Topiknyitó: peace 2023. 03. 04. 13:04

Külföldi részvények, tippek  

Ha valakinek van tippje, ötlete, melyik külföldi részvényt érdemes vásárolni, akkor ide bátran megírhatja 🙂
Szerintem a Bét kínálata nagyon szűkös, és a politika miatt teljesen kiszámíthatatlan, hogy alakulna az árfolyamok. Pl különadók, EU elleni szabadságharc, árstoppok, kamatsopp stb
Úgy gondolom, most a Volkswagen lehet jó lehetőség, és a Rafi, ha egyszer véget ér a háború
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
FeherTibi 2023. 12. 31. 15:13
#8
Én érzek valamit a Porscheben, ezen cikk alapján is. Az illető nem lát esélyt a részvény ár emelkedésre...de szerintem ez változhat. Azt mondja, hogy ha a 2 fő részvény tulajdonos gondolkodást vált, akkor raketakent indul az árfolyam :
https://www.ft.com/content/2977e94c-bae8-4d64-b360-9d6567ccba13
slash 2023. 12. 04. 08:51
#7
Én nem értek a részvényekhez. De hogy minden ami Elon Musk abból én menekülnék kifelé. Ez a faszi megkotlott, fényt kapott. Nagyon csúnyán öregszik. Amilyen szimpi srác volt pár éve, most veri szét éppen az életművét. 
FeherTibi 2023. 12. 03. 12:24
Előzmény: #5  FeherTibi
#6
Illetve az Airbnb többet emelkedett. Azaz a Porsche az egyik legjobb növekedő volt a listan
FeherTibi 2023. 12. 03. 12:22
Előzmény: #4  N0MAD
#5
Luxus márka a Ferrari, nem kétséges.A Porschet rajta van egy listán, ahol az idei "legjobb márkák" listán a legnagyobb előretörését csinálta, 20%kal. Nem a legjobb, de a legtöbbet emelkedett cég : 
https://interbrand.com/best-global-brands/
Nekem valami azt súgja, hogy jó lesz a reszveny (Pah3)
N0MAD 2023. 12. 02. 20:38
Előzmény: #2  FeherTibi
#4
Ferrari annyit ad el amennyit csak gyárt, annyiért amennyit kér érte. 
Azérz ez nem általános…
N0MAD 2023. 12. 02. 20:37
#3
Hold, zsiday szerint görög bank, lengyel telekom, nyugat eu. 
Maersk, yapán yen. 
Ne rajtam kérjétek számon :)
FeherTibi 2023. 12. 02. 19:24
Előzmény: #1  peace
#2
A Volkswagen és a Porsche elég gyenge, nem értem, miert. Főleg a Porschet nem értem. Hogy lehet, hogy a Ferrari többszörös PE mutatóval forog, és egy erős papír, miközben a Porsche alacsony PE-vel szenved ?  Mi több, az elemzői átlag celarak is kb 65-75 Euró kozott mozognak (most 45 Euró). Sokkal több kocsit gyárt a Porsche. Ennyivel magasabb kategória lenne a Ferrari ? Nem hiszem... Vagy inkább a Volkswagen kapcsolaz miatt ? Kevesen veszik a Ferrarit, mert keveset gyárt... Nem vagyok nagy tőzsdei szakember, de szerintem ha a kapcsolata csökken a Volkswagennel, akkor bőven 100 Euró felett lehet a Porsche (PAH3)

Topik gazda

peace
3 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek