július 12. | 11:30

Konzum és Opimus, avagy a tõzsdei buborékok lélektana  

ugrás a cikkhez
Két új sztárpapír is született a BÉT-en az elmúlt hetekben, melyek napi forgalma a nullához közeli szintrõl a milliárdos nagyságrendbe szökkent, és ezzel párhuzamosan árfolyamuk is az egekbe emelkedett. A Konzum másfél hónap alatt
Rendezés
Hozzászólások oldalanként
csütörtök, 12:14
előzmény: #101  Kaktuszdenem
Nem tudtam,sajnálom.Részvétem.
Nekem Apám távozott el tavaly.....
csütörtök, 07:19
előzmény: #92  cerulean
Anyám nevét nevét nem kéne a szádra venni,különben tavaly meghalt,én 68 múltam,lehet,hogy neked nehéz lesz elérni ezt a kort,de sok sikert kivánok neked.
szerda, 19:30
150% -os raliban a papírom,és TE engem kóstolgatsz ????
Vicc ember.
szerda, 17:09
előzmény: #98  cerulean
4 napos tevékenység után már fel is függesztettek jól nyomod lúzer :)))
szerda, 16:57
előzmény: #96  Juvefan
Csend legyen már !!!
szerda, 16:55
+90% !!!!!
re:konzum
szerda, 16:55
előzmény: #95  cerulean
mit kóstolgatod Gyuripapát ? , bántott téged
szerda, 16:51
előzmény: #94  Juvefan
hozzád ki szólt ????
szerda, 16:45
előzmény: #54  cerulean
és te apád szivarjához mit szólnál ? :D
szerda, 16:40
előzmény: #90  Kaktuszdenem
Profikám remélem most is keresel....
AEZS csak ennyit mondok..
70% plusszban a termék !!!
Te kis kutyaütő !!!
szerda, 16:37
előzmény: #89  Kaktuszdenem
Édesanyád büszke lenne rád,hogy mekkora bunkó vagy.
Meg egy KICSIT primitív !!!!!!!!
szerda, 16:34
előzmény: #86  Gaguse
Ez nagyon vastag palacsinta lesz. Megfelelő hígítással 15 darab is lehet belőle (30 dkg liszt), de én teszek tejet is hozzá .
szerda, 15:24
előzmény: #83  cerulean
Mert abban az időben nem volt számitógépen kereskedés.Telefonon, vagy be kellett menni a bankban ,és ott lehetett megbizást adni.Volt,hogy hetente 3x,4x.be mentem.Fórumozásról csak annyit,hogy 1-2 éve figyelem,csak az a baj ,hogy nem birtam ki irás nélkűl.
szerda, 14:41
előzmény: #83  cerulean
Húz a pi..ába.!Ennyi te gyökér.Ezt már érted??Barom arc!
szerda, 13:48
előzmény: #54  cerulean
Tiszta időben mélykék vagy türkiszkék a vize, ősszel, télen. Kérem, ne tegeződjünk. Nem tudom, mit jelent pontosan, hogy mit jelent az, csak feltételezem, hogy az "hogy szívsz" kábítószer fogyasztást jelent. Ha feltételezésem igaz, nem szívtam és nem szívok kábítószert. Abba a genrációba tartozom, ahol ez a jelenség jószerével nem lézezett. Munkám miatt sokszor járok a téli Balatonnál és akkor, befagyás előtt mélykék a víz szine. Nem vagyok részese semmiféle csalásnak.
szerda, 13:31
előzmény: #84  pitcairn2
Óh, ez igen, megint sikerült megmondanod a tutit. Én vagyok a piacbefolyásoló tényező egy 1 millárdos napi forgalmú papírban, aminek a mozgásához mi, porbafingó kisbüfik hozzá sem tudunk szagolni? Hagyjuk már a mellébeszélést ember.
szerda, 13:26
Mivel erre a sok hulyesegre mar nem tudok mit reagalni inkabb megosztok egy palacsinta receptet! hozzávalók / 5 adag30 dkg finomliszt1 dl napraforgó olaj1 db tojás5 dl ásványvíz (szénsavas)1 ek cukor1 csipet só
elkészítésA tojást verjük habosra a cukorral és a sóval, majd adjuk hozzá a száraz hozzávalókat. Ha csomómentesre kevertük, tegyük hozzá a vizet, majd az olajat is. Rutinosak keverőgéppel lerövidíthetik a folyamatot.Az egynemű, híg masszából kevéske mennyiséget oszlassunk el a közepesen forró serpenyőben, majd a szokásos dobálós-pörgetős módszerrel brillírozva kápráztassuk el a körülöttünk gyülekezőket. Töltse meg mindenki azzal, amit szeret. Jó étvágyat!
szerda, 13:22
Üzem ?????
Locsold meg a póznát !!!!
szerda, 13:21
előzmény: #80  Lastdeposit
alternatív verzió:

nem csípem a shill/cheerleader/pumper kommandó tagjait
szerda, 13:20
előzmény: #64  Kaktuszdenem
"1997 óta üzem ez a játékot........"
Elég időd volt,és fórumozás mégse megy ??!!!!
Micsoda tőzsdés lehetsz.....
szerda, 13:17
előzmény: #61  Kaktuszdenem
Bekakiltál látom....
Vannak érveim,de személyesen akartam elmondani....
szerda, 13:01
előzmény: #80  Lastdeposit
Jah... Én is vagy két évig dekkoltam FHB-ban 625ről mire megfordult, de addig nem károgtam egy betűt sem...

Topik gazda

aktív fórumozók

friss hírek

AZ OLDAL TETEJÉRE