Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 01. 14. 18:09

Lelkisegély  

Ha bárkinek bármikor bármennyi veszteséget sikerül az itteni hozzászólásokkal elkerülnie, akkor érdemes volt megnyitni. Felelős hozzászólások érdemben segítséget nyújthatnak.



De pozíció felvételére vagy zárására ne bíztassunk senkit. Én nem fogom tenni.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 03. 12. 16:07
Előzmény: #2758  Törölt felhasználó
#2760
Penznyelo, amit a buborék, aranyról meg reálértékről írtam téged megválaszolt?
Törölt felhasználó 2007. 03. 12. 16:07
Előzmény: #2755  Törölt felhasználó
#2759
Ez már orvosi eset.
Akkor bubókám, nyuszika adott a feladat.
Állítólag mindketten orvosok vagytok.:)
Én nem szeretnék feltétlenül ebben a hülyékházában részt venni.
Nem gond ugye?
Törölt felhasználó 2007. 03. 12. 16:06
Előzmény: #2756  Törölt felhasználó
#2758
Anyázás nélkül írja le mindenki, amit gondol. Ilyen egyszerű. Nem is értem, miért nem megy ez mindenkinek. Hajrá.
Törölt felhasználó 2007. 03. 12. 16:02
Előzmény: #2756  Törölt felhasználó
#2757
Boki

Azért van így, mert feltettem egy kérdést reggel az arcnak, 12.31 perckor nagy fölényesen válaszolt a fellegekből. Ez egy dolog. A végén meg elkezdett sértegetni, valami elmebeteg osztálytársához hasonlítgatott. Ezzel kezdte, én meg úgy döntöttem akkor nézzük már meg ki ez a fölényes nagyokos. Így provokál engem folyamatosan, de akkora az arca hogy megfordítja a helyzetet mintha én provokálnám őt pedig ez nem igaz.
Törölt felhasználó 2007. 03. 12. 15:58
Előzmény: #2753  Törölt felhasználó
#2756
mielőtt elkergetitek DLPH-t, annyit hozzátennék, hogy a fórum szakmai oldalából sokat lehet tanulni. ki-ki hogyan látja az összefüggéseket és ebből milyen következtetéseket von le.
DLPH-n kívül is nyilván van itt több tapasztalt tőzsdés, akik érdemben hozzá tudnak szólni, ha nem értenek egyet, akkor kritizálni. DLPH ahogy én a hsz-kből kiveszem nehezen viseli a kritikát, sokszor talán picit fölényeskedve vagy lekezelően válaszol, de ennek általában előzménye, hogy a kritizáló elkezd személyeskedni. minek?
DLPH minden tőzsdei hsz-nél 20X leírja, hogy a véleménye szerint. erre jön egy kritikus és lehülyézi. aztán elindul a lavina. minek? nincsen semmi baj a kritikával vagy másik nézőponttal, de írjátok le normálisan.
mindegy hogy ki hány éves, mióta, mennyi pénzzel milyen sikeresen műveli ezt a műfajt, lehet véleménye, leírhatja, de miért nem lehet ezt normálisan tenni? mennyivel előbbre lennénk ha a rengetek személyeskedő hsz-re pocsékolt időt hasznosabban töltenétek el.
Törölt felhasználó 2007. 03. 12. 15:47
Előzmény: #2753  Törölt felhasználó
#2755
DLP!

Tekeregsz mint a pióca, mert rájött valaki, hogy semmit sem tudsz. Nincs tárgyi tudás mögötted. Nem baj koma kissé visszább veszel az arcodból a jövőben. Talán a többiek is profitálnak majd ebből!
Törölt felhasználó 2007. 03. 12. 15:45
Előzmény: #2753  Törölt felhasználó
#2754
Kína buborékos, szerintem is.
(nem arra írtam)
Törölt felhasználó 2007. 03. 12. 15:43
Előzmény: #2747  Törölt felhasználó
#2753
Penznyelo Kína buborékos. (Állítólag sokan így vélekednek.).
Ezt nem kell megszokni. Ragad rám mint egy pióca. Döbbenetes. Nagyobb talány nekem ennek az oka, mint hogy mi lesz holnap a Bét-en.
Törölt felhasználó 2007. 03. 12. 15:38
Előzmény: #2748  Törölt felhasználó
#2752
Te meg ritka egy farok, DLPH.

Ezt a stílust felejtsd el, ha valaki nem ért veled egyet, te csak a 'megbeszélést' tudod elővenni?

Érdeklődve olvasom a tőzsdével kapcsolatos hozzászólásaidat, de a stílusodon csiszolni kell nagyarcú!

Üdv, és nyugi mindenkinek!
Törölt felhasználó 2007. 03. 12. 15:38
Előzmény: #2750  Törölt felhasználó
#2751
Meg én, hogy itt mindenki topikot indíthat. A lipótmezeiek is!
Törölt felhasználó 2007. 03. 12. 15:37
Előzmény: #2748  Törölt felhasználó
#2750
ÉN kérek elnézést !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Törölt felhasználó 2007. 03. 12. 15:35
Előzmény: #2747  Törölt felhasználó
#2749
Ez az Penznyelo koma. A válasz az, hogy a reál érték fogalmát nem szabad összekeverni az aranyban mérés fogalmával. Az arany csak egy áru mint az ezüst vagy a cukor. A reál érték növekedés fogalma a gdp-deflátor korrekcióval valósul meg.
Azt nem értem, hogy egyedül én látom, hogy ez a DLP vagy akárki, baromságokat hablatyol, sötétséget emleget és ő a sötét? Személyes kvalitásai alkalmatlanná teszik arra hogy itt észt osszon?
Törölt felhasználó 2007. 03. 12. 15:33
Előzmény: #2746  Törölt felhasználó
#2748
Koma mondtam.Ha nem tetszik valami, megbeszéljük.Ne bátorkodj már itt.
Olvasni meg tanulj meg baromarcú.
Nem is érted mit írtam, miről beszélsz?
Ki mondta hogy nincs a dollárhoz kötve seggfej?
Ebben zuzzo tévedett valóban.
Fel sem fogod mit írok, de már fröcsögsz össze-vissza.
Csak nem te vagy conquistator?
Mindegy. Veszélyesen hülye vagy.
Törölt felhasználó 2007. 03. 12. 15:29
Előzmény: #2741  Törölt felhasználó
#2747
Szórakoztató ez az anyázás - kívülről:)
Azért egy dolog nem tetszik a dologban: a politikai topicok mindig is anyázósak voltak, de a tőzsdéről szólók (nem az idióta kispapírosakra gondolok) nem. Úgy tűnik új időket élünk...amit nem igazán szeretnék megszokni.

Ami meg a konkrétumokat illeti. Felhívnám a figyelmet egy nagy ellentmondásra (ami nem feltétlenül csak itt létezik): Dow/arany és a buborék. Hogyan lehet egyszerre valami nagyon buborékos miközben néhány sorral odébb/más elemzésben éppen arról beszélünk, hogy tulajdonképpen reál értelemben nemhogy nem is emelkedett, hanem egyenesen leértékelődött. Na erre mondják, hogy a kettőből az egyik biztosan nem igaz.
Törölt felhasználó 2007. 03. 12. 15:24
Előzmény: #2744  Törölt felhasználó
#2746
Szép napot Nektek is!!!!:o)))

Törölt felhasználó 2007. 03. 12. 15:23
Előzmény: #2744  Törölt felhasználó
#2745
DLP!

Állandóan személyeskedsz, unom az arcod. "személyesen tesszük" nem járok a Lipótmező felé mostanában, szóval nem viszek neked csokit ne reménykedj :-)
"Egy dollár kb. 8,28 yüant ér. Egy 0,3 %-os sávban engedi a kormány az árfolyamot ingadozni.
Milyen érdekes ! " Hozzászólásod tökéletes hozzá nem értésről tanuskodik. A szűk árfolyamsáv része a dollárhoz kötésnek te észkombájn. Az amik azt szeretnék ha a yüan szabadon lebegne. Nem értem mit ugrabugrálsz itt baromságokkal.
Törölt felhasználó 2007. 03. 12. 15:18
Előzmény: #2743  Törölt felhasználó
#2744
Ügyes vagy bubó ! Ha még fikázni vagy anyázni szeretnél,és ha semmiképpen nem akarsz e késztetésed során mellőzni engem,akkor a továbbiakban személyesen tesszük. Szólj bátran.

Egy dollár kb. 8,28 yüant ér. Egy 0,3 %-os sávban engedi a kormány az árfolyamot ingadozni.
Milyen érdekes !
Sok hozzád hasonló az árfolyamsáv eltörléséről "gondolkozó" topicban a gyenge gazdaság okán magyarázták a sáv eltörlésének szükségességét.
Mert az majd nyilván erős gazdasághoz vezet .Hát persze. Mint Kína mi?
Nagyon unom ezt a sok zöldséget olvasni ebben a fórumban.
Válaszolni rá meg méginkább.
Törölt felhasználó 2007. 03. 12. 14:58
Előzmény: #2742  Törölt felhasználó
#2743
Jó Zuzzo!

Reagálok sok jót írt. A yüannal téved, a yüan a dollárhoz van kötve, ő mást mondott ezt nem jól tudja. A yüan túl gyenge, éppen ezért lobbiznak az amerikaiak, hogy végre felértékelje a jegybank a yüant, mert a kinai árudömping óriási külkereskedelmi mérleghiányt okoz az amiknak
Törölt felhasználó 2007. 03. 12. 14:54
Előzmény: #2741  Törölt felhasználó
#2742
Közgazdászból most átmentél pszichológusba.Engem nem érdekel mit veszel, nem érdekel mit beszélsz össze-vissza.Miért nem kölcsönös ez?

Neked ellentmondásos amiket írok?
Nem csoda. Mit nem értesz ezen sem?
Mást csinálok a bullpiacon és más most. Nem bonyolult ez.

"Ezer darabot sem mertem megvenni ".
Hogy te mekkora szamár vagy !

A papírodról:
amit megreklámozott belőle a Trendlines, az már kifutott. De vegyél bátran ha van miből.

Tudod mit? Reagálj már valamit Zuzzo hsz-ére, kíváncsian várom a mondanivalódat.
Törölt felhasználó 2007. 03. 12. 14:26
Előzmény: #2740  Törölt felhasználó
#2741
DLP!

Rendkívül feszült és ideges vagy. Menjél fejezd ki a dowt cukorban, te csak tudod. Nem baj az, ha nincsenek meg az alapvető ismereteid. Akkor maradj a beszálló kiszálló meg bux határidő szinten. Nem gond, de ne játszd a nagy guru stratégát mert nem áll jól és szemmel láthatóan butaságokat hordassz össze. Ezért nem írnak ebbe a topikba az utóbbi időben mert nem tudják mire vélni az "elméleteidet"
Ha jól olvastam te is phylaxiát akarsz venni, de még azt az ezer darabot sem merted megvenni.
A részvények is kereslet kínálatnak engedelmeskednek, ugyanúgy mint az áruk és devizák. Mindenhol volt van és lesz buborék.
Magyar bluet nem veszek most a kereslet kínálat miatt, ezért inkább Phylt veszek mert lesz benne fantázia. Szóval nagyon ideg vagy, nem bírod a kritikát, merev a gondolkodásod és lassú a felfogásod.

Topik gazda

DLPH
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek