Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 01. 14. 18:09

Lelkisegély  

Ha bárkinek bármikor bármennyi veszteséget sikerül az itteni hozzászólásokkal elkerülnie, akkor érdemes volt megnyitni. Felelős hozzászólások érdemben segítséget nyújthatnak.



De pozíció felvételére vagy zárására ne bíztassunk senkit. Én nem fogom tenni.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2008. 01. 22. 19:17
Előzmény: #10317  Törölt felhasználó
#10320
No, most már ... !

Az előbb kérdeztem DLPH-t, hogy idézhetem -e a skype -on folyt eszmecserénket ...

11 óra mittudomén hány perckor írt, hogy MOST érdemes visszavenni amit lefeleztem és érdemes újból befektetni szinte bármit venni. Röviden indokolta - bár nem vagyok gazdasági szaki, de - számomra is érthetően.

Ennyi.

Ja! És a lényeg :
Köszönöm.
Törölt felhasználó 2008. 01. 22. 19:14
Előzmény: törölt hozzászólás
#10319
kissherceg 2008. 01. 22. 19:11
Törölt hozzászólás
#10318
Törölt felhasználó 2008. 01. 22. 19:10
Előzmény: #10316  Törölt felhasználó
#10317
na az előbbit nem azért írtam mert azt írtad, hogy azt....
Törölt felhasználó 2008. 01. 22. 19:09
Előzmény: #10311  Törölt felhasználó
#10316
DLPH,
nem volt semmi hiba abban amit mondtál
(az a támaszon vétel szűk stoppal, konkrétan még az is hogy mire kell figyelni DJI 11430)
aki meg nem hiszi járjon utána
aki meg éppen shortolt vagy éppen a tesztoszteron túltengett benne, annak ez nem tetszett
ezt is értem
azért mond legközelebb is
ennek van értelme
Törölt felhasználó 2008. 01. 22. 19:06
Előzmény: #10313  Törölt felhasználó
#10315
malev nagyon jókat írtál ügyes vagy :))
bpmcwap
bpmcwap 2008. 01. 22. 19:06
Előzmény: #10307  Törölt felhasználó
#10314
41 topikból 12zárt!!! Zárt topikot bárki nyithat zárt topikba bárki beléphet akit ismernek, ismeretleneket nem negednek be az userek általában.... Igazat is adok nekik.... Az elemzéseket, cikkeket bárki ingyen olvashatja egy reg után akár visszamenőleg a kezdetek kezdetére is. Ott a cápamágus ahol valóban kézzel foghatóan segitenek egymásnak a cápák. Ott a blog, ugyan ugy reg nélkül lehet olvasni!!!! Miről is beszélgetünk??? Én sem megyek be a lakásodra, nem eszek a hűtődből, nem iszok a poharadból, nem alszom az ágyadban... neked miért lenne több jogod mint bárki másnak??? A cápákon egyenlőség van, demokrácia... :) vagy a saját topikodban te vagy az úr, meg van hozzá a jogod! Azt akarjuk elkerülni amire lau már célzott nem elöször... hogy ne égjünk ki... lehet azt mondani hogy DLPH segit, meg szent és önfeláldozo, de vaze maradjunk a tényeknél!!!!! Én a minap beleolvastam abba a topikba.... nem nagyon van ott értékelhető posztja.... zuzzo akinek van saját véleménye... érdekes hogy megtri DLPH, kanyisz aki a legtöbbet irja... inkább kanyisz blogja lehetne, de tök mindegy nem érdekel, tőlem azt csinál amit akar, de ne csináljunk már xart a szánkból!!! Miben nem volt igazam drága tőzsdenyúl???? Mit állitottam??? semmit!!! Ha nem állitok semmit akkor nem hiszem hogy bármiben igazam lenne... 2 kérdés volt... ennyi válasz semmi.... Grafikont kértem, mert nem találtam miről beszél DLPH... azt sem kaptam.... aztán úgy höbörgött itt hogy őt tiltsák ki, mintha elgurult volna a gyógyszere pedig már ki lett inenn tiltva.... csak nemveszi észre magát.... nem én kezdem el személyeskedni, nem én kezdtem el idézgetni, nem kötekedtem, nem vontam kérdőre, nem höbörögtem!!!! Kérdeztem!!!! Az hogy ő igy reagálta le.... nos nem hiszem hogy én tehetnék róla... monyuk mond valamit lau.... az akinek ennyi ideje van hajnalban, éjjel, nappal, éjszaka időtöl, orátol függetlenül, ünnepnap, hétköznap, hétvégén irogatni.... hát azzal tényleg nagy baj lehet.... nem tudom milyen valós személyek veheti azt körbe aknek ennyi ideje van forumokon irogatni bármikor bármilyen témában.... se család, se haverok, se buli, se fanta????? már hamarabb lekellett volna essen... alulszocializált szegénykém...
Törölt felhasználó 2008. 01. 22. 19:01
#10313
ezek időről időre összeérnek. Legalábbis azokból a könyvekből, amikből tanultam az isiben az derült ki, hogy tartósan nem szakadhatnak el. Azonban, hogy mikor találkoznak, azt a gyakorlatban szerintem lehetetlen kiszámítani. Na jó, finomítok: aki ezt az ökonometriai modellt felírja, az Nobel díjat kap.

Azt tehát lehetett érezni korábban, hogy van túlértékeltség. Az, hogy most mi van, azt nem tudni. Számolgathatnánk globális P/E értékeket, de szvsz felesleges
kissherceg 2008. 01. 22. 18:59
Törölt hozzászólás
#10312
Törölt felhasználó 2008. 01. 22. 18:55
Előzmény: #10302  Törölt felhasználó
#10311
Ennyi sületlenségre mit mondjak?
Van aki ismer személyesen a fórumról.
Kérdezd őket, hogy van-e a magánéletemmel probléma.... ez nagyon mellément Laurion.
Ez a kicsinyes ovis ötleted, hogy az zavart, hogy ti beszélgettek.....no komment.
Pontosan tudod mi zavart, az előző egyik hsz-ben jól összefoglalták. Stimmel. Az zavar, de most már piszkosul

És amit még nem tudsz felfogni : nem vagyunk egyformák. Te nem segítesz...okés. Jogodban áll. Amúgy tudnál? (csak halkan)

Részemről ezért teszem pld : (sok ilyen van, gyűjtöm őket, néha elolvasom, és jó érzés... ennyi)

"Életemben nem nem kerestem 1 nap alatt még ennyi pénzt.
Újabb köszönet Neked DLPH.
Azért az ledöbbentett ma, hogy mennyien tőzsdéznek abszolút bármiféle kis hozzáértés nélkül.
sly36 "

Az utolsó mondatot is ajánlom szíves figyelmedbe.

Adni nem azért szokás, hogy az ember sztárolja magát. Ha valaki ilyet állít, nyilván magából indul ki. Sok időmet elveszi másoknak segíteni. Van akinek a számláját is kezelem. Eddig giganyerőben, kérdezz rá ki az , jelentkezni fog.

Ti itt eljópofiztok, elvagytok, de nekem ehhez semmi közöm. Azért firkálok, mert volt már öngyilkos barátom a tőzsde miatt . El is hunyt.
Ha hamarabb tudom, az életét is megmenthettem volna. Talán másokét így sikerül. Ilyen szimpla ez öreg a részemről.

A múltkor vki a Mol topikban az öngyilkosság gondolatával játszott.Most is kapok emaileket, ahol sok milliós-tízmilliós buktáktól rettegve kérnek tanácsot.

Próbáld ki miről beszélek, és megérted.
Vagy ne. Ahogy tetszik.

De ezt sem hagyjátok. És egy apróság... furcsa, ha én itt megszólalok,mindjárt huszan "beszélgetnek" ahogy te mondod. Csak épp vhogy mindig arról, hogy mi a bibi azzal, amit épp mondok. És nem barátian, hanem kötözködve.

Na elég a lelkizésből. Nem érdekel. Akit amúgy a stílusom zavar, semmi keresnivalója a tőzsdén. Ez itt nem leánynevelde, hanem egy kőkemény vérre menő "játszóház."Jópofizni a vacsoraasztal mellett kell.

A magánéletem meg köszöni jól van. Szia.
Törölt felhasználó 2008. 01. 22. 18:55
Előzmény: #10290  Törölt felhasználó
#10310
dlph,

gondolkodtam, hogy reagáljak-e. de miért is ne?

magammal folytattam a párbeszédet ez ügyben: FED kontra részvényesek.

banyaiz,

a portfólióm ott van a bal felső sarokban. annyiban tértem el a tervtől, hogy vettem kevés TVK-t is késő délután. Az OTP csomagomat egyelőre nem tudtam növelni, mert nem csökkent annyit

Törölt felhasználó 2008. 01. 22. 18:53
Előzmény: #10302  Törölt felhasználó
#10309
laurion
"nekem se rád, se a fórumra nincs szükségem, és nem is próbálok senkit segíteni, mert lehet, h tök ellenszenves arcokat segítenék profithoz a saját rovásomra."
Ez a mondandód lényege. Picit se szégyelled magad?
Törölt felhasználó 2008. 01. 22. 18:49
Előzmény: #10305  Törölt felhasználó
#10308
komolyan nem értem, h téged mi hajt ebbe a világ tőzsdéseinek mind segítenék szerepkörbe, nekem csak az jön le belőle, hogy magánéletileg komoly problémáid lehetnek"

ennyi erővel minek tanítanak a világ iskoláiban általában éhbérért?dlph még fizetést se kér.:)
ha halgattam volna rá már dobtam volna otimat amikor volt egy visszahúzása majd 9k-ra.saját kárán tanul az ember.én szivesebben vettem volna ha nem.de most csücsülök benne.befhitellel terhelve:(va még tér lefele hogy mennyen de már nem sok és nekem lőttek azaz likvidálnak.
Törölt felhasználó 2008. 01. 22. 18:46
Előzmény: #10305  Törölt felhasználó
#10307
Ott megoldották a dolgot! Abba a zárt közösségbe egyszerűen be sem léphet "földi halandó"!
Törölt felhasználó 2008. 01. 22. 18:43
Előzmény: #10302  Törölt felhasználó
#10306
én nem vagyok ellenszenves ;o) engem nyugodtan segíthetsz lau :o)))

bocs, már itt se vagyok.
Törölt felhasználó 2008. 01. 22. 18:37
Előzmény: #10302  Törölt felhasználó
#10305
"komolyan nem értem, h téged mi hajt ebbe a világ tőzsdéseinek mind segítenék szerepkörbe, nekem csak az jön le belőle, hogy magánéletileg komoly problémáid lehetnek"

ezt a mondatodat értelmezted is lau?
aki segít, annak magánéleti problémái vannak?

Dlph-nak valóban vannak errefelé vitái, de ha már igazságosztó vagy, hogy kinek van igaza éppen most, azért ez nem mindenkinek olyan egyértelmű, mint neked. Szerintem éppen fordítva, de tök mindegy.
Ezt a topikot mégiscsak Dlph hozta létre.
Gondolom bp sem örülne, ha valaki a cápákon írkálna neki ilyen stílusban...

Törölt felhasználó 2008. 01. 22. 18:35
#10304
én ugyan mindent már nem olvasok vissza, de az
tény, hogy van egy bazierõs támasz kb. ott, ahol DLPH
mondta
hónapos retek
ja nem
hónapos chartot kell nézni meg fiboszinteket meg minden
persze kinek kinek lehetõsége szerint
IB-n vagy bpforex-en persze könnyebb tradelni
mert ott közvetlenül lehet
egyelõre megfogta
csak itt és most megjegyzem, hogy a fibo szint több mint TA
funda alapja is van
mondjuk úgy elmélete, ami nem a chart tulajdonságaiból vezethetõ le
(mint. pld. mozgó átlagok és különbözõ momentumos izék)
lehet, hogy másnak is van, (pld. ichimoku?) azt nem tudom

Törölt felhasználó 2008. 01. 22. 18:33
Előzmény: #10300  Törölt felhasználó
#10303
hát elszabadultak itt az indulatok rendesen.szoktam olvasgatni dlph blogját,a cápákat is.a cápákra is irtam már egy pár pozit mit és mikor vettem de a zárt topikba nem kaptam belépőt.ami nem baj megértem.egy zártabb közösség az ,feltételezem ismerik is egymást személyesen.dlph blogjában pedig le van írva előre feltételesen mikor shortolna vagy longolna,mit és miért.még regisztrálni sem kell.egy nyitottabb ember a jóra,és a segítőkészség sem hiányzik belőle.de azt észrevettem hogy nem szereti ha kritizálják:)én sem szeretem ha engem:)
bp ha te is leírod előre mit és hány ponttól longolnál v. shortolnál megköszönnénk szerintem többen is és összetudnánk hasonlítani.ennyi.
ui:totál kezdő vagyok és szeretnék tanulni nálam okosabbaktól tehát nem szétszedni egymást hanem tanítani:)
ezen írás szigoruan szvsz de szerintem több kezdő is így van vele.
Törölt felhasználó 2008. 01. 22. 18:30
Előzmény: #10299  Törölt felhasználó
#10302
te provokáltál többeket, nem ő, szerintem érthető volt, bár egy rag valóban lemaradt.

én tanulok, ha nem is tőled, minden nap, magából a tőzsdéből, minden nap próbálok idomulni ahhoz amilyen éppen. nekem se rád, se a fórumra nincs szükségem, és nem is próbálok senkit segíteni, mert lehet, h tök ellenszenves arcokat segítenék profithoz a saját rovásomra.
az egómnak se kell, h előre beírjak bármit. ez nem volt mindig így, lehet, h majd te is eljutsz ide. és nem is érdekel, h mit gondolsz, h hogy csinálom, mert egyedül az egyenlegem számít, nem a véleményed.

ha van kedvem beszélgetek itt, ha unatkozok és nincs függő játszmám. Mivel elég keveset írtam az elmúlt hónapokban, ez elég informatív arról, h hányszor van ilyen.

komolyan nem értem, h téged mi hajt ebbe a világ tőzsdéseinek mind segítenék szerepkörbe, nekem csak az jön le belőle, hogy magánéletileg komoly problémáid lehetnek - ezért töltöd itt minden perced és ezért van szükséges az örökös méltatásra. ez esetben sajnállak.
bár már xy-szor megígérted, h nem írsz többet.

Egyébként az előéletetek nem érdekel, a mai vitában te vagy a hunyó és pont. Bp-t teljesen korrekt arcnak ismertem meg, neked viszont nem ez első ilyen jellegű vitád ld pl cmtodilbert, amit követtem anno. Nincs vitakultúrád, nem tudsz beszélgetni, csak ha épp ajnároznak. Sőt, úgy vettem le, épp az volt ma a bajod, hogy nem veled foglalkoztunk, hanem egymással beszélgettünk, és próbáltál valahogy belefolyni. Provokációval. Borzasztó nagy baj lehet az egóddal, olvasd vissza a mai produkciódat.
banyaiz 2008. 01. 22. 18:22
Előzmény: #10299  Törölt felhasználó
#10301
Na végigfutottam a mai termést.

DLPH-t jószándékúan leírta, hogy lát egy támasz szintet fölötte szűk stoppal long, áttöri akkor meg short. Szó sem volt kamatvágásról.

Aztán jöttek a cinikus megjegyzések, hogy honnan olvasta ki a kamatvágást.

Szerintem ő attól pöccent be, hogy nagyon segítőkész, veszi a fáradságot és leírja a véleményét miközben széttrédeli magát, és sokan csak kötözködnek, piszkálják.

A többi hozzászólás meg már ennek a következménye.

Kár, mert mikor megláttam, hogy milyen forgalom volt ma itt azt hittem, hogy jó szakmai csemege lesz. :(

Topik gazda

DLPH
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek