Topiknyitó: Törölt felhasználó 2011. 01. 19. 22:47

Hajrá Viktor! Így tovább!  

Köszönöm Viktor a mai napot!

Most ne hátrálj meg!

Mindenki menjen a ,,,,

A gödör mélyén vagyunk,innen már felfelé

megyünk!

Veled vagyunk!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
pampa 2011. 01. 21. 10:22
Előzmény: #138  Törölt felhasználó
#140
Nem az aki előszeretettel lő be repeszgránátot (foszforgránátot) sűrű lakott fallal körül kerített területre? Esetleg az aki földgyaluval pusztít el gyümölcsfa ültetvényt küzdve a terrorizmus ellen?
Lő szét rakétával autót, lakást (az ártatlan áldozatok megengedett járulékos veszteség a cél érdekében) mert feltételezi, hogy terrorista lakik benne?

?????
Törölt felhasználó 2011. 01. 21. 10:14
Előzmény: #131  commander8
#139
Egyáltalán ne utálom Őket, sőt a cigányokat sem, még barátom is van roma, nem is akármilyen jó srác, 30 éve ismerem.
Én a módszerüket ki nem állom, a mellébeszélős, képmutató, mindig jó köntösbe bujtatott, igaz érdeknek álcázott, pénzről szóló, hatalmas eszmerendszerel alátámasztott módszerüket. Amit tudok pénzről, üzletről, Istenről, azt tőlük tudom, mert okos emberek. Csak a módszerük, azt ki nem állom.
Itt egy zsidó vicc:
Kohn elmegy a rabbihoz, hogy magyarázza el neki, hogy mit jelent az a szó, hogy dilemma.
Azt mondja a rabbi: - az nagyon egyszerű. Disznóhús ingyen.
Törölt felhasználó 2011. 01. 21. 10:14
Előzmény: #133  commander8
#138
azok a palik azok , akinek az öve tele van körbe hasi-tasival és előszeretettel járkál buszon hypermarketbe vagy netán az óvodákba is ?
sasa44 2011. 01. 21. 10:12
Előzmény: #134  Törölt felhasználó
#137
Na most ennek mi köze van 56-hoz, meg az orosz elnyomáshoz?
Ha nem tudsz értelmesen választ adni egy konkrét kérdésre, inkább ne erőlködj.
A beszélgetés témájának más irányba vitele még nem az erősséged.
Törölt felhasználó 2011. 01. 21. 10:10
Előzmény: #133  commander8
#136
Találkoztam ! DE a lényege az egésznek az,hogy mindenki söpörjön a saját portáján,főleg ha hegyekben áll a szemétkupac !
sasa44 2011. 01. 21. 10:07
Előzmény: #132  pampa
#135
Észre kellett volna már venned , hogy a ker. tv-k nem foglalkoznak politikával, mint ahogy pl. a Horgászok lapja sem.
Így tehát felvilágosítalak. Azok üzleti vállalkozások, nem pedig politikai véleményformáló platformok.
Törölt felhasználó 2011. 01. 21. 10:03
Előzmény: #130  sasa44
#134
A kőolaj a demokrácia ,,ángolos" neve. És a dekmokráciát védeni kell az utolsó cseppig. Ezért szeretnék, hogy az ő demokráciájuk, a nyugat demokráciájává is váljon vagy fordítva.
De nálunk csak hóforrások vannak, langyos vízért meg háborúzzon a f@szom. -gondolta Stirlitz.
commander8 2011. 01. 21. 09:58
Előzmény: #131  commander8
#133
A kérdésem hegyesi1-nek is érvényes.
Neki azzal a kiegészítéssel, hogy találkozott e már palesztinnal?
pampa 2011. 01. 21. 09:57
Előzmény: #129  sasa44
#132
Ehhez csak annyit, hogy a kereskedelmi TV-től hallotál bírálatot ?
commander8 2011. 01. 21. 09:57
Előzmény: #123  Törölt felhasználó
#131
Igaz. Nem figyeltem oda. Itt valaki a jaltai konferenciáról beszélt, ezért jutott eszembe amit írtam. Valóban nem figyeltem kellőképpen.
Ugyanakkor a többi véleményemet továbbra is tartom. Sőt. Kiegészítem azzal, hogy jössz ezzel a kódolt, illetve nyílt zsidózással. Volna egy kérdésem hozzád. Mit ártott neked ez a nép, ha már ennyire utálod őket?
sasa44 2011. 01. 21. 09:53
Előzmény: #128  Törölt felhasználó
#130
ha kérhetnélek kicsit részletesebben...
sasa44 2011. 01. 21. 09:52
Előzmény: #127  Törölt felhasználó
#129
Orbán úrnak meg a magyar gazdaság felemelésével, és a munkanélküliség megszüntetésével, nem pedig azzal, hogy mi megy a tévében...
Törölt felhasználó 2011. 01. 21. 09:51
Előzmény: #126  sasa44
#128
Amit most csinál, ha van olaj a talajban....
Törölt felhasználó 2011. 01. 21. 09:47
Előzmény: #124  sasa44
#127
Cohn úrnak a palesztínok szabadságával kellene foglalkozni !
sasa44 2011. 01. 21. 09:43
Előzmény: #125  Törölt felhasználó
#126
Oké megpróbálom csökött agyammal megérteni briliáns elmédet.
"Akkor a nyugat nem törődött (56 ) sem az életünkkel ( legfőbb érték ) sem a demokráciánkkal"

Kérlek vázold fel mit kellett volna tenniük, de úgy hogy még én is megértsem...
Törölt felhasználó 2011. 01. 21. 09:38
Előzmény: #124  sasa44
#125
De Te sem érted mi? Az élet a legfőbb érték. Ebben egyetértünk.
Tehát szépen szájba rágva, megcsócsálom Neked: Akkor a nyugat nem törődött (56 ) sem az életünkkel ( legfőbb érték ) sem a demokráciánkkal. Eddig oké?
Most viszont a médiatörvényen keresztül ( nem is olvasta, nem is ismeri, paragrafus szerint nem tud kifogást emelni, mivel EU szabvány ), félti a demokráciánkat. Ha áldozatot kell, vagy kellett volna érte hozni, akkor magasról tesz rá. Főleg ha Cohn-nak hívják és nem szolgálja a jól megszokott érdekeit tovább. Stimmt?
sasa44 2011. 01. 21. 09:17
Előzmény: #119  Törölt felhasználó
#124
"Tehát be voltak szarva. A mi tízmilliónk nem számított. Csak az ő békéjük."
" Ha harcos demokrata, akkor miért a békét választotta, más nép elnyomása árán? "

Mond te normális vagy? Te leszarod hogy hány ember halt volna meg a te "szabadságodért"?

Ha ennyire harcos vagy, javaslom jelentkezz a tálibokhoz harcolni az amerikai elnyomás ellen. Most még van rá lehetőséged. Vagy inkább mégsem áldoznád fel az életedet más nemzet érdekeiért?
Törölt felhasználó 2011. 01. 21. 09:14
Előzmény: #122  commander8
#123
Te kivel beszélgetsz?, mert az én kommentemben egy szó sincs Trianonról se nagy Magyarországról. Az a hozzászólás nem az enyám. Bocsika. Ha már a figyelemről beszélsz.
commander8 2011. 01. 21. 09:07
Előzmény: #119  Törölt felhasználó
#122
Hát azért mert látja előre, hogy mi fog itt történni akkor, ha hatalomra kerülnek ezek a bigottak. Illetve már hatalmon vannak és mit művelnek.
Figyelj.Ne gyere már Trianonnal állandóan, akkor, ha másik történelem órán nem figyeltél oda.
Amit meg a szemináriumon mondtak, az csak részben igaz. Nem kell mindet szó szerint elhinni.
kispangit 2011. 01. 21. 08:59
Előzmény: #88  Törölt felhasználó
#121
Kicsit azért önkényes ez a 20 év, hogy mindent abba magyaráznak bele, arról nem is beszélve, hogy abban azért Viktor is benne volt 98-02 között.
20 év a németeknek több mint elég volt a totális nácimentesítésre. Mi még a Kádár-rendszert sem tudjuk magunk mögött hagyni.
Az önsajnálat és a kudarc azért ne szálljon a fejünkbe.
A magyar min.elnöknek úgy is lehet tartása, hogy nem a saját embereivel tölti fel a médiatanácsot, és nem ruházza fel pallosjoggal, a vezetőjét pedig nem íratja bele önkényesen az alkotmányba. Egy normális országban minek egyáltalán médiatanács? Hallott már Angliában-Németországban-USA-ban valaki ilyesmiről? Abba azért senki sem kötött bele, hogy egy pártkatonáját, az írott nyelvvel egy enyhén hadilábon álló bohócot ültetett az elnöki székbe.
Az pedig durva csúsztatás, hogy az EP-ben "Magyarország és a magyarság demokratikus elkötelezettségét támadták". Ilyet senki sem tett. Csak Viktorét támadták. Aki el is jutott az "Eszünk ágában sincs!"-től a "Módosítunk rajta, ha a Bizottság úgy kívánja"-ig. Cohn-Bendit 1x sem emlegette Magyarországot ilyen kontextusban, viszont számtalanszor azt, hogy "monsieur Orbán".
És én azt hittem, hogy Orbán európai államférfivá érett 2006 után. Hát, még nem egészen..

Topik gazda

ta-lidor
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek