Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:39

Erősödő Phylaxia  

19.-én felfüggesztve a kereskedés aztán meg sem állunk 150ft-ig
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
sly36
sly36 2008. 05. 09. 06:47
Előzmény: #62819  Törölt felhasználó
#62820
Szia Mummy :-)

Add el, ha nem bízol benne. :-)))))))))))
Törölt felhasználó 2008. 05. 09. 06:38
#62819
Szép jó reggelt és napot kívánok mindenkinek! :o)

Na jó, egyelőre nem feszegetem tovább a dolgokat! Mert még én leszek a büdöslábú birka, akit a Phylaxiának üldöznie kell! :o)
Nem kell a zsebében turkálni senkinek! De nem is kell ájtatosmanóskodni és más borát dícsérgetni, főleg ha nekünk savanyú ráadásul az a szőlő! Főleg nem kell jópofát vágni hozzá, ha nem ízlik!
Most nem szeretném azt olvasni, hogy "akkor add el, ha nem bízol benne"! :oP
Törölt felhasználó 2008. 05. 08. 22:02
Előzmény: #62817  Törölt felhasználó
#62818
Talán kérdezd meg tőle egy részvényesi találkozón, én nem turkálok senkinek a zsebében...
csak kérdés, miért lépett a cégbe, munkaviszonyba...ha nem bízna benne..
már nem könyvvizsgálóként keresi a napi betevőt, ez publikus, hanem hálózatfejlesztési igazgató !

Most már tényleg nincs mit mondani annak, aki csak részlegesen olvassa el a közleményeket!
Törölt felhasználó 2008. 05. 08. 21:53
Előzmény: #62815  Törölt felhasználó
#62817
Phuuuuu........ álom, álom........
Amíg a menedzsment nem bizonyítja a cég iránti elkötelezetséget (amíg Ők sem hisznek benne, mert csak meg kell nézni mennyi saját részvénnyel is rendelkeznek) Addig kár az alapokra gondolni! Arra várni hogy majd Ők "kötelezően" vásárolni fognak, balgaság!
Az a bizonyos "nagybefektető" pedig bizonyíthatná elkötelezetségét! De szerintem még azt is sajnálja, hogy 800 K-ot "rásóztak" a balga kis spekik a bénázásukkal!
Törölt felhasználó 2008. 05. 08. 21:48
Előzmény: #62807  Törölt felhasználó
#62816
Mackó ! ha odaadják 24-en -akkor már most bezsákol amennyit bír, az lehet, de nem tudja 50-ért eladni...pedig az lenne az érdeke,h akkor vegyen 25 -ért, amikor a piacon már 50 felett mérik!
Miért is mondtak le a tiszteletdíjról?
HA A PIACON AKARNÁNAK VENNI, akkor évi 1-2 millió jól jönne?!
világos eddig?

Tehát emelkedésre számít legalább 7 ig.tag akik bennfentesek..ez már csak jelez valamit!
Törölt felhasználó 2008. 05. 08. 21:42
Előzmény: #62810  Törölt felhasználó
#62815
Arra a "nagyrészvényes" sem számított, miután újból részvényes akart lenni, de előtte minden darabot eladott, hogy ilyen feltételekkel a piacról közel 1 mrd forintot mások lejegyeznek...

és semmi gond nem volt, amikor az egri cég egyik tulajdonosa eladott..
amikor a másik tulaj, nyereséggel túladott a csomagja felén, akkor már a subprime pánik lassan nyilvánvaló volt.
A kispapirok viselkedéséről több cikket írtam korábban..- tozsdeforum.hu, trendlines.hu, fhtudosito.hu... és a lényege az, hogy másképpen reagálják le a piaci makró és világtőzsdei folyamatokat..például a bluek azonnal esni kezdenek, ha az alapok bajba kerülnek, a kicsik késhetnek, de akkor nagyot esnek....
A phyla késleltetve és kb ugyanannyit esett, mint a BUX vagy akármelyik blue...csak még nem emelkedett vissza.....

A közgyűlésen szó volt a megoldási módokról, az "A" kat. az alapok felkeresése..
stb (nyd-alapok befektetési politikája is változik...a cég mérete miatt lassan a látóterükbe kerül..
ennyi!

Törölt felhasználó 2008. 05. 08. 21:33
Előzmény: #62813  Törölt felhasználó
#62814
Távolban egy fehér vitorla.
Törölt felhasználó 2008. 05. 08. 21:32
Előzmény: #62812  Törölt felhasználó
#62813
Buxi Tamás vásárol majd))
Törölt felhasználó 2008. 05. 08. 21:31
Előzmény: #62811  Törölt felhasználó
#62812
Mitől fogja elérni az 50 Ft-ot, hogy működjön a ROP?
Törölt felhasználó 2008. 05. 08. 21:28
Előzmény: #62806  Törölt felhasználó
#62811
Ha nem várnék semmit nem vállaltam volna!

Többet mint bennfentes nem mondhatok, de gondolhatja mindenki, hogy hiúságból, ekkora tapasztalattal nem dugtam volna hurokba a fejemet...!

Már azok a hírek is elegendőek lennének normális esetben, amik a béten olvashatók!

és itt nincs zártkörű jegyzés...mint más alapszabályokban, egyetlen kivétel a rv-opció,
de azt is ki kell fizetni, igaz, kedvezményes áron!

Törölt felhasználó 2008. 05. 08. 21:27
Előzmény: #62804  Törölt felhasználó
#62810
Rapista, amit Te gondolsz itt a forumon, attol itt tobben mar ugy tonkre mehettek volna siman, hogy csoda, hogy meg mersz gondlomozni, teve ezt a kisreszvenyesek ugymond vedelmeben ! Eloszor.

Masodszor: "Neked Pali és többieknek - azt hittem eddig is világos volt. "

Micsoda, a tomes? Volt akinek vilagos volt, volt akinek Nem ! Akinek vilagos volt, vagy szagot kapott, az meguszta, aki nem, az Nem. Egy ilyen spekulacios hajsza arrol szol, hogy ez igy tortenjen !! Ez a Tozsde rapista, a kegyetlen es kimeletlen Tozsde !!

Nehogy mar En tartsak itt eloadast, hogy mi tortenik egy arfolyammal, ha olyan helyzetbe kerul mint jelenleg a phylaxia, a nagy arlepeskoz miatt ....ebbol a szempontbol egyik reszveny sem masabb mint a tobbi.

"Ezt a logikát az újonan jelentkezett kérdezőnek próbáltam megmagyarázni! " ....roviden szolva ; En is Nekik szantam !!
sly36
sly36 2008. 05. 08. 21:23
Előzmény: #62807  Törölt felhasználó
#62809
Maci, ha a piaci ár 50, akkor lép életbe a ROP és emelhetnek tőkét 25-ön.
Mit nem fognak a piacon venni?
Törölt felhasználó 2008. 05. 08. 21:22
Előzmény: #62780  Törölt felhasználó
#62808
Vadász visszakerestem, úgylátom a cím a te szüleményed, azért gondolkozz el!

nem hiszem h az újságíró írta el a nyilatkozatot, de ...ma már nemcsak tanyasi és falusi háztartásokra lehet számítani!

A kalória magasabb, a kereslet nő...
(nehogy már előlről kezdjem az olaj és gázpiaccal és az árkérdéssel stb)

A kapacitás pedig..(tartályok, iparvágány stb megnőtt és a források is...Dr Steier ismeri a partnereit ...a beszerzési oldalon is!
Meg a szezonalitás hatásait is!
Törölt felhasználó 2008. 05. 08. 21:16
Előzmény: #62804  Törölt felhasználó
#62807
negyedelés is betett ennek hehe))
4% nyerő öcsém
Na az ezekben az időkben kötelezően !! le kell halászni. ha van.. fundára meg appeláljanak a beragadtak ))))
ROP ... ))))) szerintem azt nem a piacon fogják venni.. arra ne is számítson senki
Törölt felhasználó 2008. 05. 08. 21:16
Előzmény: #62804  Törölt felhasználó
#62806
köszönöm a választ.nem akartam vihart kavarni.

sajnos a humet tanitott meg, hogy kis forgalmú papírt ne tekintsek tartós befektetésnek. A 26-28-as példád igaz, gondoltam rá, de akkor legyen inkább 15-16 és már izgisebb a játék:)

viszont senki se tiltsa meg, hogy meglóduljon és a végén ne az legyen a kérdés, hogy 24ről 25, hanem 34ről 36 (ami nem rosszabb semmivel). És ha lenne remény a 25ön túl, akkor talán senkinek sem viszketne a tenyere, hogy az 1 forintra jártszon.

te rapista, mit vársz ettől a papírtól a következőkben?
Törölt felhasználó 2008. 05. 08. 21:14
Előzmény: #62802  Törölt felhasználó
#62805
Pali ! ha az FHB-ban ülnék...akkor nem menne el az a kis tiszteletdíj mobilfeltöltésre,
gondolhatod!

Itt ugyanannyira észnél kell lenni, mint egy közepes méretű bankban vagy bármilyen tőzsdei cégnél, csak a méret és a jövedelem kisebb - a felelősség ugyanakkora...

Egy nagy részvényes viszi itt a közgyűlést, csak ez a csoport most másokból áll:-))
Törölt felhasználó 2008. 05. 08. 21:10
Előzmény: #62801  Törölt felhasználó
#62804
Gondolod, h én örülök ezeknek a napoknak, amelyeken "nem történik semmi"...

Látom izgatottan írtál, többet ütüttél mellé a szokottnál!

A nyomdafestéket nem tűrő szavakra nem reagálok...
De részemről - mint közönséges kisrészvényes - azokon a közgyűléseken véleményt nyivánítottam...
persze..a felfutás jóljött, de a "reménybeli nagyrészvényes" hoppon maradt...persze a pénzt befektette és szerény véleményem szerint ebbe a vállalati körbe!
és jelenleg is tagja az igazgatóságnak, nem mellesleg!
A pattherlyzet(?) ha ez patthelyzet feltehetően több más ok mellett arra is visszavezethető, hogy vannak, akik előre beállnak - és várják a 4% -os nyerést és minél lejebb van az árfolyam annál több - 1 Ft 25 alatt több mint 4%...26-28 Ft körül már jóval kevesebb!

Ezt a logikát az újonan jelentkezett kérdezőnek próbáltam megmagyarázni!

Neked Pali és többieknek - azt hittem eddig is világos volt.
Nagy pénz persze másnál is van...
Erre gondolt az igazgatóság, amikor az "A"kategóriája igényt tartanak...
És gondolom, az igazgatóság, amely előterjesztette a részvényopciós programot, komolyan gondolja h 30-50 millióért/fő le is hívja, ha a feltétel teljesül!
(7X30=210) és azok a papirok sem kerülnek azonnal a piacra...
mint ahogy novemberben is kár volt ettől félni!
nem volt öntés!

Törölt felhasználó 2008. 05. 08. 21:00
Előzmény: #62802  Törölt felhasználó
#62803
"Miert ? Mi a nagy lofaszt vartak, hogy majd szerteszejjel tepik ezt a nagy loszar papirt, es hipp-hopp ket ugrassal megszunik ez a nagy arlepeskoz miatti kis "kellemetlenseg " ?!!? :-)"

Köszi JP! A szívemből beszélsz, de a legfélelmetesebb, hogy Rapinak is igaza van, amikor a fundamentális bravúrokat sorolja, csak valami mégis beteg, de nagyon.
Törölt felhasználó 2008. 05. 08. 20:55
Előzmény: #62801  Törölt felhasználó
#62802
Csak Rapista FB tag !
Törölt felhasználó 2008. 05. 08. 20:52
Előzmény: #62794  Törölt felhasználó
#62801
Rpista FHB tag !

"most benn áll 100-110 speki forintonként és várja h leesen a manna!

és egymást akadályozzák, mint a szurkolók, akik nem jtnak ki stadionból...

ehhez azért ész is kellene.. "

Mindezt kijelenteni azok utan, hogy beletomtek annyi reszvenyt a "kozonsegbe" , hogy durvan 180 milliobol kb jo 110 millioval birjanak ?! Nem semmi !

Ezek utan meg ész-rol beszelni , nem semmi cinizmus :-))

Miert ? Mi a nagy lofaszt vartak, hogy majd szerteszejjel tepik ezt a nagy loszar papirt, es hipp-hopp ket ugrassal megszunik ez a nagy arlepeskoz miatti kis "kellemetlenseg " ?!!? :-)

Topik gazda

toptrader07
3 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek