Portfolio
4
5
1
július 12. | 11:30

Konzum és Opimus, avagy a tõzsdei buborékok lélektana  

ugrás a cikkhez
Két új sztárpapír is született a BÉT-en az elmúlt hetekben, melyek napi forgalma a nullához közeli szintrõl a milliárdos nagyságrendbe szökkent, és ezzel párhuzamosan árfolyamuk is az egekbe emelkedett. A Konzum másfél hónap alatt
Rendezés
Hozzászólások oldalanként
augusztus 01. | 09:28
előzmény: #91  Rollover
30 deka liszt az 15 pupozott evőkanál. sztem abból 20-22 palacsinta is lehet,ha megfelelően egyengeted a serpenyőben. hagyományos vasban. :)
augusztus 01. | 08:27
előzmény: #84  pitcairn2
Miért gondolod, hogy itt hype kommandó van? A részvényesek érthető módon szeretnének hasznot elérni, ez még nem hype.
július 20. | 07:19
előzmény: #92  cerulean
Anyám nevét nevét nem kéne a szádra venni,különben tavaly meghalt,én 68 múltam,lehet,hogy neked nehéz lesz elérni ezt a kort,de sok sikert kivánok neked.
július 19. | 17:09
előzmény: #98  cerulean
4 napos tevékenység után már fel is függesztettek jól nyomod lúzer :)))
július 19. | 16:55
előzmény: #95  cerulean
mit kóstolgatod Gyuripapát ? , bántott téged
július 19. | 16:45
előzmény: #54  cerulean
és te apád szivarjához mit szólnál ? :D
július 19. | 16:34
előzmény: #86  Gaguse
Ez nagyon vastag palacsinta lesz. Megfelelő hígítással 15 darab is lehet belőle (30 dkg liszt), de én teszek tejet is hozzá .
július 19. | 15:24
előzmény: #83  cerulean
Mert abban az időben nem volt számitógépen kereskedés.Telefonon, vagy be kellett menni a bankban ,és ott lehetett megbizást adni.Volt,hogy hetente 3x,4x.be mentem.Fórumozásról csak annyit,hogy 1-2 éve figyelem,csak az a baj ,hogy nem birtam ki irás nélkűl.
július 19. | 14:41
előzmény: #83  cerulean
Húz a pi..ába.!Ennyi te gyökér.Ezt már érted??Barom arc!
július 19. | 13:48
előzmény: #54  cerulean
Tiszta időben mélykék vagy türkiszkék a vize, ősszel, télen. Kérem, ne tegeződjünk. Nem tudom, mit jelent pontosan, hogy mit jelent az, csak feltételezem, hogy az "hogy szívsz" kábítószer fogyasztást jelent. Ha feltételezésem igaz, nem szívtam és nem szívok kábítószert. Abba a genrációba tartozom, ahol ez a jelenség jószerével nem lézezett. Munkám miatt sokszor járok a téli Balatonnál és akkor, befagyás előtt mélykék a víz szine. Nem vagyok részese semmiféle csalásnak.
július 19. | 13:31
előzmény: #84  pitcairn2
Óh, ez igen, megint sikerült megmondanod a tutit. Én vagyok a piacbefolyásoló tényező egy 1 millárdos napi forgalmú papírban, aminek a mozgásához mi, porbafingó kisbüfik hozzá sem tudunk szagolni? Hagyjuk már a mellébeszélést ember.
július 19. | 13:26
Mivel erre a sok hulyesegre mar nem tudok mit reagalni inkabb megosztok egy palacsinta receptet! hozzávalók / 5 adag30 dkg finomliszt1 dl napraforgó olaj1 db tojás5 dl ásványvíz (szénsavas)1 ek cukor1 csipet só elkészítésA tojást verjük habosra a cukorral és a sóval, majd adjuk hozzá a száraz hozzávalókat. Ha csomómentesre kevertük, tegyük hozzá a vizet, majd az olajat is. Rutinosak keverőgéppel lerövidíthetik a folyamatot.Az egynemű, híg masszából kevéske mennyiséget oszlassunk el a közepesen forró serpenyőben, majd a szokásos dobálós-pörgetős módszerrel brillírozva kápráztassuk el a körülöttünk gyülekezőket. Töltse meg mindenki azzal, amit szeret. Jó étvágyat!
július 19. | 13:21
előzmény: #80  Lastdeposit
alternatív verzió: nem csípem a shill/cheerleader/pumper kommandó tagjait
július 19. | 13:01
előzmény: #80  Lastdeposit
Jah... Én is vagy két évig dekkoltam FHB-ban 625ről mire megfordult, de addig nem károgtam egy betűt sem...
július 19. | 12:52
előzmény: #78  pitcairn2
Valamiben nagyon csúnyán be lehetsz ragadva, vagy nagyot buktál, vagy csak szimplán zavar, hogy más pénzt keres, nem tudom, válogasd ki. Én is voltam másban nagy bukóban, tömtek is ki nem egyszer, soha nem csináltam ezt a károgást, mint Te, hanem férfi módjára tűrtem a veszteséget. Ellenben ez a dögöljön meg a szomszéd tehene is mentalitás... Fölös energiáidat inkább pénzkeresésre fordítanád. Már régen nem nézem ki belőled, hogy emberi jó szándék vezérel, hiszen nyilván vagy annyira okos ember, hogy az emberi természetet megváltoztatni nem lehet. Mindig voltak és lesznek újak, akiket a mohóság, kapzsiság iszonyat veszteségekbe hajt, nincs új a nap alatt. Tömény rosszindulat, amit csinálsz és irigység, logikailag levezethető, mert nem vagy hülye gyerek, részemről befejeztem és szégyelld magad.
július 19. | 12:44
előzmény: #75  pitcairn2
Akkor megtaláltam a spanyol viaszt, köszönöm. Senki nem tud semmit. Azt szokták mondani, a tőzsde a jövőt árazza, meg azt is, hogy senki nem látja a jövőt. De Te, nemes egyszerűséggel kijelented, hogy 100% buborék. Tudod mit? Nekem meg ott a chart és lekereskedem, kb. nagyon nem is érdekelnek a fundamentumok, de Te tényként kezeled azt, amit senki nem tud.
július 19. | 12:41
előzmény: #76  thibi99
240-szeres felfutás néhány kósza hír kapcsán tuti hogy buborék...
július 19. | 12:40
előzmény: #72  thibi99
Mindkét cégnél megnézhetjük a konszolidált féléves jelentést, amik majd megmutatják, hogy buborékok-e. Tartalmazni fognak minden lényeges számot, mert a core portfoliók már év elején megvoltak.
július 19. | 12:39
előzmény: #75  pitcairn2
Nem, hisz felépítik őket min ezekre a szintekre s majd ugrás kb 3 4 x szintekre kasza aki kb itt belep
július 19. | 12:36
előzmény: #72  thibi99
a konzum és az opimus 100% hogy buborék
július 19. | 12:35
előzmény: #71  Lastdeposit
és a te hype-dumád talán izgalmasabb?:) PS. olyannyira nincs semmi különös a konzumban, hogy a művelt nyugaton komplett website-ok foglalkoznak a hasonló "csoda"-részvényekkel Big Booming Breakouts - Top Percentage Gainers - Top Breakout Stocks link persze igen nagy ezekben a körökben a fluktuáció:)
július 19. | 12:35
előzmény: #70  Lastdeposit
Csepelt is kidobtad? Lehet most kis korrekció de sztem hamar 2 ezer?!3 ezer is majd, ahogy írtak h könyvbe mutatta a bro ki afelé az utat
július 19. | 12:33
előzmény: #69  pitcairn2
Vedd eszre nem buborékok, építik fel a cégeket, no a kapitalizációja értékteremtő vállalkozások ,kézzel fogható tevékenységi korok!!

Topik gazda

Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók

friss hírek

AZ OLDAL TETEJÉRE