illemből nem szóltam semmit, angolosan távoztam, ez nem az én világom, itt aki tanácsot ad, ugyanolyan kezdő, mint aki kérdez. Ez így nem korrekt, lelépek. Erre most barátom elővette régi stílusát, és úgy kérdezget,, hogy közben a gúnyos cinikus "mesterem", "guru" és így tovább megszólításai mellett pimasz módon még engem kérdezget egy olyanról, amit az egyik legszimpatikusabb és legszerényebb fórumozó (malev) is élből tud, de ez a nagytudású engem faggat a pimasz kis modorában.

Nem esik le neki ezek után sem, aki még ENNYIT SEM TUD, hogy a jócsudába osztja az észt egy tőzsdei tanácsadó portálon? Nem szégyelli magát?

Hát így. Megmagyrázomországban megmagyarázomfiúk simnán elélnek azzal, hogy megmagyaráznak bármit.

Hányingerem van tőletek, mert ezzel párosul egy elképesztő gőg és arrogancia, egy tévhit abban, hogy ezek ketten fene nagy tőzsdeguruk, és tévedhetetlenek. Nem átallottak mindketten már régebben ebben a tropikban belémkötni, és kioktatni arról, mi is az a tőzsde.

A tőzsde édes öregeim a tettekről szól. Arról , hoyg MIT csinálsz és MIKOR.

Nos, az immáron nem csak saját blogomban 2008.01,02-től folyamatosan előre írom minden trédemet, ami a devizapiacokat és az indexeket illeti. 100 (nem elírás, egyszáz) tanu tanusíthatja, ELŐRE ÍROM a trdéjeimet, ELŐRE ÍROM, hogy MIKOR és MIT csinálok. Nyit, zár, mennyivel satöbbi. Ez alapján bizonyíthatóan, egzaktul (nem pofázás, nem hadova, hanem tények), 2500 pont csak a dow indexből, és majdnem 1000 pip hasznom van a devizákon. 3 (nem elírás, három) hét alatt.

Ezek a tények.
No, ez szúrja a bögyüket, de piszkosul.
Ma már itt olyan szöveg is elhangzott, hogy ez a fórum nem tippadó hely, és így tovább. Sőt. Hagyjuk is a tőzsdét, dumcsizzunk mint a napköziben. Megértem, érteniük kéne hozzá, hogy érdemi infót is tudjanak adni.

Közben meg életek mennek tönkre, míg ezek a jópofi hozzáértőt játsszák egy internetes fórumon. Lelektelen gazemberek.

Ez a szomorú valóság gimnazisták.

Hogy ezek ketten nem tisztelik a koromat ( felnőtt gyerekeim vannak), nem tisztelik az ismeretlent , hagyján. Hogy nem tisztelik azt hogy ANÉLKÜL, HOGY A DOLGAIKBA POFÁZNÉK, próbálok minél több embernek segíteni, nagyon undorító dolog, de a tremészetükből fakad, mint mondtam lelketlen gazemberek.

De egy tőzsdei fórumon EGZAKT BIZONYÍTHATÓ eredményességemet (ez nem akármi, tessenek a legkisebb egységre felszorozni, mennyi pénz ez - 3 (nem elírás, három) hét alatt- sem tisztelik, ahhoz már pofa kell.

letojnak ezek mindent és egy tőzsdefórumon ezek KIOKTATNAK, cinikusak, idejárnak gúnyolódni , mert beírtam, az esésnek egyelőre vége, vissza lehet venni a pakkokat.... AZÓTA KÖTÖZKÖDNEK VELEM.

Még egyszer : amióta beírtam ide ezt, mint legyek a szarra itt zsongnak ebben a topikban játszani az agyukat, és velem kötekedni.

Ez egyszeráűen egy szánalomóceán. És még délután is az egyik a kettőből, itt jópofizott, hogy most ő bevásárolt a tanácsomra, most mi lesz vele...a nap végére sajnos kőkemény pluszban zárt USA, ezt akkor ő még nem tudta. (Honnan is sejtené...nem ért hozzá.. mint már utaltam rá).

A másik a stopja miatt aggódott, innen üzenem édes öcsém a választ : ahol akarod, leszarom, nincs neked semmid. Csak a pofázásod.
------------------------------------------------------------

A nagyon szomorú valóság ez. Aki még ezt sem látja, inkább költse a pénzét a szeretteire, a tőzsdén elvérzik. A valóság látása az egyik legfontosabb itt. A sok zavaró körülményből azt a kevés lényegeset és IGAZAT kell csak kiszűrni. A többi hulladék.

Nem veszitek észre azt, hogy kiktől kértek tanácsot, kiktől vártok érdemi segítséget.

Ez fiatalok ténylegesen a szomorú valóság.
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 02:33
Előzmény: #10563  Rich
#10564
Kicsit félreértesz, Én most short trendben longolok, ami nagyon kockázatos (otp), az ecot hosszúra tartom, és visszavettem csak. A genesist is hosszúra tartom. És hitelre sosem tőzsdézem (részvényeknél) az indexek és a deviza más, ott kötelelző a tőkeáttét vmilyen aránya.Ne másolj engem.
Rich 2008. 01. 24. 02:16
Előzmény: #10562  Törölt felhasználó
#10563
OK. Köszönöm a tájékoztatást. A portfoliót rendszeresen olvasom, de a blogodat csak most fedeztem fel magamnak.
Értelmes dolgokat írsz ezért eggyel több állandó olvasód lesz:-)

Én sajnos még nem vagyok full poziban, de majd ma abban leszek.Sőt arra gondoltam, hogy mivel sokat veszítettem eddig lombardal is bevásárolok. Akár 1 évre is.
Törölt felhasználó 2008. 01. 24. 02:08
Előzmény: #10561  Rich
#10562
Rich a jelenlegi helyzetet látod. HA csinálok valamit, azt beírom, amikor megcsinálom. Egy ideig még ottmarad, (1-2-3-4 nap), aztán kitörlöm.

Pld. gbp/jpy long nyitás xxxx, stop később. Ha teszek stopoot, kitörlöm a stop később szöveget, és beírom, hol a stop. HA kiütöttek, beírom hogy kiütöttek (vagy kivágtam a pozit az ablakon), és elkönyvelem, hogy mennyi az eredmény, a felső sorban hozzáadom, vagy levonom az összesítésből. HA zártam, néhány napot ott marad, aztán az egész trédet kitörlöm.

Előre írtam, mit tervezek, ezek már megtörténtek amiket látsz. Faramuci módon a béten most full poziban vagyok (ott van miben mekkora arányban) ugyanakkor indexekkel nem trédlek, és devizapozim sincs. HA tervezek valamit, vagy indítok egy trédet, akkor beírom. Most nem tervezek, de bármikor indíthatok, ha a helyzet olyan lesz.

Akik rendszeresen olvasság a blogot, (cca 100 ember), folyamatosan látták, hogy a jelen a múltból hogyan alakult ki. a jelen most amit látsz, de pihentetem a devizát és az indexeket, megvan rá a nyomós okom, HA készülök valmire, látni fogod, mert beírom előre.

Ennyi.
Rich 2008. 01. 24. 01:58
Előzmény: #10560  Rich
#10561
A részvényeket illető részben annyi van a tegnapihoz képest (legalábbis azt hiszem) full pozi.

Topik gazda

DLPH
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek